Keresés

Részletes keresés

gugugaga Creative Commons License 2006.01.18 0 0 29
És illik felhozni a jövő 2 nagy emeberének topikját! :-) Ha lesz egy kis időm bannert is csinálhatok.
Előzmény: A. Armstrong (28)
A. Armstrong Creative Commons License 2006.01.18 0 0 28

Elvégre megkezdődött a bringás szezon :-).

 

Az Egyéni sportágaban nagy bringás-topik felhozás van, ezért szedtem elő, csak közben látom, hogy ez a DK-ban van :-). De már kértem az áthelyezését.

Előzmény: gugugaga (27)
gugugaga Creative Commons License 2006.01.18 0 0 27
Oké, úgyis rég írtam bele.:-)
Előzmény: A. Armstrong (26)
A. Armstrong Creative Commons License 2006.01.18 0 0 26
Felhozom a topikot :-).
Wác Creative Commons License 2005.04.07 0 0 25
Valverde ma is nyert :-)
drummond Creative Commons License 2005.03.31 0 0 24
Nem is tudtam, hogy van az egyik kedvencemnek topicja!
Előzmény: gugugaga (23)
gugugaga Creative Commons License 2005.03.31 0 0 23
Anno még mint fan klub nyitottuk..
Előzmény: soft-ware (22)
soft-ware Creative Commons License 2005.03.31 0 0 22

Rossz a cím is. Rövidesen olyan lesz, mintha Armstrong-Ullrich fan topic lenne.:))

Egyébként inkább Valverde-fan.

Wác Creative Commons License 2005.03.23 0 0 21
Rossz helyen van :-)
Tsd Creative Commons License 2004.08.11 0 0 20

Minden bizonnyal az Olimpiai csapat.

hm.

 

Igen,a cyclingnews-on olvastam,de ott csak a top10 van feltüntetve

Előzmény: gugugaga (19)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.11 0 0 19
Amit a Le Tour de France topicban olvastam ahhoz kérdezem az a Team Italia az az olimpiára utazó olasz csapat?Mert ha igen megkérdezném hogy honnan nézted le az eredményt(cyclingnews.com?)mert megszeretném tudni hogy Bettini és Paolini hol végzett.
Előzmény: Tsd (18)
Tsd Creative Commons License 2004.08.11 0 0 18

hm.

Találgattuk,hogy Damiano jó formában van-e.

 

Erre a tegnapi GP Fred Mengoni megadta a választ:

 

1 Damiano Cunego  (Ita) Saeco                                  5.25.30 (37.604 km/h)

 


 

Bravó Damiano!
gugugaga Creative Commons License 2004.08.10 0 0 17
Valverde azt mondta nem érdekli annyira az olimpia inkább a vuelta!!!
gugugaga Creative Commons License 2004.08.09 0 0 16

Nekem van egy sanda gyanúm,hogy mezőny hajrá lesz.És hogy azt v. McEwen v.Zabel v.Zberg v.Freire v.Hushovd fogja nyerni.

Ha esetleg egy szökés lenne akkor pedig az esélyesek lennének benne.Ullrich,Merckx,Brochard,Voeckler,Hincapie,Boogerd,Bettini,Kirsipuu,Bäckstedt,Botero,Valverde,Vinokourov lenne benne.

Előzmény: Tsd (15)
Tsd Creative Commons License 2004.08.09 0 0 15

hm.

Nem becsültem le őket,csak azt mondtam,hogy papíron a spanyolok a legesélyesebbek.Persze ez az esetek döntő többségében mit sem számít

Előzmény: gugugaga (14)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.09 0 0 14

Szerintem azért a franciákat és a németeket és az ausztrálokat sem árt lebecsülni.

FRA:Richard Virenque,Laurent Brochard,Thomas Voeckler,Sylvain Chavanel,Cristophe Moreau

GER:Jan Ullrich,Jens Voigt,Andreas Kloden,Michael Rich,Erik Zabel

AUS:Robbie McEwen,Stuart O'Grady,Matthew White,Michael Rogers,Baden Cooke

SPA:Alejandro Valverde,Oscar Freire,Igor Astarloa,Igor Glez.Galdeano,Ivan Gutierre

Előzmény: Tsd (13)
Tsd Creative Commons License 2004.08.09 0 0 13

hm.

szvsz a spanyolok mennek a legerősebb csapattal az olimpiára.Papíron ők a legesélyesebbek

Előzmény: gugugaga (11)
Tsd Creative Commons License 2004.08.09 0 0 12

hm.

