Keresés

Részletes keresés

m54 Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4656

"megehessek a hús mellé 15 deka krumplit"

Azzal az erővel tészta is lehetne...

Zöldbab miért nem jó?

 

Előzmény: mamicska (4647)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4655
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4654
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4653

Plusz:

 

http://termelotol.hu/hirek/gyatra-pekaruk-magyar-boltokban-ezert-morzsalodik-szarad-ki

 

Aszkorbinsav, lecitin, propionsav...

Itt jönnek a képbe az adalékanyagok. Ezek növelik a termék nagyságát, a kenyérbél lágyságát, a tészta gázmegtartó képességét; javítják a tészta gépi feldolgozhatóságát, és a késztermék kevéssé lesz romlandó. A felhasznált adalékok veszélytelennek számítanak, de kétségkívül silányabb lesz miattuk a kenyér. Lássunk néhány példát, milyen adalékanyagokat használnak a pékek.

Ha nem hagynak elég időt a kelesztésre, nem nő szép nagyra a kenyér. A probléma orvoslására a (mesterséges) C-vitamint vetik be. A lágy kenyér lassabban öregszik és ez is elérhető adalékanyagokkal. Az olajos magvakból kivont lecitinek a kenyér öregedését okozó keményítő átalakulási sebességét csökkentik. A kovászt nem vagy csak rövid ideig látott kenyerekben a savhiányt kell helyrebillenteni. Ehhez tésztasavanyító anyagokat, ecetsavat vagy tejsavat használják. Csakhogy a mesterséges savanyítás végére elvész a kenyér jellegzetes íze, aromája pedig teljesen meg is szűnhet.

A tartósabb, nehezen száradó kenyér is adalékanyagoknak köszönhető. Az előre csomagolt kenyerekben használt propionsav a penészgombák működését gátolja, de egyes baktériumok ellen szintén hat, és nyúlósodásgátló hatásuk is van. Ám a tartósítószerek gátolják az élesztő működését is, így újabb adalékok használatára van szükség.

 

 

 

Jó étvágyat! :-s :-s :-s

Előzmény: újmóni (4652)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4652

http://www.fogyasztok.hu/cikk/20100330/kenyer-zsomle-rossz-minoseg

 

"Real Bread Campaign" néven brit fogyasztóvédelmi szervezetek kampányt indítottak a hipermarketek pékségei, pontosabban azok termékei ellen. A szervezők szerint a kenyér alap-összetevői között nem szerepelhetne más alapanyag, mint víz, liszt, élesztő és só.



Az aktivisták ugyanakkor azzal vádolják a nagy áruházak saját pékségeit, hogy termékeiket mesterséges adalékanyagokkal, tartósítószerekkel, több tucatnyi E-betűs kiegészítővel készítik, így azok nem csak egészségtelenek, hanem messze nem is olyan finomak, mint a hagyományos eljárással készített pékáruk.

A hipermarketek pékségei inkább csak egyfajta élelmiszer-szoláriumoknak tekinthetők, nem pedig igazi péküzemnek - állítják a szervezők, akik szerint gyakran előre elkészített, mirelit termékek felmelegített verziója kerül a polcokra. Köztudott, hogy az áruházak rendszeresen alkalmazzák a kenyér illatát egyfajta vevőcsalogató, vásárlásösztönző módszerként. A friss pékáruk illatát bejuttatják a bolt szellőzőrendszerébe, így azt a vevők gyakran már a bejáratnál, a péktermékek részlegétől jóval távolabb is érzik.

Előzmény: püfffneki (4643)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4651

Egy kis kódolt Orbánozás... :-DDD

 

 

Előzmény: arnyekxxx (4650)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4650

és a te cukros diétád alapján milyen általános érvényű következtetést kellene levonni?

Előzmény: mamicska (4647)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4649

szerintetek az ócsó kenyér másnapra ehetetlen

 

én pl pont azt írtam, hogy az egyik bót occokenyere az kimondottan finom és sokáig ehető. A másiké meg ugyanannyiért már másnaposan is csak haleledelnek jó

Előzmény: püfffneki (4643)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4648

az összes szegény cukorbeteg...?

 

Vagy mijjaszöszért vetíted itt a diabéteszes étrendet?

