Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4569
Nem csak a teljesítményük miatt örülök a távozásuknak,én egyszerűen nem szeretem a franciákat:))
Előzmény: varyvanda (4568)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4568
Hát Perget-t és Jaennessont el tudtam volna még viselni pár évig.
Előzmény: caisse (4567)
caisse Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4567
Jövőre nagyon erős keretünk lesz az egyedüli nagy távozó eddig Luis Leon ,a franciáknak örülök hogy távoztak és ezért elég jó nevek érkeznek jövőre:)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4566
Előzmény: varyvanda (4565)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4565
A jó Euzébiusz mester azonban megint jól igazolt. Megszerezte Szamoljovot a Qiuck Steptől, és Konovalovast a Cervelotól. No őket vajon ki protezsálhatta be a csapathoz?:-)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4564
Megmondom őszintén az ösztövér hollandiról megfeledkeztem, mert nem indult a vueltán. Én is abba hibába estem, hogy úgy gondolom, hogy amit nem látok, az nincs. De utána rájöttem, Luisle herasi szerepkört fog betölteni, ő lesz a legjobb hegyi segítő a touron,a vuletán pedig kapitány lehet.

Megmondom kereken, nem kedvelem Erik Breunkink-et, és ezért irgylem tőle, hogy ilyen jó embert tudott szerződtetni. Remélem, hogy murciai jó sok nullát kért tőle.
Előzmény: gugugaga (4562)
gugugaga Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4563
addig is a québeci csapat (gondolom Montrealba is ők utaznak)

131 LASTRAS Pablo
132 COYOT Arnaud
133 DRUJON Mathieu
134 GUTIERREZ José Ivan
135 MADRAZO Angel
136 PEREZ Francisco
137 PERGET Mathieu
138 ROJAS José Joaquim

szokás szerint az ilyen versenyeken Lastras és Rojas érhet el vmi jó eredményt, talán-talán Perget is. 12 kör egy körpályán egy kicsit hosszabb kritérium verseny, avagy egy közepes vb :)
gugugaga Creative Commons License 2010.09.08 0 0 4562
Akkor mire fel nevelgetik Gesinket?:) Sztem kellett nekik a Vueltára is egy húzó név, erre pedig tökéletes Luis León meg h az első 10ben végezzen.

Holnap jövök az eddig elmaradt eredményekkel, és sűrű elnézéseteket kérem :)
Előzmény: varyvanda (4556)
caisse Creative Commons License 2010.09.07 0 0 4561
Belendült a csapat.:)
caisse Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4559
Hát ilyen úton lehet belőle 3 hetes versenyző de ezt nem kívánom neki igy is szép karriert érhet (ér) el.
Előzmény: varyvanda (4558)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4560


Szavi az Eneco touron. Nem nagyon fáradhatott el, mert viszonylag párhuzamosan állnak a szemei.
varyvanda Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4558
Ez sajnos nagyban függ attól is, hogy milyen orvos ismerősei vannak Erik Breukinknak. Sajnos a nagy csapatok vezetőinek szokott lenni olyan orvos ismerősük, akitől túl vakmerő terveik lesznek, és olyat is megpróbálnak az embereikkel, amit nem kellene. A Rabobank már megpróbált egyszer egy született hegyizergéjéből kémiai úton tour győztest faragni. Amint felmerült a visszaélés gyanúja, úgy lökték oda Rasmussent az UCi pribékjeinek a kezébe, mint a sz@rt, már elnézést.
Előzmény: caisse (4557)
caisse Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4557
Hát ha el is várják tőle akkor sem fog összejönni Luis Leon soha nem lesz 3 hetes versenyző véleményem szerint.
Előzmény: HPéter1978 (4555)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4556
Pedig szerintem nyilvánvalóan az a szándék, hogy ő legyen Gyenyisz Nyikolájevics utóda.
Előzmény: HPéter1978 (4555)
HPéter1978 Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4555
Capásokat adunk és csapásokat kapunk...

Remélen a Rabobank nem várja majd el tőle, hogy háromheteseket nyerjen, mint Mencsov.
Nem kéne derékba törni a karrierjét azzal, hogy olyasmibe hajszolják, amibe nem kéne.
Előzmény: varyvanda (4554)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4554
Az élet nem egy habostorta, minden nem sikerülhet. Hivatalosan is bejelentették, hogy
Luis Leon Sanchez a Rabobankhoz szerződött.

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=30157
varyvanda Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4553
varyvanda Creative Commons License 2010.09.05 0 0 4552
Ma jó napjuk van a baszkoknak. Az ETA bejelentette a tűzszünetet, Anton megtartotta a maillot rojot, és David Lopez nyerte a szakaszt. Már csak azt kéne tudnunk, hogy áll a Bilbao és a Baskonia;-)

caisse Creative Commons License 2010.09.03 0 0 4551
Mondjuk megértem ha Uran eligazol mert a Sky-ba akár első számú ember is lehet nagyobb versenyeken mig itt nehezebb dolga van ilyen téren.
Előzmény: varyvanda (4549)
caisse Creative Commons License 2010.09.03 0 0 4550
UUUU:(
Remélem valami közbejön és a csapatban maradnak,nekem Uran az egyik kedvencem a csapatban nagyon nagy kár lenne érte....:(
Előzmény: varyvanda (4549)
varyvanda Creative Commons License 2010.09.03 0 0 4549

Szavi elkészül a csapatból. Az a terv, hogy Uran a Sky-hoz szerződik, és viszi magával a kedvenc edzőpartnerét is. Állítólag már közel járnak a megegyezéshez.

