Keresés

Részletes keresés

PungiBandi Creative Commons License 2015.10.16 0 0 1636

Műszaki egyetemistának keresünk jó állapotú másfél szobás összkomfortos lakást Budapesten.

Fontos az egyetem jó megközelíthetősége.

Telefon: +36 30 9795785

totevah Creative Commons License 2015.10.02 0 0 1635

Óbuda-Óvárosban eladó teljeskörűen felújított lakás, ezen a linken elérhetőek a képek: http://ingatlan.com/21739626

Az ár alkuképes, hitelben tudunk segíteni!

thalamus1 Creative Commons License 2015.09.22 0 0 1634

Mini lakás kiadó fizetöképes személynek 17qm 50000ft felújított a 8. kerületben földszinten.

Sürgös!

Tzolino Creative Commons License 2015.09.21 0 0 1633

III. kerület Csillaghegy, Forrásliget lakóparkban 2. emeleti 70m2 –es 2+1 félszobás, légkondicionált lakás tulajdonostól eladó. A 6 lakásos lépcsőház 2. emeletén lévő lakás amerikai konyhás nappaliból (25m2), 1 szülői hálóból (14m2) és 1 félszobából (11 m2), valamint világos, ablakos fürdőből, külön álló wc-ből és tágas előszobából áll. Az előszobában két beépített nagyméretű tükrös tolóajtós szekrény van. Minden szobán redőnyös ablak van.
A lakáshoz tartozik egy zárható tároló (3m2) a pince szinten, és egy felszíni gépkocsi beálló ami a lakópark kertkapuval zárt belső védett területén van.
A lakópark kimondottan nívós, a közösségi terei gondozottak, tiszták, a zöld tereket kertészek tartják karban. Több játszótér és csendes zöld tér teszi kellemessé kisgyerekesek és nyugdíjasok számára is a szabadban való tartózkodást.
A közös költség mindössze 16 ezer forint/hó, ami tartalmazza a szemétszállítást, közösségi világítást, kertészet, öntözés és felújítások díját. A fűtés korszerű központi Veissman kazánnal van megoldva, a lakásokra eső fűtésszámla évi ~120 ezer forint.
A lakóparknak tartozása nincs, a tulajdonviszonyok tisztázottak.
A közelben óvoda, iskola, orvosi rendelő és strand található. Közlekedése kiváló, HÉV 6-7 perc kényelmes séta.
A nappali inverteres Samsung prémium klímával van felszerelve (4 év garancia), a konyha Bosch mosogatógéppel és mosógéppel van felszerelve mely a vételár részét képezi.
A lakás irányára 30.8 Millió Ft + kerti beálló 600 ezer forint mely kötelezően megvásárolandó.

Érdeklődni: +3630-678-4418

Noémi_06 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 1632

Eladásra kínálom Óbudán, csendes övezetben található lakásomat. (Panel)
Az ingatlanban megtörtént az ablakok és a beltéri ajtók cseréje.
12 ponton záródó biztonsági ajtóval felszerelt.

Beépített erkélyes!

Amennyiben érdekli kérem hívja a 06305709774-es számot

Ára: 18 500 000 FT 

vorosrita Creative Commons License 2015.08.11 0 0 1631

Sopronban központi helyen jó közlekedési lehetőségekkel 4 emeleti 2,5 szobás panel lakás eladó. A lakás teljesen felújított pár éve átesett a panelprogramon. A közelben minden megtalálható buszmegálló, vasútállomás, kórház, boltok, park, játszótér, iskola, óvoda. A parkolás ingyenes. 
Külön mérőórás.
Ár: 15 000 000 Ft

Sz.Moncsi Creative Commons License 2015.08.10 0 0 1630

sziasztok!

Eladóvá vált Kelebián (Bács-Kiskun megye) nyugodt, csendes környezetben  egy 74 nm-s igényesen felújított, szigetelt, műanyag nyílászárós magánház, nagy kerttel, melyben 2 szoba, konyha, fürdőszoba van. Központi fűtéses (turbó kombi gázkazános), lapradiátorral felszerelt. A nappaliban kandallóval is fűthető. Szigetelt, új cserepes, beépítetlen tetőtere további bővítési lehetőséget nyújt.
Melléképületében: garázs, pince
Irányár: 6,8 M Ft

Érd: 0630/9865464

e-mail: sz.monika@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.06 0 0 1629

Kedves Lakásvásárlók!

