Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8399
Nem törölni kell azt, hanem uninstallálni. Ha pedig fogod és kidobod a kukába az asztali ikonját, akkor semmit se csináltál vele...

A rendszer-visszaállítás a kiválasztott dátumnak megfelelő állapotra állítja vissza a gépet.
Előzmény: Diótörő (8396)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8398
Sajna még nem. Van itt egy Albacomp fostalicska, abból a szériából, amiben kell a floppy (F6) a telepítéshez a SATA miatt, de a vasból kihagyták az eszközt... Na az istennek se tudtam telepíteni a rohadékot, persze szúrtam bele egy FDD-t, de kiderült, hogy a 80 GB-os Samsung vinyónak beszart a bootszektorja, és semmit nem lehet telepíteni rá, Linux próbatelepítés közben is behalt. Tettem bele egy 30 gigás IDE vinyót, arra megy a rendszer, a SWAP és az ADAT partició meg a lepra Samura, mert arra még jó lesz, oszt' egye meg a fene (ha a kedves ügyfél is elfogadja).

A procihűtő egyik pöcke letört, és 70 fokon indult a gép, 75-nél meg le is kapcsolt, ahogy kell. Raktam bele új hűtőt, naná, hogy csak az a fajta volt, amihez ki kelle venni a deszkát, hogy rögzítőkeretet alágyughassam. Megdöbbentő élmény volt, hogy a fészkesfehérvári brazil gépsor úgy rakta össze ezt a szart, hogy egy fél tubus ezüstpasztát benyomott a hűtő és a proci köré...

Ja, és ez az Albacomp fostalicska egy piros házban van, ami egy BMW autót formáz, és van egy nyomógomb a reset mellett, amit ha megnyomunk, akkor felkapcsolja a fényszórókat. Kürtöt és központi zárat nem találtam rajta. Kurva élet...

Előzmény: Törölt nick (8394)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8396
Nem explorert használok, hanem Firefoxot és nem csak az y és z cserélödött fel, hanem vagy még 20 betű, pl. az ű helyett a ) jött be.De most már oké.
De ha már ilyen jól összejöttünk, az hogyan lehet, hogy tegnap letöröltem egy XVST nevű programot ( valami video letöltő ), mert semmit sem tudott letölteni és most meg a rendszer visszaállítás miatt ismét ott van. Ezek szerint egy törlés az nem végleges? Ott marad a gépen?
Na meg nem tudtok valamilyen programot, ami le is tölti a videókat? Na és persze ingyenes lenne jó.
Na eleget zaklattalak Benneteket,sziasztok: D.
Előzmény: kdezsoe (8395)
kdezsoe Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8395

Azért láttam ám már karón varnyút...

Valami csicsa toolbar (már vagy fél képernyőnyi mindenféle toolbar ült az exploreren) csinálta ugyanezt a jelenséget.

És ez tutiziher, mert még haza sem értem telefonált az egybitese, hogy már megint csinálja.

(első dolga volt, hogy miután becsukta mögöttem az ajtót, újra felrakta, mert mit ér az élet fél képernyőnyi toolbar nélkül...)

Köze nem volt a nemzetközi beállításokhoz, a Wordben pl úgy írt, ahogy kell, csak az explorerben írta a hülyeségét.

Mondjuk az számomra sem teljesen világos, hogy egy oldal hozzászóláson keresztül, miért nem lehetett megtanulni, Y helyett a Z-t nyomni... :))

Diótörő Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8393
Azt Hawkeye írta Harrasnak ( 8365 ) !!! Ha nekem írtátok volna, akkor előbb kipróbálom. Na de amint látjátok feleim szümtükkel, megoldódott a dolog:-))
Kellékek, rendszervisszaállítás, egy héttel ezelötti időpontra és már műkszik is.
Kössz szépen mindenkinek a jóakaratot, de legalább jót derültetek. Na majd ha ilyen vének lesztek, akkor megnézem, mennyire fogjátok vágni a majdani technikát.
Üdv Mindenkinek,jó étvágyat.
locsemege Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8392
Csak a kedvünkért tedd meg, hogy ahol a szövegben 'y' jön, ott 'z'-t nyomsz, ahol 'z' jön, ott 'y'-t, továbbá 'á' helyett 'a'-t, 'é' helyett 'e'-t, 'í' helyett 'i'-t, 'ó', 'ö', 'ő' helyett 'o'-t, valmint 'ú', 'ü', 'ű' helyett 'u'-t nyomsz. Lécciléccilécciiii...

