Keresés

Részletes keresés

Philisteus Creative Commons License 2004.03.11 0 0 950
Putnokon tombol a rasszizmus! Még ilyet.

http://www.origo.hu/itthon/20040310szegyenbodeban.html

geronim0 Creative Commons License 2004.02.04 0 0 949
na mindenki szégyellje el magát. hogy a f...omba lehet ennyit inni? elfelejtettek írni, erős a cefre? köcsögök!
sugárhányó Creative Commons License 2004.01.15 0 0 948
Hol van már a tavalyi márvány? Mit!
Előzmény: geronim0 (947)
geronim0 Creative Commons License 2004.01.12 0 0 947
ismerem ezt a fószert ez lopta el a márványkoptatott farmerdzsekimet Ürömön tavaly.
Előzmény: Labor (944)
4RESK Creative Commons License 2004.01.12 0 0 946
Buék, szesztársak!

Jó látom? Dudu iránymutatásai eltüntek? O-:

Geitenbeffer Creative Commons License 2004.01.09 0 0 945
Még most is a fülembe van az a zene, amit a gép játszott, amikor csilingeltek a huszasok...

"Váo! ájfígú!"

A mazlista... en vagy ket eve dobalom bele a szart, es meg atlosan se jott ki harom citrom soha.

Előzmény: Labor (944)
Labor Creative Commons License 2004.01.09 0 0 944
Rákkendroll.

B@sszameg

Előzmény: Labor (943)
Labor Creative Commons License 2004.01.09 0 0 943
Na szóval Rákkendroll.
Előzmény: Labor (942)
Labor Creative Commons License 2004.01.09 0 0 942
Dudu tiszteletére tartottunk egy rövid megemlékezést a pagátba. Hazafelé az öreg Szekeres Béla bát igazoltatta a rendőr, itt láthatjátok, amint a kerékpáregyenesentolás feladatot próbálja teljesíteni.

Ez a másik kép meg a Drótos Öcsit mutatja, amikor 46 forintot nyert a gyümölcsösön. href="http://www.tar.hu/laboratorium/forum/rnr.jpg">Rákkendroll..

Philisteus Creative Commons License 2004.01.08 0 0 941
Figyelj, indiánus, ha lejátszottad (nyilakkal mozog, pezsgőt iszik, ha nem eteted meg a becsomagolt Katica tortabevonó csokikkal, gyorsabban berúg), akkor a büfik és a pukik alapján szinte teljes bizonyossággal azonosítható.
geronim0 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 940
hidd el, ez nem ő. a tolókocsi hozzá van nőve. ateista.
Előzmény: Philisteus (939)
Philisteus Creative Commons License 2004.01.07 0 0 939

http://www.area29.com/flash/index.php?g=sobersanta

Feltétlenül nézzétek meg. Böfög, fingik (talán a bokáját is lefossa, de mindig korábban leesett a háztetőről). Ezek alapján nem lehet más, mint Dudu, Mikulásruhában. A tolókocsi, kevlármankó hiánya se zavarjon senkit: útba eshetett neki Lourdes.

Geitenbeffer Creative Commons License 2004.01.05 0 0 938
De, jól láttad!

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: sugárhányó (936)
geronim0 Creative Commons License 2004.01.05 0 0 937
kicsit részeg vagyok mert kilenc napja egyfojtába iszok. most kicsit elérzékenyültem ettől a felém megirányuló bizalomtól. diktáltam a szöveget mert nem látom a képernyőt és a tasztatúrát sem egészség, BÚÉK mindeninek
Előzmény: sugárhányó (934)
sugárhányó Creative Commons License 2004.01.05 0 0 936
látátok lázi truty uj kocsiját opel kadet.hát azért ezek a németek tudnak autót csinálni az má biztos.vagy csak részeg voltam?vagyok?
Bigyo Creative Commons License 2004.01.05 0 0 935
Ezt az optikai élményt kéretik képekkel illusztrálni!!!
Előzmény: freeze flash (927)
sugárhányó Creative Commons License 2004.01.05 0 0 934
nem verekednek már ezek a mai fiatalok.most is lövöldözés volt a nijlonba.vilu bá szerint ez fejlődés.má teljesen olyan mintha főfaluba lennék a nagy pestbe.geronimO szép a tyikpálinkás fotó belöled még polgármester is lehet
sugárhányó Creative Commons License 2004.01.04 0 0 933
a putnoki ürhajós repes a szivem. megelőztük nemtit
geronim0 Creative Commons License 2004.01.02 0 0 932
és a tolókocsi? férfi, 7.22 ezrelék, Rigában, a földön. ez rendben. mi van a tolókocsival?
Előzmény: MagilllaGorillla (930)
csabor Creative Commons License 2004.01.02 0 0 931
buék
MagilllaGorillla Creative Commons License 2003.12.30 0 0 930
"Az egyelőre nem azonosított középkorú férfira öntudatlan állapotban, Rigában találtak rá. Véralkoholszintje 7,22 ezrelékes értéket mutatott, amely világrekordnak számít."

