Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2009.04.20 0 0 750
Miért érzem azt, hogy lenézed azokat, akik terráriumban tartanak élőlényeket?

A rabság egy emberi szó, az emberek számára jelent valamit. Ne ruházd fel emberi tulajdonságokkal az állatokat.
Előzmény: pipacsmező (748)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.19 0 0 749
Tényleg nagyon szép!
Szerencséd volt mert manapság igen kevés van zöld gyíkból!
Előzmény: pipacsmező (748)
pipacsmező Creative Commons License 2009.04.19 0 0 748

Sziasztok,

 

íme, egy csodálatosan szép Zöld gyík (Lacerta viridis) nőstény, melyet ma kaptam le telefonnal  a saját élőközegében.

Semmi terrárium, semmi rabság, csak a szabadság.

Lehet így is...

 

Üdv.,

 

Pipacsmező

 

 

T. Thick Creative Commons License 2009.04.15 0 0 747
Emberek, a madaras topikban madarazzatok. :-)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.15 0 0 746
Máshol egeret ajánlottak meg lisztkukacot(vedlettet).
Majd azt is be kéne szerezni valahonnan!-> de ezzel már ugorjunk egy másik topickra.
Előzmény: Bady5 (745)
Bady5 Creative Commons License 2009.04.15 0 0 745
Az a baj hogy szarkát még nem tartottam, de papagájokat meg különböző kapirgálókat már igen.
Gondolom hogy másfajta étrend kell neki(hús meg stb.), de szerintem az a ketrec méret megfelelő.
Szeplák Creative Commons License 2009.04.15 0 0 744
90*160*200 cm-es dologra vagy ahogy mondtad"volier"-re gondoltam!
Vagy az kicsi?

Nemhogy te is bevállalnál egyet és akkor csinálhatnánk együtt:))
Előzmény: Bady5 (742)
Bady5 Creative Commons License 2009.04.15 0 0 743
Amúgy bocs hogy ennyire eltértem a témától!
Üdv!
Bady5 Creative Commons License 2009.04.15 0 0 742
Üdv!
Igen ebben egyetértek veled.
A madarak sokkal több odafigyelést igényelnek, mint a többi állat.(legtöbb)
Habár mondjuk a madaraknál is vannak plegy hullámos papagáj ami "jól" elvan egy kalitkába, de egy szarkának bizonyára már egy kisebb volier kell?!
HA nem így van helyesbítsetek ki!
:-)
Előzmény: T. Thick (740)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.14 0 0 741
Ezért egy kicsit félek is!
A breki meg a halak rendben,mert a breki kap egy tál kaját és el van intézve a halak meg reggel és ha hazajövök belaknak,annyi elég.De a madár...
Előzmény: T. Thick (740)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.14 0 0 740
Nyugodt vagyok. :-)

A madarazás egész embert kíván, nem nagyon lesz időd mellette másra, pláne, ha még suliba is jársz.
Előzmény: Szeplák (739)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.14 0 0 739
Nyugi!Már le is tettem róla!Volt a tavamban.De az a helyzet hogy ha meg is csinálom a csapdát utána mit teszek vele(ha nem lopják ki a vízből)?
Breki az megvan, most csináltam neki meg a helyét.A halakkal is most foglalkozok.
A tó is most lett kész.A madarakkal meg ez lesz az első próbálkozásom.
Előzmény: T. Thick (738)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.14 0 0 738
Egy tanácsot adok: szerintem ne ess abba a hibába, hogy túl sok állatot akarj tartani egyszerre. Halazol, békázol, madarazol, és még egy teknős is? Hová tennéd? Akváriumba túl nagy, a halakat viszont kienné a tavadból. Meg nem is lenne időd ennyi állattal foglalkozni. Csak sorjában.
Előzmény: Szeplák (737)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.14 0 0 737
Most erre mit mondjak?
Előzmény: T. Thick (736)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.14 0 0 736
És te kutató vagy? :-)
Előzmény: Szeplák (735)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.13 0 0 735
Ez egy szakszerű csapda amit a kutatók használnak állományfelmérésnél!
Előzmény: T. Thick (734)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.13 0 0 734
Az, hogy szigorúan védett állat, szerintem ne csapdázd.

Ha mindenáron fogni akarsz, akkor fogj direktben akárhogy, de ha csapdázod, abba bele is pusztulhat.
Előzmény: Szeplák (733)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.12 0 0 733
Csinálok egy teknőscsapdát mocsárinak!
Hátha sikerül fogi egyet!

Mi a véleményetek?
Wiolca Creative Commons License 2009.04.12 0 0 732

Már hogyne érdekelne? Az egyik legszebb béka a leveli. Az neked otthon van?

(Szeretnél sima karmost? Vagy félreértettelek? Szerintem tudok szerezni.)

Előzmény: T. Thick (727)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.12 0 0 731
Előzmény: T. Thick (722)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.12 0 0 730
ja.értem
Előzmény: T. Thick (729)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 729
Ugyanúgy, mint a többi. Csak békakorában zöldül ki.
Előzmény: Szeplák (728)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.12 0 0 728
az hogy néz ki???muti már egy képet!
Előzmény: T. Thick (727)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 727
Levelibéka-ebihal nem érdekel?
Előzmény: Wiolca (723)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 726
Ezzel akarsz kedvet csinálni? :-)

Szerintem ebihalat fogok adni, mert az nem fülled be szállításkor. Apám Tatán lakik, onnan amíg petéket felhozok, üvegben befülledhetnek vagy befulladhatnak.
Előzmény: Wiolca (723)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 725
A fajok felsorolásánál már vannak fekete-fehér képek is, és középen egy pár színes.

De ne ez alapján válassz, hanem a kiadás éve alapján.
Előzmény: Szeplák (724)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.12 0 0 724
Akkor azt veszem meg!ijen fekete-fehér rajzok vannak benne igaz?
Előzmény: T. Thick (722)
Wiolca Creative Commons License 2009.04.12 0 0 723
Hát nagyon örülnék egy barnavarangy bébinek. Már akár peteként is elfogadom:-) Légyszi írj, ha lepetéztek. Köszi, hogy szóltál. És akkor meg is van az indok, hogy találkozzunk:-)
Előzmény: T. Thick (715)
T. Thick Creative Commons License 2009.04.12 0 0 722
Igen.
Előzmény: Szeplák (721)
Szeplák Creative Commons License 2009.04.12 0 0 721
250 oldal??
Előzmény: Szeplák (720)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!