Mivagyunka... Creative Commons License 2024.03.24 -1 2 419995

Aki a vendégcsapatnak szurkol, az vendégszurkoló a hazai csapat otthonában. Teljesen mindegy, hol él életvitelszerűen, hová van a lakcíme bejelentve.

Előzmény: biciklispisti (419992)
Langels Creative Commons License 2024.03.24 -1 1 419994

Szerintem ez azóta van, hogy az eventimen lehet jegyet venni. Mostmár nincs olyan, hogy x darabot elküldünk a vendég klubnak ès akkor adják el ők, vagy egyéb verziók. Azóta meg lehet venni online és kész..

Előzmény: ájzéjá (419993)
ájzéjá Creative Commons License 2024.03.24 -2 1 419993

"bárhova mész idegenben, van egy időlimit ameddig vehetsz jegyet"

Ezzel nálatok találkoztam először tavaly (bár az is lehet tavalyelőtt).
Vendégként korábban meg lehetett venni a jegyeket akár nem sokkal a feldobás előtt is.

biciklispisti Creative Commons License 2024.03.24 -3 1 419992

bárhova mész idegenben, van egy időlimit ameddig vehetsz jegyet. Egyébként meg eleve hülyeség itt vendégszurkolózni Falco-Körmendnél, amikor fele amúgy is szombathelyi, ergó nem vendégek, csak nem a hazai csapatnak szurkolnak.

Előzmény: A Sporttárs (419986)
Madisonovic Creative Commons License 2024.03.24 -1 0 419991

Nem volt egy túl egyszerű helyzet, az biztos.:)

Előzmény: Mogyi! (419985)
HDO Creative Commons License 2024.03.24 -1 2 419990

Szeretem a közleményeket, de a legutóbbit nem.

Atomcity Brigade 🥲

Mivagyunka... Creative Commons License 2024.03.24 -1 0 419989

Nem is állítottam, hogy bármi múlt volna rajtuk. Egyszerűen rosszabbnál rosszab döntések születtek.

Azt is rossz volt látni.

Előzmény: JPoole (419966)
Artúr Doki Creative Commons License 2024.03.24 -1 0 419988

Pár fordulóval ezelőtt Pakson is nyerő ember volt,sajnos...

Az Ő visszatérése azért nagyot lendített a Honvéd szekerén.

Langels Creative Commons License 2024.03.24 -1 1 419987

Mi az hogy megszívják? Miért szívják meg?

A Sporttárs Creative Commons License 2024.03.24 -7 0 419986

És az a vendégszurkolók hibája, hogy "kifelejtettek" nekik elszeparált szektort csinálni? Tervezni, építeni? Mert megszívni ezek szerint ők szívják.

De gondolom, erről senki nem tehet.

Előzmény: Langels (419984)
Mogyi! Creative Commons License 2024.03.24 -1 2 419985

Simon Kristóf tegnapi győzelmet érő buzzer beatere

Langels Creative Commons License 2024.03.24 -1 1 419984

Szerintem alapvetően csak online lehet hozzánk vendégjegyet venni, de megmondom őszintén, még nem vettem.. :) ebben az esetben csütörtök reggel 8-ig lehetett.

Szerintem egy futballstadiont ne keverjünk ide, mert ott teljesen elszeparáltak a szektorok. Itt meg igazából egyre rá van írva, hogy na ez a vendég. De amúgy körbe lehetne sétálni a karzaton.

Előzmény: A Sporttárs (419983)
A Sporttárs Creative Commons License 2024.03.24 -1 3 419983

Ez azt jelenti, hogy hozzátok vendégszurkoló kizárólag elővételben vehet jegyet? Vagy különben honnan tudjátok, hogy kevesen jönnek?

Szerintem még egy Bernabeuban is adott és állandó, melyik a vendégszektor. És oda nem árulnak hazai jegyet, és kész. Pedig biztos sokan bemennének egy Classicóra.

