Keresés

Részletes keresés

moncsi-baby Creative Commons License 2007.12.31 0 0 396
én teljesen egyetértek veled csak sajnos mások nincsenek tisztába ezekkel a dolgokkal.normális az 5000-6000 ft naponta,decsak ha fixen,minden nap dolgozol érte.
Előzmény: marcsi426 (395)
marcsi426 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 395
A "csaK"napi 5 ezer akkor reális szerintem, ha a hónap minden munkanapján teljes munkaidőben hivnak, tehát nem ugy, hogy most ezért nem kell menni, most azért, most jön a nagyi segiteni, stb... Tudom, kiadni nagyon nehéz, munkabérben viszont elég karcsu, ugye ezt mindenki belátja. Cserébe a te gyereked van a "központban", nem ugy mint egy magánbölcsiben, ahol egy a sok közül. Bár, ha rendszeresen, naponta "jegelned" kell a gyereket sok órára, valóban jobb egy intézmény. A bébiszitter felel a gyereked biztonságáért is, ami csak akkor tünik fel, ha baj van. Ezt kell megfezetni. Ráadásul ebből állambácsi is leakaszt, mi marad?
Előzmény: Törölt nick (388)
marcsi426 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 394
Jövőre már én is 900,-Ft-ért dolgozom, ráadásul a családom emelt egy 100-ast, mert meg vannak velem elégedve. Tudod, hogy nekem ez nem munka, de mivel elmegy az időm vele, valamiből meg kell élni. Persze sok függ attól, hogy mennyi időt kell ott lenni, mennyire állandó a kereset, mennyit kell utazni, stb... Heti 2x6 órát dolgozom, és 2x3 órát utazom a családhoz... Jó, hogy van BKV utazásim. Valszeg az is emelné az árat. Persze ez autós közlekedésnél is igaz.
Előzmény: Törölt nick (391)
moncsi-baby Creative Commons License 2007.12.30 0 0 393
nem kötelező rámbízni a gyerekedet.de erről ne nyissunk vitát.
Előzmény: Törölt nick (391)
moncsi-baby Creative Commons License 2007.12.30 0 0 392
és ha egész nap kell vigyázni a picire?vagy azt már családon belül oldjátok meg?a mostani családnál nem is én hanem ők ajánlották a pénzt.de ha valaki megtud egyezni a családdal az 5000 sem rossz.én csak nagyálltalánosságban írtam ezeket az árakat,mert a legtöbb helyen ennyi.
Előzmény: Törölt nick (388)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.30 0 0 391
na, rád se bíznám a gyerekemet, az tuti
Előzmény: moncsi-baby (390)
moncsi-baby Creative Commons License 2007.12.30 0 0 390
akkor ezek szerint még sosem volt bébiszittered?én 800 Ft-ért dolgozom óránként és ennél csak durvábbak vannak,ha közvetítő által kapsz melót.én már vállaltam 500 Ft-ért is,de a kisújjamat nyújtottam és a karom kellett.
Előzmény: zso70 (389)
zso70 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 389

szerintem, ettől olcsóbb egy jó magánovi/bölcsi/családi napközi

ha mindennapos felvigyázás szükséges

Előzmény: ribizlikszépe (386)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.29 0 0 388

Ez rengeteg. Az az irányelv, hogy minél több időt tölt a gyerekkel egyszerre, annál alacsonyabb az órabér. Mi napi 2 óráért fizetünk 900,-/órát, de a sintérünk szabadkozott, hogy ennyit azért ne...

Szerintem napi 5000 a reális, ez így is havi 100.000,- Ft, ami nem kevés kiadás.

Előzmény: moncsi-baby (387)
moncsi-baby Creative Commons License 2007.12.29 0 0 387
szia!
álltalában órabért szoktak mondani,ami kb 700-1000 Ft/óra,de ha megtudtok egyezni akkor napi 9 órára 7000 Ft.ha órabérbe kiszámolod akkor egy nap 9óra munka vagyis 7200 Ft.
ribizlikszépe Creative Commons License 2007.12.29 0 0 386
Sziasztok,

Tudtok nekem segíteni manapság mennyit kér egy pótnagyi vagy bébiszitter mindennapos felügyeletre 8:00-17:00ig!

