Keresés

Részletes keresés

IanStuart Creative Commons License 2005.11.12 0 0 49
Tegnap csodálatosan pörgött a lépcsőn Harry.
IanStuart Creative Commons License 2005.10.29 0 0 48
A tegnapi részben Stephan lepasszolta az ügyet Harrynak, betegség miatt. Pazar rész volt.
IanStuart Creative Commons License 2005.10.22 0 0 47
Nem gondoltam volna, hogy a tegnapi részben a nyanyát is kinyírja a faszi.
IanStuart Creative Commons License 2005.10.15 0 0 46
Milyen hülye apja volt a gyereknek a tegnapi részben :-O
IanStuart Creative Commons License 2005.10.07 0 0 45
Én k#rva éhes vagyok ez a vén faszi meg állandóan vacsorázott. Stephan nyakkendője horrorisztikus volt.
IanStuart Creative Commons License 2005.10.03 0 0 44

Én nem mertem volna elvinni a pénzt, talán csak belemarkoltam volna. Most akkor kinek az emberei voltak a gyilkosok? A másik kartellé? Nyilván követték az igazgató urat, mert azt hitték, hogy ő tudja hol a pénz. Legalábbis én ezt gondolom.

Ugyanaz a nő volt a jóravaló barátnő, aki egy héttel azelőtt a kurva. :-))

 

IanStuart Creative Commons License 2005.09.26 0 0 43

A kutyás dolgot én sem értettem teljesen, bár a lépcsőhában könnyen elveszhetett a nyom, ott sokan járkálnak. Talán ahhoz kellett az engedély is.

A zene tényleg Bohlen volt, de egy nő énekelte.

A barátnőm a nőre gyanakodott az egyik pillantása után. Én csak a házmestert zártam ki. :-))

A főcímzene amikor kiírják, hogy Derrick az még mindig ugyanaz, nem? Vagy rosszul emlékszem? Az elején hajrázós, aztán átmegy lassúba. Kb 20 mp, a címét nem tudom, feltéve, ha Te is arra gondolsz.

Előzmény: krysztasz (42)
krysztasz Creative Commons License 2005.09.25 0 0 42

Igen, Harryé olyan hagyományos.

Egyébként a főcímzenét lecserélték, már egy ideje. Sosem tudom, hogy mi a címe, csak azt tudom, hogy Kordáék is éneklik. Viszont a pénteki záródal nagyon tetszett. Ha jól értettem, tényleg Dieter Bohlen-t mondták be?

Azt nem értettem, hogy a kutyát szagoltatás után miért nem vitték be a házba? Ott rögtön kiszúrta volna a gyilkost.

Ráadásul a halott férj nem érdemelte meg, hogy a felesége miatta öljön.

Arra én is rájöttem, hogy a házban lakók, az író kivételével, valamit tudnak. De én úgy okoskodtam, hogy a három palinak lehet vmi köze a gyilkossághoz. De igen jó lett a csattanó, hogy végül a nő tette.

Előzmény: IanStuart (41)
IanStuart Creative Commons License 2005.09.24 0 0 41

A világ legjobb rajzfilmje!

 

A tegnapi részben nagyon bejött Stephan bőrkabátja, csak kár, hogy nem fekete volt, akkor igazi Gestapósnak nézett volna ki. Harryé nagyon turis volt. :-))

Előzmény: krysztasz (40)
krysztasz Creative Commons License 2005.09.23 0 0 40

Ezt is itt találtam.

http://www.derrick-derfilm.de/

Előzmény: stevebi (37)
IanStuart Creative Commons License 2005.09.23 0 0 39
Azonnal keresem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: lujza777 (36)
IanStuart Creative Commons License 2005.09.23 0 0 38

Szomorú hírek, azért a mai rész remélem nem valami pár héttel ezelőtti lesz.

MIÉRT NEM ADJÁK AZ ELEJÉTŐL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????

Előzmény: stevebi (37)
stevebi Creative Commons License 2005.09.22 0 0 37
lujza777 Creative Commons License 2005.09.22 0 0 36

sziasztok!

Nem tudnátok segíteni abban, hol találhatok Bp-en Derrick-es pólót?

A Szigeten volt egy srác, aki árult, de nem tudom a cégnevet, vagy hogy van -é boltja.

