Keresés

Részletes keresés

Seefbacsi Creative Commons License 2018.02.17 0 0 11403

Ugyanez a problémám...szóról szóra....nincs ilyen menü más a kezelőfelület,legyen szíves nézze meg valaki hogy lehet így limitet emelni,személyazonosságot igazolni ha nincs olyan menü?

Előzmény: the crow (11400)
kristof1000 Creative Commons License 2018.02.14 0 0 11402

Ha valami plusszos a details-nél,akkor azt mikor fogják jóváirni,mert bal oldalon 0 forintot ir a paypal?Volt olyan vásárlásom ami nem ment végbe és  visszairták paypalon,csak épp nem tudom hogyan lehet azt a plusszos összeget használni.

bombaba Creative Commons License 2018.02.14 0 0 11401

Sajnos, nem tudok többet segíteni, nálam sincs My account menüpont..

Próbálj a Help-ben választ keresni.

Előzmény: the crow (11400)
the crow Creative Commons License 2018.02.14 0 0 11400

Köszönöm előre a segítséget. Ezer éve használok PP-t, de főleg kisebb összegeket kellett utalnom, sosem volt gond. Most viszont a beírt összeget nem fogadta el, azzal hogy igazolnom kell magamat, ha ekkora összeget utalnék. (ezzel sincs gond, megteszem, útlevél, lakcímkártya stb, csak ketyeg az idő közben).

A küldött help-ben világos ahogy le van írva, de nálam nincs My account a lap tetején és azon belül főleg nincs "View limits". Szerintem ez még a korábbi felületen volt. Ezen az "új" wallet-es felületen ez szerepel felül: Summary Activity Send & Request Wallet Shop Help notifcations ikon, my profile ikon.

A My profile menün belül pedig ezek vannak: ACCOUNT SECURITY PAYMENTS NOTIFICATIONS

 

Érdekes módon az összeget két részletben simán átküldtem, de azóta is ott egy értesítés: "Your account access is limited", illetve "Impact on account: Medium"

Az utaláshoz rendelt bankkártyán nincs limit.

Előzmény: bombaba (11399)
bombaba Creative Commons License 2018.02.14 0 0 11399
Előzmény: the crow (11397)
sjohn Creative Commons License 2018.02.14 0 0 11398

...hogy mit?..

Előzmény: the crow (11397)
the crow Creative Commons License 2018.02.14 0 0 11397

hol tudom a paypal felületen megnézni az utalási limitem?

fotósh Creative Commons License 2018.02.07 0 0 11396

Üdv Mindenkinek! Hátha valaki tud segíteni... Céges paypal regisztrációval véletlenül forintban küldtem el egy német cégnek a vételárat. Megbeszéltük, hogy visszahívom és elküldöm majd még egyszer, euróban az összeget. Természetesen akkor, ha megjelent nálam a visszajövő pénz. Ezt meg is tettem, de nem látni sem a bankszámlán sem a paypal balance felületen.

Más lehetőséget nem találva a Request Money művelettel követtem ezt el. Mennyi időbe telhet egy ilyen művelet? Gondolom külön le kell nekik okézni, de azután csináltam, hogy rábólintottak.

Jelenleg is függőben lévő a státusza a műveletnek és nem szeretném, ha azt hinnék, hogy én húzom az időt, mert az árút már megkaptam.

Ha valaki tud erre egyszerűbb módszert, azt megköszönném, mert a jelek szerint a túloldal sem nagy paypal guru.

Krisszkaszas Creative Commons License 2018.02.06 0 0 11395

sziasztok!

Olyan bakit vetettem hogy utalásnál nem írtam be a megjegyzés rovatba a transzfer id-met..

Ilyenkor mi történik ? Valakinek valami tapasztalat?

R-NO11 Creative Commons License 2018.02.05 0 0 11394

Szia   ,igazad van nigériai csalás a dolog . köszönöm a segítséged .szia

Előzmény: bombaba (11392)
R-NO11 Creative Commons License 2018.02.03 0 0 11393

Szia ,  köszi az infót  ---rákeresek .

Előzmény: bombaba (11392)
bombaba Creative Commons License 2018.02.02 0 1 11392

Minden esetre mielőtt belemerülsz, keress rá itt a topikban a "nigériai csalás"-ra, nem csak motorra, minden használt műszaki cikkre buknak a "nigériaiak".
(Motor, mobil, laptop -  mindegy, az érték a lényeg, de pénzt nem utalnak!) 

