Keresés

Részletes keresés

nécica66 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 245

kedves Ibolya! és ezeken kivül is még szörnyű betegségek vannak egy vesebeteg cica is szörnyű kinokat él át.én i szenvedtem már annyit a szeretet cicáim miatt és szenvedek ,de olyan nagy boldogságot okoz egy cica nagyon szoritok Ördögnek nagyon!!!!!

Előzmény: ibajo (244)
ibajo Creative Commons License 2012.08.04 0 0 244

Kedves Fórumozók! Ibolya vagyok Sándorfalváról.

 

FeLV és a FIV  mindkettőt virus okozza. Nem vagyok állatorvos, de a netet böngészve hasonlóak a tünetek.

 

Az alábbi oldalt nézzétek meg!!!

 

 

                                   FIV pozitiv.hu

 

A macska krónikus gingivostamatitis kezelésének lehetőségei. dr. Kovács Katalin.

 

A képeken meg lehet nézni, hogy néz ki a beteg cica szája. Az én cicám szája is igy nézett ki.

 

Sajnos még daganat is nött a nyelve alatt kb 3cm hosszan, középen ketté volt válva, és ujjnyi nagyságu

 

lyuk volt rajta, ami vérben állt,és fél borsó nagyságu cafatok lógtak róla.

 

Orvosi vizsgálaton voltam vele halála előtt 2 nappal, és akkor láttam. Soha nem fogom elfelejteni.

 

Bocsánatot kérek a gyengébb idegrendszerüektől.

 

Ő volt a KENDUR, a tünetektől számitva bő fél évet élt. A második cica félszemü volt, Ő volt Cicmus, Ő 4 hónapot élt,

 

természetesen a tünetektől számitva.Most az Ördög a beteg, már több mint egy éve,Nagyon hullámzó a kedélyállapota,

 

és az étvágya is,Néha ugy tünik,hogy meggyógyul, de sajnos már nyalja  a földet.

 

Nagyon szomoru, hogy ezeket a Szőrgombócokat  mennyire aljas betegség tizedeli, mikor annyi szeretetet tudnak adni

 

az embernek.

 

Minden Cicagazdinak és a Cicáknak jó egszséget kivánok. Ibolya

nécica66 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 243

vetrit adhatod

homeo nem jó szteroiddal-mit értesz az alttt hogy belül piros a szája ,hol? nektek sem volt vér teszt?

 

Előzmény: 4Cicáscsaj (240)
nécica66 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 242

ELEVED por

semsey richard

 

nécica66 Creative Commons License 2012.08.03 0 0 241

szia Ibolya!Pedig én azt olvastam a fiv nincs olyan brutál mint a leukozis ,az én cicámnál is felmerült a fiv 

volt valamilyen jellegzetes tünet amiből tudhatom hogy az?a tesztre nincs pénzem

a tünetek megjelenése után meddig éltek szegény cicáid?

halottál az elaved porról?

Előzmény: ibajo (239)
4Cicáscsaj Creative Commons License 2012.07.31 0 0 240

Szia Ibolya! Nagyon sajnálom a cicáidat, együttérzek Veled. Én is attól rettegek, hogy mi lesz ha Nick cicámtól megkapja a másik 3 gyönyörű cicám. Amiket leírtál, azt borzssztó lehetett átélni, én nem tudom hogyan fogom átvészelni. A szívem szakad meg értük így is, pedig csak az elején vagyunk. Nick napi 1/4 szteroidot kap, nem lázas, eszik, de már 2 hónapja csak pathét veszek neki, és azt is villával összenyomom. Abból 3-mat szokott jóizűen megenni 1 nap. Most rendeltem Neki Vetri -i mmunerősítő vitamint. Szerinted azt adhatom a szeroid mellé vagy kérdezzem az állatorvost??? Neki is barnás-véres volt a nyála, most egy kicsit jobb, de a szája ugyanúgy piros belül, az sajnos nem múlik. Az állatorvos (heti szinten járunk) azt mondta ez leukózis. :((( Légyszi írj ha lesz időd! Ez a privátom: zsuzsi.berinkei@freemail.hu

