Keresés

Részletes keresés

Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 22

Igen, van még egy fehér cicus, a másiknak a tesója. Ha érdekel csak szólj.

 

Üdv: Wandaa

Előzmény: Mikolt (18)
minden lébe kanál Creative Commons License 2006.09.04 0 0 21
én nem vagyok macska párti, de ő annyira édes, h ha nem lenne kutyám azonnal hazavinném.
Előzmény: Wandaaa (16)
Mikolt Creative Commons License 2006.09.04 0 0 20
hat 1:)
Előzmény: minden lébe kanál (19)
minden lébe kanál Creative Commons License 2006.09.04 0 0 19
hány kiló köl? :)
Előzmény: Mikolt (18)
Mikolt Creative Commons License 2006.09.04 0 0 18

sziasztok,

 

van meg a feher cicabol?

wtc_sysop Creative Commons License 2006.09.04 0 0 17

WOW !

 

Nem semmi kiscicák!

 

Egész életemben két ilyen aranyos cicára vágytam ! Csak nem tom, a Párom elviselné-e őket a sok egyéb probléma közepette :-)

Ha gondolod én szívesen nevelgetném őket, még az sem zavarna ha reggel hatkor kérnék a kaját    :-)

 

 

Üdv

 

 

WTC

Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 16

Játék közben :-)))

 

 

Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 15

Ha téged is érdekel a fehér cicus, van belőle még egy ugyanilyen. A testvére.

Hogy érted hogy török macska ?

Előzmény: eMM (12)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.09.04 0 0 14
cicc1cicc2cicc3cicc4cicc5
Előzmény: Pirimidin76 (11)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 13

Szia Zsuzsa !

 

Július közepe-vége körül született, pontos dátumot sajnos nem tudok, de ez kiszámítva kb 6-7 hetes, teljesen szobatiszta.

Kettő fehér van, tehát még egy tesója is gazdit keres, lehet választani, hogy fiut vagy kislányt szeretnétek-e. 

A hétvége megfelel, szerintem akár találkozhatunk is a Nyugatinál, vagy a VII.kerületbe vehető át, ott tudnátok választani a kettő közül.

Telefonszámomat megírom privibe

 

Üdv:Wandaa

Előzmény: varhelyif (10)
eMM Creative Commons License 2006.09.04 0 0 12
Igen a neme
az fontos lett volna.ha kislány elfért volna nálunk(csak nem török macska?) de ha így lesz gazdija az mégjobb.:)

Előzmény: varhelyif (10)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.09.04 0 0 11
sziasztok!
nekem is lenne ajándékba 3 cicám!
az egyik szintén hófehér, egyik szeme kék, a másik zöld, ő kb. 3 hónapos.
a másik 2 kb 2 hónapos, egyik vörös, másik fekete.
Nyíregyházán vannak.
varhelyif Creative Commons License 2006.09.04 0 0 10

Szia Wanda!

Őrülten édi a cicus! Kérjük is ám!!!

Fiú v lány?

Tudjátok, hogy pontosan mikor született?

Hétvégén /szombaton/ tudnánk érte menni, esetleg a Nyugatiba ki tudnád hozni?

Ugyanezt az üzenetet az Indexbe is beírom.

Üdv:Zsuzsa

Előzmény: Wandaaa (9)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 9
Igen, így kezdtem ahogy mondod, de nem találtam megfelelő topicot, azért nyitottam inkább egy újat
Előzmény: minden lébe kanál (7)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 8

Itt van még néhány kép a kis aranyosról

 

minden lébe kanál Creative Commons License 2006.09.04 0 0 7
beírod a topik keresőbe, h macskák és kidob egy csomó címet.
Előzmény: Wandaaa (6)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 6

Nem, az övé már ilyen marad. Egyébként a fehér cicusok szeme általában kék. A vörösnek például zöld a szeme.

 

Nem, oda még nem írtam, mert nem láttam ilyen jellegű topicot.. Tudod esetleg a pontos nevét annak a topicnak ?

Előzmény: minden lébe kanál (5)
minden lébe kanál Creative Commons License 2006.09.04 0 0 5

a szem színe még változik, gondolom.

 

macskás topikba írtad már?

Előzmény: Wandaaa (3)
minden lébe kanál Creative Commons License 2006.09.04 0 0 4
édesek! a vörös nekem jobban tecc.
Előzmény: Wandaaa (1)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 3

A topikindító (Wandaa neve alatt) van a rövid szöveg :-))) 

 

Hófehér, kékszemű 6 hetes cica szerető gazdit kerers

Előzmény: eMM (2)
eMM Creative Commons License 2006.09.04 0 0 2
Aranyos:) De melyik?
Előzmény: Wandaaa (-)
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 1
Nem. Helyes, barátságos, teljesen szobatiszta kiscicó.
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2006.09.04 0 0 0
nem karm0l?:))
Wandaaa Creative Commons License 2006.09.04 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!