Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -2 1 4211

És én még csak nem is értékeltem, még ennyire se minősítem a stílust. Így már főleg nagy gondolkodásra késztető hogy hogy jött ki a hat értékelés. ( Lehet van aki csak olvas és nem ír? :) ) De ilyen bonyolult dolgokat nem részletezek, még zavart keltek az erőben. :D 

Előzmény: Integrált fakocka (4210)
Integrált fakocka Creative Commons License 2019.10.14 -1 0 4210

Ne zavarjon, hogy egy fiókból csak egyszer lehet értékelni. De ez alapján gondolom az még eszedbe sem jutott, hogy az emberek többségéből eleve ellenszenvet váltasz ki az ilyen primitív hangnemmel. DI a mostohaapád is kitagadna ha ezt látná.

Előzmény: Törölt nick (4207)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -1 2 4209

Neked mi a problémád de őszintén? Akarsz beszélni róla? Iszol te rendesen? Minek strapálod itt magad amikor a kedvenced nyert? Ülj le egy picit , pihend ki fáradalmaidat. Még a végén agyvérzést kapsz.

Nem.jött,de.megy Creative Commons License 2019.10.14 -2 0 4208

Szemezgetek új polgármesterünk beköszönő beszédéből, melyet a Facebook-on publikált ma este.

 

Hogyaszongya:

 

"Az út, amely előttünk áll, hosszú. Nem lesz könnyű megtenni. Egy ciklus kevés is lesz arra, hogy elérjünk oda, ahová szeretnénk. Lesznek akadályok és tévutak.

 

Fordítás: Akármit ígértem, ne gondoljátok, ti bolondok, hogy hipp-hopp el is érem, hosszú-hosszú évek alatt talán... Készüljetek, mert - legkevesebb - két-három cikluson keresztül itt kell lennem, és akkor talán megkapjátok a választ a kérdésre, hogy valaha egyáltalán elindulunk-e arrafelé, amerre ígértem, hogy megyünk. 

 

"Sokan vannak, akik nem értenek majd egyet minden döntésemmel vagy azzal a politikával, melyet polgármesterként követni fogok."

 

Fordítás: ÉN fogok dönteni, ÉN követem az ÁLTALAM kijelölt utat, és akinek nem tetszik, így járt. Végtére is ÉN vagyok a polgármester. (Talán még KF "Tápiószele polgármestere" feliratú pólói is elkészülnek kék színben. )

 

'És tudjuk azt is, hogy a testület nem oldhat meg minden egyes problémát."

 

Fordítás: Már most szólok, nehogy bárki azt képzelje, hogy minden ígéretem valóra válik!

 

"Álljunk ellen annak a pártoskodásnak és éretlenségnek, amely oly régóta fertőzi a politikai életet."

 

Fordítás: A múlt héten még én dobáltam a sarat a leghevesebben, de az más volt, mert nekem igazam volt. Mostantól aki sarat dobál - ELLENEM!!!! -, az békétlenkedő, és kerékkötője Tápiószele fejlődésének. 

 

"Azoknak a szeleieknek, akiknek még ki kell vívnom a bizalmát és a támogatását, azt üzenem: habár tegnap este nem nyertem meg az Önök voksát, de tudniuk kell, hogy az Önök hangját is hallom. Szükségem lesz az Önök segítségére is, az Önök polgármestere is leszek."

 

Fordítás: Tudom, hogy utáltok, de akkor is én vagyok a főmufti, szokjátok meg!

 

"E napon befejezettnek nyilvánítjuk azokat a kicsinyes sérelmeket és hamis ígéreteket, vádaskodásokat és elnyűtt dogmákat, amelyek túl hosszú ideje gúzsba kötötték a politikát.
Visszaadhatjuk a békességbe vetett hitet, és újra megerősíthetjük az alapigazságot, miszerint különbözünk, de egyek vagyunk, Szeleiek."

 

Fordítás: Lásd fentebb, elmondom még egyszer a gyengébbek kedvéért, mostantól senkinek sem lehet ellenvetése, mert ÉN tökéletes vagyok, és aki hibát talál bennem, az békétlenkedik, szemben azzal, amikor én békétlenkedtem, mert nekem igazam volt. Mostantól senkinek sincs igaza, aki kritizálni merészel. 

 

Nekem ez jött le a sorok közül, de persze nyilván csak a rosszindulatom láttatja ezt velem, vagy esetleg éretlen, és pártoskodó vagyok. Nos, kíváncsian várom "Tápiószele Polgármestere" vajon hány cikluson keresztül vezet majd tévutakon és mellékvágányokon, talán az ígért cél felé, döntései és módszerei révén eggyé kovácsolva ezt a békétlenkedő népséget, s miként nyeri meg a kétkedők támogatását, hogy a mi polgármesterünk legyen. :)

 

 

 

 

Előzmény: MazsolaMegTádé (4199)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -3 0 4207

Viszont jók a -jelek.