Előzmény: ibajo (239)
ibajo Creative Commons License 2012.07.31 0 0 239

Tisztelt Fórumozók! Ibolya vagyok.Már a harmadik cicám FIV-es immunhiányos betegsége van.Elkapták egymástól.Ez egy rettenetesen aljas betegség.A cica szemfogának az inye bepirosodik begyullad,majd megjelenik a tályog a szájban,majd a seb, majd a daganat, barnás véres nyál folyik a szájából,enni nem tud, lesoványodik, lázas lesz, sokat iszik a szőrét nem takaritja,csak fekszik és a végén nyalja a homokot, és a sok szenvedés után az lesz a vége, hogy a cica átmegy a szivárvány alatt. MIÉRT nem találnak már fel a FIV-re gyógyszert!!!!!!!!Nagyon okosok hol vagytok?????? !!!!!!!!!!!

Az alábbi gyógyszereket kapta  a cicám, mert egy még él:

STOMORGYL 2 , ANTIROBE, XORYMAX ,THUJA golyócskák,

ARNICA MONTANA,EZÜSTKOLLOID, MEDROL 4mg.
y, negyed vagy fél szem segit megtartóként

az étvágyban, BÉRES csepp. nyers SZIRKEMELL apróra koc-
kázva, vagy ledarálva, csak ezt eszi meg a cica.

 

Az alábbi gyógyszerekről mit tudtok ?

 

LTCI immunstimuláló fehérje injekció

 

Virbagen omega interferon . Hol lehet kapni? Mennyibe kerül

 

Mennyi CICA gyógyult mg a fenti gyógyszerektől?   Ibolya

4Cicáscsaj Creative Commons License 2012.07.28 0 0 238

Szisztok, hol tudom beszerezni a legegyszerűbben a VETERA DDW-25-ÖT. Drága Nick cicám 4 és fél éves, macskaleukózist diagnosztizáltak nála :((( Szteroidot kap, már lassan egy hónapja, eszik pépeset, de a szája belül továbbra is csúnya, piros :((( Mit tehetnék még érte? A Vetrit már megrendeltem, az meglesz jövő héten.

beacsiz Creative Commons License 2012.07.07 0 0 237

Sziasztok!