Köszi
moncsi-baby Creative Commons License 2007.12.18 0 0 385
sziasztok!
bébiszitter állást keresek a már meglévő mellé 4,13,14 kerületben.az időpontokat megbeszéljük,hogy ne ütközzön a másik családdal.alkalmanként hétvégén,ünnepnapokon is vállalom a csöpséget.SOS.aki tud valamit írjon a moncsi-baby@freemail.hu-ra vagy hívjon a 06205210131-es számon.köszönöm
moncsi-baby Creative Commons License 2007.12.18 0 0 384
szia!
érdeklődnék,hogy találtál-e valakit gyermeked felügyeletére?ha nem én szívesen vállalnám,de csak 9-től érek rá attól függ melyik nap kell a kicsire vigyázni.kérlek írj a moncsi-baby@freemail.hu-ra.
puszi
Előzmény: Törölt nick (380)
kingusz Creative Commons License 2007.12.12 0 0 383

Bébiszitter állást keresek heti 2 napra.Ha szükség van rám akkor itt keressetek.

Szemespepe Creative Commons License 2007.12.11 0 0 382

Helló!

 

21 éves gyermekszerető, halasztó egytemista fiú vagyok. Szívesen segítenék, szinte bármelyik nap jó. szemespepe@freemail.hu. üdv.: Szemes Péter

Előzmény: Törölt nick (380)
Kaoka Creative Commons License 2007.11.28 0 0 381

Sziasztok!

Dolgozik valaki újpesti bölcsibe???

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.24 0 0 380

sziasztok,

 

én estére keresek bébiszittert, rendszeresen hetente 1-2 alkalomra, kb. fél 8-tól max. éjfélig, inkább 11-ig, az alvó gyerekekre kell vigyázni, közben lehet tévézni, netezni. :-) diáklányoknak, margit híd közelében lakóknak ideális. ide írjon, akit érdekel.

 

marcsi426 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 379
Sziasztok kismamák!
Ismét felszabadult 2-3 napom, amelyre olyan pici babás (csecsemőkortól 2 évesig), sőt ikres! családokat keresek, ahol az anyukának heti rendszerességgel (részmunkaidő, tanulás, stb. miatt) kéne segitség a kicsi(k) ellátásában.
Középkoru, okleveles bébiszitter vagyok, sok referenciával.
Dél-Budán lakom, de jó tömegközlekedésnél Bp. egész területére elmegyek.
Érdeklődni lehet: 30/365-1377 vagy e-mailben: marcsi@citromail.hu

Kaoka Creative Commons License 2007.10.22 0 0 378

Sziasztok!

Látom elég csendes a topik, de azért megkérdezem, hogy ki szeretne Újpesten egy tuti szakképzett gondozónőt? Akár állandóra is saját othonomban, minden feltétel biztosított.

MayerK Creative Commons License 2007.10.16 0 0 377

Sziasztok,

 

Már írtam egyszer, hogy keresek rugalmas bébiszittert, de kissé változott a dolog, így újra leírom. Olyan pótnagyit keresek, aki napi rendszerességgel tud jönni, napi 6 órában főállásban és a háztartás vezetésében is esetlegesen részt vállal(főzés, takarítás). Természetesen havi fix bérért. Ha vkit érdekel a mayerkriszta1@freemail.hu-ra írjon.köszönöm

kismica Creative Commons License 2007.10.16 0 0 376
Pótnagyit keresek a 20 hónapos fiam mellé, Debrecenben. Alkalomszerűen lenne rá szükségünk: pl. néha bölcsibe vinni, onnan hozni, pár órára itthon vigyázni rá; illetve tavaszra ikreket várok, a szülés/kórház/gyermekágy idejére és a későbbi évekre is számítanánk a segítségére.
Lehetőleg már ilyen szerepben kipróbált, dajka, védőnő, óvónő végzetségűt.

kismica@freemail.hu
4kisördöganyája Creative Commons License 2007.10.16 0 0 375

Sürgősen keresek bébiszittert 4 kisfiam mellé, akik közül az egyik hiperaktív. Hétköznap délután 5-7-ig időszakra, általában négyük közül 2-3 van egyszerre otthon. MIvel sürgős és nem mindig vagyok netközelben, így aki tud valamit az hívjon a 06-30-535-14-02-es számon

Helyszin Bp XXII kerület ( itt van az ovi )és Érd ( itt lakunk )

MayerK Creative Commons License 2007.10.13 0 0 374

Sziasztok,

 

Keresnék egy olyan bébiszittert, aki rugalmasan tudna jönni, akár esti fürdetést, hétvégét is tudna vállalni, ha úgy adódik.

