Keresés

Részletes keresés

Fradibajnok29 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216333
Ő mondta.Ha elmegy akkor csak külföld,és valszeg megy...
Előzmény: Kcsita (216326)
királyfurfang Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216332
Sem Dragó, sem Éger nem fog jönni, felejtsük már el ezeket a neveket.
Előzmény: pranzo (216331)
pranzo Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216331

Botisz sajnálom, mert szimpatikus játékos. Ugyanakkor falábú :-) max fejelésre jó, de ha a labda nála volt mindig remegtem

 

 

a Dragó-Éger védelem persze jól hangzik, de inkább fiatalítsunk - már ha lesz csapat

Prentin Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216330

Egy erdekes OFF:

 

"Az Európai Labdarúgó Szövetség kizárta az UEFA-kupából a PAOK Szalonikit a 2006/07-es szezont illetően, mivel a klub vezetői nem mutatták be a májusi határidőre a görög szövetségnek a szükséges pénzügyi garanciákat igazoló papírokat."

 

Igy akkor mi sem indulunk...:o))Kerdes,a masik ket UEFA-s csapatunk indulhat-e?

Prentin Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216329

En meg uzennem Polycinak,jot akart.

Marhasag lett volna annak a zsebet tomni,aki "amokfut"az indexen.

 

Csak azt nem tudom,honnan vettek azt,hogy ő kepes lenne egy bufe vezetesere,ennyi esszel?

Felejtsuk el.

Előzmény: takacsi (216327)
KáPé11 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216328

 

Teljesen egyetértek.

 

Hajrá Fradi!

Előzmény: Greeneagle (216323)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216327
Polyci nagyon szívére vette, de lebeszéltük a canossajárásról.
Mert N.I. is hibázott.
Többször.
Nem ment el hozzá senki. Ő érkezett a megjelölt törzshelyre.
Hatalmas hibával kezdte. Ezért nincs írásban az általad igényelt.
Csak szóban hangzott el a kölcsönös (!) sajnálkozás.
Viszont megkezdődött a közös kiútkeresés. Első jelként - nem elfogadva a meghívást - átment a társaság, önszántából, később a teraszra.
Örömmel fogadták...(remélem Te is örülsz és ennek jelét is adod, miként az ellenkezőjének is adtad...:-))
Figyelembe veendő, hogy a székházban nemkívánatos embereknek tekintettek mentek egy kvázi székházbeli rendezvényre.
Te nem jönnél el hozzánk, ha közölnénk, hogy semmi keresnivalód nálunk...
(tökéletesen érthető)
Látsz majd jelét annak, hogy további gesztusokat tesznek illetékesek.
A januári hideg Népligetnek következményei vannak.
És lesznek.
Nem kértek bocsánatot. Igaz nem is kapnának.

Tudod, ha mindenkit, aki a székház környékén lebzsel, nagyon meglep az, hogy akikkel találkozott, azok külturemberek, akkor valami nagyon hamis tudattal bírók ítélkeznek Fradistákról.
És még az is kiderül többnyire, hogy mi vagyunk a Fradisták...
Mások meg ítélkeznek.

Még annyit hozzátennék, hogy 5 millió Fradista nem hallott a bojkottról, pontosabban kb 3-500 hallhatott....
Igaz azoknak el nem ismert súlya van. Ez a realitás.
A kurzus/summer school folytatódik....
Előzmény: zépé (216310)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216326
Na ez mennyire igaz?
Előzmény: Fradibajnok29 (216311)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216325
abszolut nem értem, hogy néha írsz olyanokat irsz amire bologatni tudok, neha meg olyanokat amitol az agyam eldobom olyan borzalom. ezt a reacnyi kozosseget verd mar ki a fejedbol!
Előzmény: Törölt nick (216322)
zépé Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216324
ok, az ügy itt részemről lezárva
Előzmény: Törölt nick (216319)
Greeneagle Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216323

 

Uff. Erről van szó.

 

Néhányan úgy dobálóztok itt a csapattal, mint valami áruval. Pedig a Fradi nem ez. Nem áru, és nem a mienk, mi is csak "megőrzésre" kaptuk szüleinktől, is nekünk is tovább kell adni.

A Fradi nem Fiorentina. A Fradi nem Vasas, hogy megvegye a Kecskemét indulási jogát, vagy a BKV Előréét.

Ezt a csapatot Rákosiék megpróbálták eltaposni. Akkor sem sikerült. Ez a csapat a legnehezebb - a maihoz egyáltalán nem hasonlítható - körülmények között is mindig az élvonal tagja volt. Sokszor nem a tehetségük, hanem a szívük miatt.

