Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2013.11.17 0 0 54219

ooo semmi!

csak majd mikor meg több szerb(magyar) lesz Austriaban akkor ne ausländerezzel! meg a Strache se!

 

szarok en ra, h ki lesz magyar allampolgar! egy percig nem erdekel.

de milyen jogon szavaznak olyan emberek akik meg Magyarorszagon se jartak? (legfeljebb, mint turista)

a szerbeknek eszükben sincs megallni Magyarorszagon. nekik csak az EU utlevel kell!

 

 

Előzmény: asx (54218)
asx Creative Commons License 2013.11.17 0 0 54218

Nem értem mi azzal a gond ha határon túli magyaroknak bürokrácia nélkül magyar állampolgárságot adnak?

Előzmény: nettomazsola (54216)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.17 0 0 54217

de elolvastam. ennek ellenere egyelöre (!!!!!) Austriaban elkepzelhetetlen, h ez a törveny megvaltozzon.

Előzmény: asx (54214)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.17 0 0 54216
asx Creative Commons License 2013.11.16 0 0 54215

Nem, biztos nem azért csinálták, hogy perelhessenek hanem fel akartak építeni egy szórakozókomplexust, nem egészen tiszta módszerekkel. Kiderült a turpisság, bebukták a fiúk és még nekik áll felljebb! Teljesen mindegy hogyan de beszedik a pénzt...

Előzmény: sunnysun333 (54212)
asx Creative Commons License 2013.11.16 0 0 54214

"Austriaban ezert börtön jarna! nalunk van ugye a verbotsgesetz:
http://de.wikipedia.org/wiki/Verbotsgesetz_1947
es a legenyhebb megpiszkalasra hörög mindenki! ( nagyon helyesen!!)"

 

Te linkeled be és még csak el sem olvasod?  :))

"Im Zuge der Verurteilung von David Irving war die Diskussion um das Verbotsgesetz erneut aufgeflammt: Bekannte österreichische Journalisten wie Michael Fleischhacker und Christian Ortner und der Soziologe Christian Fleck traten offen für die Abschaffung ein und begründeten das unter anderem mit der Einschränkung der Meinungsfreiheit..."

Előzmény: nettomazsola (54213)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.16 0 0 54213

tudod mi az alapvetö különbseg?
hogy amiket te irsz abban tarsadalmi, konszenzus van, h elitelendö. az ilyeneket le kell csukni, megbüntetni.
az egesz orszagban nem fogsz talalni senkit aki azt fogja mondani, h hajra! verjük, raboljuk ki az öregeket, eröszakoljuk meg a gyerekeket!
ilyen büntenyek a vilag minden orszagaban vannak - sajnos - es lesznek is.
a könyvegetes egy masik kategoria ... es itt kurvara nem mindegy, h a hatalom, a politikai partok, az emberek hogy allnak hozza.
Austriaban ezert börtön jarna! nalunk van ugye a verbotsgesetz:
http://de.wikipedia.org/wiki/Verbotsgesetz_1947
es a legenyhebb megpiszkalasra hörög mindenki! ( nagyon helyesen!!)
ez nem azt jelenti, h nincs eleg naci, rasszista, idiotabarom otthon a konyhaasztal mellett ... dehogynem! de azert itt elkepzelhetetlen lenne egy gardaavatas stb
Magyarorszagon az a szörnyü, h szep lassan kuszik be a mindennapokban epp ugy mint a haboru elötti Nemetorszagban es ehhez partunkeskormanyunknak egy szava sincs!
nagyon passzol a kedvenc idezetem;
"Der Nationalsozialismus hat sich vorsichtig, in kleinen Dosen, durchgesetzt - man hat immer ein bisschen gewartet, bis das Gewissen der Welt die nächste Dosis vertrug." Stefan Zweig

par napja az ORF3-on volt Austria - Anschluss. verfagyaszto volt latni az ünneplö szazezreket, a lelkes tömeget.
Magyarorszag szepen halad ebbe az iranyba.

