Keresés

Részletes keresés

Antony69 Creative Commons License 2017.04.27 0 0 679

A mentolos cuccok tényleg jók,persze én ebben is szeretem ha nem fagy le a torkom tőle))) de benne van a top 5 ben...mivel teljesen más th-t ad.

Antony69 Creative Commons License 2017.04.27 0 0 678

Üdv...

Nem néztem utána,hogy konkrétan mi is az a szett amit használsz,én csak a tünetekből tippeltem,de most már tudom,hogy az még egy elég gyenge szett.

Amikor még itthon nem volt elektromos cigi,én akkor kezdtem el,rengeteget kipróbáltam,volt köztük jó,és volt rossz.A jókat azért cseréli az ember,mert picit újítani kell néha,a rosszat pedig azért mert....)))rossz...A folyadékok nagy része,amit itthon vásárolsz,az rossz)))Zazo-hoz tudtam szólni,hogy az jó,de léteznek olyan levesek(nem itthon)amik orgazmust okoznak,annyira jók....természetesen a receptek titkosak,és az ára vetekszik az arannyal...de próbálgatni néha jó.

Először is egy megbízható modot kell szerezned...javaslom a kis méretű,két akkus modokat,de súlyra figyelni!!! Aztán pedig egy jó,kezdő-haladó kazán(Kayfun V5...SXK...ami nem folyik,szuper kidolgozása van,könnyű tekerni,és lehet használni szájból-tüdőre,vagy egyből tüdőre használathoz is.

Imre_Hornet Creative Commons License 2017.04.24 0 0 677
Előzmény: MortalWombat (675)
Imre_Hornet Creative Commons License 2017.04.24 0 0 676

Köszi a választ!
Amikor ez a furcsa íz volt, akkor egy EGO AIO készüléket használtam, azon nem lehet állítani a teljesítményt. Jó ez az égett rongy íz hasonlat, én mindig ahhoz hasonlítottam, mintha zacskós tej elfogyasztása után megszagolja az ember a zacskó belsejét. :D
Ezzel a készülékkel, és a Zazo likvidekkel már sokkal jobb az íz. Még az is szerepet játszhat a történetben, hogy a Cubis fej felső részén, ahol lehet állítani a levegőztetést, ott volt valamikor egy kis szilikon gyűrű tömítés. Mikor átvettem a készüléket valakitől, akkor már ez el volt szakadva, és gyakran kilógott, egy ideje meg már el is hagytam. Lehet ez is gond.
Most gondolkodok, hogy veszek egy fejet. Tudnátok javasolni valami nagyon jó fajtát, ami kompatibilis az akksimmal?
Szempont lenne, hogy ne legyen hozzá túl drága a porlasztó. Bár mindig Aliexpressről rendelek hozzá, mert ott 5 darabot kapok 1600-ért (BF SS316).
A legfontosabb viszont az lenne, hogy az ízvilág TÖKÉLETES legyen. Egyszer letettem a cigit 3 hétre, aztán jött ez a rossz íz, és visszaszoktam.
Most ezekkel a Zazo likvidekkel látok esélyt, hogy végleg letegyem a cigit. Ezért kellene egy olyan kombó, ami tökéletes ízt ad, nehogy visszaszokjak. Jelenleg NAGYON nagy az elszántság, és egy hete nem gyújtottam rá, szeretném, ha ez így maradna.
Köszönöm mindenkinek!

Előzmény: Antony69 (674)
MortalWombat Creative Commons License 2017.04.23 0 0 675

Én mentolost szívok, ezért veszek bázis liquidet, és azt turbózom fel mentolkristállyal.

Nagyon jó.

(Nem tudtam, hogy a Zazo liquidet is gyárt.)

 

Előzmény: Antony69 (674)
Antony69 Creative Commons License 2017.04.23 0 0 674

Üdv...maga a készülék annyira nem is kezdős..bár soha nem használtam Cubist...én már 8 éve elektromoson élek))

Szóval a Zazo levesnek jónak kell lennie,olyat én is használtam.Nem lehet hogy égeted a cuccot?Ha ugyanis nem megfelelő a leves folyása a vattára,atomizerbe...akkor kellemetlen íze van,és ez egymás utáni,tehát láncszívásnál egyre erősödik.Ha túlhajtott a modot,túl nagy wattot,voltot adsz neki,akkor is égett rongy íz köszön vissza...

de...el kell mondanom,hogy én kint éltem külföldön,és ott vásároltam a lötyiket,nagyon jók voltak...amikor hazaköltöztem,és belekóstoltam az itthoni levesbe,pár nap után már hányingert okozott)))NEM JÓK!! Keverj magadnak,eleinte szokatlan,nehéz...de sokkal olcsóbb,és számtalan ízt kipróbálhatsz..