Aztán ha ezt megtetted, igazán feltehetnéd a magyar billentyűkiosztást is arra a nyamvadt gépre.
Előzmény: Diótörő (8387)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8391
a picsába.... igayad vagzon.
Előzmény: locsemege (8389)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8390
ja és nem rendszervisszaállitó gomb, hanem rendszervisszaállítás, amiről szó volt.

feladom.

a haverok nem hitték el, hogy a macskát meg tudom tanitani bizonyos vezényszavakra. (ül, nem, tessék, ilyenekre). Sikerült. Okos cica.
Vele sikerült, veled csődöt mondott összes tudományom. Vidd a boltba, hadd legyen egy jó napjuk.
Előzmény: Diótörő (8387)
locsemege Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8389
Elszúrtad, 'vagy'-ot írtál. :)
Előzmény: robicsek (8388)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8388
komolyan, van z betud is, meg y is ahogy látom. Képtelen vagy a megfelelő helyen a megfelelő gombokat megnyomni??????

kandi kamera ez az egész történet.

de hogy értsed:

komolzan, van y betud is, meg z is ahogz látom. Képtelen vagy a megfelelő helzen a megfelelő gombokat megnzomni??????
Előzmény: Diótörő (8387)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8387
magzar van beallitva
amugz rendsyervissyaallito gombrol nem eml;ksyem,hogz lett volna syo
alt/shiftet hiaba nzomom,ennzi erovel a wc desykat is nzomhatnam
lent ay asytalon nincs en/hu gomb, pedig valaha volt, de ayt hisyem valahogz kitoroltem onnan, mert minek,pedig most jo lenne.Igay ha itt magzar van beallitva, akkor ay sem irja felul.
Előzmény: Törölt nick (8375)
locsemege Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8386
:) Az jó anyag!
Előzmény: robicsek (8385)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8385
nincs itthon vodka.

a sörhöz Josef Vitus Becher úr életművéből tettem egy kicsit magamévá. Bár a világ a fiát ismeri inkább, aki Jan Becher néven vált ismertté.
Előzmény: Törölt nick (8383)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8384
Na hogy állsz, komám?
Előzmény: Diótörő (8372)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8383
Vodkával többre mentél volna, az viszi az orosz vírust, állítólag.
Előzmény: robicsek (8382)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8382
bammeg, itten nagyméretű összeesküvés van. Ez pont akkor kezdődött, mint amikor egy tengeralattjárós film. nyilván orosz cuccok.

No az viszont tutti, ma nem én fogok vezetni, be is toltam egy sört reggelire igy hirtelen.
Előzmény: Törölt nick (8381)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8381
Alighanem a w32.kracnaja.mockba trójait fogtad ki. Nem nagyon káros, de áthatóan büdös.
Előzmény: robicsek (8379)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8380
Itt meg nem érti a család, hogy egy olyan száraz technikai topicon, mint ez az
Antivírus Centrum - kezdőknek is, mit tudok annyit röhögni...
Előzmény: robicsek (8378)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8379
ja, az enyém kicsit bonyibb.
ugyanis most ez van:
qwertzuiopőú