Előzmény: asx (54195)
sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.14 0 0 54212

Áhááá, szóval a te interpretációdban ez az egész Sukoró gyakorlatilag egy komplett nagy kamu volt és csak azért csinálták, hogy a végén szegény "áldozatként"  jól beprelhessék őket és miután a fél magyar államapparátust lefizették, felmentették őket és jól megsértődve most ők perelhessenek a "haveroknál"  Washingtonban....???? 

 

Te el vagy tévedve, de borzalmasan. Hiszen a telekügyeket még az egyik kormány alatt intézték "mindenkit lefizetve",  a per meg a halálos ellenségnek számított  másik kormány ideje alatt zajlott. Itt nem lehetett "mindenkit lefizetni", itt éppenségel mindenki a vérszagot várta....

 

Na látod, ne is számíts arra, hogy én vitába szálljak veled. Nem vagyok én egy semmilyen debattőr és ekkora "csacskaságok" (értsd magyarul: kolosszális ökörségek...) ellenében úgysins mit tenni. Képtelenség és reménytelen...  Legfeljebb orvosért, gyógyszerészért kiáltani.....

 

És tévedés, mert én nem politizálok, utálok mindenféle pártot mindenféle szinben és a hozzájuk tartozó politikusokat is. Amiért mégis olvasom és figyelemmel követem az eseményeket, az max. egy gyári betegség: nehezen viselem a globális hülyeséget, a beteges szűklátókörűséget és mindennél jobban a kóros amnéziát...

     TEhát én legfeljebb tájékozódni próbálok, hogy valójában mi is lehet, mi is történt... És max. a véleményemet mondom el, oszt jó napot...

 

Egyébként a mostani perről: Sukoró ügyben eddig nagyon ritkán és alig beszéltek egy érdekes mellékszálról, ami, ill. amik pedig ki tudja miféle szerepet is játszhattak "Sukoró" ellehetelenítésében.  Akár....

 

2001-ben támadt ki Michael Jackson papájának busa fejéből az ötlet, hogy építsenek egy gigantikus európai Las Vegas-t, pontosan az osztrák-szlovák-magyar határháromszögben, a világhírű Bezence falu szomszédságában. A vakmerő projekt úgy éppen 2008 táján kezdett a talán-megvalósulás határára jutni... Érdekes időbeli egybeesés..

    De ez mind semmi. 2009-ben egyszer csak felállt a mi dúsgazdag Demján Sándorunk és a korábbi keleteurópai ingatlanfejlesztéseinek sikrein felbuzdulva bejelentette, hogy Pozsony mellet úgszintén felépítenek egy óriási szabadidő-hotel-konferencia-kaszinó központot...

  

    Egye fene, ez első ránézésre totális egy gazdasági őrültség, ennyi megakaszinó projekt ilyen kicsi háromszögben, de nosza, csinálják. Legflejebb azon lehet közben morfondírozni, hogy a három az biztosan túl sok, valaki a többiek útjában áll és vajjon hogyan és kit fognak az útból eltakarítani...

    A benzencei Eurovegas sehol se tart, a befektetők megint cserélődtek, az osztrák pali sok százmillióért vett földeket és úgytünik, pofára esett. Demján bulijáról sincs semmi hír...

    Ezek becsődölt vállalkozások. Úgy hozta a sors, hogy nem valósítható meg... emiatt senki nem perelhet és senki nem is perellt "elmaradt üzleti hasznot"....

 

   Sukoró azonban éppen ettől más. Itt és most egy hisztérikus hecckampány tett mindent tönkre. De szerintem még akkor se lett volna semmi -  ha nincs a feljelentés és birósági cirkusz, eljárás, tárgyalások stb...