Volt egy kis kóbor cica, akit én védelmeztem, én etettem, olyan egészséges volt, mint a makk. 8-9 hónapos korában jelent meg egy eleven seb a lábán és nem tudott meggyógyulni, pedig még fertőtlenítettem, hidrogéneztem is neki. Ez még a párzási időszak előtt volt. Elmentük kirándulni egy hétvégére, és miután hazajöttünk semmi baja nem volt. Aztán június utolsó hetében hatalmasat fogyott: 3 kg-ról 1 kg-ra; nem volt étvágya, akármilyen drága és vitamin teli kaját vettem neki, nem akarta megenni. max. csak megkóstolta, de az is ritkán, a kedvenc kajáját sem ette a szarvasmarha ill. csirke húst; a szeme nagyon csipás volt, mikor kitöröltem neki, akkor automatikusan visszaképződött a csipa, a látó tere a felére csökkent. Aztán július 5.-én arra mentünk a családommal és azt mondtam, hogy addig ameddig nem találom meg vagy nem látom, hogy javult az állapota, addig nem megyek sehova. Csak vártam, vártam és vártam. És az egyik testvérem szólt, hogy hahó, hahó! itt van a cica, Préri (így becéztük)! Az autó alá mindenféle kaja, ital: tej, víz be volt neki rakva. A hallása és figyelme egyenlő volt a 0-val. És megjelent egy másik 7-8 kg-s Püfi nevű kabdúr, akit persze ismertünk és szerettünk. Azt hittük enni jött, mert már máskor is volt olyan, a "feleségének" a kölykével is ott volt végig. Aztán bement az autó alá és megverte az ártatlan, gyámoltalan kis kandúrunkat. Préri kijött a kocsi alól. Felemeltem, hogy arrébb viszem, de amikor a kezembe volt elkezdett pisilni. Leraktam. Püfi újra megtámadta. Szegény cicánk sírt, morgott, fújt. Nekem kellett közbe lépnem, így éreztem. Bementem hozzájuk a tett helyszínére (egy iskola menza szállító részére). Addigra már az iskola másik részének voltak. A nagy kandúr farkasszemet nézett Préryvel. Persze a "macskanő" miatt vesztek össze, Püfi megharapta Préry torkát. A hatalmas kandúrt egy kővel ijjesztettem meg, de nem ment el ezért rögtön keresnem kellett valami "fegyvert". Találtam egy farönköt ott, ahol a követ találtam. A kővel azért nem akartam megdobni, mert nem jó dobó és féltem, hogy kis gyenge cicát találom el. A farönkkel ütöttem a földet és egyre közeledtem a nagy kövér kandúrhoz. A végén már nagyon megijedt és elfutott (nem messze). Arrébb kellett zavarnom és ez csak úgy sikerült, hogy egy nagyot ütöttem a hátára. Kivittem Prérit az iskola területéről. Leraktam a helyére, a fejét sem bírta tartani, éppen csak dobogott a szíve és levegőtt vett zihálva a kis drágaság. A dagi kandúrt később láttuk egy bokorban, a mi kis Prérynkre vadászott. Ki hívtuk az Együtt az Állatokért alapítványt és elvitték. Késő este tudtuk meg, hogy leukózisos volt és a kandúr belső vérzést valamint tüdő és máj problémát okozott neki, hatalmas erővel esett neki. Préri mindössze 10 hónapos volt. Azt is megsúgom, hogy nagy kandúrt a kicsi halála óta nem láttuk. KÉRDEZEM ÉN, HONNAN TUDHATTAM VOLNA HOGY BETEG? A LÁBÁN AZÉRT KELETKEZETT A SÉRÜLÉS, VAGY VALAMI DAGANAT VOLT? MIÉRT CSAK ENNYI IDŐ UTÁN TUDTAM MEG, HOGY BETEG? HAMARABB MÉRT JELENTKEZETT SEMMI? HOGY KAPHATTA EL VAGY MI OKOZTA NEKI?

 

Előre is köszönöm válaszaitokat.

 

nécica66 Creative Commons License 2012.05.02 0 0 236

gimpet multivitamin paszta étvágyat csinál vagy kalopet paszta ha csak azt beletukmálod már elég

Előzmény: mónkia24 (234)
Bambali Creative Commons License 2012.04.25 0 0 235

Szia, Vetri DMG, nagyon jó immunerősítő, azt mindenképpen elkezdeném szedetni vele.

És ha kicsit viszaolvasol, írt az egyik tagunk, hogy maradt meg a cicájának gyógyszere, amit ők elkezdtek adni neki.

Ezen kívül én próbáltam a Hill's tápot, kimondottan éhező macskáknak, valamint az eukanubát.

 

Ha enne, csak nem tud, lehet, hogy sebek, fekélyek vannak a szájában, arra az ezüst kolloid oldat lenne jó, legalábbis sokan arra esküsznek, hogy jó, mi nem próbáltuk.

 

Van még egy fajta víz, azt hiszem, lejjebb írtam róla, de arról is csak hallottam.

 

Mi megpróbálkoztunk a homeopátiás golyókkal is, az adagolást leírtam valahol lejjebb, de a homeopátia szteroid mellett nem mehet.

 

Nagyon drukkolok, hogy rendbe jöjjön a cicátok.

Előzmény: mónkia24 (234)
mónkia24 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 234

Sziasztok!