Eladó 42nm-es XX.kerületi újszerű földszinti lakásunk,mely egy 4 lakásos társasház része. 'szobás, de könnyen másfél szobássá alakítható. 13nm pince, terasz és parkoló tartozik hozzá a ház udvarán. Rezsi télen is max 15 000, minden egyedi mérős. Szépen felújított, konyhabútor maradna pl. ha igény van rá. A környék csendes, tiszta és biztonságos. Közlekedés jól megoldott 2 percen belül buszmegálló 5 percen belül villamos megálló található. 
Ár: 12 500 000Ft

Képeket emailben küldök.

Ha felkeltettem érdeklődésed itt keress:
abel.reka.91@gmail.com

ebnevelde Creative Commons License 2015.07.12 0 0 1628

Lakásomat elcserélném vagy eladnám!

Budapest XXI. kerületében Csepelen 61nm-es, első emeleti, felújított, 2+ fél szobás öröklakásomat, szeretném eladni. A lakásban az ablakok ki lettek cserélve műanyag nyílászárókra, minden ablakon redőny és mobil szúnyogháló található. A szobák eredeti parkettával vannak lerakva, a többi helység járólapozott. A lakás É-D-i fekvésű, vízórás, fűtésmérővel ellátott. Internet, ktv van a lakásban. A ház fel lett belülről újítva, járólapozott, kifestett, nyílászárók cseréje megtörtént. Közelben minden megtalálható, tömegközlekedés kiváló. 

CSERÉLNÉM Budapest 20 km-es körzetében lévő 2 + félszobás kisebb értékű családi házra vagy lakásra. Ráfizetést kérek. 

Ára: 11 MFt

Tel.: 06-70-211-5253

e-mail: rockanya@gmail.com

judimoon Creative Commons License 2015.07.04 0 0 1627

Sziasztok. Kiadó lakast keresek Budpesten. Kisebb alapteruletu, 2 kulonnyilo szobaval, alacsony rezsivel rendelkezo lakast berelnek foleg, 50-70ezer forint/ho koltseggel. Maximalis megbizhatosaggal, hosszutavra. 

Mezőföldi 2 Creative Commons License 2015.06.01 0 0 1626

Azért azt illik tudni, hogy milyen célból keresel lakást. Teljesen más szempontok érvényesülnek a bérlésnél és más a vételnél.

A kettőt összekeverni nem szabad !!

Se mint keresőnek, se mint kínálónak !

Előzmény: pingvin (1622)
xentex Creative Commons License 2015.05.31 0 0 1625

Kedves pingvin van eladó ingatlan a kerületekben ami megfelel a paramétereiteknek ha megadod az e-mailcimed át küldöm a listát.

Előzmény: pingvin (1622)
eekeili Creative Commons License 2015.05.11 0 0 1624

Köszönjük !

Kriszti, az otthonteremtő Creative Commons License 2015.05.03 0 0 1623

Sziasztok!

Elsősorban Nyíregyházi - és környéki - lakáskeresők figyelmébe ajánlom az egyedülálló lakáskeresési szolgáltatást.

Ha már eleged van a keresésből, akkor segítek Neked: lakberendezési terven mutatom meg, hogy mit lehet kihozni abból a lakásból, amit még meg sem vettél. Így kockázat nélkül dönthetsz.

További részletek: www.instantotthon.hu

Szép napot Nektek!

pingvin Creative Commons License 2015.05.03 0 1 1622

Sziasztok,

Lakást keresünk a XI. vagy III. kerületben, kb 80-100nm-es, legalább 3 szobás lakást, erkéllyel, szép kilátással:)

Hátha létezik ilyen ami épp eladó?

Cser_ Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1621

Sziasztok,

eladó a lakásunk a 16. kerben, Körvasútsorhoz közel, Örs 15 perc.

Részletek és elérhetőség a hirdetésben: http://ingatlan.com/21417161

Kérdések esetén állok rendelkezésre a megadott számon vagy itt.

üdv:

Sz

Ingatlanos Sanyi Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1620

Kedves Katalin!