Előre is köszi a segítséget.

krysztasz Creative Commons License 2005.09.17 0 0 35
Nem, de mind a ketten nagyon vagánynak néznek ki. :)
Előzmény: IanStuart (34)
IanStuart Creative Commons License 2005.09.16 0 0 34

A rajzfilmet láttátok? HATALMAS!

Itt a barátnőm rajza a plakátról.

IanStuart Creative Commons License 2005.09.16 0 0 33
ez a rész 5-6 hete volt. Bassza meg :-/ egész nap erre vártam :-(( ez a péntek fénypontja.
Előzmény: krysztasz (31)
krysztasz Creative Commons License 2005.09.16 0 0 32
Elfelejtettem megírni,hogy láttátok Klausjürgen Wussow-t? De nem Bács Ferenc volt a hangja. Sosem szeretem, ha egy színésznek nem a megszokott szinkronhangja van. Vagy lehet, hogy azért, hogy ne kiálsunk fel a film alatt, hogy itt van Brinkmann professzor? Pedig pl. Julia Robertsnek nagyon sokszor Tóth Enikő a hangja.
Előzmény: krysztasz (31)
krysztasz Creative Commons License 2005.09.16 0 0 31

Még sem írtam rendszeresen. :(

 

Láttátok a mai részt? Egy gyilkosság és csupa kellemes ember. Hogy jött rá Derrick, hogy a nő a gyilkos? Az idézett mondatból nekem nem esett le, hogy a nő a mamlasz srác miatt ölte meg Ruth-t. 

Előzmény: krysztasz (28)
krysztasz Creative Commons License 2005.03.04 0 0 30
Már tudom, hogy mi történt a végén.
Előzmény: krysztasz (28)
krysztasz Creative Commons License 2005.03.03 0 0 29
A hétfői rész címe, a Tisztességes bűnöző.
Előzmény: krysztasz (28)
krysztasz Creative Commons License 2005.03.03 0 0 28

Most találtam rátok, és nagyon örülök. Fogok írni rendszeresen, mert én is szeretem a sorozatot, meg is nézem minden részét. Ha véletlenül mégsem tudom, akkor felveszem. Most is így tettem. Hétfőn nem tudtam nézni, de csak kedden tudtam felvenni. Viszont a felvételbe hiba csúszott, mert a beprogramozott időpont után lehetett vége a filmnek, mert lemaradt a vége. Igy nem tudom, hogy mi történt onnantól, hogy Derrickék nagy nehezen Krovac-ra találtak a sörözőben. Előtte az volt, hogy a srác nagybátyja rájött, hogy a felesége és a sógora megölették az unokaöccsét. 

 

Főcímzenének én is örülnék.

pastarics Creative Commons License 2005.02.16 0 0 27
a főcímzene mp3-ban nekem is jól jönne!!
sissi87 Creative Commons License 2005.02.14 0 0 26

Sziasztok!

Tud valaki valamit, vagy esetleg megvan neki a film főcímzenéjének magyar változata?? Életet mentenétek vele :)))

Professzor úr_ Creative Commons License 2005.01.25 0 0 25
Ilyen sem volt még - bajban vagyok a tegnapi epizód (Fületlen macska) zárójeleneteinek értelmezésével. Miután kiderült, hogy a mamika az elkövető, a nyomozás szempontjából volt még jelentősége a további eseményeknek, vagy a többi már csak az erkölcsi tanulságot szolgálta? Az kavart be, hogy Derrick nagyon nyomult még a beismerő vallomás után is.
ARic Creative Commons License 2005.01.21 0 0 24

ja,meg főleg Harry:)))

engem amúgy a szinkron nagyon zavar nála, biztos megszoktam a sok Gálvölgyi-showt:)))

Előzmény: lynne (23)
lynne Creative Commons License 2005.01.21 0 0 23
Aszta! Derrick Junior és Harry Junior.
Kicsit ijesztőek is ilyen fiatalon, nem? Főleg Derrick.
Előzmény: ARic (22)
ARic Creative Commons License 2005.01.21 0 0 22
kicsit régi felvétel:)))
ARic Creative Commons License 2005.01.21 0 0 21
ARic Creative Commons License 2005.01.21 0 0 20

de jó, h. ezt megemlítetted!!! v.hogy meg is feledkeztem róla, pedig az egyik száma nagy sláger is volt a 90-es (?) években - a dallama még most is itt van a fülemben:)))

a legutóbbi résznél már nagyon figyeltem a háttérzenére is!

 

www.frankduval.com

 

Előzmény: Törölt nick (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!