Keresés

Részletes keresés

omlóstérdkalács Creative Commons License 2005.06.07 0 0 857

Sziasztok! :)

 

Fúú.. asszem megint jó hétvégém lessz!!! :D))

Kinek is kell szurkolnom?? Jókai?? :)))

 

HAJRÁ   JÓKAI!!!

:) agyiszinthez illő betűk a Juci, Pálma és Edina kedvéért.. :)   /Topi ehhez már túl okos és túl öreg... :))) /

 

Ne legyetek túl jók! :)

 

                                                                                                     Ibike:)

                                                                                    /a vaníliástejbegríz réme..:)/

mighty duck Creative Commons License 2005.06.07 0 0 856

Ja, valamit elfelejtettem:

 

     H a j r á E Ö T V Ö S !!!!!!!!!!!!

 

mighty duck Creative Commons License 2005.06.07 0 0 855

Hali!

 

Bognár Gergő tökéletes... mármint bírónak. És mi lenne, ha mellé benyomnánk a Melót? Az tök jó poén lenne :) De komolyan.

 

Mi is nagyon készülünk.. bár elég régen edzettünk :)

 

Akkor csütörtökön találkozunk és továbbra is szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

 

Eötvös-Jókai szuperrangadó                         

16:00 Eötvös sportcsarnok

 

 

Floorballek#18 Creative Commons License 2005.06.07 0 0 854

hali lányok!!!

 

 

Hogyan vagytok??Ági!Rég láttalak..itt..:)Mi van veled?

 

S Veletek?

Már alig várom a csütörtököt.Mi lenne ha megkérdeznénk floorballosokat,hogy levezetnék-e a meccset..ha nincs még biro..Én szivesen megkérdezem mondjuk a Lászit,vagy a Dia a Bognár Gergőt..:))Ez most komoly..nem hülyeségből.

Vagy nem tom.Kérjetek meg...akárkit.A Juci tesoja,ha ráér..megkérdezek mindenkit..ok??

 

 

                             HAJRÁ JOKAI!!

 

NA ÜDV MINDENKINEK:                  PUSSZ     EDO

Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.06.05 0 0 853
Na szija! Tehát: én is Z bejárat, és állójegyet vettem...nem kispályázok...(ill. igen, de nem itt...hehe[foci]) Mi (én meg a haverok) kb. 16óra körül érünk be Pestre vonattal..onnan egyből az Arénához megyünk, mert a lehető legközelebb szeretnénk lenni a színpadhoz...:) Nem tuom mikor értek oda, de csörrenj rám és vhogy megoldjuk...:)))) ja. 18kor van kapunyitás! 19től kezdődik az előzenekar, tehát kb. eddig az időponig fogom hallani a telefonomat. na puszi és akkor már csak négy nap! Jó floorballozást,jó meccset! Goyo
Előzmény: topizsu (851)
Acsbar Creative Commons License 2005.06.03 0 0 852

Szia(sztok)!

 

Nagyon köszönöm a felkérést, igazán jólesik, hogy eszetekbe jutottam:)

Sajnos azonban nem tudom levezetni a meccset (pedig nagyon érdekel), mert a sulinkban aznap van a nyolcadikosok bankettje, és valószínűleg nem vennék jó néven, ha nem jelennék meg az utolsó közös bulijukon. tehát ez most nem fog menni sajnos, de máskor ha ilyen remek ötletetek támad, akkor nagyon szívesen elmegyek fújni.

 

Köszi mégegyszer és sajnálom.

Előzmény: mighty duck (850)
topizsu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 851

Hello Mindenki!

 

  1.Jó hírem van!Mivel anya felvisz kocsival a koncertre,nem függök a vonattól,így TUDOK MENNI A MECCSRE!!!Fú!Már alig várom!Egy ilyet nagy luft lett volna kihagyni:))Szuper lesz,érzem!

 

  2. Petra!Köszi a képet!Rögtön lementettem(remélem te is!:)Nagyon jól esett.

 

  3.Nos,most pedig leírom,amiről Rékával filóztunk.

 

Tehát: amikor még úgy volt,hogy nem tudok jönni,felmerült az ötlet-egymással való smsezés közben-,hogy a mostani meccstől függetlenül még összeverődhetünk a nyáron(vagy nyár végén)akár egy streetfloorballra is.

