Keresés

Részletes keresés

Stms Creative Commons License 2004.07.09 0 0 444
Akkor konzultálok Katrinnal, elvileg hozott nekem a prágai tecsóból. :)
Ettől függetlenül útba ejthetünk Szegeden is valamit. :)))))))
Előzmény: ptolgyes (443)
ptolgyes Creative Commons License 2004.07.09 0 0 443

Hmm... Becherovkaban benne vagyok... :-) Ezek szerintem majd meg kell latogatnom a Tescot erosen indulas elott...

Előzmény: Stms (438)
countryboy Creative Commons License 2004.07.09 0 0 442

Ja az első szám a sorban a :09 azt jelenti, hogy 9 másodperc után kezd el énekelni az énekes, a második szám a dal hossza (ki hitte volna?) a harmadik az un. BPM (beats per minute) szám, ami a dal ütemét jelzi. A többi magától érthetődő.

Ez csak egy kis rádiós információ akart lenni.

countryboy Creative Commons License 2004.07.09 0 0 441

countrygirl,

hallgasd meg a műsort és rájössz ki vagyok.

www.civilradio.hu FM 98.0

real player szükséges!

Holnap 1 órakor a legfrissebb country slágerek!!!!

Izelítő a holnapi műsorból:

 

Too Much Of A Good Thing Is A Good Thing    Alan Jackson    :09    3:06    108    Cha-Cha
Here For The Party    Gretchen Wilson    :15    3:23    124    East/West Coast
The Bride    Trick Pony    :07    2:57    120    West Coast
Nothing On But The Radio    Gary Allan    :14    3:30    109    2-Step/Cha-Cha
(I Wanna Hear) A Cheatin' Song    Anita Cochran Feat. Conway Twitty    :10    3:51    99    Cha-Cha/Ballad
The Last Thing She Said    Ryan Tyler    :12    4:04    72    Ballad
It's All How You Look At It    Tracy Lawrence    :17    3:03    114    2-Step
Dance With My Father    Kellie Coffey    :11    4:03    80    Ballad
My Love Will Not Change    Hal Ketchum    :19    3:32    94    2-Step

 

és még az új Mark Chesnutt dal, a The Lord Loves The Drinkin' Man.

 

George Jones legyen veletek!


Stms Creative Commons License 2004.07.09 0 0 440
Cuccot vinni?
Tudod te mennyi helyet foglal el egy sátor az üvegektől?
Előzmény: countrygirl (439)
countrygirl Creative Commons License 2004.07.09 0 0 439

Sátras lehetőség van a helyszínen. De ha nagyon nem akartok cuccot hozni, vannak fapadok is ott.:)))

 

Countryboy,

azért kíváncsi lennék, helyesen tippeltem-e.

Szombat du. melyik rádióban lehet hallani téged/hogy érem el a netről?

 

Tiborom,

jöttök a kamionosra?

 

 

Üdv., jó 7végét mindenkinek!

Timi

 

Már csak 1 hét a szegedi kamionosig!

Előzmény: Stms (438)
Stms Creative Commons License 2004.07.09 0 0 438
Mondjuk úgy, hogy egy üveg Becherovka társaságában leisszuk magunkat a Tisza parton.
Gőzöm sincs. Ilyeneken nem gondolkozom. Valszeg a szegedi pu-n nem veszélyesebb éjszakázni, mint Nápolyban. :)))
Előzmény: ptolgyes (437)
ptolgyes Creative Commons License 2004.07.08 0 0 437

Na, helyes!!

Akkor tuti lesz utitarsam... :)

Szallast hogy gondoltad?

Előzmény: Stms (436)
Stms Creative Commons License 2004.07.08 0 0 436
Menjünk...
Előzmény: ptolgyes (435)
ptolgyes Creative Commons License 2004.07.08 0 0 435

Sziasztok!

 

Gardonyi musort sajnos passzolom.

Viszont lehet, hogy a szegedi szombatra le kene ugranom... Ma majd meg meglatom...

 

--

Peti

Stms Creative Commons License 2004.07.08 0 0 434
Egye fene, ennyi ökumenizmusdt vállalok, megnézem a hastáncot. :)
Előzmény: countrygirl (431)
countryboy Creative Commons License 2004.07.08 0 0 433

FIGYELEM country rajongók!!!

 

Eredeti USA import CD-k egyenesen az USA-ból rettentő olcsón, vidéki postázással. Ha valakit érdekel, írjon. Előre mondom az árat és utánvét lehet fizetni.

Van egy fantasztikus akciós listám is, ezen minden CD (Alabama, Lorrie Morgan, Restless Heart, Rick Trevino, Alan Jackson, Tim McGraw, Hal Ketchum, Clint Black, Diamond Rio, Mark Chesnutt, Joe Diffie, Judds, Reba McEntire, George Strait, Wynonna és hasonló nagy nevek) csak 2600 Ft/db.