 8 hónapos a kislányom. A XII. kerületben lakom jelenleg gazdagrét felett.

ha tudtok vkit, vagy vki olvassa, akit érdekelne kérem írjon egy bemutatkozó levelet a mayerkriszta1@freemail.hu-ra

köszönöm

Kutyafüli Creative Commons License 2007.07.27 0 0 373
hétvégenként ill. talán esténként szittelést és takaritást vállal óvodai dadusnéni. Fiatal! ha tudsz valamit keress meg!
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.22 0 0 372

Sziasztok!

 

Sürgősen keresek olyan baby sittert, aki legalább középfokú szinten beszél franciául, a hét bármely napján ráér délután és hajlandó legalább 1 hónapot Franciaországban dolgozni.

Nagyon fontos, hogy leinformálható legyen.

 

címem: panni888@freemail.hu

Köszi,

Ana

csirketojas Creative Commons License 2007.07.14 0 0 371
Sziasztok,
Legutobbi hirdetesem ota majdnem egy ev telt el, es most ujra irni kenyszerulok! :-(

Sajnos, szeretett bebiszitterunk kulfoldon probal szerencset, ezert most keresunk egy kedves, aranyos, turelmes lanyt, aki minden munkanap delutan 4-kor elhozna az ovibol es bolcsibol (Nyugatitol a 91-es busz, Batthyany terrol vagy a Mechwart terrol a 11 -es busz, menetido kb. 15 perc) a 4.5 es 2.5 eves fiaimat, jatszana veluk a jatszoteren vagy a lakasunkban, amig haza nem erunk a munkabol, es amennyire csak lehet, potolna a hianyunkat.
Csak hosszutavon gondolkodo jelentkezokre szamitok!

Erdeklodni a vinczem@freemail.hu mail cimen lehet.
Koszi szepen,
Cst.
RKata Creative Commons License 2007.07.13 0 0 370

Szia!

 

Én a másik oldalon állok, vagyis kerestem bébiszittert (kb. 3 hónapja). Nem sok publikus helyen: itt, ebben a topikban, és még egy "babás" oldalon. A mai napig kapok megkeresést ilyen-olyan, sosem hallott bébiszitter-közvetítő cégekre hivatkozva, akikkel - kell-e mondanom - semmiféle megbízói jogviszonyban nem állok. Tehát figyelik a hirdetőket, és az emailcímüket (a hozzájárulásuk nélkül!!) kiadják a náluk végzetteknek. Ez amellett, hogy nem etikus, erősen jogszerűtlennek is tűnik.

 

Szerintem is akkor jársz legjobban, ha Magad veszed kézbe a dolgokat, hirdess a babás internetes oldalakon, ragassz ki hirdetést a környékbeli központi helyeken: közért, posta, gyermekorvosi rendelő, stb., esetleg keress meg egy-két óvodát, bölcsődét, hátha tudnak valakiről, aki éppen segítséget keres.

 

Üdv,

Kata

Előzmény: panda88 (368)
marcsi426 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 369
Szia Panda!
Az irodákkal kapcsolatban el kell keseritselek. Én az egyik (direkt nem irom, melyik) bébiszitter irodának csak egy oklevélnek nevezett papirt köszönhetek, jó pénzért. Igaz, cimeket is adnak, egy cimet 6-8 bébiszitternek, esély minimális. A befizetett fél év alatt 16 cimből egy sem jött be.
Az indulás ezért elég nehéz, mert sok az eszkimó (bébiszitter), kevés a fóka (fizetőképes kereslet). Egyetlen megoldás, hogy saját magad hirdess, minél több helyen. Ha már dolgoztál 1-2 helyen, és elégedettek voltak veled, akkor már valszeg "továbbadnak" ismerősöknek, stb. Nekem legalábbis ez vált be.
Előzmény: panda88 (368)
panda88 Creative Commons License 2007.07.11 0 0 368
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a közvetítő irodákkal kapcsolatban. Borzalmasan le vagyok súlytva, mert bébiszitterkedni szeretnék, de egyszerűen nem találok munkát, ha van valakinek jó recptje a munkatalálásra azt is szívesen fogadom!


UI:Vidám gyermekszerető bébiszitter vagyok, 1 éves óvónői tapasztalattal és kiváló minősítésü bébiszitter vizsgával rendelkzem.Káros szenvedélyeim nincsenek. elérhetőségem:panda88@invitel.hu
RKata Creative Commons License 2007.07.04 0 0 367
Szia! Írtam mailt!
Előzmény: smallwill (366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!