Keresés

Részletes keresés

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.10.11 0 0 39383

iiko46 Creative Commons License 2014.10.03 0 0 39382

Mi  a Spar almot használjuk, minden reggel kitakarítom és semmilyen szag nincs.

Előzmény: adamx001 (39380)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.03 0 0 39381

Próbáld meg keverve is.

 

Előzmény: adamx001 (39380)
adamx001 Creative Commons License 2014.10.03 0 0 39380

Köszi, próbálkozunk mással, de a nem szilikonosoknál hiába szedtem ki ami benne van, attól még a pisiszag megmarad :(

Előzmény: Tibbe (39379)
Tibbe Creative Commons License 2014.10.03 0 0 39379

Vegyél olcsóbb almot, abban is van jó minőség, ne ragaszkodj a szilikonos drágához, kísérletezd ki, melyik válik be, ami árban is megfelelő. Az Aldis alom jó szokott lenni.

Előzmény: adamx001 (39378)
adamx001 Creative Commons License 2014.10.03 0 0 39378

Sziasztok!

 

Új gazdája vagyok két nagyon aranyos 6 hónapos lány cica testvérpárnak.

Minden szuper, egy dolgot kivéve: az egyikük rendszeresen az alom mellé végzi a nagy dolgát, nem az alomba.

Mivel kis panelban lakunk, ez eléggé zavaró szagilag :) Direkt a szilikonos almot használjuk ami jól szagmentesít, de így hiába.

 

Kaptunk olyan tippet, hogy vegyünk két külön almot, hátha zavarja a másik szaga, ezt meg is tettük, de nem jött be, össze-vissza használják a két almot, nem sajították ki az egyiket maguknak.

Arra is gondoltunk, hogy biztos nagyon kényes és ezért mostanában szinte minden nap kiszedjük ami van az almokban, de így is kb fele esetben mellé végzi a dolgát, fele esetben bele.

 

Ha kicseréljük az egész almot akkor kb két napig bele jár, de hát kinek van pénze két naponta cserélni ezt a drága szilikonos almot? :)

 

Van bármi ötletetek, hogy mit tehetnénk?

Az az érdekes, hogy olyan mintha tudná hogy oda kell menni, máshova a lakásban még sosem végezte a dolgát, mindig csak az alom mellé. De miért nem megy be? :(

 

Előre is köszönök bármilyen építő jellegű választ!

 

Ádám

karlmax Creative Commons License 2014.09.30 0 0 39377

Macskamániásoknak! Láttam, hogy a héten kapható lesz radiátorra szerelhető macskaágy az Aldiban, tök jó.  

Tibbe Creative Commons License 2014.09.23 0 0 39376

Az biztos! Ezért nem is megyek fel a háztetőre.

Előzmény: MortalWombat (39375)
MortalWombat Creative Commons License 2014.09.23 0 0 39375

Hát ilyen konfiguráció sem jön szembe sűrűn a háztetőn!

Előzmény: -=H.G=- (39371)
Tibbe Creative Commons License 2014.09.16 0 0 39374

Nagyon szép, érdekes ezzel a felemás szemmel. Egyedi példány. :)

A kék szemű oldalán hall a cica?

Előzmény: -=H.G=- (39370)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.09.13 0 0 39373

Tényleg különleges, szép makka!:)

Mi újság veletek?

Előzmény: -=H.G=- (39370)
meoindil Creative Commons License 2014.09.13 0 0 39372

Szia!

 

Köszi a képeket!

Nagyon szép cica! Rendbe jött teljesen a húgyhólyag gyulladása? Pisilés gondok megoldódtak?

Mi a neve? :)

Előzmény: -=H.G=- (39370)
-=H.G=- Creative Commons License 2014.09.13 0 0 39371

Egy ablakon keresztüli :)

 

Előzmény: -=H.G=- (39370)
-=H.G=- Creative Commons License 2014.09.13 0 0 39370

Sziasztok !

 

 - bő egy hónapos késéssel de ígértem képeket Nektek, igaz sajnos telefonos de ha tudok jobbat csinálni, felteszem majd azt / azokat is :)

 

Ő lenne Ő :) Sárga és kék szemű szörnyeteg :)

 

 

 

Előzmény: -=H.G=- (39298)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39369

Az egy áldás, ha reggel 6-ig csend van!

Mert Haramia mellett volt, hogy összeadogatva aludtam 3-4 órát. Nem azért, mert éhes volt, sőt! Ő egyáltalán nem volt beles makka sosem. Hanem azért, mert milyen pompás dolog éccaka randalírozni! Zörgött, motoszkált, ugrált (közben potyogott minden), okvetlen megtalált mindenféle eldugott nejlont, szatyrot, bármit, csak csöröghessen. Most, mióta öregszik a drága, csak teliholdkor jön rá már a happáré, amúgy éjféltől alszik úgy 80%-ban akár fél délelőttig is. De persze Honesty meg, aki amúgy többnyire éjjel csendben volt és van - azért a többnyire szón hangsúly van, mert Haramia néha őt is belevitte a táncba -, hajnali 5-kor már éhen akar halni. Mindenképpen gondoskodva van, hogy 4 óránál egyfolytában többet ne alhassak. Utána persze próbálok én még visszaaludni, ha lehet...

