Keresés

Részletes keresés

Aszpirin Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2607

Menni fog szerintem gond nélkül... mindkét cég termékei arról híresek, hogy egyszerűen, de egyszerűen jól teszik a dolgukat... 

Nálam a nappaliban egy AppleTV van a nagy hifire kötve, egész jól szól rajta a zene is, AirPlay-en, bár nem elsősorban zenére hasznalom.

Előzmény: histván (2605)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2606

Sziasztok! Hasznos infó lehet azoknak, akik esetleg tokot szeretnének venni az iPad-jükhöz: eBay-ről vettem egy doupi nevű tokot az Air 2-esemhez, és le vagyok nyűgözve: jobb minőségűnek, strapabíróbbnak tűnik, mint az eredet Smart Case, szerintem nagyon jól is néz ki, mindent tud, amit egy könnyű iPad-toknak tudnia kell, és toredékébe kerül egy Smart Case-nek: az enyém szállítással együtt 5700 ft-ra jött ki, és nem vicc: három nap alatt megkaptam, szóval villámgyorsan szállítanak!

(nagyon felkúrtam az agyam azon, hogy az Air2-höz egy Smart Case 26ezer forintba kerül... ez már mégiscsak rablás a javából, arról nem is beszélve, hogy a korábban altalam a 3-ashoz vásárolt Smart Case kicsit több mint egy év alatt egész egyszerűen szétfeslett, elváltak avragasztásai!)

Szóval ajánlom mindenki figyelmébe, doupi tokok..

 

IPad Air-hez és Air2-höz (vigyázz, méretet kell választani)

http://www.ebay.de/itm/Schutzhulle-iPad-6-Air-2-iPad-5-Air-Smart-Case-Cover-Display-Schutz-Hulle-Schale-/161358641790?pt=DE_Handy_PDA_Taschen_Schutzhüllen&var=&hash=item6b38b0dd49

 

iPad 2/3/4-hez:

http://www.ebay.de/itm/Smart-Schutz-Hulle-iPad-2-3-4-Cover-Case-Display-Schutz-Schale-Schwarz-/151086490855?pt=DE_Computer_Taschen_Hüllen&hash=item232d74e4e7

 

iPad mini-hez és mini2-höz:

http://www.ebay.de/itm/Smart-Schutz-Hulle-Cover-Case-iPad-mini-2-Retina-Etui-Stander-Schutzhulle-/151093584762?pt=DE_Handy_PDA_Taschen_Schutzhüllen&var=&hash=item68d1beb637

histván Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2605

Ez a Denon AirPlay-el tud menni.Most már csak meg kell vennem az Air 2-t...:-)

Kösz.

Előzmény: Aszpirin (2604)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2604

köszönöm :)

Előzmény: K Nándor (2601)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2603

AirPlay-re gondolsz? Nekem az AirPlay iPad Air 2-vel Apple TV-re simán megy.

Airplay-t támogató mikrohifi-m nincs, de van a hálószobámban egy Denon RCD-M39, arra USB-n lehet rádugni az iPad-et vagy iPhone-t, és az azzal is "simán" működik a zenelejátszás...

Előzmény: histván (2602)
histván Creative Commons License 2014.11.22 0 0 2602

Kérdés:

Air 2 vel simán megy a zenemegosztás?

Wifin + Denon ceol 2 hangberendezés a másik eszköz.

K Nándor Creative Commons License 2014.11.20 0 0 2601

Grat az uj gephez, sajnos meg nem volt szerencsep air 2-t tapizni.

 

Jo ara van az ipad3-nak.

Előzmény: Aszpirin (2600)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.20 0 0 2600

Ezt a hozzászólást immár az új iPad Air 2-esemről írom... fasza kis gépezet, a korábbi Pad 3- asomhoz képest már nagyon érződik a fejlődés... sokkal könnyebb, légiesebb, és persze sokkal gyorsabb, minden. A gyors processzor és a duplájára növelt (2GB) RAM bizony csodákat művel az iOS-szel is :)

Valakinek egy nagyon szép állapotú 32GB-os iPad 3 wiFi+3g' dobozával, tartozékaival, ajándék Incipio tokkal, nagyon baráti áron (75ezerért)?

simkor Creative Commons License 2014.11.18 0 0 2599

Sziasztok,

eladóvá vált egy iPad Mini 1-es fehér 32GB-os WIFI verzió. Alig használt, dobozába, tartozékokkal, kijelzővédő fóliával.

Ár 60ezer Ft, mail címem publikus.

ktm250 Creative Commons License 2014.11.18 0 0 2598

Köszi!Fent van már de nem veszek észre külömbséget!

Előzmény: Aszpirin (2596)
ktm250 Creative Commons License 2014.11.18 0 0 2597

Nem veszem ismerem,használton eladni akarok nem venni:) !

