Ha nem tud törökül akkor nem is kell.:) A török macska is hófehér,de az imád úszni meg halászik is.Csak magyagországon ritka mint a fehér holló. Kösz van 2 kis gézengúzunk meg 3 nagy annyi azért elég..:)
sziasztok! nekem is lenne ajándékba 3 cicám! az egyik szintén hófehér, egyik szeme kék, a másik zöld, ő kb. 3 hónapos. a másik 2 kb 2 hónapos, egyik vörös, másik fekete. Nyíregyházán vannak.