nyomok egy ALTSHIFT-et, és ez lesz.
йцукенгшщзхъ

Az oroszok már a spajzban vannak, ez milyen vírus lehet??? :)
Előzmény: Törölt nick (8375)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8378
valahogy csak el kell tölteni a napot, de mingyá ugyis megyek elfele.
Előzmény: Törölt nick (8376)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8377
Nekem egyszer beállított egy házaspár, izzadva-lihegve hoztak egy gépet és egy 19"-es
CRT monitort (az magában minimum 30 kg volt!) meg egy egeret, és mondták, hogy
ugrál az egér. Kivallattam őket, kiderült, hogy valójában nem ugrál az egér (hőj, egy
ugráló egér, az nem semmi, megtartottam volna), hanem csak a kurzor rendetlenkedik.
Nézem a rágcsálót, olyan régi, golyós szar, de hót koszos, mindkét tengelyen áll a filc.
Bevágtam a szemetesbe, adtam nekik egy lézerest, kifizették, de nagyon csalódottak
voltak, hogy nem is kapcsoltattam be a gépet, ha már lecippelték.
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8376
The show must go on... :)
Előzmény: robicsek (8374)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8375
Ezt nézted már? Vezérlőpult > Területi és nyelvi beállítások

Katt ide a nagyításért!
Előzmény: Diótörő (8372)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8374
ja, és ha viszed a boltba (nyilván a monitorral együtt vidd, ez természetes), ne feledd el megemlíteni, hogy ez egy ismert hiba, RTFM névvel jó eséllyel ismerik a boltban is.
Előzmény: robicsek (8373)
robicsek Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8373
ahogy látom, megvan a z meg a y is. mi tart vissza, hogy megtanuld, hol vannak?

majd valaki pontosan leirja, mit kell állitani a vezérlőpultban, nálam csak angol winek vannak (jé, de mégis írok ékezetesen ám:), gondolom, az angol menüpontokat hiába írnám le neked.

ja, és nem a Spybot-on kell visszaállítani, hanem a rendszervisszaállító pontot, de ezt is moindtuk,

Tömören: a vírus te magad vagy, átállítottad angol billentyűzetre magyarról. Ennyi.
Előzmény: Diótörő (8372)
Diótörő Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8372
Sy;p j=reggelt 4
magzarul syep joreggelt.
Mint amikor kihuytak a fogamat es selzpitettem.
kosy a tanacsot, de persye nincs ott ay a kis ikon
a Spzboaton vissyaallitottam egz regebbi valtoytatast, de nem sgitett.
a lenzeg, hogz ey a gep januar ota rendben mukodott.
no csocsi
Előzmény: Törölt nick (8355)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8371
Úgy voltam vele, ha már lúd, legyen kövér...
Kell egy jó nap azoknak a szerencsétleneknek is "ott a boltban".
Előzmény: locsemege (8370)
locsemege Creative Commons License 2008.11.01 0 0 8370
:)) Te genya vagy! :) Pardon: Te genza vagz$ :)

(Mondjuk kicsit csaltam, mert angol billentyűt használok magyar, de ennek megfelelően természetes 101 gombos QWERTY magyar kiosztással, így nyilván az angol-magyar váltással nem cserélődik fel az 'y'-om és a 'z'-m.)
Előzmény: Törölt nick (8357)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 8368
Azt a betyár mindenit annak a gépnek. Vissza kéne vinni a boltba, ahol összerakták, ott mindig segítenek...

Ha nem rootkit csinálta, márpedig nem, mert a HijackThis nem talált olyan állatot, akkor csak valami banális faszság miatt nem indul az a szolgáltatás. Majd még tipródunk rajta, most el, mert fellőtték a pizsamát.
Előzmény: Törölt nick (8366)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 8365
Na akkor most keress egy olyat, hogy "Felügyeleti eszközök". Ha megvan, kattints rá (ez egy mappa), és a tartalmából válaszd a Szolgáltatásokat. Ott majd látsz egy csomó mindent, neked a Rendszer-helyreállító szolgáltatást kell megkeresned, és nyomni kéne rá egy jobbklikket. Ott lesz olyan, hogy Tulajdonságok, abban semmihez ne nyúlj, csak az indítás típusa "Letiltva" - ezt állítasd át "Automatikus"-ra. Elmented, jólvan, és újraindítod a szolgáltatást, és semmi máshoz nem nyúlsz azon az oldalon, bármennyire csábító is a lehetőség... :)
Előzmény: Törölt nick (8364)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!