Keresés

Részletes keresés

Pistike369 Creative Commons License 2004.05.16 0 0 384
Hohó!!!
Ilyet mondtak nekem, hogy részben miattam van ilyen "csendesség" itt, mert beszóltam a veszekedés miatt. Hát, hogy a végzetesnek bizonyuló hibámat kijavítsam, vagy legalább is megpróbáljam, feldobnék pár témalehetőséget.
1./ Van-e Magyarországon valami lemezbolt, ahol hozzá lehet jutni bármilyen countrylemezhez???
2./Hol lehet a neten gitártabokat szerezni bluegrass-dalokhoz.
3./van-e valami témajavaslat???:-D
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.16 0 0 383
Vigyazat, beallt a topikhalal!
Toltes 200-ra!
Bimm!
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.11 0 0 382
off

Ja, ez a Biblia? ;o)))
Ez az ami majdnem olyan jól fogy, mint az És Még Néhány Isten Kisebb Tévedéseiből, a Végül Is Ki Is Ez Az Isten Valójában, vagy a 69 További Figura Súlytalanság Esetére című jólillusztrált kiadvány? :o)))

on

Előzmény: Stms (379)
Stms Creative Commons License 2004.05.10 0 0 381
16 húr (2x8) Szépen szólt. (a koncertről bővebben az akugitárostopikba írtam)
Előzmény: PETYUS (380)
PETYUS Creative Commons License 2004.05.10 0 0 380
Ez milyen gitár? Hány húros? Nem látom tisztán.
Előzmény: ptolgyes (378)
Stms Creative Commons License 2004.05.10 0 0 379
OFF
Nem tartozik a topiknak témájához, de párezer éve a lelkipásztoroknál átvehető, Újszövetség néven...
ON
Előzmény: Kyxtor (376)
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.10 0 0 378
Na, akkor egy kis pillanatkep tegnaprol:
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.07 0 0 377
Mikó? Akkor most humorest lesz vagy gitár??? :))
Amugy a korábban beszúrt link szerint:
9. May, 2004. Sunday, 19.00. - Bp. XI. ker A38 Hajó, Bp. XI. Petőfi budai hídfőjénél
Tel: 464 3940
Előzmény: Kyxtor (376)
Kyxtor Creative Commons License 2004.05.07 0 0 376
MIKÓ?
Tud valaki nélkülözni egy pár felsőkarra rögzíthető merülésgátlót? Narancs színűt, fehér belsőrésszel!!!
Vagy inkább vigyem magammal a Hasselhoffot?
(Bár az Pamelaanderzonnak biztosan nagyobb sikere lenne!)
Kérem az aktuális irodalomban jártasakat, hogy jelezzék, ha végre könyv alakban is megjelenik a Passio (ejtsd: passzió)!
Köszi!
Előzmény: Stms (365)
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.06 0 0 375
Bemasolom ide ujra, mert most is ugy kellett utanalapozni a dolgoknak...

jún.4 . Fonográf-koncert
jún. közepe: Pesterzsébeti country-feszt.
JÚL. 16-18. SZEGED KAMIONOS COUNTRY-TALI
***JÚL. 30-31. GÁRDONY COUNTRY-FESZT. ***
aug. 13-15. Abaliget Bluegrass-feszt.

Az mar tuti, hogy Fonografon nem leszek (kiderult, hogy elvallaltunk korabban arra a napra egy bulit), de a tobbit igyekszem becelozni.

Stms Creative Commons License 2004.05.06 0 0 374
A sértődött zenészek klubja... :)
(plíz vizit our fantasztik webszájt: )http://vazze.hu/prograss)
Előzmény: ptolgyes (372)
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.06 0 0 373
Ez valami progresszív bluegrass banda? :o)
Előzmény: Stms (371)
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.06 0 0 372
Na, ismet?
Melyik formacio ez?
Előzmény: Stms (371)
Stms Creative Commons License 2004.05.06 0 0 371
Akusztik proGrass -- május 13, La Foma söröző (bp.ii.pasaréti 121)
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.05 0 0 370
61-es villamos móriczig, majd 4/6-os a hídlábáig a budai oldalon. Onnan pedig séta a dunapartra.

