Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8623
Ugye?! :-)

"Mr" Szamuráj köpni-nyelni nem tud majd... :-PPP
Előzmény: breien (8617)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8622
Hm.
Előzmény: BigBacon (8619)
feketemadár Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8621
"Ezt jól tudják a rendőrség irányítói is, ezért demonstráltatták az állományt provokatív módon, és ezért vonták be az inkalt."

Ezt tudod, vagy csak feltételezed ?
Előzmény: BigBacon (8618)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8620
Nézd, lehet igazad van, lehet nem.
De a lényeg szempontjából érdektelen. A dilettáns rendőri vezetők baromságaiért a kisrendőrök szívnak állandóan. Őket anyázzák, köpködik és dobálják. És ráadásul még ki sem állnak mellettük, ha kell.
Előzmény: BigBacon (8618)
BigBacon Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8619

"és ezért vonták be az inkalt."

 

És mégvalami:

http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videoview&videoview_id=5429

Előzmény: BigBacon (8618)
BigBacon Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8618

"Ha én az utcán látok egy szép vastag és magas betonfalat, nem érzek semmiféle késztetést arra, hogy fejjel belerongyoljak... :-)"

 

Hm. Tudod, a béközepeseknek hiányzik az újpest elleni "meccs" vagy az újpest-szurkolók elé felsorakozó rendőrség. Az antiszociális indulatoknak kell a "fojtás".

Ha 15-én nem megy ki egy darab rendőr se a közterekre, akkor nincs balhé, ezt garantálom neked. Ezt jól tudják a rendőrség irányítói is, ezért demonstráltatták az állományt provokatív módon, és ezért vonták be az inkalt.

Előzmény: Törölt nick (8609)
breien Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8617
félelmetes :-))
Előzmény: Törölt nick (8616)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8616
Na, meggyüttem. :-))) Van még a koktélból?

Úgy döntöttem, a gránátokat hagyom a fenébe, a viperám azonban itt van, és rettenetesen félelmetes. ;-PPPPPPPPPPP

És a szabályoknak is eleget tettem. Jelvény, azonosítószám, rendfokozat...

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

dredd
Előzmény: SamuraiJack (8614)
breien Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8615
yan.

A "tervszerűséggel" egyet értek.
Most komolyan kérdem, mi a faxért ez az "erődemonstráció" Budapesten minden Nemzeti Ünnepen?

Jobb helyeken az olyan "kormányt", amely annyi kárt okozott már ennek az országnak, mint a mostani, NEM megdönteni szokták, hanem bíróság elé állítják őket és jogerősen elitélik. ( mindent megtettek az elmúlt négy évben azért, hogy "életfogytig" tartó börtönbe zárják őket, legalábbis életük végéig eltiltsák a közügyektől.

Éppenséggel, indok erre lenne bőven.
Előzmény: Törölt nick (8609)
SamuraiJack Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8614

Jóvan, de siess, mert lassan megiszom az összes koktélt és akkor egyrészt mivel foglak megdobálni, másrészt elkezdem hangosan énekelni Fireball és Bob Sinclair új számát és akkor kihalik az emberiség.

 

*csuklik egyet-kettőt, csőre tölti a szempillaspirálját, amellyel jól kifesti majd Yangtzee kiscsoportos ávéhás buci fejét nekije*

Előzmény: Törölt nick (8612)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8613
A gránátok már betöltve...
Előzmény: Törölt nick (8612)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8612
Még élezem a viperát, várj egy kicsit! :-)))
Előzmény: SamuraiJack (8611)
SamuraiJack Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8611

Megdobáljalak?

:PPPPPPPPPPPPPP

:)))))))))

Előzmény: Törölt nick (8610)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8610
Diktatúra, rendőrállam, ÁVH, KGB...

:-)))
Előzmény: feketemadár (8606)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.18 0 0 8609
Felbátorította a rendbontókat az erődemonstráció? Na neee... :-)))
Ezt te sem gondolod komolyan! ;-) Az ilyen meg is érdemli, hogy sz@rrá verjék.