    Szerintem Lauderék ettől rágtak be és miután senkit ez ügyben nem tudtak elitélni, vagyis nekik lett igazuk - ha tetszik, ha nem - őket szándékosan, kvázi koholt vádakkal tönkrették, és nem a bussiness fulladt be... Így azért picit más megvilágításba helyeződik mindenféle vélt elmaradt üzletihasznok esetén...

 

    Csakhogy tudd, én nem jogász vagyok, hanem eredendően egy kis vacak gépészmérnököcske, de annyit azért tudok, hogy

 

1.  ekkora nagy volumnenű beruházásoknál olyan szerződéseket kötnek, hogy bármilyen, feloldhatatlanul vitás esetben a felek valamilyen, közösen előre egyeztetett és elfogadott nemzetközi bírósághoz fordulhatnak...   Tehát nagy valószinűséggel nem hasraütéssel mentek ők most a "haverokhoz" Washingtonba, (és megy mukk nélkül a magyar állam csapata is ugyanoda, védekezni!!!), hanem ezek szerint feltehetően ebben állapodtak meg......

 

2. az amerikai kártérítési jog egy picit másképpen néz ki, mint itt Európában....

 

3. feltehetően jó ügyvédeik vannak és nemcsak úgy, a kocsma asztalára baszva a sörös kriglit, egy valószinű siker reményében vágtak bele ebbe a kalandba. Márpedig nem hüjjjje gyerekek ezek, sem ők, sem az ügyvédeik, az eddigiekből sem az derült ki...

4. ha nyernek - amire szerintem nem kevés esélyeik vannak, legfeljebb az összegben fognak vitázni egy picit - akkor viszont már megint a"libatolvaj" beszélt egyedül normálisan, éppen tegnap, miszerint ha az országnak fizetni kell, akkor azt végső soron megint mi, az adófizetők fogjuk megérezni....... Nem azok, akik a hisztériát anno elindították és szították - és főleg nem Schiffer úrfi, aki aztán "jól kiugrasztotta a bokorból" az ördögöt.....:))))))))) 

asx Creative Commons License 2013.11.14 0 0 54211

"...mondvacsinált, soha be nem bizonyított nevetséges okok miatt megfúrt-elmaradt legalább százmilliárdos üzleti haszon miatt beperli a magyar államot???"

 

Te hallottál már olyanról, hogy elmaradt üzleti haszon miatt beperelnek valakit?
Ha én valahol fillérekért veszek egy értéktelen telket aztán arra hivatkozva, hogy nem kapok ott engedélyt elcserélem egy vízparti telekre egy az egyben úgy, hogy adok egy kis csúszópénzt egy pár befolyásos embernek aztán mikor ez kiderül és beperelnek miatta akkor valmi oknál fogva felmentenek a bíróságon. Egyértelmű mivel a lefizetett befolyásos emberek sem akarnak sittre kerülni...
Aztán két hét múlva beperelem az államot az elmaradt százmilliárdos haszon miatt! Természetesen Washingtonban mert ott lehet a legnagyobbat kaszálni meg különben is ott vannak a haverjaim, tanúnak meg elhívom a már úgy is lefizetett embereket!
Szerinted meg ez annyira korrekt, hogy még én is ezt tenném? Szerintem nem gondoltad te ezt át alaposan!

Előzmény: sunnysun333 (54206)
sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.13 0 0 54210

Pedig nem is Neked szántam..::)))))  De szerintem is sokkal hálásabb téma a Zazzi cukrászda, vagy Cake Shop  termékskálája....

Előzmény: Boszorka (54209)
Boszorka Creative Commons License 2013.11.13 0 0 54209

Nagy világosságot hoztál a fejembe. Soha nem tudtam, miről is szól ez a Sukoro ügy. Többnyire nem figyelek oda dolgokra.

Előzmény: sunnysun333 (54206)
sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.13 0 0 54208

véleménye mvan, de azt ne mszabad kimondanom. Éppen a közelmúltban lettem lerasszistázva egy évtizedes cimborám által, aki ráadásul igen neves közéleti személyiség...

