Keresés

Részletes keresés

Barnika1 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216374
persze, hogy frappáns...

most gondolj bele: ha azt mondta volna, hogy vége a nőnapnak, akkor megsértődik a fórumozók nőnemű része.

így viszont lefedte a teljes fórumozó-populációt, mert benne van mindkét nem, és az összes infantilis egyén is...
:)
Előzmény: elefantkillah (216371)
Barnika1 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216373
ha nagyon elgondolkodsz, annak az időzőjelnek igenis van értelme... :D

gondolkozz... :)
Előzmény: Törölt nick (216372)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216372
Csak megerősítettelek. Egyébként vedd ki nyugodtan az idézőjelet.  :)
Előzmény: Barnika1 (216361)
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216371

milyen frappáns.

Előzmény: takacsi (216370)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216370
Na! Vége a gyereknapnak.
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216369

blablabla.

 

megint ez a halál unalmas, személyeskedéssel kevert terelés.

Előzmény: takacsi (216365)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216368
Bácsi!
Az igazság ideát van.
Előzmény: Törölt nick (216366)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216367
Megprobálom! Kösz.
Előzmény: Barnika1 (216349)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216366
Nem lepett meg a válasza. Ön nem igaz ember. Nem baj. Vannak ilyenek is.
Előzmény: takacsi (216352)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216365
Leereszkedtem hozzád (máshoz nem tudok, mert nincs lejjebb), de nem érdemled meg.
Előzmény: elefantkillah (216362)
Barnika1 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216364
szokta. de legalább jól keveri...:)
Előzmény: elefantkillah (216363)
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216363
és még valami. azért kettőnk közül inkább te szurkálódsz, piszkálódsz, mondhatnám azt is, kevered a szart állandóan.
Előzmény: takacsi (216360)
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216362

hahahaha,

szánalom.

 

a nagy takacsi nem ereszkedik le a pórokhoz.

Előzmény: takacsi (216360)
Barnika1 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216361

Drága testvérem! ha én mondom az nem elég? :)

 

Egy "hiteles ember" kellett...:)

Előzmény: Törölt nick (216356)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216360
Majd, ha partner leszel.

A szurkálódó, kötözködő nem partner. örülj, hogy szóbaálltam veled....

De legalább bocsánatot kértél.
Előzmény: elefantkillah (216357)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216359
Semmi gond.
Előzmény: elefantkillah (216358)
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216358

rosszul emlékeztem.

bocs.

 

Előzmény: Törölt nick (216356)
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216357

akkor ezek szerint ennyi. egyetlen állításomat, meglátásomat se tudtad megcáfolni.

 

csak a tények kedvéért.

Előzmény: takacsi (216353)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216356
Nem a főoldalon volt, hanem topic volt nyitva. A hiba után a topic törölve lett és egy olyan topic lett nyitva, amiben tisztázva lett, hogy a két személy nem azonos. 
Előzmény: elefantkillah (216350)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216355
Felültél a blöffnek?
Előzmény: KRIPO.67. (216354)
KRIPO.67. Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216354

Az igen!

Szorítok, hogy itt, együtt ünnepelhessük még a 4. csillagot, ami a mezünkre kerül.

Előzmény: Törölt nick (216347)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216353
Megbocsájtok.
Előzmény: elefantkillah (216350)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216352
Bácsi! Ha esedezve kérem a bocsánatot, akkor nem tetszik megverni?
Előzmény: Törölt nick (216347)
Barnika1 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216351
ha jól emklékszem, nem a főoldalon volt, hanem egy topic nyílt.
Előzmény: elefantkillah (216350)
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216350

ez a legjobb. "semmi közöd hozzá". bocsánatot kérek akkor hogy leírtam a véleményem. úgy látszik feléd még igen jól működneka  régi reflexek.

 

 igaz mondjuk hogy engem is minősítgettek azzal, hogy nem vagyok fradista ha odamegyek, mondjuk ezt igazából kettészarom.

 

a bojkott a fradidrukkeren nem a főoldalon volt?

 

miért kellett bocsánatot kérnie Ni-nek?

a neve miatt?

 

 

Előzmény: takacsi (216348)
Barnika1 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216349

Járj át a Fradidrukkerre...

ott mindig normális volt a hangnem. sokkal kultúráltabb társalgás.

a belterjességnek mindig az a veszélye, hogy kijönnek a személyes konfliktusok...

Előzmény: Törölt nick (216347)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216348
Fradidrukker.hu

Ott van az írás.
A többi szóban.
Mi a probléma?
Ha másnak, aki érintett, nincs problémája?

Egyszerű kötözködés.
Semmi közöd hozzá....
Előzmény: elefantkillah (216345)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216347

Elnézést. 78 éves vagyok nem birom már elviselni ami itt megy!

Előzmény: takacsi (216346)
takacsi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216346
Nézd én mindig tiszteltem az idősebbeket.
Így téged is....
Előzmény: Törölt nick (216343)
elefantkillah Creative Commons License 2006.06.17 0 0 216345

a bojkott ha jól tudom írásban "hangzott el". ez olyan mint amikor kiírják tökölinek hogy milliók várnak vissza, majd elnézést kérnek tőle a parkolóban.  vagy hogy kiírják hgoy a faszba a légiósokkal és a székház előtt azt mondják hogy bocs.

 

nem túl korrekt.

 

"Meg ezt sem: örültek nekünk a teraszon N.I.-ék."

nyolcan voltak előtte. biztos örültek a fogyasztásnak. egyébként miért ne örültek volna?

 

nem hadakozok senkivel, csak leírtam a véleményem.

Előzmény: takacsi (216342)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!