Ha én az utcán látok egy szép vastag és magas betonfalat, nem érzek semmiféle késztetést arra, hogy fejjel belerongyoljak... :-)

Ugyanakkor, mint mondtam, már én is elgondolkodtam, hogy talán tényleg van valamelyik oldal részéről némi tervszerűség a dologban. Ugyanis érdekes módon a "hazafiak" mindig akkor akarnak kormányt dönteni, mikor a legnagyobb a rendőri készültség. Mintha szándékosan keverednének konfrontációba a rendőrökkel állandóan. Vagy, ha valami törvénytelen dolgot találnak ki (hídblokád), azt mindig kellően nyilvánosan hírdetik meg, hogy lehetőleg a Rendőrség is készenlétben legyen. Ez egyre furcsább...
"Háborúban" az ember többnyire arra törekszik, hogy minél gyorsabban, minél hatékonyabban és a lehető legkisebb feltűnést keltve végezze el a dolgát. Nem úgy, hogy lehetőleg az ellenség is tudomást szerezzen arról, mit terveznek.
Érdekes...
Előzmény: breien (8608)
breien Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8608
Te madár.

2008. márc. 15.-én Budapesten 21 , 30 előtt történt valami "rendkívöli esemény"?
Nem gondolod, hogy nemcsak a rendőröket viselte meg az az "erődemostráció", hanem az "izgága" rendbontókat is felbátorította?

A hírek szerint, 5 500 rendőr volt aznap Bp-en "harci díszben", készültségben. A Blahán, hány "tüntető" is volt? ( azoktól, még Debrecenben is sokkal többen voltunk és összesen ha 40 ünneplőbe öltözött, szolgálatot teljesítő rendőrt láttam az útkereszteződésekben, a forgalmat leállították, amíg a Petőfi térről, átvonultunk a Kossuth térre. Képzeld, úgy a megyei, mint a városi kapitány is ott volt az ünneplők között ( esernyők nélkül) és ők is koszorúztak. Úgy viselkedett mindenki, mint akik ünnepelnek.

Budapestről nézve , ez "abnormális " dolog?
Előzmény: feketemadár (8605)
relativizátor Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8607

Félreértettél, én nem állítottam, hogy diktatúra van, hanem vendégem hitte azt.

De kérdésem a terrorszimulációra továbbra is fennáll, mert az bizony erősen gyanús.

Előzmény: feketemadár (8606)
feketemadár Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8606
De, de az van ! Diktatúra :-))) Érted pont most kanyarodott be a sarkon a lefüggönyözött fekete autó. Te el is hiszed amiket írsz ? Barátom, ha itt diktatúrha lenne, akkor mi nem fórumoznánk itt ilyeneket...:-)))
Másrészt van igazság abban, hogy az állami ünnepeink lassan kezdenek egy dél koreai diáklázadás fílingjét felvenni. A baj csak az, hogy a "tettesek" körben állnak és egymásra mutogatnak.
Előzmény: relativizátor (8603)
feketemadár Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8605
Te breien, kezdesz megőrülni :-))) vagy már nem ? Szerinted a rendőrségnek nem tök mindegy, hogy ki küldte oda a sz@rházi rendbontókat ? A Molotov-koktél attól még ég, ha provokátor kezéből repül is el, a kockakő meg betöri a koponyát...
Vagy gondolod, hogy mi megszervezzük a saját csatánkat, aztán szólunk telefonon, hogy jöhettek és kezdődik a svédtorna ? Vagy hogy gondolod ?Mert én erről beszélek, Te meg arról, hogy öltözzenek ünneplőbe. Amikor 2006-ban a felszerelés és fegyverzet majdnem egy ünneplő ruha hatékonyságával nyújtott "védelmet", akkor meg az volt a baj, hogy odaküldték a kisrendőröket védtelenül. Döntsd már el melyik verzió legyen.
Előzmény: breien (8602)
feketemadár Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8604
Az ombudsmannak az a dolga, hogy vizsgálódjon.
Azért egy kicsit segítek neki. A sisak azonosító és a rendőr jelvényszáma eddig soha nem volt azonos. A sisakszám az alegységre jellemző kettő vagy három betű (Rebisz: RB, Budapest BP, st...) és három, négy szám. Az egyenruhán a hímzett, tépőzáras azonosító elvileg a rendőr saját jelvényszámával kellene megegyezzen, mely azonosító jelvényt egyébként a bal karján egy tépőzáras műanyag tokban visel..
De ha nem egyezik az sem vészes, mert minden számot kötelező nyilvántartani, tehát bármennyi szám van egy emberen, az fel van jegyezve.
Az In-Kalt pedig szerintem hiába fogják vizsgálni, rendezőként a jogszabályok értelmében símán felkérhető külsős cég.
Előzmény: breien (8600)
relativizátor Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8603