 

Maradjunk annyiban, hogy valóban, a helyzet manapság nagyon bonyolult errefelé...

Előzmény: asx (54202)
sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.13 0 0 54207

Semmi. Pupu egy a száz és száz, pár tucat ember által olvasott blogger blogjai közül...  Mindkét oldalon vannak ilyenek százával... Senkire és semmire semmilyen hatással nincsenek....

Előzmény: asx (54203)
sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.13 0 0 54206

Hát, több okból is kérdeztem, ha már.....:))  És ne haragudj előre is, nem akarlak én bántani és turkálni az életedben, csak úgy, ezembe jutott, ha már itt esténként "beszélgetünk".....:))))

 

Például azért, mert mennyire érdekes figura is vagy, meg jelenség egyben, hiszen ezek szerint akkor léptél le (?), amikor a mai agymenésnek még írmagja se volt, csak egy síma, jó adag kommenista gyűlölet fortyoghatott benned. Főleg...

 

Mára viszont ez a nettó egyirányú gyűlöleted egy olyan komplex őrületbe csapott át, ami minket itt nagyon is jól jellemez és ebben éljük szürke hétköznapjainkat,. Nekünk ez nem újdonság és egy ideje már nemi s annyira szórakoztató -  de hát te ebből az Evolúcióból elvben totál ki kellett hogy maradjál. És mégis fejed búbjáig megmérgeződtél - talán az iCloud-on keresztül, vagy hogyan???????

 

Sukoró ügy... tudod mi volt ott a legnagyobb probléma? Hogy két zsidó akarta megcsinálni. És előtte nem kérte ki a leendő miniszterelnök "véleményét", esetleg hozzájárulását róla....

 

A szart egy lelkes, "nemzeti érzelmű" velencetavi amatör pecás, egy igai hazafi  kezdte kavarni, amikor a Magyar Nemzetben olvasott pár rövid hirecskét a tervezett fejlesztésről.

Neki, mint helybélinek rögtön felderengett, hogy akkor esetleg meg lesz zavarva az ő lelkes pecázása ezáltal és felpiszkálta egy másik, még nemzetibb érzelmű pecás társát, egy bizonyos Budaváry György nevű hazafit. Merthogy feltehetően az is szerepelt a hirecskékben, hogy izraeli befektetők szövögetik az összeesküvést a falu határában....

Ha ennyire tájékozott vagy piciny országunk dolgaiban és tudod, hogy az egész Sukoró nem más mint a gengszter Gyurcsány sara meg hozadéka (...), akkor talán ennek a csávónak a  nevét is ismered...

 

Ez a Budaváry először szórólapokkal fellármázta a környéket, hogy micsoda fertelem készül itt megszületni és ezt a lármázását csipte fel a FEjér megyi Önkormányzat - véletlenül fideszes - elnöke, aki aztán a PArlamentben kezdte mániákusan szóvá tenni. A zsidó világösszeesküvés legújabb lépését, ahogy fel akarják vásárolni az országot... (Ő persze isten őrizz, nem ezekkel a szavakkal, de mindenki más ezt harsogta a háttérben...)

 

A legenda szerint a két beruházó először 2007 elején Budapest mellett, Albertirsán akarta a szuper kaszinót létre hozni, de ehhez a Pénzügyminisztérium nem járult hozzá, mert ebben régióban már nem kaptak volna kaszinó koncessziót. Ekkor javasolták nekik a FEhér megyei térséget, régiót, (ott volt szabad "vegyérték") és ennek kapcsán a Sukoró határában lévő szabad és senki által évtizedek óta nem használt, állítólag eléggé elhanyagolt vizparti területet..

