Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216487
Illés befejezte a páylafutását.
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216486

Husztiban nem lennék biztos.

Előzmény: Tarkus21 (216484)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216485
Ők ha van pénz akkor szeretik...
Előzmény: Tarkus21 (216484)
Tarkus21 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216484

Sokak szeretik a Fradit: Lisztes, Szűcs, Dragó, Szabics, Huszti....

Előzmény: Törölt nick (216483)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216483
Döme is szereti a Fradit, de félek az aluljáróban fellendülne nagyon a kocsmák forgalma, ha újra egy helyen dolgozna Ebedli Zolival....
Előzmény: Tarkus21 (216481)
pranzo Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216482

pontosan ez az én véleményem is

 

Détárira mint emberre nem lehet felnézni

Kuntic fél a feladattól - ha nincs pénz

Nagy Tamás simán bevállalná szerintem, de ő meg kevés - bár ahogyan Sopornból eljött az példa értékű, már ha igaz amit írtak

Előzmény: Törölt nick (216479)
Tarkus21 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216481

A Kuntic, Détári, Nagy Tamás hármasból csak Kunticnak örülnék. A fiatalok többségét ismeri, a szurkolók is elfogadnák, és szerintem a Fradi is többet jelent neki, mint a másik kettőnek.

Előzmény: Törölt nick (216479)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216480
Érdekes, Kuntic, Döme, és Nagy Tamás sem utasítaná el a Tökölit, nem? Csak egyet bizhatunk, hogy jó legyen a gazdasági helyzetünk. Dobos nyilatkozata minden Fradistára érvényes legyen!
Előzmény: Törölt nick (216479)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216479

Váltás szinte 100%.

Én is Zoránt szeretném de látva, hogy Miskolcról is menekült mikor mentek a sztárjátékosok, szerintem kevés a sansz arra, hogy ezt a meggyengült keretet átvegye. Nagy Tamást nem ismerem annyira, azt tudom Töki nagy spanja...Détár meg nem rossz edző pár éve a mai Tatabányát ő alakította ki, de sajnos komolytalan pali, aki olyan lenne mint régen nálunk a Nyíl, tehát nem lenne szigorú.

Előzmény: Kcsita (216477)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216478
Már az ősszel és őt akarták. Akkor a Gellei lett. Most is szeretnék, de kérdés ki marad? Azt tudom, hogy a Tímár meg Lipcsei Peti nagyon jóban van vele.
Előzmény: Kcsita (216476)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216477
Ezt mondom én is, ha váltás, akkor legyen Kuntic.
Előzmény: Törölt nick (216450)
Kcsita Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216476
Nem válaszoltál a kérdésemre, tényleg a játékosok szeretnék, ha Döme lenne az edzőnk?
Előzmény: Törölt nick (216475)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216475

Egyetértek.

Örüljünk annak ha a jelenleg még itt lévők ittmaradnak, meg, hogy életben maradjunk...

Előzmény: Tarkus21 (216474)
Tarkus21 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216474

Szerinted komolyan gondoltam, hogy Dragó, Gyepes és Éger közül válogatunk? :)))

 

Nincs sok értelme a játékosokról beszélni, amíg teljes a bizonytalanság. Tervezgetni lehet, de ez is inkább csak unaloműzésre jó ilyenkor a holtszezonban.

Előzmény: Törölt nick (216467)
H01 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216473
Sőt, nem is tudnánk még etetni sem…..

Előzmény: Green Army (216469)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216472

Valahogy így kell nyilatkoznia a klubjáról egy játékosnak:

 

Dobos Attila:

 

Ha jól tudom lejár a szerződésed. Hogyan tovább?

- Így van. Június 30-án lejár a szerződésem, és még egyáltalán nem döntöttem el, hogy hol folytatom. Bizonytalan a helyzet a Honvédnál, de én nagyon bízom benne, hogy Pini "Úr" eladja a tulajdonrészét és olyan emberek kezébe kerül a klub, akik hírnevéhez méltóan kezelnék ezt a csodálatos egyesületet. Remélem ez hamarosan tisztázódik és akkor leülhetünk beszélni a hogyan továbbról.
Ezúton szeretném megköszönni szurkolóinknak a biztatást, hogy mellettünk voltak és hogy kitartottak a legnehezebb időkben is.
Minden jót mindenkinek, jó pihenést, szép nyarat nektek, Önöknek. ?szintén remélem, hogy még találkozunk. Csak a Kispest!

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216471
A pécsiek majdnem az összes csatárukat lapátra tették. Kalinát, Tarcsát, meg az egyik szerbet. Remélem nem igazoljuk le őket.
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216470
Tarcsánál kevés kutyaütőbb ember van az élvonalban, talán a csapattársa a Kalina
Előzmény: Törölt nick (216466)
Green Army Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216469
 a szomszéd kutyáját se tudjuk már megfizetni..
Előzmény: Törölt nick (216467)
Green Army Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216468
csupa jó hirek
Előzmény: Törölt nick (216466)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216467
Égernek (úgy tudom) érvényes szerződése van a lokival. Nem tudnánk megfizetni.
Előzmény: Tarkus21 (216459)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216466

Na most kérdés, hogy ezek közül ki kell még vkinek. Balog elég kapósnak tűnik, vinné őt a sopron, meg a győr is. A sorpon emellett még vinné bajevszkit is.

 

Jovánczai egy kutyaütő. Max a kaposvár jöhet szóba, máshova nem férne be. Kaposvárról távozott Zsolnai, meg 99%, hogy Oláh is megy.

 

Budovinszkit vinné a győr...

 

Leonak dec 31-ig érvényes a szerződése. Őt a loki látná szívesen.

 

Viszont lehet, hogy visszajön Tarcsa, akit a pécsiek lapátra tettek.

Előzmény: Törölt nick (216461)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216465
Keller Józsi legalább stabil kezdő lesz...
Előzmény: Törölt nick (216464)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216464
Innen még kérdéses Kemenesen Lipcsein Tímáron kívűl majd mindenki:-(
Előzmény: Törölt nick (216461)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216463

Az enyém ez lenne:

 

Kemenes- Balog, Tímár, Mátyus, Leo - Bognár, Lipcsei- Bárányos, Vincze O., Laczkó - Tököli

Előzmény: Green Army (216455)
Tarkus21 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216462
Fog ez még gyöngülni is bőven...
Előzmény: Törölt nick (216461)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216461

A realitás jelenleg ez:

 

Kemenes-Balog(Szálkai),Budovinszki,Tímár,Leo(Keller)- Szalai,Lipcsei,Lazic(Csepregi),Laczkó-Jovánczai,Bartha

Előzmény: Green Army (216455)
Green Army Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216460
Tímárt is szívesen kiszórnám onnan...
Előzmény: kd_ftc (216458)
Tarkus21 Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216459

Gyepes válaszára is várunk még és akkor nem jön Éger. :)

Ezer éve nem lőttünk öngólt.

Előzmény: Törölt nick (216457)
kd_ftc Creative Commons License 2006.06.18 0 0 216458

Balog helyett inkább Bognár.

 

Egyébként ha lenne pénz, Szabicsot leszámítva még össze is állhatna ez a csapat.

 

Előzmény: Green Army (216455)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!