 

 

Előzmény: mamicska (4647)
mamicska Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4647

látszik, hogy mindenből annyit ehettek, amennyit akartok

 

egy hétig szoktam enni u.azt a kenyeret és nem érdekel különösebben, hogy milyen

15 éve u.olyan összetevőkből áll a reggelim és a vacsorám

 

reggelire 2 szelet korpás kenyér, margarinnal, hosszú feketével

vacsorára 2 szelet korpás kenyér, vajjal, egy-egy vékony szelet sajttal( trappista), egy-egy vékony szelet közönséges felvágottal - amilyenre jobbak rá sem néznek - paprika, paradics.

 

 

15 éve megfelel, mert nem érdekel, hogy mi van a tányéron - na most ha egy divatos rozs ( nem malátával festett!!) kenyérből fél szelet adja ki u.azt a súlyt. tehetnék rá fél szelet felvágottat és fél szelet sajtot - igaz? Netán rápakolom a 2-2 szeletet egy fél kenyérkére - de az valahogy hülyén fest.

 

ennyi és talán így érthető

( igyekszem a reggelin és a vacsorán megspórolni  a CH-t azért, hogy délben - ha éppen úgy adódik, akkor megehessek a hús mellé 15 deka krumplit. Rizst és tésztát soha. Kis krumpi vagy zöldségek, de ott már méricskélni kell.

 

nagy vonalakban...

muszáj igyekezni, mert a támogatást kockáztatom és én már fizettem évekig az inzulin teljes árát, ami havonta több volt, mint a nyugdíjam ( akkor még nem volt rajta támogatás, de ezt manapság megint elég könnyű elveszíteni, hála kormányunk emberséges hozzáállásának, amiért 3 havonta ellenőriznek és fenyegetnek, hogy húúúúúúúú csak 2 tizeden múlik a támogatása, maga bűnözik...stb.)

 

ennyi és ne kezdjen el senki magyarázni, hogy így a CH meg úgy a CH és blablabla, mert ez a cukor az én cukrom és mindenki a saját cukrának legjobb ismerője, Jobb, mint a diab. doki:)

újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4646

:-))))

 

 

Előzmény: gitana19 (4645)
gitana19 Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4645

Nálam meg olyan kevés fogy, h zsemlyét veszek, amit egyből a fagyasztóba száműzök, és igény szerint szedek elő. Persze margarinnal valszek meg lehet kenni a 3napos kenyeret is, de én vajat használok, azzal kicsit bonyolultabb.

Megenni meg mindent meg lehet. Egyszer. A 3napos, szobahőmérsékleten tárolt francia krémest is, csak ugye gusztus dolga. :)

Előzmény: püfffneki (4640)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4644

Nézd, igényszintek között is van különbség.

 

Neked ehető - másnak meg nem. Punkt.

 

Én simán megveszem 3-400 ft-ért a félkilós minőségi kenyeret (magos, rozsos, stb.), mert az elfogy az utolsó morzsáig.  Minek vegyek egy egész kilót, ha ott szárad a polcon...?

 

Egyébként se nagyon eszünk fehérkenyeret...

 

 

Előzmény: püfffneki (4643)
püfffneki Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4643

Nem az árról volt szó, hanem arról hogy szerintetek az ócsó kenyér másnapra ehetetlen. Nálam nem.

Egyébként nyáron kevés kenyeret fogyasztok. Most a sült paradicsom mellé muszáj:))

Előzmény: újmóni (4642)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4642

Igényesek vagyunk.

 

Nem bagóra, meg piára költjük a pénzünket, hanem minőségi élelmiszerre.

 

 

Előzmény: püfffneki (4640)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4641

Ne tetézd, ne tetézd...

 

Qrvára semmi köze a szeletszámnak a jóllakáshoz. A súly számít. az pedig adott lisztmennyiségből mindig ugyanannyi lesz.

Persze ha te térfogatot eszel, az a te dolgod.... :-DDDD

 

EGyed csak az huszonötféle E.... térfogatnövelőt.... :-s

 

 

Előzmény: püfffneki (4640)
püfffneki Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4640

Legközelebb fotózd le a tiedet és mellé egy kilós veknit.

Te úgyis sütöd állandóan és imádod az ilyen linkeléseket.

Vagy számold meg hány szeletre osztod.