Előzmény: R-NO11 (11391)
R-NO11 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 11391

Szia , egy motort hírdettem a képesmotoron ,  majd kiderül --ha siker vagy nem ,  megírom

Előzmény: bombaba (11390)
bombaba Creative Commons License 2018.02.02 0 0 11390

Ugye, nem a jofogas-on adtál el valamit?

Mert akkor felejtsd el, átverés.

Előzmény: R-NO11 (11388)
Esztibeszti2 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 11389

Sziasztok! Közben nekem megoldódott a Paypal problèma, leírom, ha esetleg más is szenved, remélem segít. Tény, hogy több napos anyázás után sikerült a dolog, de legalább megvan és nem csalás stb. a Paypal valóban gondolhat egyszer csak egy olyat, hogy erősítsd meg az adataidat. Két csatolmanyt kér, lehet pár opció közül választani, de pl. ha jogsit küldesz, az nem lehet 12 hónapnál régebbi (eleve bukó) és a lakcímkártyára is ugyanez vonatkozik. Tehát a legegyszerűbb, ha a személyid mindkét oldalát (!!!) egyben lefénymásolva lefényképezed, azt elfogadták egyik dokumentumként, a másik pedig a villanyszámla volt, de azt is csak úgy, ha minden egyezik betűről betűre a számlaadatoknál (wallet) megadott címmel. Pl. ha már az utca rövidítve van az egyikben (u.), akkor már visszadobják. A számlán legyen dátum és cím a neveddel!  Egy nap amìg elbírálják, hogy mi van, de megírják emailben azt is, hogy mi a nem jó. Az enyémet vagy 3-szor dobták vissza...szerettem őket érte. Ha mindez megvan, akkor még a bankkártyát is meg kell erősíteni a 4 jegyű paypal kóddal, amit a bankszámlakivonatban, vagy netbankon lehet ellenőrizni a 400 Ft-os tétel levonásakor. Ott van a kód. Nekem 3 is volt :) 1200-ért a végére az eszeveszett klikkelgetéseknek köszönhetően. Nem küldik rögtön, 3-4 napba is beletelhet. Szóval, nem kamu, nem csalás, a Paypal ezt megcsinálja, tényleg bekér dokumentumokat. Jelszót változtattam az elejèn én is rögtön, de ugyanaz volt a helyzet, nem volt más, végig kellett csinalnom. Szóval meg lehet csinálni és működik újból minden. Hál'istennek! :)  

R-NO11 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 11388

Sziasztok ,segítségetekre lenne szükségem .Külföldről kb 250000 ft -ot kellene kapjak ,és ezt KH bank számlámról szeretném felvenni , mennyi eurót utaltassak a  paypal számlára ? nem tudom hány %-ot von le a paypal és még az euró--forint váltás .  A segítséget előr is megköszönöm . 

talmara Creative Commons License 2018.01.31 0 0 11387

Üdv,

 

Egy olyan problémám van, hogy egy másik bankszámláról utaltam pénzt a pp számlámra mint amelyikről szoktam.Most mindegy, hogy miért nem ez a lényeg.

Mindez még 22.-én történt és még mindig nem ment át.

A transfer id-t természetesen megadtam a közleményben.

 

Most van még értelme várni, vagy jelezzek nekik?

Ha jeleznem kell, légyszi segítsetek, hogy pontosan hol kell ezt megtenni, és hogy mit kéne írni, mivel angolul sajna nem tudok.Nem szeretném ha 70ezer csak úgy eltűnne az éterben...

 

Köszi előre is a segítséget!

mislenyi Creative Commons License 2018.01.30 0 0 11386

Sürgősen változtass jelszót, szerintem ez átvágás. Nem szoktak kérni bankszámlát, azt a számládon tudod változtatni.

Pár hete én is kaptam emailt, még páran jelezték.

Előzmény: streetbiz (11383)
Esztibeszti2 Creative Commons License 2018.01.30 0 0 11385

Hu! Engem is nagyon erdekelne. Kerlek írjatok meg, hogy mire jutottatok, mert nekem meg ott áll a pénzem és se ki, se be. Nem tudok nagyon mit csinalni. 1000 koszi.

streetbiz Creative Commons License 2018.01.29 0 0 11384

Szia! Nekem ugyanez a problémám! Kaptál valami tanácsot esetleg?