Előzmény: Imre_Hornet (671)
MortalWombat Creative Commons License 2017.04.22 0 1 673

Javaslom, ezt olvasd el: http://nosmoke.sk/segitseg-kezdoknek

Ha budapesti vagy, akkor az Üllői út 46-ban (ha jól emlékszem) van egy e-cigi szervíz.

Menj be, és kérdezd ott a szervízes srácot, segíteni fog, elég normális.

Én ott veszem át a rendelt cuccaim, sok mindent be tud mutatni.

Ha rákeresel, akkor a maps.google.hu - Üllői út 46. ( a pénzváltó és a barna bejárati kapu között, egy zöld kétszárnyas ajtót látsz csukott állapotban)

 

Előzmény: Antienemi (672)
Antienemi Creative Commons License 2017.04.22 0 0 672

Sziasztok.

Még új vagyok a témában, ismerkedem vele. Szeretnék átváltani, ehez keresek lehetőségeket.

Az érdekelne, mit ajánlanátok egy kezdőnek, aki azért szétnézett a témában és nem zárkózik el a kütyük alkalmazásától.

Naponta több mint 20 szálat szívok ezt szeretném kiváltani egy megbízható és tartós készülékre.

Tehát napi használatban lenne és nem is keveset, legalábbis remélem csak az elején.

Tehát mit lenne érdemes venni, kiegészítők, plusz cuccok ilyenekre gondoltam. Még nem volt készülékem, ha lehet úgy írjatok, hogy azért megértsem :)

Előre is köszönöm.

Imre_Hornet Creative Commons License 2017.04.21 0 0 671

Sziasztok!

Mondhatni nagyon kezdő vagyok még, ezért kérdeznék tőletek.
Egy Eleaf iStick-et használok, rajta egyJoyetech Cubis-al.
A porlasztó benne BF SS316 1 Ohm-os.

Elég sokszor érzek fura utóízeket a liquideknél. Az elején jön az a jó gyümölcsös íz mondjuk, aztán 5-10 perc használat után lesz valami kis zavaró utóíze lenni.
Eddig ezeket a márkákat próbáltam: Melow Dew, Xeo, Vivo. Most Zazo-t sikerült beszereznem, ezek eddig sokkal jobbnak tűnnek, de itt is felsejlik kis utóíz a "füst" kifújásakor.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy liquid gondok ezek, vagy porlasztó, vagy készülék, vagy.................
Vagy csak rossz szájíz lenne? :D

Másik kérdésem, hogy nem tudtok Pesten olyan helyet, ahol NAGYON jó liquideket lehet beszerezni?
Valahol azt olvastam, hogy a készülékemhez csak 6-os erősségű liquidet szabad használni. Jelenleg 12-es erősségűeket használok. Lehet ez a gond?
Bármilyen ötletet, tanácsot, tippet szívesen fogadok.
Köszönöm!

Dávid Pálfi Creative Commons License 2017.04.20 0 0 670

Sziasztok!

 

Esetleg nincsen valakinek elfekvőben egy Kangertech Toptank Mini Pyrex palást amire nincsen szüksége?Természetesen nem ingyen gondoltam :) Akár már holnap átvenném pesten, mert sajnos az enyém eltörött és dohányboltban meg nincsen :(

Köszi előre is!

kissdg Creative Commons License 2017.04.20 0 0 669

Üdv 

Smok GX350 vásárlása előtt vagyok.

Nézegettem Fasttech-en meg Alin is.

Haver rendelt Ali-ról Wismec RX300-at meg egy TFV8-at is.

Eddig neki mind sértetlenül érkezett.

De most olvastam Alin vissza jelzésben ,hogy nem lehet tölteni a mikro USB porton keresztül, valaki kissé karcosat kapott.

Ez ügyben szeretnék segítséget kérni.

Ha rendeltetek már onnan akkor milyen állapotú volt.

Köszi a segítséget. 

 

Jánosv Creative Commons License 2017.04.19 0 0 668

Hali

Eladó 2db nagyon megkimélt Melo3minni tank,kazánnal.Kazánok használtak de nem nagyon.

Antony69 Creative Commons License 2017.04.14 0 0 667

Üdv...

A Kayfun V5 elkelt.

Antony69 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 666

plus egy minimális posta...500ft,vagy személyes átvétel.

Antony69 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 665

OBS....8500

Kayfun..8500

Fuchai mod kit...22500

MortalWombat Creative Commons License 2017.04.13 0 0 664

Mennyibe kerülnek? 