 

Szeretnék tanácsot kérni valakitől mert, van egy 15 éves cicánk és leukózisban szenved amit 3éve vettünk észre nála.Próbálkoztunk mindenféle kezeléssel nála.Utoljára antibiotikum,vitamin és szteroid inyekciót kapott az orvostól ami hatott kb 2-3 napig és megint nem akar enni semmit már 3 napja,ha meg valamit eszik is azt perceken belül kihányja.Már ott tartunk, hogy napi szinten minimum 2szer hány, nem akar enni és a kozel 6 kg-os cicából lett kb 1,5 kg.

Abban kérném a tanácsotok,hogy mit tegyünk?

Köszi: Moncsi

nécica66 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 233

viim.org

nécica66 Creative Commons License 2012.04.20 0 0 232

MACSKA TERMÉKEK FIV-Képletek:Adagolás:Mechanizmus / Cél:

Felkelti Vigor 24

Macska: 2 csepp, ajánlatát

A hiány qi, lép, gyomor, leszállt yang qi, yin felemelkedett. Tonifies qi, vér, yin, yang.

Macska karom

Macska: 5 mg naponta kétszer 3 napon át, majd a sid

Szabályozza az immunrendszer működését.

Immugen 12

Macska: ½ kapszula sid

Javítja az immunrendszer.

Immunovet-Fc12

Cat: 1 kapszula ajánlat

Javítja a bél barrier funkciója, immun-modulátor.

ModucareVET 12

Macskák: 1 kapszula sid 
(meg kell adni az étkezések között; ne keverje tartalmazó élelmiszerek koleszterin)

A növényi szterolok és sterolins modulálják az immunrendszer működését, a pozitív kutatás FIV - fokozott T-helper sejtek, szintén hasznos lehet a FIP előtti ügyekben ascites van jelen.

 

ezt találtam

 

Bambali Creative Commons License 2012.04.06 0 0 231

Szia, kérlek, írj egyet privátban az e-mail-emre, mert nekem nem engedett Neked írni.

 

Előzmény: macsek45 (230)
macsek45 Creative Commons License 2012.04.05 0 0 230

Kedves Bambali!

A segítségedet szeretném kérni abban,hogy láttam írtad,találtatok egy Balaton környéki  "specialista"doktornőt.Az Ő címét szeretném elkérni.A mi cicánkról tegnap előtt derült ki,hogy leukózisa van.Teszt nem volt mert az orvos szerint egyértelmű.Három hete hirtelen fogyás,eszi a földet

nem alszik velünk,sápadt nyelv.A drágám eszik de csak konzervet a szárazat nem.Egy hete vettünk pasztát,azt hittük,hogy csak a tavasz miatt ilyen és egy hónapja meghalt a görényünk,gondoltuk szomorú.A dokinál kiderült,hogy lázas pedig minden nap néztem az orrát,nedves volt a szőre nem hullott,szemei tiszták voltak.Hamarabb kellett volna vinni.Na mindegy mostmár ebből szeretnénk a legtöbbet kihozni.A lényeg,hogy a dokinál kapott 3 inekciót (nem tudom mit)és azóta sokat eszik,de csak egy hét múlva kell vissza vinni.Gyógyszert nem adott csak azt mondta híznia kell 20 dekát.És majd meglátjuk.Elgondolkodhatunk az interferon kezelésen,ha ki tudjuk fizetni.

 

Segítséged előre is köszönöm!

Előzmény: Bambali (215)
Bambali Creative Commons License 2012.04.04 0 0 229

Vannak olyan gazdik, akik a fórum elején is beszámoltak javulásról és szerencsére a cica tünetmentes. Ez nem tudom, min múlik, mi is rögtön vittük mindenhova és adtuk a szereket neki, de nekünk sajnos nem sikerült.

Az én cicám is másféléves volt, utcán találtuk.

Nagyon hiányzik még mindig, nincs nap, hogy ne gondolnék rá.