Előzmény: histván (2590)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.18 0 0 2596

Kijött az iOS 8.1.1, ha még nem raktad fel, akkor javaslom. Elvil

Előzmény: ktm250 (2589)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.17 0 0 2595

Na, megrendeltem egy iPad Air 2-t az Apple Store-ból. 

Ha valakit érdekel egy kitűnő állapotban lévő 32 GB-os iPad 3 WiFi+cellular jó áron és megbízható forrásból, szóljon☺︎

Anakin a sith Creative Commons License 2014.11.17 0 0 2594

Na akkor en ennel alaposabb leszek!!!:-)))

Előzmény: New Bart (2592)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.17 0 0 2593

Az orruk elott kellett volna erosen foldhoz vagni :-)

Előzmény: New Bart (2592)
New Bart Creative Commons License 2014.11.17 0 0 2592

Nekem volt, hogy leejtettem a T-Mobile-os iphone-omat, amin biztosítás is volt, megrepedt az egyik sarkában az üveg, de nem ért bele a kijelzőbe.

Bevittem, és elhajtottak, hogy ez nem gátol a használatban, ilyenre nem szól a biztosítás, az volt az utolsó, hogy biztosítást kötöttem a telefonra...

Anakin a sith Creative Commons License 2014.11.17 0 0 2591

Igen, ez valoszinu. Modjuk azt, hogy veletlenul ejted le, vagy szandekosan, azt nem hiszem, hogy megallapitja egy mezei elado. De azt mondtak, hogy a szerzodes azt is fedezi, ha pl beleejted a furdokadba es tonkremegy:-))

Előzmény: Aszpirin (2584)
histván Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2590

Nem ismerem az elképzeléseiteket és ne vedd tolakodásnak,de(ezen fórumon túl...),de a mobile.de - t inkább javaslom :-)

Előzmény: ktm250 (2589)
ktm250 Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2589

köszi!:)

 

Előzmény: histván (2588)
histván Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2588

Most már csak jó autóvásárlást tudunk kívánni! :-)

Előzmény: ktm250 (2587)
ktm250 Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2587

Érezhetően jobb mint volt pl: most nem 15-20 másodperc mire behozza a használtautó.hu-t!Tehát segített a gyalulás!

Előzmény: K Nándor (2586)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2586

Okay. Majd szólj ,hogy milyen lett.

Előzmény: ktm250 (2585)
ktm250 Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2585

összehoztam elindítottam a teljes gyaluást,:)!köszönöm a sgítséget!

Előzmény: K Nándor (2582)
Aszpirin Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2584

Anakin, ezzel csak annyi a gond, hogy a "régi" Air is kapható még hivatalosan, csökkentett áron, vagyis tuti nem egy új Air2-t kapnal, hanem egy új "1-es"Air-t. Azt is csak akkor, ha nem derül ki, hogy szándékos volt a rongálás, mert a tulaj általi szándékos rongálást egészen biztosan minden biztosító kizárja a káresemények közül.

Előzmény: Anakin a sith (2566)
ktm250 Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2583

köszi hogy ilyen gyorsan írtál,mert majdnem elkezdtem

nem tudjuk a jelszót sajnos..ilyenkor mit lehet még csinálni?

 

Előzmény: K Nándor (2582)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2582

A jelszót érdemes lesz visszaállítás előtt kideríteni vagy visszaállítani, mert kérni fogja.

Előzmény: ktm250 (2580)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2581

Akkor érdemes valahová felrakni az itunes-st, mert csak ott tudod teljesen újrahúzni az OS-t,  windows-os gépre is mehet nyugodtan.

Előzmény: ktm250 (2580)
ktm250 Creative Commons License 2014.11.16 0 0 2580

iTunes nélkülis lehet (gyalulni)? mert sehol nincs iTunes felrakva, ez a mini az eggyetlen apple termék a házban!

Jelszó meg már elkallodótt tehát engem az se zavar ha teljessen újból kéne mindent rakni(új név,jelszó stb)

Előzmény: K Nándor (2579)
K Nándor Creative Commons License 2014.11.15 0 0 2579

Tobben irtak, hogy az ipad2-ot rettenetesen belassitotta az iOS 8.1, a miniben azonos hardver van, szerintem ezert lassu az is. Az iOS 8.1.1 hamarosan jon es ezt a hibat fogjak orvosolni.

 

Addig is kiprobalhatod a kovetkezot:

-csatlakoztas itunes-ra es keszits egy mentest

-tedd DFU modba(google segit, ha nem tudod mi ez) 

-nyomj egy teljees visszaallitast

-a vegen mehet fel a mentesed

 

Igy gyakrolatilag legyalul mindent es egy teljesen tiszta friss iOS -tol fel.

 

Előzmény: ktm250 (2578)
ktm250 Creative Commons License 2014.11.15 0 0 2578

iPad mini,2013.07-én vásároltam újonnan!

 

Előzmény: K Nándor (2577)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!