Keresés

Részletes keresés

Xexis Creative Commons License 2007.10.16 0 0 1462
Szia Pici, szép napot Neked is és mindenkinek:))

Sajnálom, de remélem hamarosan hazajön....:)))
Előzmény: Pici gazdi (1460)
Xexis Creative Commons License 2007.10.16 0 0 1461
Nagyon helyesen leskelődnek.... :)))
Előzmény: FLR-724 (1450)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1460

Sziasztok!

Sajna nem jött haza még!!! :(

Nózika nagyon édes a fotón! :)

Előzmény: Xexis (1458)
Xexis Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1459



Nózika egy régebbi fotón.... Imád a szgépen ücsörögni... Mivel ő fagyos cica, itt meg jó meleg van neki :))
Xexis Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1458
Remélem hogy nem történt baja, és hamarosan otthon lesz, ha csak már nem otthon is van ? :))
Előzmény: Pici gazdi (1445)
Xexis Creative Commons License 2007.10.15 0 0 1457
Ez természetes is :)))
Előzmény: Tücsi*** (1441)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1456
Bocsi, de elfelejtettem az előbb írni, hogy szépek a cicák, illetve kérdezni, hogy a kis Cirmi előkerült-e?
Előzmény: Pici gazdi (1452)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1455
Most már én is jó éjt kívánok mindenkinek, mert követelőzik a cicacsapat illetve a párom is netezne. De igyekszem minden este benézni és csütörtöktől szabis vagyok, remélem többet tudok jönni. Sziasztok és sok szupi cicás képet tegyetek fel addig is.
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1454
Neked is jóéjt és szép álmokat!!!
Előzmény: Pici gazdi (1452)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1453
Köszike. ezek valóban szuper jók és már láttam, de jó ezt visszanézni. Már láttam a Lucikást is és van olyan ahol ketten néznek ki egyszerre, ezek tényleg nagyon jók. Az is tetszik amikor nézelődnek, de az én cicáim nem ilyenek, ők megszokták, hogy védi a szúnyogháló őket. Igazából én így is féltem a tieidet is. Sokáig a sőgoromnál sem volt háló és egyszer az övé repült a madár után, hát szerencsére túl élte, de kitört a foga, igaz azóta még csak az ablakba sem megy. A kis szürke Bohóckámnak a testvére is a tizedikről ugrott ki, és ő nem élte túl, igaz nagyon hiper volt sokat panaszkodtak rá, bár úgy gondolom nem a cicóval volt baj. Az enyém is nagyon mozgékony, repülős de én így imádom, ő egy ilyen cicóka.
Előzmény: FLR-724 (1450)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1452

 

Jó éjt!

Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1451

Jó képek tényleg!! :)

 

 

Előzmény: FLR-724 (1450)
FLR-724 Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1450

Na ezek a kedvenc jól sikerült képeim, Luciról is van de nem találom meg :(

Előzmény: FLR-724 (1449)
FLR-724 Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1449
Szia Tücsi! Én is panelban lakok, és három macska nagyon jól el van. A tesóméknak 15 cicájuk van, de ők kertes házban laknak. Szívesen mutatnék neked Bundás videót, de ahová felraktam épp halodik :( Nagyon jók a képek, nekem is vannak kedvenc képeim, majd megmutatom őket.
Előzmény: Tücsi*** (1447)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1448

Sziasztok!

Persze Tücsi szivesen nézegetjük a képeket!! :)

Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1447

Szia FLR!

Köszönöm a kis Bundás képeket, és nem csoda hogy a kedvenced volt hisz nagyon bájos minden képen. Valóban rátok nagyon emlékszem, de mint írtam az egyik kedvencem voltatok már régen. Emlékszem írtad, hogy tesódéknál sok cicóka van, amit én nagyon irigylek, mert ha magánházam lenne én is szeretnék minden színben legalább egyet, mert mind más és más egyéniség. De sajnos jelenleg csak egy másfeles kis panelunk van ami ezt a lehetőséget kizárja.

        
Előzmény: FLR-724 (1443)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1446

Sziasztok!

Megint itt vagyok és pár képpel gazdagítom a topikot.

 

Ezek régebbi képek, majd elő kell vennem a lemezeket mert sajnos nincsenek már a gépen. Talán a jövő hétvége felé több időm lesz és tudok keresni kiskori képeket is róluk. persze csak ha érdekel benneteket.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1445

Szép napot, sziasztok! :)

 

Továbbra is megy a drukk!