 

Ha ez a javulás és evés tartós lesz, úgy értem, több hétig tart és nem lázasodik vissza, akkor lehet reménykedni.

Az arnica montana tulajdonképpen asszem lázcsillapító hatású, ne aggódj, ha még nemt udtál venni, a thuja a legfontosabb és a Vetri, ha azokat adod, az nagyon jó.

 

Valakik írtak arról a vízről is, és hogy nagyon hasznos, most nem jut eszembe a neve, de ha visszaolvasol kicsit, valahol meg kell lennie itt a fórumon is.

Előzmény: Bendegúz cicám (228)
Bendegúz cicám Creative Commons License 2012.04.01 0 0 228

Szia!

 

Még nem sikerült, de hétfőn újra próbálkozom. A Vetrit már adom, szépen elkezdett enni, a vesetámogató port is szépen megsezi,ha belekeverem a kajájába.A thuja golyócskát is megeszi szépen , amásik fajtát még nem kaptam, de a munkahelsem mellett van egy gyógyszertár, ahol lehet homeopátiás dolgokat venni,majd ott megpróbálom.Jelenleg már az is nagy szó, hogy elkezdett "rendesen" enni. Remélem egy darabig még velünk lesz, csak másfél éves .Beoltattam amikor hazahoztuk,mentett cicus, félholtra fagyva találták, de valószínű, hogy már benne volt a vírus. Mindegy.Nálunk azért volt már egy nyugodt éve. Azért ez vígsztal.Nem tudom meddig lehet így szinten tartani de azért bizakodunk.

Bambali Creative Commons License 2012.03.31 0 0 227

Nagyon szívesen, kezdjétek el minél az előbb az immunerősítést, az a legfontosabb.

Attilát elérted?

Előzmény: Bendegúz cicám (226)
Bendegúz cicám Creative Commons License 2012.03.31 0 0 226

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget!

Bambali Creative Commons License 2012.03.30 0 0 225

Szia,

 

A homeopátia tégelyének darabja kb. 500 ft, szóval ha veszel thuját és arnica montana-t, akkor az kb. egy ezres lesz. Van benne jó pár apró golyó, egy darabig elég, mondjuk én többet vettem egyszerre, hogy ha hétvégén fogy el, ne kelljen rohangálni a patikába.

Használata Attila utasítása alapjáN:

 

thuja 3x5 golyó

 

arnica montana 3x2 golyó, mi így adagoltuk.

 

Nagyon fontos: ne érintkezzen fémmel, szóval én vastag üvegpohárban törtem össze fakanállal, vízben, és úgy szívtam fel fecskendőbe, úgy nyomtuk a szájába a cicámnak.

 

Homeopátia mehet az immunerősítővel, sőt, nagyon fontos lenne az immunrendszerét fölerősíteni. A homeopátia viszont nem mehet a szteroiddal, szóval ha kap a cicátok szteroidot, akkor ne kezdd el a golyókat.

 

Egyen, amit szeret és nagyon sokat fog inni, figyeljétek, hogy mindig legyen előtte víz. Lehet, hogy nyalja majd az almot, vagy a betont vagy a falat, szőnyeget, ez a betegség sajátossága.

 

Ha van másik cicátok is, különítsd el, mert a leukózis nyállal is terjed és megfertőzheti, bár nálunk együtt volt a két cica, amíg nem tudtuk, hogy mi a baj.

 

Vetri DMG, ezt Attila is javasolta és a dokink is azt mondta, hogy mindenképpen adjuk, mert a legjobb immunerősítő, azt meg napi 0,5 ml-t. Van benne fecskendő, abba kell felszívni, ezt mindenképpen vedd meg, nem olcsó, de sokáig elég lesz.

 

Az oldatot, ami a homeopátia kiegészítője és valami különleges szerből gyártotta, Attila küldte le nekünk postán, hívd fel és beszéld meg vele, nagyon kedves és segítőkész.