De azt is lehet, hogy fogsz egy taxit :o)

Előzmény: ptolgyes (369)
ptolgyes Creative Commons License 2004.05.05 0 0 369
Hogyan lehet az A38-at megtomegkozeliteni mondjuk a Delibol?
Előzmény: Stms (365)
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.05 0 0 368
Éste tucc úszni ... ? ;o)))
Előzmény: Stms (367)
Stms Creative Commons License 2004.05.05 0 0 367
Felhívom figyelmedet a "mindenki" szóra...

:o)

Előzmény: Csodaszarvas (366)
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.05 0 0 366
De ugye Kyxtor is eljön? ;o)))))))))
Előzmény: Stms (365)
Stms Creative Commons License 2004.05.05 0 0 365
Ezennel mindenki jöjjön el vasárnap az A38-ra, és ott lehet jót dumálni/verekedni/vízbehajigálni egymást! :)
Előzmény: bivanbi (364)
bivanbi Creative Commons License 2004.05.05 0 0 364
majd ezen felbatorodva irgalmatlan nagy kuss lett, mert roppantul nincs temaja senkinek, ha csak az nem hogy hagyjuk mar abba:)
Előzmény: Stms (363)
Stms Creative Commons License 2004.05.04 0 0 363
Ámen. :)
Előzmény: tibor100 (361)
Stms Creative Commons License 2004.05.04 0 0 362
Az ütésváltásról:

Azért felpróbálom az inget, hátha passzol egy picit ;)

Ez minden topik életében (sőt minden emberi kapcsolat során) bekövetkezik, aztán lecsendesül. Voltak bizony nem szép részei, ellenben kis társaságunknak egy hónapra megvan a röhögés. :)

Szó se volt igazságkeresésről. Nekem volt egy célom a "beszólásaimmal", nagyon remélem elértem.

Előzmény: countrygirl (357)
tibor100 Creative Commons License 2004.05.04 0 0 361
Sziasztok'

Na tessék, kis ideig nem néztem be ide egyéb elfoglaltságok miatt, erre alig bírtam végigolvasni az utóbbi néhány hét termését - bár ne tettem volna. Most mondhatnék olyat is, hogy irgumburgum, meg ejnyebejnye, meg moderátort ide, de a francba is, ha mi magunk nem tudjuk normálisan vezetni sorainkat, akkor mástól hogyan várhatnánk ezt el?
Aktuális mondat jutott eszembe a közelgő Fonográf koncert jegyében, vonatkozzon ez a mi kis fórumunkra is: "Meglátod rendbejönnek majd a dolgaink, lesznek még szép napjaink"

Nos, tegyük hát rendbe őket, de nem úgy, hogy eltöröljük a múltat, hanem úgy, hogy egymás hangulatáról úgy gondoskodunk, hogy örömmel olvassa bárki sorainkat. Szeretném, ha továbbra is az a tiszta lelkesedés és békés zeneszeretet vezérelné klaviatúránkat, ami legmélyen közös MINDENKIBEN, aki valaha is ideírt. Ezt erősítsük, az ellentétek helyett, amik, valljuk be létezhetnek, de intelligens módon TUDJUK őket kezelni, ez pedig azt jelenti, hogy NEM ITT és NEM ÍGY. Legyünk már felelősök is egy picit egymásért!

PONT

TIBOR100

Stms Creative Commons License 2004.05.04 0 0 360
:)

Na, hogy visszatérjünk...

Én nem értem ezt a bluegrass - country szembeállítást. Mondjuk az egyéb műfaji meghatározásokat sem, de ez más tészta. Kis hazánkban az emberek 99,99%-ának fogalma sincs arról, hogy ezen műfajok egyáltalán léteznek, így a küldetéstudattal megáldott zenészek és rajongók feleslegesen próbálnak pontosítani.

