Keresés

Részletes keresés

k_sz315 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 3722
közben rájöttem, hogy megadtad. Írtam is mailt.
Előzmény: k_sz315 (3721)
k_sz315 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 3721
Én meg eladnék egy ilyen kütyüt. Keress magánban ha érdekel, mert a te mailed nem publikus.
Előzmény: Kőtörő (3720)
Kőtörő Creative Commons License 2006.05.08 0 0 3720

Sziasztok.

 

Asszem vennék egy ilyen masinát. Jelen pillanat 65 e ft-om van rá. Persze jó lene, ha nem matuzsálem korú lenne...

 

borisz111 kukac freemail ponty hu

k_sz315 Creative Commons License 2006.05.05 0 0 3719
de ha soós messze lenne akkor sztem MM-ben vagy Photo Hallban is kapni ilyen ketyerét.
Előzmény: MZ5 (3715)
k_sz315 Creative Commons License 2006.05.05 0 0 3718
dugd bele és meglátod:)
viccet félretéve régebben olvastam vmi kütüről, amivel két usb cuccot lehetett összekötni szgép nélkül, de azóta sem találkoztam ilyennel. (igaz nem is kerestem)
Előzmény: kónyu (3717)
kónyu Creative Commons License 2006.05.04 0 0 3717

Tudja-e valaki, hogy az S 7000-esről pendrive-ra tölthetők-e közvetlenül képek?

Nagyon megköszönném a gyors választ.

                                                           KónyuSziasztok

MZ5 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 3716
Esetleg ha nem birod elképzelni raktam egy pár képet róla ide

vakuadapter
Előzmény: MZ5 (3715)
MZ5 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 3715
létezik olyan vakupapucs aminek az oldalában van bemenet,amibe a vakucsatit betudod dugni és ezt a vakupapucsot rá a géped vakupapucsára,persze arről már nem sok fogalmam van hogy mennyi lehet a talpfeszkója igy,illetve a géped elektronikája birja e?
Szerintem ilyen vakupapucsot Pesten kapsz a közkedvelt SoósBandinál,biztosan akár használtan is de biztos van Hama is.
Előzmény: LaMann (3712)
lalapapa Creative Commons License 2006.05.04 0 0 3714

Szasztok!

 

Eladó egy Fuji Finepix S7000- es fényképezőgép nagyon szép állapotban, decemberig érvényes garival. 6. 3 Mp, 6Xzoom, (kb. 1000 expóval). Van hozzá 128 Mb- os xD kártya, Soligor 2X tele, Sony 0, 7X nagylátószög, napellenző, polárszűrő, hálózati táp,szürők. (a Fotómarket- nél vettem. )SLR gépre való váltás miatt adom el!

80000.-

Tel:06309489162

KataZsolt Creative Commons License 2006.05.04 0 0 3713
Az s7000 em már cask 70-000ft kifogástalan állapotban!!!128 xd vel dobozában!!! Aki tud olcsóbban dcr-250 makróéencsét irjon nekem (bolti ára 10.500) köszi!!! rofikapitany@freemail.hu
LaMann Creative Commons License 2006.04.30 0 0 3712
Sziasztok.

Ma sikerult egy regiseget elobanyaszni egy eldugott fiokbol. :)
ez pedig nem mas, mint egy regi orosz vaku.
raprobaltam az S7000esemre, es gond nelkul rament, viszont van egy vezetek, amit a regi gepeken meg az objektivre kellett dugni (gondolom ez adta a jelet, hogy mikor kell villantani)

a kerdesem az lenne, hogy hogyan tudnam ravenni ezt a kulso vakut, hogy mukodjon az en gepemmel is. (remelem egyaltalan lehetseges)

(a vaku egyebkent mukodik, van rajta egy gomb, amivel kezzel el lehet sutni a geptol fuggetlenul)

koszi
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.04.30 0 0 3711
Szűrő témában szeretnék érdeklődni: HOYA NDx4 szűrőt szemeltem ki magamnak, főleg portré fotózáshoz szeretném használni.

Portréhoz ND? Gondolom azért akarod használni, hogy segítségével nappali fénynél is használhass 2.8-as blendét, ugye?


Előzmény: NaMarFav (3710)
NaMarFav Creative Commons License 2006.04.28 0 0 3710

Mai nap folyamán szert tettem egy eredeti Fujihoz való teleelőtétre. Most ismerkedem, de már látom hogy sokat kell tanulnom...

 

Szűrő témában szeretnék érdeklődni: HOYA NDx4 szűrőt szemeltem ki magamnak, főleg portré fotózáshoz szeretném használni.

 

Vélemények, javaslatok?

Előzmény: NaMarFav (3697)
KataZsolt Creative Commons License 2006.04.22 0 0 3709
Eladó Fuji s7000-es minden gyári tartozékával +128-as xd kártyával nagyon megkímélt álapotba nincs egy éves télen nem volt még elővéve sem!!! Ára fix 80.000 Csak Budapestinek eladó!!!! Érdeklődni a rofikapitany@freemail címen lehet aki nem erre ír hanem az automatikus válaszba annak nem válaszolok!!!!!!Köszönöm!!!!
Yokushin Creative Commons License 2006.04.21 0 0 3708
A hamával is működik az s7000-s, viszont nem ad olyan szép képet mint a hoya....ráaudásul hosszú távon sem gazdaságos, mert a dslr-k nem nagyon tudják kezelni....
Előzmény: tobsa (3701)
Pogesz Creative Commons License 2006.04.18 0 0 3707

Én úgy tudom, hogy ez a probléma csak DSLR-eknél szokott jelentkezni. Nekem az S7000 tökéletesen fókuszál a lineáris polárral is.