 

Az albertirsai polgármester éppen úgy örült a tervnek, mint a sukorói, szegények dehogyis nézték, hogy zsidók vagy eszkimók akarnak egy bazi nagy beruházást csinálni a falujuk határában, ami ráadásul nem zajol, nem füstöl, nem büdösit, hanem idegenforgalom és azzal csak jól lehet járni...

És az igazat megvallva feltehetően az állam sem a beruházók fütyijét nézegette, hanem előre örült, hogy jó sok munkahelyet fognak létrehozni ottan és évente jó pár milliárd adót fognak befizetni, anélkül,  hogy egyetlen ujjukat is mozdítanák...

 

Hát jól emlékszel, akkoriban valóban a Gyurcsány kormánya bűnözött és az ellenfeleik minden létező, elképzelhető okot-indokot megragadtak, hogy beléjük köthessenek. Végül ez lett a Nagy Bűn! Amikor ugyanis kitudódott az ominózus telekcsere ügylet, akkor totálisan beindult a gépágyúzás, a projekt egy életre tönkre is lett téve...

    De végül egy másik élhazafi, a Schiffer András nevezetű volt olyan kedves és bátor, hogy feljelentette személyesen a gaz Gyurcsányt.  

 

Így indult az a per, amiben évek alatt se sikerült senkit börtönbe varrni. Pedig nagyon igyekeztek.  Ez meg volt igérve a népnek, hogy Gy.F. bilincsbe verve megyen a sittre. Ha másért nem, hát emiatt biztosan....

 

És akkor most te csodálkozol azon, hogy a főzsidó (aki ugye időközben a Zsidó Világkonkgresszus elnöke révén valóban egy igen befolyásos üzletember a nagyvilágban)  mondvacsinált, soha be nem bizonyított nevetséges okok miatt megfúrt-elmaradt legalább százmilliárdos üzleti haszon miatt beperli a magyar államot???  

TE nem ezt tetted volna???

 

Szerény véleményem szerint ha nem éppen ez a két ember akarja ezt megcsinálni, illetve ha ezek időben tették volna tiszteletüket a leendő miniszterelnöknél, vagy főleg, ha ezt nem 2007-2008 táján indítják, hanem 2010 őszén, az új kormány idején, akkor talán már ott is kaszinózhatnál és verhetnéd el a pénzedet, ha úri kedved éppen úgy hozná....::)))

 

 

 

 

 

asx Creative Commons License 2013.11.12 0 0 54205

Nem tudom, hogy miért fontos vagy mit akarsz vele kezdeni, de végül is nem titok, 1982-ben mentem ki Németországba.

 

Előzmény: sunnysun333 (54198)
asx Creative Commons License 2013.11.12 0 0 54204

Milyen kormányváltást kellett volna nekik megvárni? Ha megint olyan kormány lesz akikkel ezek egyezkedni tudnak akkor a magyar nép már semmiből sem tanul! 

Egyébként meg Ciprusi cég (EU-tagállam) pereli a magyar államot (EU-tagállam) Washingtonban! Mi az oka annak, hogy egy európai országok közötti vitát Washingtonban fognak eldönteni?

Előzmény: sunnysun333 (54197)
asx Creative Commons License 2013.11.12 0 0 54203

Ez meg ki a fax ez a pupu? Menyiben mérvadó bármiben is az amit a saját blogjába firkál?

Előzmény: nettomazsola (54201)
asx Creative Commons License 2013.11.12 0 0 54202

Mi köze lenne a Fidesznek a Sukoro ügyhöz? Ez a böszme meg a libatolvaj sara...

... na meg egy pár kiválasztotté!

 

A többihez amit belinkeltem nincs véleményed?

A könyvégetés az életveszélyes? Az, hogy hetente agyonütnek egy pár nyugdíjast a rejtett tertelékok az meg mi?

Előzmény: nettomazsola (54199)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.12 0 0 54200

ooooaz en eljövetelemet nagyon egyszerü megjegyezni.

a fidesz születesnapja! 1988 marcius 30.