Amíg nem azonosították, addig semmiképpen sem indulhatunk ki abból, hogy nem putnoki volt. Talán Dudu személyesen? Lehet, hogy nem is az űrben van, hanem Rigában? A személyleírás minden esetre illik rá (középkorú férfi, 7,22 ezrelékkel).

Előzmény: Philisteus (921)
geronim0 Creative Commons License 2003.12.28 0 0 929
a nyugati embertípus mint Te, nem tudja hol keresse. Kiotóban is csak bizonyos helyen vannak ocsaják, meg geikók,-hogy tudjál csinálni agy jó szadót, a samiszenről nem is beszélve.
Előzmény: Philisteus (928)
Philisteus Creative Commons License 2003.12.28 0 0 928
Végigolvastam a www.putnok.hu honlapot. Ebből egyértelmű, hogy nincs is kocsma Putnokon, csak kastélyok, kultúra, gömör expo, polgári érték meg effélék.
Akkor most mi van?
freeze flash Creative Commons License 2003.12.26 0 0 927
Igaza van, van még egy újság-papír-írószer üzlet is, de ott csak maximum a papír mellé két puszit lehet kapni /megjegyzem, qrva jó segge van a csajnak/, éééééééés, igaza van, van még egy zöldséges üzlet is, ahol, minő csoda, valóban lehet kis vodkákat nyelni. Hm. Elszámoltam volna magam?! Nem hiszem, ez nem italbolt. :-)))
Előzmény: Gryllussss (926)
Gryllussss Creative Commons License 2003.12.26 0 0 926
Nem kellene itten kérem a helyi szubkultúra gazdasági infrastruktúrájával kapcsolatos féligaz megjegyzéseken keresztül történő demoralizáló kísérletekekre alapozott hozzászólásokkal rontani a helyzetet. Biztos hogy nem csak 4 azaz négy bolt van ott, ahol vodkát lehet kapni. Igaz, hogy amikor én putnokon boltba jártam, akkor a polgmesternek még fényképészete volt a játekbolt mellett, és nem is vodkát vettem, de akkor is. :)
freeze flash Creative Commons License 2003.12.26 0 0 925
Csatlakozom, bazdmeg. Vicces.
A múltkor megittam simán kezdésnek egy kiflit /2 dl vodka zsebből/, majd két sört, mert szomjas is voltam, aztán tovább vodkáztam. Aztán tettem egy kört, ami boltonként 1-1 dl vodkát jelent /4 bolt van/, aztán visszatértem a törzshelyemre.
Aztán tettem még egy kört, majd tovább söröztem a presszóban. Ez így ment reggel nyolctól - mert akkor mentem le -, délután fél ötig.
Saját lábamon távoztam. ;-D

Igaz, a májfunkciómban két enzim, az ALAT, meg az ASAT érték meghaladta a határérték 53x-osát /!!!!! papírom van róla, wazz!!!/, de aszonták, regenerálódik. Reméljük! :-)
Két hét alatt visszaálltak a normál érték kb. másfélszeresére. Most úgy benne vannak a határban, habár vörösborozok.

Előzmény: Labor (922)
geronim0 Creative Commons License 2003.12.24 0 0 924
Boldog Disznórészeg Karácsonyt! :O)
Labor Creative Commons License 2003.12.23 0 0 922
ezrelék? bah!
höhö. ilyet szól: ezrelék. Pitiáner.
Előzmény: Philisteus (921)
Philisteus Creative Commons License 2003.12.23 0 0 921
"Megdőlt a véralkoholszint világrekordja

Index
2003. december 19., péntek 15:36

Valószínűleg egy lett férfi döntötte meg a részegség világrekordját, miután a rendőrök a halálos véralkoholszint dupláját mérték nála.

Az egyelőre nem azonosított középkorú férfira öntudatlan állapotban, Rigában találtak rá. Véralkoholszintje 7,22 ezrelékes értéket mutatott, amely világrekordnak számít.

Egy átlagos ember 1,2-es értéknél már hányni kezd, 3,0-nál elveszti eszméletét, 4,0 ezrelék véralkoholszintnél leáll a légzés. "Ez az eredmény a Guinnes rekordok könyvébe illik" - mondta el a Reutersnak a rendőrség szóvivője.