Előzmény: Antony69 (661)
Antony69 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 663

Eladó a képeken látható,teljesen bontatlan csomagolású,Eredeti OBS engine RTA,RBA kazán.Felültöltős,felül levegőzős,5.2ml folyadék befogadó tuti kazán.A doboz tartalma egy arany színű,rozsdamentes kazán,egy tartalék üvegpalást,és tartalék alkatrészek.Nem csöpög,nem folyik.

Érdeklődni1969antony@gmail.com

Antony69 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 662

Kayfun sxk mini.Amit adok,teljesen bontatlan dobozban.A doboz tartalma egy üveg palást,kazán,és ha netán eltörik az üveg,van hozzá rozsdamentes palást is.Kitűnő ízvisszaadás,nem csöpög,nem folyik.Minőségi klón.

 

Érdeklődni:1969antony@gmail.com

Antony69 Creative Commons License 2017.04.13 0 0 661

Üdv...ismét van eladó Sigelei Fuchai kit.Szines kijelzős TC mod,2db Sigelei 35A akku,és S31 kazán,Usb kábel,garancia kártya ami benne van a dobozban.Talán még egy szilikon tok is van benne,de ez nem biztos,mivel a doboz teljesen bontatlan.

Érdeklődni:1969antony@gmail.com...

MortalWombat Creative Commons License 2017.04.11 0 0 660

Az egyéni véleményem szerint kezdéshez jó, bár van olcsóbb is.

Ha csak arra kell, hogy megtapasztald, hogy milyen az e-cig, akkor - szerintem - egy olcsóbb szett is megteszi. (pl. EGO)

Ha rákattansz, úgy is váltani fogsz, ha meg nem tetszik, akkor legalább kevesebb pénzt dobtál ki.


Amire figyelj: az e-cigi lelke a liquid. Ha kifogsz egy jót (ízben és erősségben), akkor be fog jönni, és rövid időn belül tovább fogsz lépni hardwerben. Ha rossz a liquid, bármilyen csúcs cuccod is van, nem fog ízleni, és azt mondod, hogy az az egész e-cigizés egy baromság.


Nekem jó volt a liquidem, de. 9-kor elfogyott az analógom, majd onnantól kezdve ment az e-cigi úgy, hogy semmi hiányérzetem nem volt.

Előzmény: ashley712 (657)
MortalWombat Creative Commons License 2017.04.11 0 0 659

Én is így voltam, hogy a fene se tekergesse a porlasztót.

Aztán egyszer csak nagyon tele lett a hócipőm, mert:

- szétment a porlasztó menete (ja, ez réz, ez lenyalódik)

- a nagyon hasonló méretű, alakú porlasztó még csak véletlenül sem stimmel egy másik tankba

- a 0,7 Ohmos porlasztót nem hajtja meg a 20W-os Eleaf iStick, mert az csak 0,9 Ohm-tól indul

- csak a 30W-os iStick tudja hajtani, azt kell egyfolytában tölteni

 

 

Aztán vettem egy ZAZO (Kanger) Subtank mini porlasztót, aztán: 

- (most már) olyan Ohmra tekerem, amilyenre akarom (megtekerem-nem jó-kidobom, megtekerem-nem jó -kidobom, megtekerem-jó-használom, költség: 150.-Ft) 

- az új tekerés megvan 10 perc alatt

- kell hozzá drót, meg vatta, pici csípőfogó, órás csavarhuzókészlet, csipesz

- 1/2 évnyi drót+vatta nincs 1000.-Ft

- tök jó elfoglaltság

 

Ahogy az e-cigis srác mondta, ez a legvégső stáció, jelenleg innen már nincs tovább, csak csili-vilibb porlasztó, vagy akku.

Előzmény: Dávid Pálfi (658)
Dávid Pálfi Creative Commons License 2017.04.11 0 0 658

Sziasztok!

 

Lenne pár kérdésem mert elég kezdő vagyok a témában!

Jelenleg a kezdetektől kb 1 éve ilyen készüléket használok(Kanger Topbox mini kit with Kbox mini 75w)

Most tervezem a cseréjét egy olyan készülékre ami kicsit komolyabb mint íz átadásban mint füst kibocsátásban!

A porlasztókat veszem és nem tekertem soha nem is szeretném :) Egyszer vettem egy kerámia porlasztós tankot amit ha szívtam 4-5 szívás után meleg volt a szipkája erre azt mondták, hogy normális, az enyém soha nem melegedett!