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=30061

 

 

Nagy kár. Uran rendkívüli tehetség, és nagyszerű sportember, Xabi pedig a navarrai kerékpársport egyik alapintézménye. Mi a fenét keresnek ezek északon? - már ugye a fizetési csekken szereplő sok nullán kívül. :-(

varyvanda Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4548
varyvanda Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4547
A legjobb:-)

A kalandos életű brazil napra pontosan 16 évvel fiatalabb nálam. Egykori kedvenc csapatom a Saunier Duval sprintere volt. Nem olyan világklasszis, mint Farrar, Cavendish, vagy Petacchi, de minden évben megbízható módon szálított egy nagyobb győzelmet, és nagyon megérte tippelni a tippjátkban, mert megbízhatóan jól helyezkedett a sprintekben. Sajnos a Saunier Duval csődje után nem kapott olyan szerződést, ami méltó lett volna a tudásához. Azutolsó munkahely egy kis brazil csapat volt, ahol nem fizettek neki.

http://www.radsport-news.com/sport/teams_fahrer_468.php
Előzmény: caisse (4545)
HPéter1978 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4546
enyire jó versenyző?

Ezt nem állítanám, de használható sprinter.
Viszont egyes vélemények szerint bitang jóképű. :-)
Ezt meg nem tisztem sem megerősíteni sem cáfolni. :-)
Előzmény: caisse (4545)
caisse Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4545
Lehet hogy ciki amit irok de én még soha nem láttam őt versenyezni,enyire jó versenyző?
Előzmény: gugugaga (4543)
HPéter1978 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4544
Luciano előkerítése bizony komoly fegyvertény. :-)
Előzmény: gugugaga (4543)
gugugaga Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4543
Pagliariniiiiiiii ez az. Ennél jobb hír nem is kell :) Vanda sűrűbben látogat majd minket :)
Előzmény: caisse (4542)
caisse Creative Commons License 2010.08.31 0 0 4542
Ha minden igaz akkor le igazolta a Movistar Xavier Tondot,Pagliarinit,valamint egy nagy tehetségnek tartott argentin ifjút aniel Díazt.Uran helyzete még mindin nem tiszta de mivel a szponzor dél amerikában is érdekelt valószínű ő is marad.
gugugaga Creative Commons License 2010.08.30 0 0 4541
Vuelta Espana 1. szakasz
1 Team HTC - Columbia THR 14' 06''
2 Liquigas - Doimo LIQ a 10
3 Cervelo Test Team CTT a 13
4 Team Saxo Bank SAX a 14
5 Lampre - Farese Vini LAM a 14
...
11 Caisse D'Epargne GCE a 25


2.szakasz
1 96 HUTAROVICH, Yauheni FDJ 4h 35' 41''
2 172 CAVENDISH, Mark THR m.t. 1º
3 103 FARRAR, Tyler GRM m.t. 1º
4 111 PETACCHI, Alessandro LAM m.t. 1º
5 82 CARDOSO,Manuel Antonio Lea FOT m.t. 1º
...
27 51 ARROYO, David GCE m.t. 1º
28 58 SÁNCHEZ, Luis León GCE m.t. 1º
43 52 BRUSEGHIN, Marzio GCE m.t. 1º
44 56 PASAMONTES, Luis GCE m.t. 1º
51 57 PLAZA, Ruben GCE m.t. 1º
89 55 LÓPEZ, David GCE m.t. 1º
111 53 ERVITI, Imanol GCE m.t. 1º
126 59 URAN, Rigoberto GCE m.t. 1º
174 54 GARCÍA ACOSTA, J. Vicente GCE m.t. 1º

3.szakasz
1 134 GILBERT, Philippe OLO 4h 06' 12''
2 181 RODRIGUEZ, Joaquin KAT + 3''
3 71 ANTON, Igor EUS + 13''
4 126 NIBALI, Vincenzo LIQ + 15''
5 112 BOLE, Grega LAM + 15''
...
9 51 ARROYO, David GCE + 19''
14 57 PLAZA, Ruben GCE + 19''
15 52 BRUSEGHIN, Marzio GCE + 19''
21 58 SÁNCHEZ, Luis León GCE + 25''
40 59 URAN, Rigoberto GCE + 37''
43 55 LÓPEZ, David GCE + 44''
51 56 PASAMONTES, Luis GCE + 54''
93 53 ERVITI, Imanol GCE + 11' 00''
120 54 GARCÍA ACOSTA, J. Vicente GCE + 19' 05''

összetett
1 134 GILBERT, Philippe OLO 8h 55' 56''
2 181 RODRIGUEZ, Joaquin KAT + 14''
3 176 SIVTSOV, Kanstantsin THR + 22''
4 177 VAN GARDEREN, Tejay THR + 26''
5 126 NIBALI, Vincenzo LIQ + 28''
...
16 51 ARROYO, David GCE + 47''
17 52 BRUSEGHIN, Marzio GCE + 47''
18 57 PLAZA, Ruben GCE + 47''
28 58 SÁNCHEZ, Luis León GCE + 53''
37 59 URAN, Rigoberto GCE + 1' 05''
40 55 LÓPEZ, David GCE + 1' 12''
58 56 PASAMONTES, Luis GCE + 1' 54''
82 53 ERVITI, Imanol GCE + 11' 28''
131 54 GARCÍA ACOSTA, J. Vicente GCE + 20' 36''

csapat
1 Team HTC - Columbia THR 26h 20' 52''
2 Team Katusha KAT a 5
3 Omega Pharma - Lotto OLO a 8
4 Caisse D'Epargne GCE a 15
gugugaga Creative Commons License 2010.08.30 0 0 4540
Ennek örülök. Hátha ténlyeg ő az új Contador, nemcsak ráaggatták. :) Ráadásul Pasamontes is hosszabított.
Előzmény: varyvanda (4538)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!