Egy külföldi vendégem hozzám igyekezvén néhány ezer fakabát belvárosi csapatösszevonását látván azt hitte, hogy nagyszabású szuperprodukciót forgatnak valami diktatúráról. Amikor felvilágosítottam, hogy nem erről van szó alig hitte, mert ő a helyi - ausztrál - sajtóból nem hallott róla, hogy itt diktatúra lenne. Én elmagyaráztam neki, hogy lehet, nem is tévedett olyan nagyot, mert ha nem is szuperprodukció, de valóban forgatókönyv alapján játszhatnak itt. A kormánynak szüksége van a terrorfenyegetettség hitelesítésére, hogy:

1. a "Homo Besaricusok" otthon maradjanak.

2. elterelje a figyelmet a saját zéró kormányzati teljesítményéről

3. fasiszta csőcselékezhessen

4. orbánfóbiáját is kiélhesse (Orbán bujtogat!)

Igazam van, vagy igazam van?

breien Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8602
Látod,Yan, ez elkerülhető lett volna, ha nem "bevetési öltözékbe", hanem ünnepiben lettek volna. Ahogyan én láttam, azon csak az azonosító "jelvény" volt. (nem volt mit összekeverni )
Előzmény: Törölt nick (8601)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8601
Rejtvény a nagyokosoknak. Találják ki, melyik a helyes... :-)

"Eltérő számokat láttak ugyanis egyes rendőrök sisakján, bevetési ruházatán és jelvényén."

Amúgy ezt hogy hozták össze? Belemásztak egyesével minden rendőr arcába és nagyítóval átvizsgálták?

Nincs jobb dolguk?

Értem én. Az alvó rendőr sokkal érdekesebb, mint, hogy molotov koktélt dobálnak rájuk.
Vagy mégsem értem?? :-o

Szánalom...
Előzmény: breien (8600)
breien Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8600
Előzmény: feketemadár (8598)
breien Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8599
..."és van az élet" igazad van madár.

Reméljük, hogy létezik a jog is.

Tudod, madár 2006 óta azt nem értem, hogy mi a faxért köll Budapestet minden ünnepen "hadszintérré" változtatni. Mi a faxért bújtok ti egy Nemzeti Ünnepen "rohamöltözékbe"?
Debrecenben (és az ország többi városában ) a rendőrök tegnap is "ünnepi" öltözékbe voltak. Természetesen, mivel nekik is ünnep márc. 15-e.

Te madár, 1es "verebek" azt csipogják, hogy az "ombusmanok" is érdeklődnek, hogy mit is keresnek az "őrző-védő" emberek az állami ünnepségeken? Talán, mégis csak van jog ebben az országban is?
Előzmény: feketemadár (8598)
feketemadár Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8598
Oké, neked van egy elképzelésed...és van az élet.
Előzmény: breien (8590)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.17 0 0 8597
Hát én épp az ellenkezőjét látom. :-)
Nem hiszem el, hogy mindenben összeesküvést kéne felfedezni.
(Bár egyre inkább mégis ez a gyanúm. :-P)
Előzmény: breien (8596)
breien Creative Commons License 2008.03.16 0 0 8596
Yan.

Csak fiatal és tapasztalatlan vagy. ( a beírásaid alapján túlságosan hiszékeny )
Az élet sokkal keményebb annál, mint azt gondolnád.
Előzmény: Törölt nick (8595)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.16 0 0 8595
Mert nem a debreceni eseményekből vonok le következtetés a fővárost illetően?

Ha mondjuk Párizsban zavargások törnek ki (azok zavargások, az itteniek azokhoz képest gyíkfingok, hál'Istennek), akkor miért nem egész Franciaországban? Ott miért van, hogy Párizsban nem tudják megakadályozni, máshol meg ki se alakul?
Tényleg mindenben az összeesküvést, a tervszerűséget kell keresni?
Mert akkor tényleg nem vagyok értelmes.
Előzmény: breien (8594)
breien Creative Commons License 2008.03.16 0 0 8594
Yan.

Te ettől értelmesebb vagy. Szedd össze magad.
Előzmény: Törölt nick (8593)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!