"Debrecenben és Fehérváron nem akarják felfogni, hogy semmi különös nem történt/történik, csak egyszerűen végére értünk a Gyűrűk Urának, az orkok, hobbitok, buzitündék meg a vidéki lakógödrök egyéb torzonborz népeinek az ideje lejárt, és a Király visszatért. " /Nem fog lefeküdni, James/
Nem a főoldalon volt, hanem topic volt nyitva. A hiba után a topic törölve lett és egy olyan topic lett nyitva, amiben tisztázva lett, hogy a két személy nem azonos.
a bojkott ha jól tudom írásban "hangzott el". ez olyan mint amikor kiírják tökölinek hogy milliók várnak vissza, majd elnézést kérnek tőle a parkolóban. vagy hogy kiírják hgoy a faszba a légiósokkal és a székház előtt azt mondják hogy bocs.
nem túl korrekt.
"Meg ezt sem: örültek nekünk a teraszon N.I.-ék."
nyolcan voltak előtte. biztos örültek a fogyasztásnak. egyébként miért ne örültek volna?
nem hadakozok senkivel, csak leírtam a véleményem.