Működnie kell a Hamaval is.

Előzmény: tobsa (3701)
gergiusz Creative Commons License 2006.04.17 0 0 3706
1 hónapos FujiFinepix S7000 SÜRGŐSEN ELADÓ Lowepro 110 táskával, 4 AA Anshmann akksival+4órás töltő, kábelek, szoftver, eredeti dobozban 23 HÓNAP GYÁRI GARIVAL, 16 MB xD, igény szerint tudok adni hozzá 512 MB SanDisk Ultra II CFet!!!

Eladó, vagy tükörreflexesre illetve Canon 350dhez való obira cserélhető!!!

A gép alig használt, teljesen újszerű állapotban!

Árajánlatokat, javaslatokat várok, nekem anno 130ezrembe került a CFel együtt, eddig kb 1500expo! Ésszerű ajánlatokat várok:

70 941 99 41 vagy gergiusz kukkancs vipmail ponty hu

Jah és kellemes ünnapeket! ;)
NaMarFav Creative Commons License 2006.04.17 0 0 3705

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat!

 

Az már biztos hogy Raynox super macrot fogok venni a géphez, illetve Hoya NDx4 szűrőt, s majd még nézek hozzá UV. Polár szűrőket is.  No meg majd egyszer egy telét.

 

Bár csábító az itt meghirdetett Raynox telék, de hááát a pénzhiány ennyi nincs

hegemende Creative Commons License 2006.04.17 0 0 3704
Szia Mindenki! Szeretnék venni egy S7000-et ócsóé. Az a lényeg, hogy működjön, és ne legyen vele semmi gond. Sok expo sem gond, nem tervezem, hogy nagypapa koromig ezt használom. Ha valaki tud valamit, keressetek meg. köszi
DJ Szegecs Creative Commons License 2006.04.16 0 0 3703
Nekem HOYA lineár polárszűrőm van, kb. 6ezer ft-ért megkapható, lazán megy vele az S7000.
Hamát ne vegyél szerintem.....
Előzmény: tobsa (3701)
a1gmail Creative Commons License 2006.04.16 0 0 3702
ELADÓ

-Raynox DCR-730 0.7x Nagylátószögű előtét, alig használt, minden tartozékkal, tokkal, védősapkákkal
Szorzó: 0,7x
Lencsetag/Csoport: 2/2
Menetátmérő: 52mm
Szürőméret: nincs
Méret/Tömeg: 66x29mm, 130g

-Raynox DCR-2020Pro Tele előtét, alig használt, minden tartozékkal, hordozó tokkal, védősapkákkal
Szorzó: 2.2x
Lencsetag/Csoport: 4/2
Menetátmérő: 62mm
Szürőméret: 82mm
Méret/Tömeg:123x85mm, 275g

A kettő együtt 60e forint, az eladás oka: pénzhiány..
érdeklődős email: adam.evidence11@gmail.com
tobsa Creative Commons License 2006.04.15 0 0 3701
Állítólag a lineáris megzavarja az AF-t,és ebből is több fajta van.A Hama lineáris polárszürővel működik az S7000-es?
Előzmény: Pogesz (3696)
oldmumus Creative Commons License 2006.04.14 0 0 3700
Raynox-al csak a legjobb tapasztalatom volt, minosegi aru!
Előzmény: NaMarFav (3697)
KataZsolt Creative Commons License 2006.04.14 0 0 3699
Sziasztok! Akit érdekel eladnám az s7000-emet keveset használt megkímélt karcmentes állapotban van!DObozával minden tartozékával 128mb-os xd vel fotós táskával eladó! Ajánlatokat a rofikapitany@freemail.hu ra várok!!!Csak komoly ajánlatokra válaszolok! A gép azért kerül eladásra mert beruházok egy komolyabb masinára! SZiasztok!
Wooden2002 Creative Commons License 2006.04.12 0 0 3698

Szia!

Nekem is Raynox cuccaim vannak. A tubusa 55-ről 52 mm-re szűkül, ez tele- és makróelőtétnél okozhat némi gondot (vignyettálás), de az általad említett makró az 55-55-ösön is ilyen (mivel jóval kisebb az átmérője). Ettől eltekintve kiváló darab szerintem.

Mindenféle szűrőt, előtétet csak tubuson keresztül tudsz rögzíteni az S7000-hez.

Üdv:

wooden

 

Előzmény: NaMarFav (3697)
NaMarFav Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3697

Sziasztok!

 

Tanácsotokat szeretném kérni! S7000-es gépemhez szeretnék venni előtéteket, szűrőket. Kiszemeltem magamnak Raynox dolgokat! Kinek milyen tapasztalata van a Raynoxszal? Illetve szeretnék egy Raynox DSR-250 super macro előtétet, ehhez kell-e tubust vennem?

Pogesz Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3696
Cirkulárisra ne engedd rábeszélni magad, tökéletesen működik lineárissal is. A lineáris olcsóbb és nagyobb hatású. Nekem Heliopan van.
Előzmény: tobsa (3694)
Barneee Creative Commons License 2006.04.11 0 0 3695
Sziasztok! ha valakinek lenne olcsón UV szűrője meg adaptere hozzá, az írjon emailt!
tobsa Creative Commons License 2006.04.07 0 0 3694

S7000-hez milyen polarszürőt javasoltok,illetve akinek van,az milyet használ és mi a tapasztalata?

F67 Creative Commons License 2006.04.06 0 0 3693
Sziasztok! Típusváltás miatt eladóvá vált eddig féltve őrzött, tejesen újszerű Fuji TL-FX9 1,5x tele előtétem. ára: 25 000 Ft Érdeklődni a 70/3105526-os telefonszámon lehet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!