   A másik,hogy Zsu említette,hogy lennének floorball táborok,s arra gondoltunk,ha nem is egy egész táborra,de 1-2 napra ellátogathatnánk néhány edzésre.Réka és én mindenesetre biztos megyünk,amennyire csak tudunk,s szerintem mehetne egy nagyobb csapat is,akár egy Eötvös-Jókai delegáció is,ha netán annyian kedvet kapnának.Szerintem gondolkodjon rajta minden jókais,eötvösös floorballos fiú és lány,mert (szerintem)nagy buli lenne együtt fölmenni...

A táborokról némi infó a 790. hozzászólásban van.

 

üdv minden kedves floorballosnak

 

Zsú

 

 

 

Goyo!Nem mondod,hogy jössz Green Day-re!!Ez csúcs!Én is Z-s vagyok,de nem tudom,hogy' érek oda,mert mint fent is említettem,el fogok menni a meccsre.Hova vettél jegyet? Igaz,lesz társaságom,de azért válthatunk 1-2 szót:)

Előzmény: mighty duck (850)
mighty duck Creative Commons License 2005.06.03 0 0 850
Kedves Barni (acsbar)! Szeretnénk megkérni - persze, csak ha az ellenfelünknek is megfelel -, hogy ha nincs más dolgod és ráérsz, vezesd le a mi kis "szuperrangadónkat" a Jókaival. Várjuk válaszod és persze a Jókai beleegyezését. Előre is köszönjük!
Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.06.02 0 0 849
Hajrá! :)
disconnect Creative Commons License 2005.06.02 0 0 848
Egyem a szíveteket, nekem meg másnap érettségim van... :)
Előzmény: Goyo-SZEGED (847)
Goyo-SZEGED Creative Commons License 2005.06.01 0 0 847
jÖSSZ Green Dayre????? Én is ott leszek!!!!!!!! Z bejáratnál megyek be... majd hívj!!!! ujjééé!!!!:)))
Előzmény: topizsu (840)
Acsbar Creative Commons License 2005.06.01 0 0 846

Szuperjó lett a plakát, nagyon tetszik:)

 

És mivel mindkét csapat ilyen-olyan okból közel áll a szívemhez, ezért: Hajrá csajok, játsszatok egy jó meccset!

Előzmény: mighty duck (843)
comboy Creative Commons License 2005.06.01 0 0 845

12.000km-ről is...

 

HAJRÁ EÖTVÖS!

 

tréner

mighty duck Creative Commons License 2005.06.01 0 0 844

A fórumos múltunk emlékére küldöm TopiZsunak ezt a képet! :) Nem tudom, hogy sikerült, de nagyon elkapták a pillanatot. Mintha tudták volna.. :))))))))))

 

 

mighty duck Creative Commons License 2005.06.01 0 0 843
mighty duck Creative Commons License 2005.06.01 0 0 842
Az időpont tényleg végleges, máskor nekünk nem jó, mert megyünk érettségizni, utána Réka elmegy Skóciába... úgyhogy sajnálom, hogy nem jössze, szerettem volna élőben bocsánatot kérni a fórumos beszólásaim miatt :) De majd legközelebb :) Addig is: mindekit szerettel várunk:
Floorballek#18 Creative Commons License 2005.06.01 0 0 841

szaisztok!!

 

Hát Zsu!Nem tudom(nem én vagyok a szervező)...de ez már fix időpont.Asszem:)

 

De beszélj Rékával,hogy mi van..azt megtudod,mi lesz!!:))

 

Én is akartam menni Green Day-re,de nincs zs..meg szülői engedély sem:)

 

pussz mindenkinek

Előzmény: topizsu (840)
topizsu Creative Commons License 2005.05.31 0 0 840

Sziasztok!

 

   Lányok!Nagyon kérlek Titeket,ne csütörtökön (9-én) legyen a meccs!!!Nem lehetne inkább kedden?Vagy utána levő csütörtökön?KÉRLEEK!Bármikor,csak ne 9-én!