 

Köszönöm én is, remélem hazajön...nem hiszem el mindig eltűnnek a cirmos cicáim!! :(( 

Xexis: Cirmike lány..:(

 

Nagyon jó képeket hoztatok!! :)

 

 

FLR-724 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1444
Jóéjszakát neked is! Én csak délután leszek, mert édesanyám barátnőjét kisérem ki Ferihegyre. És ha már ott vagyok, akkor benézek a Ferihegyi tescoba is.
Előzmény: Tücsi*** (1442)
FLR-724 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1443

Azért rólunk tudsz mindent! Igen a tesómék cicája volt, de egyben a kedvencem is. Amióta nincs Bundás, most a Füles a kedvenc cicám. Na most csak neked tetszek megint képet, a kis Bundásról.

Előzmény: Tücsi*** (1440)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1442
Sziasztok, sajnos mára már el kell köszönnöm,de remélem holnap is betudok nézni hozzátok. Mindenkinek jó éjt, a betegeknek jobbulást és mindenkinek szép álmokat!
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1441

Szia Xexis!

Örülök, hogy itt lehetek és köszönöm. Valóban azért írtam ide mert aranyosak vagytok.

Előzmény: Xexis (1438)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1440

Köszi a választ és a dicséretet.

Még nem vagyok mindenkivel teljesen képben, de majd igyekszem.

Igen emlékszem Bundásról is olvastam, de ő nem a tesód cicója volt?

Bocsi,hogy nem vagyok teljesen képben, de kb. másfél éve olvasom a cicás topikokat, gyönyörködöm a képekben. A vak cicus is tündéri volt a Krisztikével, róluk is tettél fel képeket és ő is nagyon imádnivaló volt. Ide is talán 2 hete írtam először, mert olyan kis kedves topiknak tűnik és tettem már fel akkor is képeket.

Előzmény: FLR-724 (1437)
FLR-724 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1439
Persze akiknek van cicájuk itt a helyetek! De tényleg hozhatnál friss Nózi képet.
Előzmény: Xexis (1438)
Xexis Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1438
Nagyon örülök, hogy itt vagy.... :)
A cicák és a jólelkü gazdik vonzottak ide engem is... :)))
Előzmény: Tücsi*** (1433)
FLR-724 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1437
Egyébként elég lesz csak annyit írni hogy FLR, a szám nem kell mellé ezt a többiek is tudják. Akkor már nem kell őket bemutatnom neked. Akkor gondolom azt is tudod hogy volt egy kedvenc cicám, akit Bundásnak hívtak. Köszönöm hogy te is aggódsz értünk, de én is remélem hogy kimászunk ebből majd. Egyébként a te cicád is szépek!
Előzmény: Tücsi*** (1436)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1436

Szia FLR-724!

Igen  nekem is van cirmoskám és a tiédet látva, úgy éreztem Tücsikém van ott lefotózva. De ő nem Cilike, mert  fiúcska. Mint korábban írtam, már nagyon régóta nézegetem a cicás topikokat és a kedvenceim között vagytok. Már tavaly is olvastam és izgultam Frigyesért, mi is akkor betegeskedtünk előtte, de mi szerencsére már teljesen rendben vagyunk. Azóta sajnos mindig láttam, hogy gond van nálatok és nagyon szorítok értetek, még így is , hogy eddig nem is beszéltünk. Remélem hamarosan meggyógyultok, már nagyon jó lenne ha nem kellene aggódni. Csodállak azért, hogy ilyen erős vagy,csak így tovább!!! Mind a három cicád gyönyörű és remélem rendbe jöttök.

Előzmény: FLR-724 (1435)
FLR-724 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1435

Sziasztok! Jó régen jártam itt. Hoztam ide is régi képet, sajnálom hogy újjat nem tudok mutatni. :(

 

Tücsi Látom neked is van Cirmos Cilikéd ;-)

 

Pici gazdi Majd haza megy, emlékez a Fülesre. Igaz most megint el csavargot.

Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1434

Szia Pici gazdi!

Remélem azóta már előkerült a kis tekergő, ha mégsem akkor szorítok nektek!

Előzmény: Pici gazdi (1428)
Tücsi*** Creative Commons License 2007.10.13 0 0 1433

Szia Xexis!

Köszönöm szépen a nevükben is, én  nagyon szeretem őket, mert tündérek, de komolyan nagyon jók, és aranyos cicák, imádni valók.

Nekik köszönhetően jutottam ide a topikba is, már nagyon régóta nézegetem a szebbnél-szebb cicás képeket. Köszönet érte minannyiótoknak.

Előzmény: Xexis (1430)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!