Keresés

Részletes keresés

waczyka Creative Commons License 2005.01.22 0 0 735
Majd ideirányitom a jó édes anyukáját, Ő majd mesél a gyermekről! Addig zárom soraim! ;))))
Előzmény: vivi.g (734)
vivi.g Creative Commons License 2005.01.22 0 0 734
Nagyon helyes cicus:)))))
Előzmény: waczyka (733)
waczyka Creative Commons License 2005.01.22 0 0 733

Szia Vivi! Bemutatom Malőrkét. Bár Ő nem az én cicám, de szoros rokoni kapcsolatban vagyunk!;)))) Most januárban volt 5 hónapos a kisasszony, bár ez a kép régebbi.

 

Előzmény: vivi.g (732)
vivi.g Creative Commons License 2005.01.21 0 0 732
vivi.g Creative Commons License 2005.01.21 0 0 731
vivi.g Creative Commons License 2005.01.21 0 0 730
vivi.g Creative Commons License 2005.01.19 0 0 729
Micsoda változás!:)
Előzmény: kaszasj (728)
kaszasj Creative Commons License 2005.01.17 0 0 728

Lemaradtak a képek.

kaszasj Creative Commons License 2005.01.17 0 0 727

Miből lesz a cserebogár? (3 hetes, 3 hónapos és 5 hónapos)

simoo Creative Commons License 2005.01.17 0 0 726

nekem alufólia golyót... :)

s ha unatkozik..Ő kezdi...

odahozza elémdobja s néz...

..mikor dobod máááááááár??

Előzmény: venge (724)
Vavis Creative Commons License 2005.01.17 0 0 725
:o) Nem vagytok egyedül, nekem a plüss hűtőmágnest hozza kitartóan!:O)
Előzmény: venge (724)
venge Creative Commons License 2005.01.15 0 0 724

Apportírozik a cicánk!

Eldobjuk az egerét, ő szalad és hozza vissza! :)

vivi.g Creative Commons License 2005.01.15 0 0 723
vivi.g Creative Commons License 2005.01.14 0 0 722
Előzmény: vivi.g (721)
vivi.g Creative Commons License 2005.01.14 0 0 721
Legújabb képek Kittyről!:)
Flacika Creative Commons License 2005.01.12 0 0 720
Biztos, hogy van benne, ezt mondta a barátoméknak az állatorvos is, akihez elvitték.
Előzmény: simoo (719)
simoo Creative Commons License 2005.01.12 0 0 719

gyönyör s szerintem a fórumon látott cirmosokból ez a legjobb MC hasonmás..(ha nem az)  elnézést a többi "versenyzőtől"  :o)

 

 

Előzmény: Flacika (716)
Flacika Creative Commons License 2005.01.11 0 0 718
Pedig házi lehet! Az biztos, hogy a konzerv macskakaja kinyitásának a hangját ismeri! Ez onnan derült ki, hogy a dobozos sör/üdítő nyitásának hangjára izgalomba jött. Ezt vasárnap este nekünk is bemutaták. Macsek fexik a barátom mellett, mint a 2. és 3. képen. Ekkor a konyhában kinyitottak egy doboz sört, mire a macs mint akit villám sújtott, felpattant és kirohant a konyhába. Ebben annyira sietett, hogy ahogy kilőtt, meg is karmolta a barátomat, na nem nagyon és nem is direkt (egyébként meglehetősen bújós). Persze nem akarták átverni, ezért kapott egy kis ennivalót, valami zacskós Whiskast.
Előzmény: Jokeva (717)
Jokeva Creative Commons License 2005.01.11 0 0 717
Tekintetéből ítélve ez nem is házimakka... valami vadállat lehet :)
Előzmény: szuszmok (626)
Flacika Creative Commons License 2005.01.10 0 0 716

Igen erős lemaradásom van a fórum több topicjában is, de ide ezt most akkor is beírom!

 

Egy barátoméknak volt egy macsekjuk, aki kb. 2-3 hónapja az örök egérvadászmezőkre távozott... És szilveszter előtt egy növendék (kb. 0,7-1 éves) cirmosság költözött a pincéjükbe (belvárosi régi építésű társasház)! Vagy egy hétig jártak le etetni, de 1-2 m-nél nem jutottak közelebb hozzá. Csütörtökön csörög a telefonom, és a barátom közli, hogy megtört a jég, van nagy dörgölődzés, miegymás! Fél órára rá megint ő, hogy átmegyek-e egy pohár borra. Hétvégén ez nem lett volna különleges dolog, de csütörtök lévén megkérdeztem, hogy felvitték-e a macsekot. Hát persze, hogy felvitték! Én persze átmentem, közelebbről ismerkedni. Az udvaron már láttam, de akkor még félénk volt. Másnap vitték az állatorvoshoz, vasárnap pedig a nejemmel áthívtak minket. Akkor csináltam pár képet is. Íme: (Ja, fiú - most még...)

 

A cicc a barátommal:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valamint egyedül:

 

oriza Creative Commons License 2005.01.10 0 0 715

Na és ha már így belejöttem,jöjjön egy kép a Sanyi elötti cicusomról Borisról,olyan édes volt,ahogy a függönyön aludt!

 

 

oriza Creative Commons License 2005.01.10 0 0 714

Sziasztok,én is berakok akkor  egy ágyjelenetet!:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanyi ül az ágyon!:)))

vivi.g Creative Commons License 2005.01.10 0 0 713
hát igen,ez az illegális ágyfoglalás mindenhol megvan:)))))))
Előzmény: Törölt nick (711)
ziko3 Creative Commons License 2005.01.10 0 0 712

Szia!

 

Hát ez már csak igy van ez a macsis házaknál..))))

 

Nálunk már este ágyazni sem kell,mert ugy itt játszani is lehet és eközben le kell rugdosni azt a felesleges ágytakarót..))))

 

Előzmény: Törölt nick (711)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.10 0 0 711

Sziasztok!

 

Készült egy tündéri kép az én két bestiámról, ahogy "egymást utánozva" alszanak az ágyunkon:

 

 

Persze, tudják, hogy ez egy illegális tevékenység, de a gazdi úgyis elolvad majd a látványtól... :)

ziko3 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 710

Ja,bocs!! Nem az ő tesója!

 

Nem,ott van körülöttük,de nem fekszik közéjük.

Valahogy most ugy összerázódtak a macsok..O)))

Előzmény: ziko3 (709)
ziko3 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 709

Az ő tesója..)))

A mami tüzel és el kellett hozni,mert ő is ivarérett lett.

Volt,aki elvitte,de aznap vissza is vitte azzal,hogy nem jön ki a kölyökkutyával..(((

Szerintem összeengedték öket,mert ugy félt mindentől...(((

Szerda este van itt nálam,látod az eredményt!..)))

 

Persze nem maradhat,de kicsit feljavitjuk kedélyileg és keresünk neki valami jó gazdit.

Előzmény: vivi.g (708)
vivi.g Creative Commons License 2005.01.09 0 0 708

Nagyon aranyosak együtt!:)

Fuszekli hogy került hozzád?

Csipet nem féltékeny?:)

Előzmény: ziko3 (707)
ziko3 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 707

Cuki és Fuszekli a tesó,aki ideiglenesen állomásozik nálam..))))

 

Éppen nagy mosdatásban vannak..)))

 

vivi.g Creative Commons License 2005.01.09 0 0 706

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!