Előzmény: sunnysun333 (54198)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.12 0 0 54199

Sukoro ügyben most lesz hatalmas bukta a a a a a fidesznek!!

 

de

van meg millio dolog amitöl a hatamon all a ször, de a könyvegetes az egy masik kategoria. az atlep egy eletveszelyes hatart ...

Előzmény: asx (54196)
sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 54198

Kedves jó ASX, igazán ne makarok az életedbe nkutakodni, de ha már elárultad, hogy mikor és miként kerültél Ausztriába, akkor már azt is közkincsé tehetnéd, hogy innen Magyaroszágról mikor és hogyan kerültél el Németországba - vagy bárhová máshová azelőtt...  

Mazsola eléggé kerekperec "leközölte", hogy mikor és hogyan....::)))

 

Előzmény: asx (54191)
sunnysun333 Creative Commons License 2013.11.11 0 0 54197

Az cseppet sem zavar, hogy eddig Sukoró ügyben senkit nem sikerült elitélni??? Pedig elég nagy lehet az ellenszél meg hátszél, és mégse....  PEdig ülte keleget előzetesben, zsarolták őket, sok csúnyaság történt - és boga istennek ne msikerült senkit elitélni... A gazgonosz Gyurcsányról nem is beszélve...

 

Ehhez mit szólsz????   És ha neadjisten nem két zsidó akart volna egy ekkora baromi nagy kaszinót nyitni, vagy a két buta (?) zsidó megvárja a kormányváltást és aztán a nagyvezérrel egyezkedik, akkor gondolod, hogy lett volna "Sukoró ügy"??????

 

 

Tudod egyáltalán, hogy miként indult ez az egész cirkusz???? 

Előzmény: asx (54196)
asx Creative Commons License 2013.11.10 0 0 54196

Meg ez is ---> http://hvg.hu/itthon/20130917_Felmentette_a_Kuria_Joav_Blumot

Szeptember közepén felmentették közokirat-hamisítás vádja alól. Alig két hónapra rá pereli a Magyar Államot több mint 100 milliárd forint kártérítésre:

 http://mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/sukoro-ugy-magyarorszag-ellen-bajnai-es-gyurcsany-1194507

bajnai és gyurcsány meg asszisztál hozzá!

 

Ezektől nem kapsz sokkot?

Ez IS Magyarország! Ma!

Előzmény: asx (54195)
asx Creative Commons License 2013.11.10 0 0 54195

Én inkább úgy mondanám, hogy ez is Magyarország...

 

Meg ez is ---> http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/rettegett-bunbandat-buktatott-le-a-fagyallos-gazda-2220667

Négy éve szabadon fosztogatja egy banda a falut és semmit nem tettek ellene...

 

Meg ez is  http://index.hu/belfold/2013/11/10/rendorokre_tamadtak_fatolvajok_hozzatartozoi/

Cigányok nekimennek a rendőröknek! Ettől nem kapsz sokkot??? Mi lenne ha Ausztriában az osztrák rendőröknek mennének neki a cigányok? Szerinted eljutna valamelyik odág, hogy felemelje a kezét? Nalátod.

 

Meg ez is  http://www.ma.hu/kekhirek/192139/Ketten_tamadtak_otthonaban_a_vedtelen_idos_nore?place=srss

És ez csak 1 a sok közül ami hetente (többször is) megtörténik!

 

Én ezektől kapok sokkot nem egy pár idiótától aki eléget egy pár könyvet!

Előzmény: nettomazsola (54194)
asx Creative Commons License 2013.11.09 0 0 54193

Én itt Korun nagyságos asszonyra meg a hasonló parazitákra gondoltam! Az azyl biztos, hogy nem leányálom, viszont amit ez az ostoba tyúk elképzel az abszurd! 

Előzmény: nettomazsola (54192)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.09 0 0 54192

Aki asylt kap az mitöl parazita???