   Az a helyzet,hogy életem első,s (sztem) utolsó Green Day koncertjére mennék aznap.Nagyon szeretnék veletek játszani,viszont ezt sem szeretném kihagyni.Kérlek,értsétek meg és próbáljuk meg máskorra tenni.Légyszíííí!!!

Mindenképpen ott szeretnék lenni ezen is,azon is!

 

Kérlek,fontoljátok meg és írjatok ide,vagy smst!

 

Előre is köszi

 

TopiZsuzsi

Előzmény: KisSzasza (838)
omlóstérdkalács Creative Commons License 2005.05.30 0 0 839

Sziasztook! :D

 

Nem semmi, amit az "öregek" művelnek Singapúrban, mi?! :)))

 

 GYERŰŰNK CSAJOOK!!!

 

Jucí!

 

Találd ki, kik lesznek a sztárvendégek /játékosok az eheti Activity-show-ban! :)))

Válogatott férfi vizilabdások!!... :)

 

Na, megyek, unatkozom tovább.. :P

 

Heló!

                                                                                                              Ibike:)

 

Előzmény: KisSzasza (838)
KisSzasza Creative Commons License 2005.05.30 0 0 838

Hi!!!!!!!

 

Réka

A bíró dolgot még nem tom,de nekünk mindegy.Nem fogjuk agyonrohanni magunkat,mert pénteken Szolnokon V.kcs-os kispályás döntőnk lesz:)Remélem időben ott leszünk,majd nézünk buszt.

 

Szingapúriak!!!

Gratulálok a döntetlenhez!Ha Füzi Gábor nem tévedett(és mért tévedne),akkor tök jól játszottatok.Hát el is hiszem!Csak így tovább!!!

 

Amíg mások a tengerben áztatják magukat:) vagy az éretségire készülnek mi sem unatkozunk a Pálmával.Ma megyünk T.bányára,mert a FÉRFI VIZILABDA VÁLOGATOTT a helyiekkel barátságos mérkőzést játszik!Alig várom már,hogy este 6 óra legyen!Félistenek ugranak be elöttem a medencébe!Lehet,hogy úgy kell majd felmosni a földről:),de ha szerencsém van,akkor beleszédülök a medencébe, éppen valakinek a karjaiba:)))

 

NA MEGYEK!

 

PÁ-PÁ

Előzmény: mozireka (837)
mozireka Creative Commons License 2005.05.30 0 0 837

Edina!

 

Nagyon nagyon örülünk neki,remélem mindenki el tud jönni tőletek - mi előreláhatólag 8+1-en leszünk és alig várjuk a jövő hetet...

 

       

 

                                   Jókai - Eötvös

 

        

 

 

                                        2005. június 9 - csütörtök 16:00

            

        Eötvös József Gimnázium Tornacsarnoka

        Tata

        Tanoda tér 5.

        2890   

 

Még 1etlen probléma lenne... Nem lenne fair,ha mind2 bíró 5vösös lenne,sőt ha nem muszáj 1iknek se kéne annak lenni. Van vmi 5letetek? Vagy ha hoztok 1 fiút tőletek és akkor 1 Jókais + 1 Eötvösös - mi eddig jutottunk...:)) Ja igen és gyertek előbb nyugodtan,mert 4-kor már kezdenék (csak fél 6ig a miénk a csarnok). Palánkok nem lesznek,de azt + szoktuk oldani.

 

ÍRJATOK!!!!

 

Pusssz!!

 

Réka

Előzmény: Floorballek#18 (835)
topizsu Creative Commons License 2005.05.28 0 0 836

Sziasztok!

 

   Végre elmondhatom,hogy az uccsó írásbelimen is túl vagyok:)Hát...sztem nehezebb volt,mint az előző,de ötös lesz.Telenyomták valószínűségszámítással,amit nagyon utálok-akármennyire próbálom,nem igazán esik le.De nem baj.Minden ok.

Majd legközelebb többet írok.Mindenkinek szép napokat,a vbseknek meg NAGYON sok sikert!!!-és érezzétek jól magatokat(bár asszem ez menni fog:)

 

pusz

Zs

Előzmény: Floorballek#18 (835)
Floorballek#18 Creative Commons License 2005.05.28 0 0 835

halii!!