Ez is azt jelenti,hogy a jellemtelen senkik több néven irogatnak.

4 komment,6 -.

Ez aztán az eredmény.

Nyomorékok.:))

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -3 1 4206

Hűha !!!

 

Gerjedünk!!

 

Nagy a baj,de  fejetekben.És még ti vagytok a kultúr emberek.

Bohócok vagytok,mint a gazdáitok.

a drogos nyer??!!mi ez tudatmódosulás??

Az eredményhez nem fér kétség.

 

1.DI

2:Sörosztó

3:Disznó....ros./Ezt mondják a szomszédok./nem én találtam ki.

4:A jótevőnk, a csoda maga ,a 350szavazat:))))

De kemény az igazság!

Kedves MazsolaMegtádé lehet te magad is malac vagy....HÚÚÚÚÚ

Előzmény: MazsolaMegTádé (4203)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -2 1 4205

Be van igérve valami jó kis állás hogy megéri ez a tapló stílus, vagy genetikai rendellenesség a minuszba mutató IQ?

Előzmény: Törölt nick (4202)
Integrált fakocka Creative Commons License 2019.10.14 -2 0 4204

Na megjött primitív kapitány, a társadalom lelki roncsa. A magyar értelmező kéziszótárban a gyűlölet szónál te szerepelsz, mint illusztráció. Ha lehetne, egy nagyobb összegben fogadnék, hogy ex-Kovácsos vagy.

Előzmény: Törölt nick (4202)
MazsolaMegTádé Creative Commons License 2019.10.14 -2 1 4203

A helyedben abból indulnék ki, hogy ezek a hülyék megszavazták Kovácsot 3x és most még a fél brigád is kovács féle. 

Tehát ne csodálkozzunk, ha képesek a pumuklit is megszavazni, mint ahogy tették!

 

Disznószaros az apád valaga Te szerencsétlen! 🤣

Egy napot nem bírnál olyan kemény munkát végezni!

Nem még az év 365 napján!

Dőlj hátra. Vakard meg a lábad közéd és legyél elégedett, amíg "lehetsz". 

Előzmény: Törölt nick (4202)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -6 2 4202

Kedves kommentelők!

 

Akármennyire is fáj,a drogos semmirekellő szerencselovag

lenyomta a disznószarost,a nyuggert/csak 420 szavazattal/

A sörosztót több mint százzal.

A "városban" mindenki hülye ezért DI -re szavaztak.

Nesze neked Workzone....

Hol az arc,az én mindent tudok,értek....

nézzétek meg majd a jegyzőkönyv másolatokat.

Hol vagy MT???Hol vagy Nyugger??Hol vagy Sörosztó??

Nevetségesek vagytok!!

VE  MT egy emberetek sem jutott be.

Lefőtt a kévé nektek.

Hajrá Szele!!

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 0 2 4201

Az Azonnali vajon figyelemmel követ minden párezer fős kistelepülést ahol osztogattak valamit kampány céllal?

 

https://azonnali.hu/cikk/20191014_kiderult-nem-lehet-valasztast-nyerni-ha-a-sajat-arcunkkal-ellatott-ingyen-sort-osztunk

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -1 0 4200
Gratulálok a bejutottaknak!

Meglátjuk mihez kezdenek majd egymással!

Egyébként valóban ilyen adhock jelleggel szavazni, az nagyon nem jó.
És igazad van! Régiekkel változást hozni.... hár?

MazsolaMegTádé Creative Commons License 2019.10.14 -2 0 4199

Én meg arra csodalkoztam rá, hogy a politikus jelolt face oldala után rákerestem a magánember oldalára. Hát nem is az a két ember!

Erre hangoztatták, hogy a FIATALOKNAK kell átadni a stafétát???

A plakáton egy 40+os f@szival kábították a népet a valóságban meg mintba 2 év választaná el a 60tól.

Hajrá fiatalok! 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -2 0 4198

Én nem győzök magamhoz térni hogy ilyen könnyen megvezethetőek az emberek. Így kell könnyen politikai pályára kerülni. Csinálunk egy Facebook oldalt, ami egyébként nem egyedi mert minden második településnek van helytörténeti Facebook oldala. Se baj! Lényeg hogy a célszemélyeknek az újdonság varázsaként hasson. Annyira hogy még ki is tüntetnek érte.Vakok között félszemű a király! Innentől kezdve nyert ügyünk van. Kit érdekel ha HR-esként pénzügyes múltat emlegetek, vagy hogy konkrétan hol, milyen pozícióban telt az elmúlt x év, rendelkezem-e konkrét gazdasági, pénzügyi, államháztartási tapasztalattal, mindez kit érdekel.Fontos a jó marketing, bögre, kék póló és hajrá szele. :D 

Kardvirág51 Creative Commons License 2019.10.14 0 0 4197
MazsolaMegTádé Creative Commons License 2019.10.14 0 1 4196
Előzmény: Nem.jött,de.megy (4195)
Nem.jött,de.megy Creative Commons License 2019.10.14 0 0 4195

A legérdekesebb az, hogy továbbra sem látható sehol a hivatalos eredmény. A link alatt csak a nagy semmi. :D

Előzmény: Kardvirág51 (4194)
Kardvirág51 Creative Commons License 2019.10.14 0 1 4194

Nem csalódtam a nagy tudású  szeleikben.