Senki a vilagon nem jokedveböl hagyja el a csaldjat, hazajat, baratait! 

Előzmény: asx (54191)
asx Creative Commons License 2013.11.08 0 0 54191

Én Németországban dolgoztam majd 1988-ban áthelyeztek Ausztriába. Aztán ittmaradtam...
Soha senkitől semmilyen segélyt nem kaptam viszont rengeteg adót és biztosítást fizetek. Gondolom valami közöm csak van hozzá, hogy mire költik. Vagy tévedek?
Igaz GIS-t is fizetek aztán meg önhatalmúlag kiküldik a Wurstot a dalfesztiválra! Grrrrr.
Valami itt nagyon nem jól működik de a népnek meg tetszik. Különben miért lenne minden választás eredménye a vörös-fekete kormány? Lehet, hogy a hiba bennem van. Majd valamit én is kitalálok, hogy nekem maradjon több és ne a parazitáknak osztogassák a becsületesen megkeresett adó-eurokat amit befizetek.

Előzmény: nettomazsola (54188)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.08 0 0 54190

 

ugyanaz az utca este. villamossal, taxival millio emberrel

 

 

 

Előzmény: nettomazsola (54188)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.08 0 0 54189

facebook  napi teboly...

 

Magyar Gyökérhatározó ˇ 23.615 gefällt dasvor 15 Stunden in der Nähe von Budapest

 

ˇ Piálffy István, miután nyilvánosságra került tegnapi részeg parlamenti performansza, ahelyett, hogy befogná a borgőzös száját és elsunnyogna, perrel fenyeget minden sajtóterméket, amelyik le meri írni róla a nyilvánvalót: korábban a híradóstúdiókat, újabban az Országházat tekinti sarki kiskocsmának. Gyáván hazudozó asszonyverő tahók, leépült kocsmatöltelékek és kokainos újgazdag hülyegyerekek oktatnak minket erkölcsre és próbálják korlátozni a gondolatok és a szólás szabadságát. Előre szólunk: nem fog menni.

 

 

xxxx

 

 

 

 

Előzmény: nagypapi51 (54186)
nettomazsola Creative Commons License 2013.11.08 0 0 54188

te voltal Traiskirchenben? te hogy jöttel Austriaba? - ha ez nem nagyon maganügy?

ha "csak" kijöttel dolgozni akkor gözöd nincs, h milyen asyl-varomanyosnak lenni v asylosnak .... en tudom. rengeteg szivas.

azt is tudom, h nem kötelezö Austriaba jönni.

 

nekem ezzel semmi bajom nem lenne, HA lenne ra penz, de nincs.

de ugyanigy nincs penz a rengeteg nem asylosra "csak" roman, magyar, bolgar stb EU allampolgarra akik ha szereznek itt egy allando bejelenetett lakast akkor JAR nekik ez a mindestsicherung!!

es ez ellen semmi nem lehet csinalni, ez jogos. ( ?? )

ismerek olyat akinek itt van bejelentve az anyukaja es kap nyugdijkülönbözetet ( havi 300€] a magyar nyugdij es az osztrak közt! mama otthon kijelentkezett es a testvere bejelentkezett az ö lakasaba. ennyi adminisztracio kellett hozza!! agyrem.

 

egyebkent egy db politikus meg nem tud elerni semmit - hal istennek. mindenhol vannak idiotak v akik elrugaszkodtak a valosagtol.

 

nezd meg a hisztit ami a Hilfer körül van!

most jövök Törökorszagbol. Istanbul közepen a legleglegforgalmasabb bevasarloutca " begegnungszone" jarda nelkül. megy a villamos, taxi, aruszallitas, bicajosok es hömpölyög a tömeg.

senki nem hisztizik, senki nem anyazik, senkinek semmi baja.

nalunk fel eve cirkusz.

mintha Becsben mas problema se lenne ...

Előzmény: asx (54187)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!