Elérhetősége elvileg, nem tudom, ezt a számot próbáltad-e:

06 30 700 9886
szekely_a@invitel.hu

 

Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

 

Drukkolok.

Előzmény: Bendegúz cicám (224)
Bendegúz cicám Creative Commons License 2012.03.30 0 0 224

Valaki Segítsen!

 

Próbáltam hívni Székely Attilát, de nemkapcsolható a mobilszáma amit lenntebb megadott.

Az lenne a kérdésem, hogy a thuja golyócskákat, hogy kell beadni a cicusnak? És mennyit?

Az immunerősítőt én is adom, amellé mehet a homeopátiás szer is? Az alkoholos immunerősítőn kívül lehet még adni Neki valamit?

Mi csak kedden tudtuk meg, hogy leukózisos a cicánk. Soha nem volt beteg cicám. Ezért csak most kezdem tanulni, hogy kell ápolni Őt.Nehezen megy.

Bambali Creative Commons License 2012.03.14 0 0 223

El ne kiabáljuk, de ha már lassan két hete javul, akkor az bizakodásra ad okot!! :)

 

Nálunk 1 hét javulás volt, utána 2 hét stagnálás, aztán visszalázasodott és nem is tudtuk megmenteni.

 

Vetrit add neki, ne hagyjátok abba. A víz szerintem szintén jó lesz.

:)

 

Drukkolok nagyon!!

Előzmény: Sid12 (222)
Sid12 Creative Commons License 2012.03.14 0 0 222

Szia!

 

Köszönöm az érdeklődést! :) Nos tegnap nem kaptam meg ezt a csökkentett deuterium tartalmú vizet mert csak 17:00.-ig volt nyitva, de ma megyek előbb! Egyébként próbálok a neten találni vmit, ami a gyógyulási fázisokat írná le, de nincs sehol! Most 13. napja javul! Már stabilabb mint volt, de ha nyúzom pl. a gyógyszerekkel akkor látom rajta, h elfárad egy kicsit és lefekszik! De elkezdett hízni egy picit és nagyon sokat eszik! Igaz a nyers csirke mellett és a csirke májat részesíti előnyben! Ezekből rengeteget képes megenni! A tekintete tiszta! Nem gubbaszt már úgy, hanem csak rendesen fekszik! A szőre még nem a legszebb, meg az orra, füle, szájpadlása is lilásfehér, viszont az hogy jól eszik, és erősödik abból azt gondolom, h a vérszegénysége talán kezd helyre állni! Az izmai, h mikor nyerik vissza a teljes erejüket azt a vérrel hozom kapcsolatba! Annyiban még látszik, h nincs teljesen jól, hogy nem jön oda hozzánk magától a kanapéra, (Ezt akkor csinálja, ha beteg) és nem ugrabugrál mint régen!

Nagyon reménykedek! :)

Az állatdokik nem tudnak túl sokat a betegség pontos tüneteiről, vagy javulási jeleiről! Ők csak azt tudják, amit elmesélnek nekik! A legjobban ezeket csak mi tudjuk!

Majd még írok, h mi van!

 

Üdv:

 

Reni

 

 

 

 

Előzmény: Bambali (220)
csakrózsa Creative Commons License 2012.03.13 0 0 221

Igen, még megvan a 8 ampulla, az állatorvosom őrzi az előírásoknak megfelelően.

Én Csömörön lakom, Budapest szomszédságában, de  ha szükséged van rá megoldjuk a  szállítást!

 

Magyarországon még nemigen ismerik, de az USA-ban igen jó a gyógyulási statisztika.

Sajnos nem olcsó, de ha elosztod a hónapok számával ameddig kitart, el lehet viselni. Én mindent megtettem volna, hogykicsi Morgen velem maradjon! Későn kezdtük el. Addig kell, ameddig jól van!  És a Vetrit minden nap kell adni, rosszabb időszakokban 2xis lehet. Ártani nem árt!

