Keresés

Részletes keresés

szalakota Creative Commons License 2005.11.03 0 0 7
Kérdés: Canon 350D és Nikon 50D strapabírósága... markolat nem érdekel, használhatóság igen. Analóg Canonom van, nem túl jó obikkal....
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 6
Félre! :-P
Előzmény: enakivagyok (5)
enakivagyok Creative Commons License 2005.11.03 0 0 5

És bácsi kérem, a másvallásúaknak hova kell állni?

Törölt nick Creative Commons License 2005.11.03 0 0 4

Keresztpapi!

Majdnem helyett javasolnám szlejer alias csicskát e nemes feladat ellátására! ;-))))

Előzmény: Abrash (3)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 3
"és" helyett: "én" Majdnemre gondoltam.
Előzmény: Abrash (2)
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 2
Remélem benépesül a topik előbb-utóbb...

Ügyrendi javaslat: Nikonos Főinkvizitornak NIKONE olvtársat javaslom.

EOS Főinkvizitorra tegyetek javaslatot, és Majdnemre gondoltam...
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 1
Jó érzés öreg nikkor obikat használni N-en, (meg konverterezve C-n is). Jó, hogy a N nem váltott bajonettet.
Viszont az anno áttervezett bajonettnek köszönhetően jó érzés Yashica és Contax obikat használni Cn, nem beszélve Leica Rről.

Nyert, vagy vesztett a C a bajonett váltással?

És tényleg behozta a N a C digiépes előnyét?
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 0
Van egy F3-asom, meg mégegy, meg van egy EOS 5-ösöm is még. És ha lesz, akkor az 5Dre nikkor fixokat fogok feldugni Les zoomok mellett, szóval én leszek a topikban a "belga". Aztán vagy megtérek, vagy nem. <br><br> Meghirdetek 2 főinkvizitori tisztet, táboronként egyet-egyet - de nem szájhősöknek, hanem szakiknak. Valamint el lehet vállalni a "paraszt", "buzi", "evangelista" és egyéb tiszségeket is, ahogy a jobb sorsra érdemes topikokban már néhányan kiosztották az ellentábort.
Abrash Creative Commons License 2005.11.03 0 0 topiknyitó
Tessék tessék folyton folyvást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!