Nagyon nehéz fölfogni,hogy a polgármester  mellé a saját képviselőit válasszák!

Ez ugyan úgy magas,mint,mint a helyesírás!Tisztelet a kivételnek.

Pap dokit megint megválasztani? Megáll az ember esze.....

Újat,változást akarnak,régiekkel.

 

Valami rosszat sejtek.....

Nem.jött,de.megy Creative Commons License 2019.10.14 0 0 4193

Bizony, már töltik a kolbászt a kerítéshez. :)

 

Nem tehetünk mást, várunk, és meglátjuk, mi sül ki ebből. Közben erősen törjük a fejünket, hogy a szelei nép ennyire hiszékeny, vagy ennyire ostoba, vagy mi vagyunk azok, és azért nem látjuk a nagy lehetőséget, amit ők, meg az okot a fergeteges örömre. Ki fog derülni. :)

Előzmény: Törölt nick (4191)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 0 0 4192

Az agilis fiatalt kifelejtettem.

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 -2 0 4191

Az Endre az ténylegesen független és ahogy elnézem ő kapta a legtöbb szavazatot. Végleges állás szerint maradt négy társaskörös, három saját embere meg egy független. Jövőre már felhőkarcolók fognak sokasodni magas tudású jól képzett polgármesterünk keze nyomán. Irónia off.

Kardvirág51 Creative Commons License 2019.10.14 0 0 4190
MazsolaMegTádé Creative Commons License 2019.10.14 0 0 4189

Buzás Endre ki mellett indult?

Most vagy nekem van túl késő (korán) vagy tényleg nem látom egyik pm jelolt csapatában sem?

 

6társaskör

2 fuggetlen

 

A  kis papp gáborka bent. Lesz itt nemulas!

Sok nem normális komolyan mondom!

 

Torokszorító, hogy ennyi embernek megfelelő esetleg kofejezetten jó vplt az elmúlt tízen év hanyatlása és tovabb támogatják ezt a brigádot!

Komolyan felháborító, már már hányok tőle! 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.14 0 0 4188

Ez komoly?

Hova lett V-né és csapata Cz úr támogatásával?

 

Talán Workzone megmagyarázza, már csak benne bízhatunk?

Előzmény: I Am Sentinel (4187)
I Am Sentinel Creative Commons License 2019.10.13 0 0 4187

Tápiószele Választott! (vajon meddig tart?)

 

Hat társaskörös képviselő van, majd feloszlatják magukat mint MT idején és jön az új választás és KF.

 

És még ott van a J-nő is aki a tövényesség őre (vagyis annak kellenne lennie), és Neki valószínűleg jobb KF.

MT megválasztásakor felszívódott, KF-nél vissszajött.

 

Úgy hallottam, hogy a Jegyzői Kamara már vizsgálódik.

 

Vajon az új PM kifizeti a csatornadíjat? Vagy ad belőle egy nagy jutalmat és fődíszpolgárit KF-nek.

 

A jövő eldönti!!!!

Kardvirág51 Creative Commons License 2019.10.13 0 0 4186
Nem.jött,de.megy Creative Commons License 2019.10.13 0 0 4185

Egyébként meg, ha igaz, amit rebesgetnek itt a kisdobos színre lépése óta, akkor nagyon is jól csinálták. :)

Előzmény: Törölt nick (4183)
Nem.jött,de.megy Creative Commons License 2019.10.13 0 0 4184

Négy közül egy nevet választani még csak-csak megy, de a sok közül nyolcat, és pont azt a nyolcat....

 

A szellemi színvonal az szellemi színvonal.  Nálunk hajlamos kicsapni a biztosítékot. :D

Előzmény: Törölt nick (4183)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.13 0 0 4183

Déjà vum van. :) 

Törölt nick Creative Commons License 2019.10.13 0 0 4182

Én még csak 68%-os feldolgozottságot látok a választási iroda honlapján, már amikor nincs lefagyva. De ha már a "hajrá szelét" megevő honfitársaink őt választották polgármesternek, akkor hogy sikerült hat társaskörös képviselőt jelölni mellé,saját emberei közül meg csak egyet?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!