A rigai kórház intenzív osztályának vezetője, Martins Sics újságíróknak nyilatkozva elmondta, még nem fordult elő olyan, hogy valaki túlélt volna egy ekkora alkoholos dózist, de még a vodkavedelő hagyományaira büszke Oroszországban sem történt ilyesmi.

"Nem fog emlékezni semmire, amikor magához tér" - mondta Sics.

Novemberben egy vidéki vodkaivó-versenyen halt meg a győztes, amikor másfél liter vodkát nyakalt be kicsivel több mint félóra alatt.

A verseny körülbelül negyven percig tartott, és a szerencsétlen győztes három félliteres üveg tartalmát döntötte le a torkán. Miután ezzel megnyerte a fődíjat - további tíz liter vodkát -, taxival szállították haza, otthon azonban hamarosan elhunyt

Az ősszel a cseh véralkohoszint-rekordot megdöntő brnoi férfi vérében 5,5 ezreléknyi alkoholt találtak - írta a Právo című prágai lap. Az ittas férfira egy városi parkban találtak rá a rendőrök.

Az illető saját bevallása szerint egy zenei fesztiválon vett részt a barátaival, és megivott legalább két liter tömény szeszt sörrel keverve. A csehországi rekord eddig 4,9 ezreléknyi alkohol volt, amelyet egy szintén dél-morvaországi férfi vérében találtak néhány évvel ezelőtt."

Hol vagytok, putnokiak??? Brigádkirándulás volt Rigába? Vagy már mindenki leköröz benneteket???

geronim0 Creative Commons License 2003.12.22 0 0 920
Dudu ezt a szöveget a világegyetem minden létező kommunikációs nyelvére fordítva elvitte a Distoloveren:
A szervezetben lévő alkohol mennyiségét ezrelékben szokták megadni, vagyis, hogy 1000 egységnyi folyadékban - az ember esetében a vérben - hány gramm alkohol van. A vér alkoholtartalma egyenesen arányos a kilélegzett levegő alkoholtartalmával, ezért mérhető belefújós szondák segítségével: 0,01-0,02%, azaz 1-2 ezrelék még semmilyen különös hatást nem gyakorol az emberre. Ennél több a kellemes érzéseken túl már szédülést is okozhat. A vér alkoholkoncentrációja a csúcsértéket 45-60 perc múlva éri el, az előbb elmondottaktól függően. Az alkohol 90 százaléka a májban bomlik le, 10 százaléka a vesén és a tüdőn keresztül változatlan formában hagyja el a szervezetet.
Először kellemes, eufórikus hatás jelentkezik nyugalommal, gátlások oldódásával, majd beszédkésztetés, 0,3 ezrelék fölött észlelhető a kritikai készség zavara és a koncentráció csökkenése figyelhető meg.
0,8-1,2 ezrelék már az ittasság fázisa, ekkor a térlátás, egyensúly, helyérzékelés zavara kezd kibontakozni.
1,2-1,6 ezrelék táján enyhe részegség mutatkozik: elkent beszéd, gátlástalansággal, megnyúlt reakcióidővel, pontatlan érzékszervi észleléssel.
Súlyos részegség 2,0 ezrelék környékén jelentkezik. Ekkor tompultság, depresszív hangulat alakul ki. Az illető fokozatosan el-elalszik. Ezt követően tudatborulás, később zavartság, kóma léphet fel.
Az alkohol rendszeres fogyasztása önmagában még nem alkoholizmus. Akkor minősül annak, ha a rendszeres alkoholfogyasztás testi, lelki és szociális tünetei jelentkeznek.
Az alkoholista koránál jóval idősebbnek tűnik. Jellegzetes a vöröses arc, borvirágos orr, a tenyér vöröses elszíneződése, bőr szárazsága, rugalmatlansága, ráncossága. Fogazata elhanyagolt, lehelete kellemetlen, idült gyomor-bélrendszeri zavarai vannak: étvágytalanság, fogyás, reggeli hányinger, hányás, gyomorfájdalom, táplálkozásbeli hiányosságok miatti betegségek léphetnek fel. Rendkívül fontos megemlíteni az alkohol okozta magzatkárosodást, a máj-, a hasnyálmirigy-, szív- és érrendszeri, valamint az idegrendszeri elváltozásokat. Az idegrendszeri elváltozások a következőkben állnak: különböző érzészavarok a végtagokon, kézremegés, elbutulás. Jellegzetes az alkoholos állapotban vagy utána jelentkező görcsös állapot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!