De mondtam is magamnak, hogy jó nagy marha vagyok én. Évekig a kölkeim miatt nem aludtam, csak órákat, aztán meg mikor már nagyok, alhatnék - akkor meg lettek macskáim. De kellett nekem, hisz amúgy meg imádom a bestiákat.

Előzmény: MortalWombat (39368)
MortalWombat Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39368

Ha szerencséd van, pár éven belül le is csillapodhat.

Hú, köszönöm, megnyugtattál!

Az előbb éppen vadászott. Egérre. Mármint a a számítógép egerére.

Előtte lebirkózta a TV távirányítóját. (Már visszaállítottam az eredeti beállításokra.)

Előtte megrágta a laptop tápkábelét.Ha rászólok, akkor befejezi, és elkezdi rágni a lábam ujját. 

Most felugrott a hasamra, elterült, és dorombolva nézi, mit írok róla. 

 

Este a fejem melletti kispárnán alszik. Azaz dorombol kb. fél órát (a TV-t közben nem hallom), aztán reggel fél 6-ig alszik csendben, mozdulatlanul.

Aztán kaját kér. Mit kér, követel! Ordítva!

De amúgy imádom!

 

Előzmény: Bűvössárkány (39367)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39367

Nagyon szemrevaló kis deg, látszik, a "szeme se áll jól". Ha szerencséd van, pár éven belül le is csillapodhat.:)

Előzmény: MortalWombat (39361)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39366

Neked is köszönöm szépen, nagyon cuki kép! :)

Előzmény: Tibbe (39364)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39365

Köszönöm szépen!:)

Előzmény: meoindil (39360)
Tibbe Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39364

Itt is boldog szülit Sárkányka! :)

Előzmény: Bűvössárkány (39358)
Tibbe Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39363

Az a jó, ha rossz. Akkor biztosan egészséges!:)

Halványabb. bemozdult kép is jó, nem fotóversenyre kell! :))

Előzmény: MortalWombat (39356)
meoindil Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39362

Ó, nagyon helyes cica!

Murcosom is egy égedelem mikor beindul, pedig ő már 1,5 - 2 éves lehet. :)

Előzmény: MortalWombat (39361)
MortalWombat Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39361

LUJZA:

 

 

 

 

Előzmény: Bűvössárkány (39359)
meoindil Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39360

Sárkányka, boldog szülinapot kívánok!

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39359

Gratulálok Lujzihoz!

Majd ha már 5-6-7... kg lesz, már nem fog a nadrágodon mászni, visszafogja a súlya. Hát hiába, a kölyökkori szépségeken túl kell esnünk; mondom ezt most némi kajánsággal.:)) ;-)

Nem mondom, hogy a maine coonom glóriás volt (bár szinte az, pláne Haramiához képest!:)), de az európai rövidszőrű mezei Haramiám rosszaságainak óriási halmazát nem überelheti senki. 11 éves, de élete első 5-6 évében maga volt a kátrány, aztán is legfeljebb picit halványult a dolog. Nem sokat, mert még 2-3 éve még monitort vert le!!!, szárítót, ventilátort borított fel, nemcsak nappal, éjszaka is! Most 1 éve, hogy elmondhatom, hogy nappal sokat alszik, és csak egyszer ébreszt fel éjszaka. (Ha telehold van, többször!) Nem, nem azért, mert éhes!:))) Nem véletlen, hogy évekig tudtam róla történeteket írni, iszonyat egy makka.:))

Előzmény: MortalWombat (39356)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39358

Köszönöm szépen, Sophie!:)

Előzmény: sophie_1 (39357)
sophie_1 Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39357

Boldog szülinapot Sárkányka!:-)

 

MortalWombat Creative Commons License 2014.09.12 0 0 39356

Nagyon szépen növöget.

Amikor alszik, vagy valakinél dorombol, akkor meg lehet zabálni.

Ha nem alszik, akkor mászik-rohangál-játszik. Ekkor zeng a ház a "LUJZA, az anyád pici úristenit!"-től.

Felmászik a farmerem szárán, az ingem hátán, stb.... (És amikor 16 "gombostű "mélyed az ember bőrébe, akkor nem őszinte a mosolya!)

Csilláron még nem volt. (De nézegeti!) Most még csak a radiátor-magasságban mozog, de nincsenek illúzióink arról, hogy minden idő kérdése. Alig várjuk, hogy lenyugodjon.

Fénykép van róla, de éles nincs, mert mindig bemozdul.

De próbálkozok!

 

Egyszóval: megőrülünk tőle és érte!

Előzmény: Tibbe (39355)
Tibbe Creative Commons License 2014.09.11 0 0 39355

A Maine Coon nagytestű cica, így többet is eszik a növekedési fázisban, lehet, hogy a mamájára "ütött" ?. Mi lenne, ha főznél is neki a drága konzervek helyett/mellett? Élet az lesz a házban azt hiszem, a csilláron még nem volt? :))

Hozhatnál róla fényképeket is Lujzáról.

Előzmény: MortalWombat (39353)
Tibbe Creative Commons License 2014.09.11 0 0 39354

Hű, de van cica!:)  Már nyithatnál egy garázsvásárt a felgyűlt műkincsekből! :)

Előzmény: Bűvössárkány (39351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!