 

Ezek a dolgok szervesen hozzátartoznak a Fradihoz. Könnyű beleesni a fiatalok tipikus hibájába: "dobjunk el mindent, és kezdjük elölről". Tudom hogy nem rosszat akartok, de mi pont ennyivel vagyunk különbek a bármely véletlenszerűen kiválasztott ország élcsapatánál.

 

Sose voltunk másodosztályúak. Sose estünk ki. A legtöbb bajnokságot mi nyertük. A legtöbb kupát mi nyertük. Az egyetlen magyar aranylabdást mi adtuk. Az egyetlen színtiszta győzelemsorozattal aratott bajnokság a mienk. Az egyetlen valódi európai kupát mi nyertük. A legtöbb nemzetközi kupadöntőben mi szerepeltünk. Mi egyedül jutottunk be a BLbe, és az UEFA csoportkörbe.

 

És ezek csak a csapat eredményei. A közönségről, közösségről még nem beszéltünk. Senki, semmi nem tudta megtörni, a mainál sokkal keményebb időkben.

 

Ezt akarjátok eldobni ?

Mert akkor a Fradinak vége. A többi már csak egyfajta utánérzés.

Előzmény: Tarkus21 (216111)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216322

Hogy lehet ilyen gazdasági körülmények között bármit is rendezni egy életre ?

Lesz három jó évünk, majd kettő rossz, aztán újra öt jó.

Ilyen ez a világ, és így volt ez mindig.

Tudomásul kell venni, ma már az FTC rég nem azt jelenti az embereknek, mint az ötvenes-hatvanas években.

Ma már mi vagyunk Budapest ózdikohásza, egy reacnyi kis közönséggel.

Az a régi jó világ már soha sem jön vissza.

Ha lesz pénz, akkor majd hat-nyolc néger fog Fradi-mezben focizni, ha nem, akkor meg jönnek a Ligetből a gyerekek.

Vagy van valami más alternatívád ?

 

Előzmény: Kcsita (216318)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216321
Mintha te egyszer az életben beláttad volna hogy hibáztál, vagy bocsánatot kértél volna valakitől...te szar paraszt.



A felsoroltakból Várszegi, Szeiler és Furulyás stimmel.
A többi hazugság.
Mikor kérsz bocsánatot?
Előzmény: Törölt nick (216317)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216320
Az átigazolási időszak eddigi legmeglepőbb klubváltására került sor. A Ferencváros középső védője, Sorin Botis ugyanis eddig folyamatosan azt hangoztatta, hogy Magyarországon csak a Ferencvárosban tudja magát elképzelni, főleg a klub körüli viszonyok rendeződése után. A védővel kapcsolatban többször felmerült az elmúlt napokban, hogy korábbi klubjánál a román élvonalban szereplő FC Arad csapatában folytatja pályafutását.
Ezek után önmagát megcáfolva pénteken két éves szerződést írt alá a ZTE-hez.
A Ferencvároshoz kapcsolódó hír, hogy információink szerint Gellei Imre vezetőedzőtől kedd délig várja a választ a jövőre vonatkozó terveiről, vagyis arról, hogy marad-e a Ferencváros kispadján.
Honlapunk már napokkal ezelőtt jelezte, hogy a korábbi szövetségi kapitányt is visszavárják Zalaegerszegre, lehet, hogy ennek az "átigazolásnak" a része Botis klubcseréje is...
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216319
Jogos.


Ezt az egészet beszéljük majd meg személyesen, mert hosszú és bonyolult történet.
Előzmény: zépé (216310)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216318
Van, addig, amíg nem látom, hogy rendezve van a Fradi helyzete. Gondolom ezt megértheted.
Előzmény: Törölt nick (216316)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216317

Amit az FSZSZ csinál évek óta, az egy kudarctörténet.
Tippmixpeti, Milliók vártak vissza, Elég volt.
NyilasiVargaTorgyánVárszegiNovákSzívósSzeilerFurulyástakarodj.
Bármikor is mondták, hogy sorry, hülyék voltunk megint ?

Nem az ő stílusuk.

Előzmény: zépé (216310)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216316
Volt okod idegeskedni ?
Előzmény: Kcsita (216315)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216315
Tavaly is voltam nyaralni, és akkor is mondtad, hogy nyugodtan nyaraljunk. Most is mondod?:).
Előzmény: Törölt nick (216314)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216314
Mikor mész nyaralni ?
Előzmény: Kcsita (216313)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216313

1. Értem én, de ez egy nehéz türelem játék. Egyes játékosok nem türelmesek.