 

Érdekes hogy milyen igényesek vagytok.Én a hetes kenyeret is megeszem. Télen simán. Nyáron berakom a hűtóbe ha nem fogy.

Nagyon meggondoltan adok belőle a tyúkoknak:))

Előzmény: újmóni (4630)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4639

Urassan megélsz a nyugdíjjadból.... :-DDDDD

 

 

Előzmény: mamicska (4636)
mamicska Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4638

nem érti, nem érti, de magyarázza:)) Szegény:(

arnyekxxx Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4637

mikor mi, hol a zosankenyér, hol a félbarna, hol a fehér, bár szvsz mindegyik ugyanaz a csak a cimkét cserélik.  Mondjuk amig cora volt ez a bolt addig is a környék legjobb bolti kenyerét csinálták, aztán  az átósanosodás elején volt egy időszak amikor ehetetlen szarrá változott, hálistennek pár hónap után helyre állt a világ rendje.

Előzmény: mamicska (4635)
mamicska Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4636

na ez legalább semmivel sem terheli a költségvetésünket. És még gyúrnom sem kell, ami emlékezetem szerint lánykoromban a nemszeretem munkák közé tartozott. Nem véletlenül.

Szükségből biztos megcsinálnám, de hogy nem lennék boldog tőle, az biztos.

Előzmény: arnyekxxx (4633)
mamicska Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4635

az a 139 ft-os?

 

( a pilisi Auchanban valahogy minden pékáru jobb, mint máshol). A magor boltok kitalálója is ott vásárol:)

Előzmény: arnyekxxx (4631)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4634

Szoktam én is tésztát gyúrni. :) Hihetetlen a különbség egy bolti (akárhány trilliótojásos) és a frissen készített között.

EGy jó kis gombás-tejszínes tagliatelle... Nymmm! :-)

Előzmény: arnyekxxx (4633)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4633

Ha már személyes élmények, nálam az év spórolási és gasztroélmény-projectje a frisstésztára átállás.  Erőteljes szélesmetélt és spagettifogyasztás terheli a bankszámlánkat és egészségünket. A legalljateszkogazdaságos tojásnélküli vagy max 2tojásos kategória ami vagy ehető vagy nem, az kerül 400ft-ba. Ehhez képest egy kiló liszt 110, 4 tojás 120ft (ennél több tojással számomra ehetetlen) így max 230ból megvan egy kiló friss, a boltinál nagyságrendekkel finomabb tészta.

 

 

 

újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4632

A madarasban szerintem a gyökérkenyér nagyon finom - de csak ha friss. Meg ha a pék előkészítő ember nem vizezi le, és kellő ideig süti.

 

Agyrém, mikor fényesre vizezik, holott - többek közöttt - az a lényege, hogy lisztes, durva a külső héja.

 

Nem olcsó, de finom.

Előzmény: arnyekxxx (4631)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4631

egyébként itt most elnézéstkérően szégyenkezve teszek egy bejelentést: igazából ritkán sütök kenyeret, mert a közeli madarasban mindig akciós valamelyik helyeben sütött, a kenyerespolcon legtöbbször még meleg kenyerük, és nem tudom milyen varázslattal élnek, de isteni finom, és szemben pl az occo teszkókenyerekkel, amik max a vásárlás napján ehetőek ezek napok múlva is jó állagúak és finomak. 

újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4630

Mi 1x próbálkoztunk és a produktum nem láccott nagyobbnak fél kilós cipónál.

 

 

Mondjuk aki 40-50 éves korára nem tud felfuttatni egy élesztőt, az is jelent valamit.... :))))

Előzmény: arnyekxxx (4624)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4629

Egyébként van az a mondás, hogy "aki olvasni tud, az sütni-főzni is".

 

Úgyhogy levonhatjuk - ez esetben is - a konzekvenciát a "nem éri meg"-ről, meg a cserebogarak halhatatlanságáról tnyitó olvasási képességeiről. :)))))

Előzmény: arnyekxxx (4624)
újmóni Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4628

Igen-igen. :)

 

 

Előzmény: gitana19 (4627)
gitana19 Creative Commons License 2013.08.13 0 0 4627

Mint a 10 000 Ft-os lekvár.

Előzmény: újmóni (4625)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!