"Debrecenben és Fehérváron nem akarják felfogni, hogy semmi különös nem történt/történik, csak egyszerűen végére értünk a Gyűrűk Urának, az orkok, hobbitok, buzitündék meg a vidéki lakógödrök egyéb torzonborz népeinek az ideje lejárt, és a Király visszatért. " /Nem fog lefeküdni, James/
"Az Európai Labdarúgó Szövetség kizárta az UEFA-kupából a PAOK Szalonikit a 2006/07-es szezont illetően, mivel a klub vezetői nem mutatták be a májusi határidőre a görög szövetségnek a szükséges pénzügyi garanciákat igazoló papírokat."
Igy akkor mi sem indulunk...:o))Kerdes,a masik ket UEFA-s csapatunk indulhat-e?
Polyci nagyon szívére vette, de lebeszéltük a canossajárásról. Mert N.I. is hibázott. Többször. Nem ment el hozzá senki. Ő érkezett a megjelölt törzshelyre. Hatalmas hibával kezdte. Ezért nincs írásban az általad igényelt. Csak szóban hangzott el a kölcsönös (!) sajnálkozás. Viszont megkezdődött a közös kiútkeresés. Első jelként - nem elfogadva a meghívást - átment a társaság, önszántából, később a teraszra. Örömmel fogadták...(remélem Te is örülsz és ennek jelét is adod, miként az ellenkezőjének is adtad...:-)) Figyelembe veendő, hogy a székházban nemkívánatos embereknek tekintettek mentek egy kvázi székházbeli rendezvényre. Te nem jönnél el hozzánk, ha közölnénk, hogy semmi keresnivalód nálunk... (tökéletesen érthető) Látsz majd jelét annak, hogy további gesztusokat tesznek illetékesek. A januári hideg Népligetnek következményei vannak. És lesznek. Nem kértek bocsánatot. Igaz nem is kapnának.
Tudod, ha mindenkit, aki a székház környékén lebzsel, nagyon meglep az, hogy akikkel találkozott, azok külturemberek, akkor valami nagyon hamis tudattal bírók ítélkeznek Fradistákról. És még az is kiderül többnyire, hogy mi vagyunk a Fradisták... Mások meg ítélkeznek.
Még annyit hozzátennék, hogy 5 millió Fradista nem hallott a bojkottról, pontosabban kb 3-500 hallhatott.... Igaz azoknak el nem ismert súlya van. Ez a realitás. A kurzus/summer school folytatódik....
abszolut nem értem, hogy néha írsz olyanokat irsz amire bologatni tudok, neha meg olyanokat amitol az agyam eldobom olyan borzalom. ezt a reacnyi kozosseget verd mar ki a fejedbol!
Néhányan úgy dobálóztok itt a csapattal, mint valami áruval. Pedig a Fradi nem ez. Nem áru, és nem a mienk, mi is csak "megőrzésre" kaptuk szüleinktől, is nekünk is tovább kell adni.
A Fradi nem Fiorentina. A Fradi nem Vasas, hogy megvegye a Kecskemét indulási jogát, vagy a BKV Előréét.
Ezt a csapatot Rákosiék megpróbálták eltaposni. Akkor sem sikerült. Ez a csapat a legnehezebb - a maihoz egyáltalán nem hasonlítható - körülmények között is mindig az élvonal tagja volt. Sokszor nem a tehetségük, hanem a szívük miatt.
Ezek a dolgok szervesen hozzátartoznak a Fradihoz. Könnyű beleesni a fiatalok tipikus hibájába: "dobjunk el mindent, és kezdjük elölről". Tudom hogy nem rosszat akartok, de mi pont ennyivel vagyunk különbek a bármely véletlenszerűen kiválasztott ország élcsapatánál.
