wtc_sysop
2006.09.04
0 0
17
WOW !
Nem semmi kiscicák!
Egész életemben két ilyen aranyos cicára vágytam ! Csak nem tom, a Párom elviselné-e őket a sok egyéb probléma közepette :-)
Ha gondolod én szívesen nevelgetném őket, még az sem zavarna ha reggel hatkor kérnék a kaját :-)
Üdv
WTC
Wandaaa
2006.09.04
0 0
13
Szia Zsuzsa !
Július közepe-vége körül született, pontos dátumot sajnos nem tudok, de ez kiszámítva kb 6-7 hetes, teljesen szobatiszta.
Kettő fehér van, tehát még egy tesója is gazdit keres, lehet választani, hogy fiut vagy kislányt szeretnétek-e.
A hétvége megfelel, szerintem akár találkozhatunk is a Nyugatinál, vagy a VII.kerületbe vehető át, ott tudnátok választani a kettő közül.
Telefonszámomat megírom privibe
Üdv:Wandaa
Előzmény: varhelyif (10)
varhelyif
2006.09.04
0 0
10
Szia Wanda!
Őrülten édi a cicus! Kérjük is ám!!!
Fiú v lány?
Tudjátok, hogy pontosan mikor született?
Hétvégén /szombaton/ tudnánk érte menni, esetleg a Nyugatiba ki tudnád hozni?
Ugyanezt az üzenetet az Indexbe is beírom.
Üdv:Zsuzsa
Előzmény: Wandaaa (9)
Wandaaa
2006.09.04
0 0
6
Nem, az övé már ilyen marad. Egyébként a fehér cicusok szeme általában kék. A vörösnek például zöld a szeme.
Nem, oda még nem írtam, mert nem láttam ilyen jellegű topicot.. Tudod esetleg a pontos nevét annak a topicnak ?
Előzmény: minden lébe kanál (5)
Wandaaa
2006.09.04
0 0
3
A topikindító (Wandaa neve alatt) van a rövid szöveg :-)))
Hófehér, kékszemű 6 hetes cica szerető gazdit kerers
Előzmény: eMM (2)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!