Jó hogy észrevettem ezt a topikot;)

Bár talán Damiano-t jobban kedvelem,egy kicsit ő szimpatikusabb,emberibb

gugugaga Creative Commons License 2004.08.09 0 0 11

Na gyerünk fiúk nincs már sok a vueltáig.De addig Cunegónak Zürich.

                                                                Valverdének pedig az olimpia

gugugaga Creative Commons License 2004.08.09 0 0 10
Igen én pont ezért gondolok Mayóra.Cardenas pedig tény nem egy időfutam menő de azért hegyeket nagyon bírja és talán egy hegyi időfutamon esélye is van.Heras nagy kérdés,de én mondom Vino lehet még a nagy meglepetés.
Előzmény: juharfa (9)
juharfa Creative Commons License 2004.08.09 0 0 9

Amit tudni kell az idei Vueltáról, hogy négy időfutam lesz. Rögtön az elején a csapat, majd lesz még három, amiből az egyik a Sierra Nevadai hegyi időfutam. Vélelemezhető, hogy mivel ezek mellett rengeteg hegy lesz - hacsak nincs óriási különbség az emelkedőkön az esélyesek között -, a legjobb időfutamos hegyimenő fog nyerni. Az általad említett nevek közül szerintem Evans, Perdiguero és Menchov a dobogó közelében sem lesz, Cardenas rendkívül gyenge időfutamos, Mayo meg egy talány a Tour produkciója miatt. Azért Herast és Sevillat se felejtsük, bár ők sem alkottak "maradandót" (még ezt is idézőjelben) júliusban.

Előzmény: gugugaga (8)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.08 0 0 8
Bizony szerintem is Cunego az egyik esélyese a vueltának talán(reálisan) csak Valverde,Mayo,Vino,Evans,Perdiguero,Menchov és Cardenas verheti meg.
Előzmény: juharfa (7)
juharfa Creative Commons License 2004.08.08 0 0 7

Azt már a Tour-on is láttuk, hogy miként hullanak az esélyesek mint legyek...

Az biztos, hogy ha így fejlődnek, ők lesznek a jövő emberei. Szerintem Cunego Giro győzelme nem egyenértékű egy Vuelta gyözelemmel, hát még egy Tour elsőséggel! A Vueltán mindenesetre lesznek ellenfelei, lehet hogy éppen Valverde. Hajrá! 

Előzmény: gugugaga (-)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.08 0 0 6

Kár hogy nem írtok annyit atopicba hiszen a világ 2. legjobb sportágát így elhanyagolni főleg úgy hogy talán a két legtehetségesebb fickóról van szó.

gugugaga Creative Commons License 2004.08.07 0 0 5
Ez lesz végre a verseny köztük + Menchov.A 3fiatal
gugugaga Creative Commons License 2004.08.06 0 0 4

Igazad van talán Cunego nem indul.Így azonban ott lehet még Menchov,U.Osa,Scarponi?,Beloki?,JHeras,Mayo?,Sinkewitz,Jeker,Sastre?Simoni?

Előzmény: Ciani (3)
Ciani Creative Commons License 2004.08.06 0 0 3
Cunego nem hiszem, hogy indul. Bár nem bánnám :)
Valverde nagyon jó formában van, mindenképp esélyes összetett első 5-be. Nyerni nem fog, annyira nem jó hegyi menő, hogy az időfutam hátrányát kompenzálja.
Előzmény: gugugaga (-)
gugugaga Creative Commons License 2004.08.06 0 0 2
Ha-ha-ha nagyon vicces vagy McFart azt se tudod ki-ki azt hiszem rossz topikba léptél
Előzmény: McFart (1)
McFart Creative Commons License 2004.08.06 0 0 1
dugni fognak, mi lenne
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (0)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.08.05 0 0 0
0 elképzelésem van.
Előzmény: gugugaga (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!