Jó érzés öreg nikkor obikat használni N-en, (meg konverterezve C-n is). Jó, hogy a N nem váltott bajonettet. Viszont az anno áttervezett bajonettnek köszönhetően jó érzés Yashica és Contax obikat használni Cn, nem beszélve Leica Rről.
Van egy F3-asom, meg mégegy, meg van egy EOS 5-ösöm is még. És ha lesz, akkor az 5Dre nikkor fixokat fogok feldugni Les zoomok mellett, szóval én leszek a topikban a "belga". Aztán vagy megtérek, vagy nem. <br><br> Meghirdetek 2 főinkvizitori tisztet, táboronként egyet-egyet - de nem szájhősöknek, hanem szakiknak. Valamint el lehet vállalni a "paraszt", "buzi", "evangelista" és egyéb tiszségeket is, ahogy a jobb sorsra érdemes topikokban már néhányan kiosztották az ellentábort.