Előzmény: Langels (419950)
peli_w Creative Commons License 2024.03.24 0 4 419982

25 forduló után 2 csapatnak pozitív a kosárkülönbsége.

thevoyager Creative Commons License 2024.03.24 -1 0 419981

Volt már hozzá szerencsém, igen. Ettől még lehetne jó játékvezető... de nem az :D

Előzmény: JPoole (419978)
Artúr Doki Creative Commons License 2024.03.23 -1 0 419980

Az utolsó fordulóban nagy variálás meg harakiri várható,érdekes lesz...

( Nekünk annyi jut ebből,hogy a playoutot szégyenszemre utolsó helyről kezdjük-e,1-2 vagy 3 ponttal vágunk neki a már szokásos szezonvégi kalamajkának...most nem lesz olyan " kényelmes" helyzetünk , mint tavaly,sőt szarabb helyzetben vagyunk,mint 2 éve)

JPoole Creative Commons License 2024.03.23 -2 0 419979

Tét nélküli meccs volt a Fehérvárnak.

Előzmény: Czömpi84 (419977)
JPoole Creative Commons License 2024.03.23 -1 2 419978

Csak írd be a nevét googlebe, instára vagy tiktokra.

Ha eddig még nem rázott tőle a hideg... na majd azután...

Online pénzügyi tanácsokat ad hülyéknek, piramis és hasonlók.

Előzmény: thevoyager (419975)
Czömpi84 Creative Commons License 2024.03.23 -1 2 419977

Ennyire savanyú? :D

Előzmény: JPoole (419953)
Langels Creative Commons License 2024.03.23 -1 3 419976

Ki hitte.. de ezen a meccsen még Kapitány volt a leghasznosabb bíró. A két fiatalabb spori teljesen elvesztette a fonalat. Látszott hogy teljesen megilletődtek..

thevoyager Creative Commons License 2024.03.23 -1 4 419975

A mai Falco-Körmenden egyébként volt a Körmendnél gyengébb teljesítmény.
(Gondolom Jenő is, bár sajnos ma nélkülöznöm kellett csodálatos szakmai meglátásait.)

Na de amit Györfy Rúben spori produkált ma, annak minden játékvezetői oktatóanyagban ott a helye, mint elrettentő példa.

B0nyi Creative Commons License 2024.03.23 0 2 419974

A jegyár fent van a klub honlapján szezon eleje óta. Már szeptemberben lehetett tudni, mennyi lesz ma a beugró.

Előzmény: biciklispisti (419951)
1920_ZTE Creative Commons License 2024.03.23 -1 1 419973

Nekem csak az első negyeddel van problémám, utána a többit már nagyjából lehozták nagyobb tévedés nélkül.

Előzmény: JPoole (419971)
1920_ZTE Creative Commons License 2024.03.23 -2 1 419972

Gondolom nem voltál itt, cigányozást egyszer hallottam, tévedés még főleg a mi oldalunkra volt, az is bicskanyitogatóan az első negyedben.

Szánalmas, hogy Zollnernek már az első kommentjére megy a figyelmeztetés (két technikait is kapott a padunk a meccsen), míg Zubillaga nyugodtan véleményezheti a fújásokat, Philmore kimutogatása a hazai padnak pedig technikait se ér. Ez a három madár majdnem elvesztette a kontrollt már az elején, nem értem, hogy egy ilyen meccsre hogy nem delegáltak legalább egy "nevesebb" bírót.

Előzmény: JPoole (419970)
JPoole Creative Commons License 2024.03.23 -4 1 419971

Úgy hozod fel a játékvezetést, hogy összességében 25-15 volt a büntetőarány, 18-21 a faultarány.

JPoole Creative Commons License 2024.03.23 -4 2 419970

A játékvezetés?

Nem volt rosszabb, mint bármelyik hazai meccsen. Tévedtek itt is, ott is. Osztottak sportszerűtlent, technikait itt is - ott is.

És nem, nem csak az első negyedben, hanem minden negyedben hallható volt a "Fújd meg a sípod, fújd meg jól.." rigmus, ahogy egy keményebb faultnál, ment a cigányozás is - amire nem reagáltál te sem.

A győzelmet a ZTE játékosai érdemeltek meg jobban,, ezt leírtam már.

Előzmény: 1920_ZTE (419969)