A következő készülékeket néztem ki:

- Joyetech eVic VTwo Mini

-Smok Alien Kit 220W Box Mod w/ 3ml TFV8 Baby Tank

-SMOK Nano One Vape 80W Box Mod Kit Nano TFV4 Tank

-Vape Storm V50 TC 50W Box

Vagy esetleg külön egy készüléket és hozzá egy tankot érdemes?

 

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítségeteket!

 

Üdv,

Dávid

ashley712 Creative Commons License 2017.04.09 0 0 657

Sziasztok!

 

Mindenféle tapasztalat nélkül, némi utánajárással a hátam mögött szeretnék vásárolni készüléket. A jelöltem a Justfog Q14 (részben mert a márkáról kedvező kép alakult ki bennem az olvasottak alapján, részben pedig azért mert esztétikailag ez tetszik a legjobban). Azt szeretném kérdezni, hogy ez a készülék miért nem megfelelő egy kezdő számára? (Ha nincs ilyen ok, annál jobb) :) Köszönöm a segítségeteket előre is.  

Tulip990911 Creative Commons License 2017.04.07 0 0 656

Gond nélkül.

Előzmény: kőkés (655)
kőkés Creative Commons License 2017.04.07 0 0 655

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Vapeonly BCC illetve eleaf bcc tankok használhatök e istick picóval, illetve istick minivel?

Antony69 Creative Commons License 2017.03.15 0 0 654

Én Lemo 3 -at javaslok....két deckes,ha akarod tekered,olyanra amire akarod,éa ha akarod olyan égőt csavarsz bele amit akarsz,ami neked megfelel....nagyágyú...szar tekerni,de a lehetőség ott van...cserélni egyszerű,bár nekem csak a gyáriak jöttek be,a többi égőfej szörcsög,folyik,de a tököm tudja miért))) tekerve nagyon ott van...nem folyik,nem szörcsög,....a tv-t nem látom tőle...)))

Iszka Creative Commons License 2017.03.15 0 1 653

20-30 W között én Estoc 4ml, 0,5 ohm kerámiát használok.

Dl. Olcsó, nagyon egyszerű tank. Amit említettél hely szerintem ott is beszerezhető.

Bár a te mod-od inkább nagyobb teljesítményű tankot kér.

Nekem a nagyobbak már túl melegek így nem mennék feljebb, sőt most inkább megpróbálok visszakanyarodni a szájból tüdőre. Ehhez egy Pangu tankot rendeltem, 1 ohm porlasztóval.

Erről még nincs saját véleményem, lassan jó lenne ha ideérne, mert a napi 10 ml lazán elmegy az Estoc-kal.

 

Jó gőzölést mindenkinek!

 

Saját véleményem:

http://zoldsziget.blog.hu/2017/01/28/ami_megvaltoztatta_az_eletemet_elektromos_cigaretta

Előzmény: Lacilevente (652)
Lacilevente Creative Commons License 2017.03.14 0 0 652

Sziasztok!

5 hónapja sikeresen letettem a hagyományos cigarettát és váltottam (egyik napról a másikra) e-cigire. A kezdő szettem egy Kangertech KBOX 160W mod és egy Kangertech Toptank Mini tank volt, amit azóta is használok. Az RBA-hez nem igazán volt kézügyességem (vagy türelmem), inkább a Fasttech-ről rendeltem 1-2 havonta eredeti porlasztókat hozzá (főleg SSOCC-ket), ami teljesen be is váltak. A liquid-eket már magam keverem december óta - jellemzően 70/30 VG/PG arányban - 3 mg-os nikotin erősséggel.
Kérdésem a következő lenne:
Milyen sub-ohm tank-ot ajánlanátok a Toptank Mini helyett, ha minőségben / élményben szeretnék feljebb lépni (és mondjuk az ár nem számít)? Sajnos néha tapasztaltam minimális folyást, de alapvetően meg voltam elégedve vele. Az fontos szempont lenne, hogy csere-porlasztók elérhetőek legyenek hozzá (akár a fent említett helyen) és ne legyenek horror árban, de a tank ára igazából nem szempont.
Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

MortalWombat Creative Commons License 2017.03.12 0 0 651

Én kitöltöttem, mert ezzel a kérdőívvel nem lesz senki sem előrébb, tehát mehet a multihoz.

Tényleg rosszak a kérdések, éppen ezért az arra adott válaszok sem értékelhetők.

Előzmény: Antony69 (650)
Antony69 Creative Commons License 2017.03.12 0 0 650

A kérdőív xarul van megszerkesztve.Ezért nem is töltöttem ki))) persze már nem is tenném,mert gyanús....egy multi,aki át akarja venni a hatalmat a gőzgépek használói felett.Valami ilyen szaga van)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!