Ha akkutáli a lakás keresés akkor kérem keressen meg.

Üdvözlettel.

Nagy Sándor

70-245-6781

Duna House

Előzmény: Kiss Katalin4040 (1611)
Ingatlanos Sanyi Creative Commons License 2015.04.27 0 0 1619

Sziasztok!

Ingatlanos cégnél dolgozom ha érdekel valakit ingatlan adás-vétel akkor nyugodtan keresetet biztos találunk megoldást a problémákra ha tudok válaszolok azonnal vagy mailbe is.

Üdv.

Sanyi.

70-245-6781

kaika88 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 1617

Sziasztok

Elado tegla lakast keresek az V, VI, VII, IX keruletek koruton beluli reszen, vagy a XIII kerulet Nyugatihoz kozeli reszen sajat reszre.

Kp-ben fizetek, garantalt, gyors ugyintezes! 

Liftes haz, elsotol utolso elotti emelet, egyedi futes elony. 

Kerem emailen kuldje ingatlan ajanlatat, utcaszammal es kepekkel. 

Elore is koszonom, 
Gal Klara

T.Tímea Creative Commons License 2015.01.28 0 0 1616

Szia Kiss Katalin! 

Van egy lakás  a 3. kerületben, az Ürömi utcában. Barátnőm árulja. Első emelet, tégla, 3 szobás, felújítást igényel, házközponti fűtés, 32 millióért kínálja, de lehet vele egyezkedni. Most röviden ennyi, ha még érdekel.

Üdv: Tánczos Tímea

t.timea1094@gmail.com

Karana92 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 1615

Mogyoródon, 2 emeletes, 5 szobás, kertes családi ház eladó. Mindkét szinten fürdőszoba. A kertben gyümölcsfák és egy melegház is van.  Kellemes, csendes környék. Környéken: gyógyszertár, több bolt is, orvosi rendelő, óvoda (legalább 3), általános iskola, aquapark. Nagy családosoknak tökéletes. :)

ZsN2 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 1614

Szia! Aktuális még a keresésed? Bár a 14. kerület után van amit kínálok, de érdemes megnézni!

http://ingatlan.com/21179201 Hívj, ha érdekel!

Zsó49 Creative Commons License 2014.11.26 0 0 1612

Hahó! Pécsett, 2 szobás, gázfűtéses lakásomat eladnám. Tudnátok segíteni???Köszi előre is. Zsóka

Kiss Katalin4040 Creative Commons License 2014.11.08 0 0 1611

Szasztok! Házam eladtam, lakást kéne vennem 2 hónap alatt.

Leginkább tulajdonostól vennék téglalakást.
Milyen lakást?
Négy lakó, ill. hálószobásat keresek korszerű fűtéssel bármilyen változatban: 1+3, 2+2, 3+1, 4. Számításba jön ilyenné alakítható kényelmes három szobás is (~2+1). A szobák külön nyíljanak; hall, gardrób, galéria, alkóv stb. nem szoba. Külön konyha, erkély, terasz előny, tároló vagy pince, gépkocsi beálló vagy garázs szintén.
Hol?
Pesten a 4., 13. és 14. kerület szellősebb részein, Budán (nem Bel-Budán) a 2., 3., 11. és 12. kerületben. Csöndes, nem forgalmas utcában, de a BKV-megállótól nem távol.
(Magas)földszinti, félemeleti lakás esetén kertkapcsolat, első emelettől lift szükséges.
Mennyiért?
30 millió Ft-ig. Készpénzzel fizetek.
Ha tudtok ilyet, ajánlatot e-mail címemre kérek: lakastkeresek234@gmail.com. Pontos címet nem kérek, utcanevet igen, kínálati árat és tájékoztató jellegű (nem műszaki) alaprajzot a helyiségek nm-adataival. Rövid tényszerű ismertetést kérek: madárcsicsergést és áradó napfényt nem veszek...

BlackBestia Creative Commons License 2014.10.15 0 0 1610

Sziasztok! Gyöngyös és Heves között egy családi ház eladó! További információt e-mailen keresztül tudok adni! blackbestia@freemail.hu

morgen66 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 1609

Sziasztok!

Egy ismerősöm Budapesten keres öt milka kp.-ért lakást,önkormányzati kizárva.