Akit érdekel írjon az e-mail címemre: takacs.g@vnet.hu

 

 Gyógyulást kívánok minden drága beteg cicának!

Előzmény: Sid12 (212)
Bambali Creative Commons License 2012.03.13 0 0 220

Mi is el akartuk kezdeni, írtam is a doktornőnek, hogy megrendeljük, de már sajnos nem került rá sor, mert meghalt a cicánk.

Szerintem mindenképpen érdemes kipróbálni, én úgy voltam vele, hogy mindent megpróbálunk.

 

Hogy vannak a cicáitok??

Előzmény: Sid12 (219)
Sid12 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 219

Kedves Nécica!

 

A Prana nadi egy energetikai kezelés! Tanfolyamon lehet elsajátítani! Utána tudsz nézni, ha beütöd a googlebe!

Bocsánat ez most nem csak neked szól, hanem minden olyan gazdinak , akinek beteg a cicusa! Tegnap találtam a neten, és ha minden igaz ma meg is veszem...http://www.vetera.hu/  a daganatos, és vírusos cicáknál elvileg 70%-os arányban gyógyulást ért el! Ez a csodaszer a csökkentett deutérium tartalmú víz, és készítményei! Most fogom alkalmazni! Még nincs eredményem, de bizakodok! :) Majd beszámolok mindenkinek, h milyen változást tapasztaltam!

 

Üdvözlettel:

 

Reni

Előzmény: nécica66 (218)
nécica66 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 218

sid irnál erről a kezelési módról amit te alkalmazol,?

Előzmény: Sid12 (217)
Sid12 Creative Commons License 2012.03.08 0 0 217

Szió!

 

Nagyon szépen köszönöm az információkat! Nagyon sajnálom, h elment a cicusod, és nagyon borzalmas az ilyet átélni! Biztos én is bele pusztulnék, ha ilyen történne, de azért próbálom magam felkészíteni az ilyen eshetőségre is, akkor is ha nem lehet! Arra próbálj gondoni, h azt az időt amíg veled volt, milyen szépen töltöttétek el, milyen boldogan! Sajnos neki csak ennyi jutott, de hidd el h sokkal kegyesebb volt így az élet, mintha hosszú hónapokig csak szenvedet volna, és a végén neked kellett volna meghozni a végső döntést! Szerintem azt a legnehezebb feldolgozni! Sajnos nem szabad a fájdalomba bele kapaszkodni, el kell engedni! Próbálj meg mindig csak a szépre gondolni, és hogy nem szenvedett sokáig! Semmilyen másik állat nem fogja pótolni, de szerintem ezt nem is szeretnéd! Csak maradjon meg neked a Te kis Mics-macsodnak! 

Az ampulláknak minden féle képen utána fogok nézni, de amit eddig olvastam róla az azt erősíti bennem, hogy legyengült állatnak nem szabad adni, csak felerősödöttnek!

Tegnap már jól evett az én kis drágám, és mintha hízna! Sokkal nehezebb mint volt! Reménykedek! Mást úgy sem tudok! Tanultam prána nadit, és minden este megkezelem!

Köszönök mindent!

 

Üdv: Reni

Előzmény: Bambali (215)
Bambali Creative Commons License 2012.03.08 0 0 216

Nézelődtem utána, ha a cicám még élne, tuti megpróbálnám:

 

 

 http://www.fivpozitiv.hu/Cikkek/LTCI-FeLV-es-FIV-fertozesek-kezelesere

 

 

Itt mélyebben írnak a szerről több helyen, az esettanulmányok között is van a használatáról szó, nem egyértelmű a hatásossága (igaz, aidses cicáknál, és ha jól emlékszem, meg is említik, hogy leukózissal szemben hatásosabb lehet).
http://www.fivtherapy.com
(erősebb angoltudás nem árt hozzá, de nagyon sok info van itt)

Előzmény: Bambali (213)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!