Előzmény: areolafun (11378)
streetbiz Creative Commons License 2018.01.29 0 0 11383

Sziasztok!

 

Kb fél éve használok paypalt. Volt már több tucat sikeres tranzakcióm az elmúlt időszakban. Pár hete amikor beléptem az az üzenent fogadott, hogy probléma van az accountommal! Megnéztem mi lehet a probléma.. Elvileg az volt, hogy meg kellett erősítenem az adataimat... email cím bankkártya bankszámla, személyes adatok stb

Miután ez megtörtént megköszönték, és az írták pár nagy és visszajeleznek, hogy rendben van-e.

Na most ez kb már 3 hete volt és ugyanaz a helyzet! Probléma van, le vagyok korlátozva csak pénzt fogadni tudok. Küldeni vagy átutalni nem!

 

Tud valaki segíteni mi lehet?

 

Köszönöm.

Feja J?nos Creative Commons License 2018.01.29 0 0 11382

Sziasztok!   

 

2-3 nappal ezelőtt jött smsbe hogy túl lépték a számlámat paypalal akartak vásárolni egyik nap 2-szer másnap egyszer próbálkoztak! ez hogy lehetséges? emailbe semmit nem kaptam hogy vásárolnának csak smst hogy túllépték a számlát! van több kínai bolt is ahol szoktam vásárolni lehet feltörték? 

sjohn Creative Commons License 2018.01.23 0 0 11381

...belépsz...jobbra fent fogaskerék...alul balra Close your account...

Előzmény: Supi1984 (11380)
Supi1984 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 11380

Sziasztok!
Egy kis segítség kéne!
Elbasztam a PayPal regisztrációt...elkezdtem regisztrálni, de nem vettem észre, hogy "Business" reget csinálok, félbehagytam, hogy elkezdjem a személyeset csinálni, de már létrehozta az üzleti profilt :/ Jó nagy bamba f@sz vagyok...Hogyan kell törölni, mert sehol nem találok profil törlést :( :(

VirginMojito Creative Commons License 2018.01.21 0 0 11379

Mióta van meg a nicked?
Milyen le-föl mozgás volt rajta? Átlépted-e azt az összeghatárt, amikor automatikusan kérik a megerősítéseket?
Sűrűn adtál-e el? Volt-e mostanában, ha eladtál, problémázó vevőd?
Véletlenül előfordulhatott-e, hogy olyan eladó termékére licitáltál, amit esetleg a rendszer hozzád köthetett?

Mert abból, amit leírtál, senki sem fog tudni semmit sem mondani.

Előzmény: areolafun (11378)
areolafun Creative Commons License 2018.01.18 0 0 11378

Járt már valaki úgy mint én:korlátozták és be a karják zárni az accountomat és csak pénzt fogadni tudok,semmi mást nem,tehát sem vásárolni,sem küldeni,sem bankba áthelyezni.

Minden meg van erősitve,kértek személyi igazolványról fotót,feltettem,elküldtem és ugyanaz az üzenet újra,hiába megyek rá a Resolve felületre.

bombaba Creative Commons License 2018.01.18 0 0 11377

A visszatérítés oda megy, ahonnan fizetted, azaz ha PP egyenlegből ment ki, akkor oda jön vissza, ha kártyával fizettél bankszámláról, akkor a bankszámládra megy vissza.

 

Előzmény: bubika89 (11375)
cliftony77 Creative Commons License 2018.01.18 0 0 11376

Nem lehet, hogy egyből a bankszámládra ment az összeg?

Előzmény: bubika89 (11375)
bubika89 Creative Commons License 2018.01.18 0 0 11375

Sziasztok! Tőlem tapasztaltbbak segítségére lenne szükségem. Decdember 6-án rendeltem egy webshopban egy terméket, amelyet paypalon keresztül fizettem ki. A rendelés árát tegnap visszatérítették, mert hiánycikk volt az áru, és nem tudták megmondani, mikor lesz újra készleten. Ha belépek a paypalomba, látom, hogy a cég küldött nekem 20,10Eur-t, az egyenlegem viszont 0 Ft. Szeretnék tőlük rendelni egy másik terméket, és (nyilván) nem engedi kifizetni.... Kezdő felhasználó vagyok, nézzétek el nekem, ha evidens kérdést tettem fel. Köszönöm előre is a segítséget. 

eddie999 Creative Commons License 2018.01.17 0 0 11374

Köszi a gyors válaszokat! Valahogy sejthető volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!