Sose voltunk másodosztályúak. Sose estünk ki. A legtöbb bajnokságot mi nyertük. A legtöbb kupát mi nyertük. Az egyetlen magyar aranylabdást mi adtuk. Az egyetlen színtiszta győzelemsorozattal aratott bajnokság a mienk. Az egyetlen valódi európai kupát mi nyertük. A legtöbb nemzetközi kupadöntőben mi szerepeltünk. Mi egyedül jutottunk be a BLbe, és az UEFA csoportkörbe.
És ezek csak a csapat eredményei. A közönségről, közösségről még nem beszéltünk. Senki, semmi nem tudta megtörni, a mainál sokkal keményebb időkben.
Ezt akarjátok eldobni ?
Mert akkor a Fradinak vége. A többi már csak egyfajta utánérzés.
Az átigazolási időszak eddigi legmeglepőbb klubváltására került sor. A Ferencváros középső védője, Sorin Botis ugyanis eddig folyamatosan azt hangoztatta, hogy Magyarországon csak a Ferencvárosban tudja magát elképzelni, főleg a klub körüli viszonyok rendeződése után. A védővel kapcsolatban többször felmerült az elmúlt napokban, hogy korábbi klubjánál a román élvonalban szereplő FC Arad csapatában folytatja pályafutását. Ezek után önmagát megcáfolva pénteken két éves szerződést írt alá a ZTE-hez. A Ferencvároshoz kapcsolódó hír, hogy információink szerint Gellei Imre vezetőedzőtől kedd délig várja a választ a jövőre vonatkozó terveiről, vagyis arról, hogy marad-e a Ferencváros kispadján. Honlapunk már napokkal ezelőtt jelezte, hogy a korábbi szövetségi kapitányt is visszavárják Zalaegerszegre, lehet, hogy ennek az "átigazolásnak" a része Botis klubcseréje is...
Amit az FSZSZ csinál évek óta, az egy kudarctörténet. Tippmixpeti, Milliók vártak vissza, Elég volt. NyilasiVargaTorgyánVárszegiNovákSzívósSzeilerFurulyástakarodj. Bármikor is mondták, hogy sorry, hülyék voltunk megint ?
Csak az MLSZ biztonsági emberéig jutott a VasasHogy lesz itt 16 profi csapat?
2006-06-17 Budapest - Nem fogadták a Magyar Labdarúgó Szövetség vezetői a Vasas küldötteit.
Az élvonalból kiesett klub képviseletében Markovits László elnök, Illovszky Rudolf örökös elnök mellett Vancsa Miklós ügyvezető arra keresett választ az MLSZ székházában, hogy az élvonalba nevezett klubok rendezték-e tartozásaikat a liga felé, mivel csak ebben az esetben nevezhetnek az NB I-be.
- Nem a Vasas érdekeit képviseljük, csupán azt szeretnénk látni, hogy valóban megvalósul-e a törvényesség a magyar futballban, azaz a klubok adósság nélkül neveztek-e a bajnokságba - szögezte le Markovits. - Meg szeretnénk nézni, hogy a csapatok valóban kiegyenlítették-e tartozásukat. A Vasas korábban 50 millió forintot fizetett viszsza, akkor ezt más klub is megtehette volna.
Az angyalföldi vezetők mellé csatlakozott az élvonalból szintén kieső Pápa sportigazgatója, Árky Gábor is, azonban a küldöttség dolgavégezetlenül kellett hogy távozzon. A bejáratnál az épület biztonsági őrei fogadták az érkezőket, akiket Ács Istvánné titkárnő keserített el. Kisteleki István elnök mellett, Kmetty Ildikó főtitkár, Nagy Róbert ligaigazgató is a székházban tartózkodott, ám megbeszélt időpont hiányában senki nem foglalkozott Markovitsékkal.
Kistelekiék ígéretei szerint hétfőn derül ki, hogy kik indulhatnak a 16 csapatosra tervezett bajnokságban. Nagy valószínűséggel állítható, hogy a Ferencváros, az Újpest, a Fehérvár, a Diósgyőr, a Sopron, a Pécs és a Honvéd kisebb-nagyobb adósságokkal adta be nevezését, és a szövetség december 31-ig ad haladékot a kluboknak.