 

countryboy

 

countrygirl Creative Commons License 2004.07.08 0 0 432

Az előbb kicsit visszalapozgattam a fórumon, konkrétan a legelejére... elég érdekes volt látni, ahogy Okoska elindította ezt az egészet, alig ismerték Tóth Andris nevét (aki szinte azóta itt már fogalom - legalábbis számomra az!:)), a Riverről meg azt sem tudták, hogy létezik.

Jut eszembe!

Aki igényt tartana River CD-re, nekem szólhat!!!

 

Na, csak ennyi úgy hirtelen:) 

countrygirl Creative Commons License 2004.07.08 0 0 431

Tibikém!!

Sziaaa!!!:)

 

De rég láttalak!

1. Annyira jó volt a Bojti-koncert! Kár, hogy nem tudtunk előtte/utána beszélni!

2. a 30-as telefonom most nem él egy ideig (az okát majd személyesen elmondom!), és ezért csak Bojti-konc. után, vas.este kaptam meg a péntek reggeli sms-ed!

Mit kerestél te Szegeden!?! Retyezát mikor lesz? Mentek?

 

Pussz... és örülök neked, hogy újra itt!

 

Timi

 

ui: Gárdonyról még nem tudok részletes programot, de a kamionos country-s programja a következő:

júli 17. szombat du: hastánc (najó, nem country, de ez is közel áll a szívemhez) + musical-egyveleg bemutató (tudooom, ez sem country, de valaha ezt is csináltam),

20.00: River-koncert, utána: Belasi - szlovák (vagy szlovén... még mindig nem tudom) country-együttes, majd: Indigó (nosztalgia-zenék: Omega, Illés, Bikini), utána meg buli-zenék: Zsomboy's

 

 

Előzmény: tibor100 (430)
tibor100 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 430

Sziasztok!

 

Régen sikerült már írnom ide  a  fórumra, főleg mióta az új formátum van állandóan visszapattan az üzenet. Most megint próba...

 

Szóval tegnap este megint sikerült átélni, hogy Kaszab Tibi szeretgeti a  gitárjának húrjait Bordácska és Szőke M társaságában. Lehívtam egy kollégámat, aki még eddig soha nem hallott róluk, hát teljesen lenyűgözte (őt is) az, amit élőben művelnek ezek a  srácok.

 

Countrygirl, te mindig jólinformált vagy, nem tudsz véletlenül valamit a gárdonyi részletes programról? Bár szerinten PTOLGYES lehet, hohy jobban informált a  tárgyban. Megosztanátok velünk?

countrygirl Creative Commons License 2004.07.08 0 0 429

Hűha, gondolkozzak...! Ilyenkor veszem hasznát szőke tincseimnek, mert tudok rájuk hivatkozni, ha ilyet kérnek..:))))))

... de ha az olyanok, mint pl. Budapest-Tök autóbuszjárat, Bluetimer's és a Rainbow Music jelent vmit így együtt, akkor lehet, hogy jól gondolkoztam...:)

 

 

 

Előzmény: countryboy (428)
countryboy Creative Commons License 2004.07.07 0 0 428
countrygirl, tuti hogy ismerjük egymást!
Gondolkozz!!!
Vagy tényleg menj fel a netre szombaton 1 órakor és hallgasd meg a műsorom!
countryboy
countrygirl Creative Commons License 2004.07.07 0 0 427

Countryboy!

 

Te ki vagy?!

Nem lehet, hogy ismerjük egymást?

... csatlakozom ptölgyeshez, ebben az egy esetben én is sajnálom, hogy nem vagyok bp-i. Hallgathatom itt a "popular regional radio"-t.:) ... ja, hallgathatnám a Slágert is, mert nagyritkán benyomnak egy Fonográf-ot vagy Dédapám-at (Postakocsi-t), de azt már kicsit unom.

 

Amúgy Bojtorjánék szűnni nem akaró hatalmas tapsot kaptak, amikor Zoli ezt mondta:

- Nem tudom, feltűnt-e Önöknek, hogy a színpadon igazi emberek vannak, igazi hangszereken játszanak itt, Önöknek.

Szeretném, ha a gyermekeink is megtanulnának igazi hangszereken játszani, hogy tovább élvezhessék az élőzene varázsát.

 

Üdv. Timi

 

Előzmény: countryboy (426)
countryboy Creative Commons License 2004.07.07 0 0 426

Ime a haverjaim!!!

Jópofák mi?

Big & Rich rules!!!

ptolgyes Creative Commons License 2004.07.07 0 0 425
Jobban belegondolva nincs is radiom... :-D
Előzmény: Stms (424)
Stms Creative Commons License 2004.07.07 0 0 424
Akkor add már ide a rádiódat! :)))))))))))))))
Előzmény: ptolgyes (423)
ptolgyes Creative Commons License 2004.07.07 0 0 423

Nofene!

Most sajnalom, hogy nem vagyok pesti... :)

Előzmény: countryboy (422)
countryboy Creative Commons License 2004.07.07 0 0 422

Ha pestiek vagytok és akarjátok hallani minden héten a legújabb country slágereket, akkor CIVIL RÁDIÓ FM 98.0 szombaton 13-tól 14-ig. MOHA zene.