Email címem publikus,ha esetleg valaki tud segíteni előre is köszönöm.

ebnevelde Creative Commons License 2014.10.13 0 0 1608

Lakásomat elcserélem vagy eladom!

Budapest XXI. kerületében Csepelen 61nm-es, első emeleti, felújított, 2+ fél szobás öröklakásomat, szeretném eladni. A lakásban az ablakok ki lettek cserélve műanyag nyílászárókra, minden ablakon redőny és mobil szúnyogháló található. A szobák eredeti parkettával vannak lerakva, a többi helység járólapozott. A lakás É-D-i fekvésű, vízórás, fűtésmérővel ellátott. Internet, ktv van a lakásban. A ház fel lett belülről újítva, járólapozott, kifestett, nyílászárók cseréje megtörtént. Közelben minden megtalálható, tömegközlekedés kiváló. 

Ir.ára: 9,5 MFt

Tel.: 06-70-211-5253

e-mail: rockanya@gmail.com

képeket megtekinthetik ezen a linken: http://olx.hu/hirdetes/csepeli-felujitott-lakas-elado-IDs3ky.html

monik4 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 1607

Szerintetek érdemes most panelt venni? Ki tudom adni könnyedén? És ha igen, merre? Örülnék ha írnának albérletet keresők is, hogy számotokra mi a fontos szempont? Az elhelyezkedést illetően és a lakást illetően is.

murray Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1606

hát igen. részvétem :-)

ne offoljunk tovább. keressék a lakást a népek...

Előzmény: Pocok75 (1605)
Pocok75 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 1605

Pl. olyannal, ablakbeépítésnél kiküldtek egy bunkót, aki szidta a házat, hogy ilyen szar olyan szar,  csak mert neki nem volt kicsapva a métervonal. Ki volt már vakolva. Nem volt egy 20e Ft-os szintezője. Aki küldte őket, tojt ránk, nem akart foglalkozni a dologgal. Már nem az a csapat épít be neki és az új ember mondta, hogy igen voltak vele gondok. Még a rendőrt is kihívtam, mert ki akarták bontani a nyílászárókat, amit ugye előre kifizettem. Nem akartam kifizetni a munkadíjat, csak ha a Premier kijön és jónak ítéli. 200e volt a beépítés am. 1 napi munka 3 embernek! Aztán a garis dolgokra nem is hívtam vissza őket, nagy lassan jöttek volna 2 hónap múlva és el is ment a kedvem tőlük. Szétbaszták pl. az egyik ablakkal egybeépített erkélyajtót. A bejárati ajtót megigazították, 5cm-el volt lejjebb, nem lehetett volna betonozni. 

A vakolás hullámos lett, festőt nehezen találtunk, aki szépen én jó áron dolgozik, meg aki be is fejezi (végül én vakoltam a spalettát, mert nem tudták volna megcsinálni szépen a festők, kőművesnek meg jó pénzkereset), fűtésszerelő szétbaszta az egyik falat, mert bevéste a falba a csövet amit nem kellene, mert GK fal lesz. Majd mindenki le akar húzni, ígérgetnek, nem jönnek el. Ilyenek. De sokan úgy vannak, hogy meglátják a házat és dupla ár mint telóba. Pénzesnek néznek, vagy csak nem akarja vállalni, mert szépen kéne csinálni.

Ilyen bebaszásos történetünk nincs. Olyat nem bíztunk meg, de szép sztori és részvétem! Erre a gyerek témára sokan írják, hogy elmennek, de én inkább rádobtam kb. 1M, ha mégse, akkor van lehetőség. A tető közepénél van lehetőség lépcsőre, csak a dolgozót veszítenénk el, és kintről feljutnak.

A ház jobb, ha pl. nincs távfűtés, vagy energiaszolgáltatás. Fával is lehet tüzelni, meg van tere az embernek. Ha ezeken a nehézségeken túljutunk jó lesz az! Én lakásba biztos nem mennék vissza. Első lakásom 25nm volt amit én pofoztam ki egyedül. De panelba nem vágyok 11 hónapot béreltünk, a szomszédok normálisak voltak, de akkor sem. Szagok, hangokat nem szeretem.

Előzmény: murray (1604)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!