Előzmény: Pistike369 (359)
Pistike369 Creative Commons License 2004.05.04 0 0 359
Sziasztok újra!!!
Bár szerintem senkinek sem tűnt fel -hiszen volt elég izgalom- hogy nem írtam az utóbbi időben, pedig így volt. Hogy miért? Egyrészt mert nem szeretnék ismeretek hiányában véleményt alkotni, másrészt, mert én ide egy country topic miatt regisztráltam magam, azonban ezt hetek óta nem találom. Ha arra kattintok, ami a kedvencek között be van nekem állítva, akkor mindig ide lép az explorer, de ez a lap nekem nem a kedvencem. Jó lenne, ha ismét azzá válhatna. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a Fonós buli utáni napokban írt hozzászólásokat. Na, igen, arra azt mondom, hogy méltó a topichoz. (Ha szőrszálhasogatók vagyunk, akkor nem, mert az bluegrass témakörben volt, de legalább a zenéről szólt!!!) Én nagyon szeretem a zenét, és gondolom, mindenki, aki erre szokott vetődni, így van vele. És az nagyon jó, hiszen máris van egy közös pontunk, ami összeköt minket, függetlenül a véleményünktől a Publix tagok ügyében. Én például az előbb Alison Krauss-t hallgattam és nagyon jó, gyönyörű hangja van, lehet, hogy veszekedett már Jerry Douglas-szel, mikor ő poénból eldugta a rúzsát, vagy mikor megette a fitnessz szeletét, vagy megmérgezte a macskáját, de nem érdekel, mert jó hallgatni, élvezem a hangját és ez engem boldoggá tesz.
Jó, tudom, fogalmam sincs a nagy zenészéletről, mert hát én vagyok a kis szaros a csapatban, de szerintem nem vagyok egyedül a véleményemmel. Köszönöm Timinek, hogy megadta a kezdő lökést a country fórum helyrerázódásához. Ja, és, amit Petivel már beszéltünk, hogy nem úgy kellene megismertetni a nagyközönséggel a bluegrass-t, hogy a Kék fényben egy hír a következő címmel.: "Két bluegrass zenész az utcán egymásra tüzet nyitott!!!" És elég sajnálatos dolog, hogy a balhé kell ahhoz, hogy ennyien legyünk itt. Az lenne a jó, ha mindenki a mostani tagok közül ideszokna, csak a téma lenne más!!! Köszönöm, hogy elolvassátok egy gyerek véleményét is!!! Bízom bennetek!!!
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.03 0 0 358
"Az élet nem habostorta, Pelikán elvtárs. Pofonokat adunk, és pofonokat kapunk. Ki fogjuk vizsgálni!"

Ne olvass politikai fórumot, az 3* ilyen dárvá :o)

Előzmény: countrygirl (357)
countrygirl Creative Commons License 2004.05.03 0 0 357
Hát, fiúk, amit itt most csináltatok ebben a Fonó óta eltelt időszakban a fórumon, több volt, mint undorító!
Én is dolgoztam már médiában (ker. rádió), de még ott sem anyázták (é: mocskolták) egymást ennyire a többiek!
Azért gondoljatok már bele! Erre téved egy tényleg country-, bluegrass-rajongó, akinek mondjuk Szőke Tamás, Kneisz Viktor Máté, a Csodaszarvas néven író (általam nem felismert vki)stb. neve ismerősen cseng és eddig még csak a zenéjüket hallotta, mit fog gondolni rólatok!?!!? Ti abszolút nem féltitek saját kiépített képét? Én - a helyetekben - olyan picire összehúznám magam ezután a vita után, hogy ihaj!!!
Így akarjátok népszerűsíteni a műfajt?! Jó rá fogunk cseszni mindannyian. Nehogymár ilyen arogáns népség legyen a magyar country- és bluegrass (az örömzenék, a heje-huja ír és amerikai nóták) előadója, mert menten felkötöm magam!
Szóval fiúk, nézzetek jó mélyen magatokba és piszkosul kezdjéek el magatokban kutatni a fair play alapjait, mert az egotok iszonyatosan mélyre tolta azt!

Timi

ui: Ja, és - remélem, látszik -, hogy iszonyatosan nem érdekel az, hogy kinek van igaza, ki hogy próbál a másik ellen ágálni! Nem akarok senki mellett kiállni, nyilván védje meg mindenki saját magát, de SZEMTŐL POFÁBA, ne itt a fórumon mindenki szeme láttára!!! NEM VAGYUNK KÍVÁNCSIAK - sztem ezt a többi nem-zenész fórumtárs nevében is mondhatom - ARRA, HOGY EGYMÁST MOCSKOLJÁTOK! Mi benneteket szeretünk, a zenéteket, úgyhogy ne tegyétek tönkre magatokat azzal, hogy itt sárral dobáljátok egymást!

Akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek inge, az meg gyorsan öltözzön fel!!!

bivanbi Creative Commons License 2004.05.03 0 0 356
nem mondanam hogy egy budos szot is ertettem belole:)
Előzmény: Kyxtor (354)
Csodaszarvas Creative Commons License 2004.05.03 0 0 355
Bocs de nem látom rendesen :o)
Előzmény: Stms (351)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!