2. Ha rendeződneka  dolgaink, akkor jöhet a szakmai vélemény.

3. A hat hektárral kapcsolatban van már potenciális vevő, ha nem sikerülne a páylázat? Ez lenne a b terv?

Előzmény: Törölt nick (216312)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216312

Értsük már meg, a KVI térfelén van a labda, most ők jönnek.

De ha bedöntik a spanyolokat, van terv a hat hektárra is.

 

Jó lesz a Dragó-Éger hátvédpár középen szerinted ?

 

Előzmény: Kcsita (216309)
Fradibajnok29 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216311
Valamelyik nap megjelent hogy Taki megy a vidibe.Cáfolni tudom semelyik más magyar csapathoz nem igazol.
zépé Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216310

nem egészen vagyok képben a történésekkel kapcsolatban, de tegyük föl értem:

 

- a székházban kitalálták a Fradi terasz - a közös vb nézés ötletét

- Nagy István cége csinálja

- Ti (!) úgy gondoltátok, hogy ez az ember azonos Az Öreggel

- ezért minden jelentősebb fórumon, úgy itt, mint a Fradidrukkeren bojkottra szólítottatok fel.

- majd elmentetek beszélgetni az illetőhöz, ahol kiderült hibáztatok

- ezután bejelentitek, hogy vége a bojkottnak. Részetekről.

 

Nos ha így történt, akkor azt gondolom, hogy minimum egy sajnálkozás odaférne annak a bejelentésnek a végére, ha már bocsánatot nem akartok kérni.

Hibázni lehet, de tudni kell elismerni azt.

 

Előzmény: takacsi (216243)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216309
Voltál már bent? Megtudtál vmit? Gondolok itt, hogy mi lesz velünk.
Előzmény: Törölt nick (216307)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216308

Kripo!

 

Hétfőn lesz a Liga és MLSZ elnökségi ülése is. Elképzeéhető, hogy ezen kívül lesz vmi bejelentés a pályázat terén? Bár nem hinném...

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216307
Semennyivel.
Előzmény: Don Palesz (216305)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216306

Csak az MLSZ biztonsági emberéig jutott a VasasHogy lesz itt 16 profi csapat?

 

2006-06-17
Budapest - Nem fogadták a Magyar Labdarúgó Szövetség vezetői a Vasas küldötteit.

 

Az élvonalból kiesett klub képviseletében Markovits László elnök, Illovszky Rudolf örökös elnök mellett Vancsa Miklós ügyvezető arra keresett választ az MLSZ székházában, hogy az élvonalba nevezett klubok rendezték-e tartozásaikat a liga felé, mivel csak ebben az esetben nevezhetnek az NB I-be.

- Nem a Vasas érdekeit képviseljük, csupán azt szeretnénk látni, hogy valóban megvalósul-e a törvényesség a magyar futballban, azaz a klubok adósság nélkül neveztek-e a bajnokságba - szögezte le Markovits.
- Meg szeretnénk nézni, hogy a csapatok valóban kiegyenlítették-e tartozásukat. A Vasas korábban 50 millió forintot fizetett viszsza, akkor ezt más klub is megtehette volna.

Az angyalföldi vezetők mellé csatlakozott az élvonalból szintén kieső Pápa sportigazgatója, Árky Gábor is, azonban a küldöttség dolgavégezetlenül kellett hogy távozzon. A bejáratnál az épület biztonsági őrei fogadták az érkezőket, akiket Ács Istvánné titkárnő keserített el. Kisteleki István elnök mellett, Kmetty Ildikó főtitkár, Nagy Róbert ligaigazgató is a székházban tartózkodott, ám megbeszélt időpont hiányában senki nem foglalkozott Markovitsékkal.

Kistelekiék ígéretei szerint hétfőn derül ki, hogy kik indulhatnak a 16 csapatosra tervezett bajnokságban. Nagy valószínűséggel állítható, hogy a Ferencváros, az Újpest, a Fehérvár, a Diósgyőr, a Sopron, a Pécs és a Honvéd kisebb-nagyobb adósságokkal adta be nevezését, és a szövetség december 31-ig ad haladékot a kluboknak.

(sz. z.)

Don Palesz Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216305
Szerinted, ha Furulya maradt volna, most mennyivel lennénk előrébb?
Előzmény: Törölt nick (216300)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216304
Bocs. (ennyire érdekel az átigazolás: címszavak)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!