Én szerkesztem és vezetem.

A neten is fogható real player-el.

George Jones legyen veletek!!! :)

ptolgyes Creative Commons License 2004.07.06 0 0 421

Most hallgatom ezt a Big & Rich dolgot...

Elso velemeny: erdekes... :) Country Rock a javabol. Mokas a metalra emlekezteto enekhang mellett hallgatni egy banjot, majd jon a rap... vagy mondjuk a fuvola mellett hallgatni a torzitott gitart es a steel gitart.

Előzmény: countryboy (417)
ptolgyes Creative Commons License 2004.07.06 0 0 420

Szia!

 

En Felsozsolcan futottam ossze veluk masfel hete, Atti elegge meglepodott, de engem azert rogton tudott mihez kotni (pedig nem vagyok eb)... ;-)

Nagyi dunnaja akkor is volt, a masik nem remlik. Oly nagy sikert aratott a zenejuk, hogy tapsoltunk vagy 10-20-an... :-(

 

--
Peti

Előzmény: countrygirl (418)
Stms Creative Commons License 2004.07.06 0 0 419
:)
Ez a "nincs messze innen" tipikus. :)))))))
Előzmény: countrygirl (418)
countrygirl Creative Commons License 2004.07.06 0 0 418

Sziasztok!!!

 

Tudjátok, hol voltam vasárnap?

BOJTORJÁN-koncerten!!!! Bordács Atitól annyit sikerült megtudnom, hogy júli közepén lesznek Aggteleken (ugye ez van északon? - mindig keverem Abaligettel... bocs!!!). Annyira jó volt! Játszottak gyerekszámokat is: Nagyi dunnája (3x2 méter, lálálálá), Róka-rege-rock (bevallom, az egész számban csak Andris gitározása tetszett...), meg a jól bevált Bojtorján-dalokat. Ja, és szeptemberben jelenik meg a lemezük!!!!:))))

Bordácsati nem tudta, hogy honnan vagyok neki ismerős... aztán, amikor odamentem hozzá: - JAAAA, a Poló! Tényleg, te szegedi vagy és az nincs messze innen. (Mórahalmon volt)

 

Na, most csak ennyit.

countryboy Creative Commons License 2004.07.05 0 0 417

Howdy!

Itt új vagyok, de szerencsére a country-ban nem.

 

Az első hallgatnivaló ajánlatom:

BIG & RICH - Horse of a different color

 

A Lonestar-ból 1997-ben kiebrudalt John Rich alapította haverjával, Big Kenny-vel, májusban jelent meg az első CD-jük. Ha akartok valami újat hallani, nem pedig a szokásos kliséket, akkor ez az igazi countryzene, már aranylemez az USA-ban, ami manapság 2 hónap alatt jó példányszámnak számít (500.000 db), hiszen már szinte közhely, hogy Nashville mekkora válságban van jó ideje. Jellemző John Rich esete is, aki nem fogadta el hogy a Lonestar átmegy a nyálas, country-pop zenét játszó bandák közé (ilyen még pl a Rascal Flatts) és kilépett a bandából. Aki ismeri a Lonestar lemezeit, az tudja, hogy a legelső 1995-ös albumok mennyire más mint amit most csinálnak, az még egy igazi honky tonk zene volt, Merle Haggard és George Jones nyomában. A csapat a populáris country irányába ment el (azért hogy ismertebbek legyenek és ezáltal több pénzük legyen), akárcsak a szólisták közül Faith vagy Shania, őket nevezik "Murder"-nek odakint, akik megölték a country-t Nashville-ben, a Music Row-n (itt található a legtöbb stúdió).

Ha valaki közületek ismeri Alan Jackson és George Strait duettjét, a Murder On Music Row-t akkor tudjátok miről beszélek.

Ennyit elöljáróban, mert oldalakat tudnék irni erről a témáról.

Szóval ha új hangzású, pörgős és kissé rockos country-ra vágytok, BIG & RICH!

Lehet velem vitázni, de ebben a csöpögős, rádiók által manipulált ki lehet sztár és ki nem világban jó hallgatni egy olyan számot, mint pl a kezdő dal, a Rollin' és nem csak a benne lévő rap betétre gondolok. Valahogy pörög az egész és ez tetszik.

 

A következő ajánlatom: az új Jimmy Buffett lemez, a License To Chill, rajta olyan sztárok vendégszereplésével, mint Clint Black, Alan Jackson, George Strait, Toby Keith, Martina McBride, Nanci Griffith. Ez sem rossz ám!!!

De erről majd legközelebb!

 

countryboy

 

countrygirl Creative Commons License 2004.06.30 0 0 416
szombaton van a country-nap
Előzmény: ptolgyes (415)
ptolgyes Creative Commons License 2004.06.25 0 0 415
Szia Timi!

Udv ismet koztunk... :)
Melyik napon is van a 3 kozul a country?

Udv.
--
Peti

Előzmény: countrygirl (414)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!