 

 

Bosi!!Ügyik legyetek..bár mindig is azok voltatok!Sok pussz mindenkinek:))

 

 

Réka!!Csapatunk nevében köszönjuk a meghivást és természetesen állunk elébe:)

Az eredmény nem számit,szorakozzunk egy utsot.Nah pussz

 

 

Hahooo!Csoppiii!!Topiii!!Mi van veletek?

omlóstérdkalács Creative Commons License 2005.05.28 0 0 834

Sziasztok!

 

Még jó,hogy nem mentem :P :) A tökéletes alakomból nem tudnék mit leadni.. :)

/emil ment! :)/

 

Topi!

 

Hogy ment?

 

Rohanok, mert megy a hévem...

 

Puszik!

                                                                                                             Ibike:)

Előzmény: milka11 (833)
milka11 Creative Commons License 2005.05.28 0 0 833

IBIKE!

 

leveled elolvasva, nem kellett benned csalodni :)))

most lett vege az edzesnek, en szemely szerint jol ereztem magam, leszamitva, h kb. 2 kilot fogyunk az izzadastol, de az csak elony, nem?:)

 

Ibike, Zsuzsi (illetve, ha te irsz)

 

hajra a matekon, csak kemenyen. tuti jobb lesz mint az elso:))

 

udv zs es a tobbiek:)

 

bosi. Creative Commons License 2005.05.27 0 0 832

jujj csajszik a magam neveban en kurvara koszonom!! :) nalunk most reggel 7 van, mindjart kajcsizunk aztan pesze: EDZES lesz!! HAHAHA na jo puszikalok mindenkit szingapurbol is!! :))

mozireka Creative Commons License 2005.05.26 0 0 831

Na ez szép volt...

Szóval a +szólítás még1x: KEDVES Jókais csajok!

Hát igen,aki Eötvösös..:))

mozireka Creative Commons License 2005.05.26 0 0 830

Kedvs Jókais csajok!

 

Először is bocs h ide írok,de máshogy nem nagyon tudlak elérni titeket...

Mivel nektek is van negyedikesetek (Topi),+ nekünk is 3, ezért arra gondoltam h még 1x utoljára -jutalomjáték képpen nekik- meccsezhetnénk 1 nagyot a szünet előtt. Nem tudom hogy jó-e nektek az időpont + h van-e egyáltalán kedvetek,de mi június 9-én csütörtökön 16:00-tól készen állunk...:)

 

SZÓVAL???

 

Ha időponttal van a probléma az is +beszélhető,de ez lenne a legjobb...

Remélem összejön,mi nagyon szeretnénk...

 

Írjatok!! E-mail-t, sms-t (30/4065005),vagy ide fel,csak ÍRJATOK!!!

 

Előre is kösz!

 

Pusssz: Réka - 5vös

omlóstérdkalács Creative Commons License 2005.05.26 0 0 829

Sziasztook!

 

Na, végre van időm netezni... :)

 

Singapúrban nemsokára éjfél... :))) Remélem már alszotok!!! :)

 

Pálma, Juci, Csoppi, Edina, Ági!

Mi van veletek? :) Nekem semmi dolgom, egész nap csak otthon döglök, élvezem a jóidőt... Ja, hogy ti még suliba jártok??! Elnézést :)...

Képzeljétek milyen jó lesz nekem 10.-én /ha minden jól megy.../ Igaz, Jucíí?! :D))) Már alig várom!!! :D Garantálom, hogy ha összejön a dolog, nem fogtok unatkozni..!! :)

 

Topi!

 

Veled mi újság? Remélem nem lustálkodsz egész nap /mint egyesek..:)/ hanem szorgalmasan tanulgatsz... :)

10.-én Te is jössz, ugye?!! Nagyon jó lenne már, ha tudnánk találkozni!! :)

 

Hát mára ennyi... Ebben az érettségizős időszakban nem sok különleges dolog történt velem...

 

 

Ne legyetek túl jók!

Sziasztok! :)

 

                                                                                                          Ibike:)

Floorballek#18 Creative Commons License 2005.05.23 0 0 828

sziasztok!!

 

 

JO utat mindenkinek,aki utazik!!

Legyetek ügyesek,mint általában és tiétek lesz a világ.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!