Keresés

Részletes keresés

bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 157

bekasmegyer , panel van

Előzmény: bibrislonci (156)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 156

koszonom az infodat , akkor ne csereljem le aprilis elejen a regi bazi nagy televiziomat hd lofaxra , maradjak a regi jo televiziomnal es a kabel szolgaltatonal ? tenyleg KEREM a tanacsod mert ki akartam dobni par szazezer froncsit hd lofaxra ami LAPOS

Előzmény: Törölt nick (151)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 155

miert nezel tevet ha idegesit ? miert politizalsz ha minden politikus egy tolvaj ? persze mondhatod hogy nem ezt irtad es tenyleg MAS SZAVAKAT HASZNALTAL 

Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 154

A lényeg hogy függetlenűl közvetíti az eseményeket. A ünnepségen pl. az ellentüntetőket is említették.... ésatöbbi.

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (130)
kalászos Creative Commons License 2015.03.16 0 0 153

:))))

 

most mondja (Buckarádió)az idióta Fodor Gábor liberónáci, hogy  mától nincs   parlamneti közvetítés, amikor egész délután megy a vita  nyilvánosan   :)))

Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 150

Azért ezt ne nagyon szopd be, volt ilyen is de a legtöbben most csak erre hivatkoznak, hogy ők akkor azért nem tudtak ... ... mert éppen el voltak nyomva!

 

Olvasd el pl. ezt a könyvet:

 

http://www.typotex.hu/konyv/kornai_andras_a_szamitogep_tudomanyrol_egyes_szam_elso_szemelyben

 

és benne a Dörnyei József emlékeit!

 

56-os elitélt (a Németh László veje), de az eszére ugyancsak szükség volt.

És biztosan tudom, hogy ő nem tartozott az un. "megbízhatók" közé.

 

És ő csak egy példa - nekem kicsit példakép volt akkoriban.

Előzmény: ctvi (143)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 149

eddig fel eves kesesem volt , most csak 1 ora , szoval oki doki orban patas televizio , csak fel evet birok ki magyar o - ban

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (140)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 148

irtam neked de hulye voltam , mert nem nekem irtal mea culpa

Előzmény: 5496 (142)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 147

bocs , nem is nekem irtal , sok tejet ittam 

Előzmény: bibrislonci (146)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 146

na ja , szoba antennaval vetted kadarjanko televizigyojat amerokaban es londonbany

Előzmény: 5496 (142)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 145

nekem ez nagyon fontos  es meg sok szazezer magyarnak , TEGNAP vert izzadtam - tuloztam - hogy egy rtl klub videot meg tudjak nezni , nem sikerult mert max 5 MASODPERC utan ujabb es ujabb percikig tarto SZUNETEK jottek es ezert elmentem , le vannak xarva , szoval azt akarom mondani hogy nyilvan az allami TELEVIZOK ES RADIOK SOK PENZZEL SZUPER HARDWERT = kozvetitesi lehetoseget vasaroltak amire nyilvan egy xarfaxu simicska hirtv-nek de meg az rtl klubnak sincs penze illetve azrtlklub nyilvan SAJNALJA ra a penzt , lehet nyafizni hogy igy az orba mneg ugy az orban de nekunk tobb szaz ezer kulfoldon IS elo magyarokanak ez bizony nagyon nagy nap

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (140)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 143

Nézd, azokban az időkben nem nagyon lehetett valaki ifjúsági vezető egy főiskolán, egyetemen, ha a nem találtatott megbízhatónak.... Útlevelet sem kapott, nyugatra....nem, hogy ott tanulhatott, dolgozhatott volna....

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (139)
5496 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 142

Mert bezzeg régen ingyé' volt az antenna meg a tévékészülék, vagy mi?

Előzmény: ctvi (141)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 141

De a DVB-T dekódert, vagy kártyamodult meg kellett venned... a műholdasoknak ez DVB-S, és, ha valaki korábban vette, akkor a HD adások miatt a HD adások fogadására képes műhold fogadót, vagy földfelszíni jelek vételére alkalmas beltéri egységet, vagy kártyafogadó modult kellett beszereznie. Ha a TV-ben van DVB-T adapter, akkor nem kell venni ilyet venni, de az a TV árában volt benne. Viszont a földfelszíni Tv nem mindenhol fogható, aminek a domborzati viszonyok az okai. Ilyen helyeken a kábel tv (BVB-C), vagy a műholdas TV (DVB-S) tv -k jöhetnek szóba.

Tehát a félreértések elkerülése végett, ha valaki egy régebbi, hagyományos felbontású (SD) Tv-n kívánja nézni a Tv műsorokat, annak bizony szüksége lesz egy beltéri egységre, valamint egy antennára is. És nem mindegy, hogy éppen hol van az ahely, ahol nézni szeretné a műsort, mert, ha kedvezőtlenek a vételi viszonyok az adott helyen, akkor a szoba antenna helyett komolyabb antennákra, és jelerősítőkre is szüksége lesz az illetőnek, ami egyes helyeken akár a hat számjegyű összeget is elérheti mire az illető TV-t tud nézni.

 

Tehát nem mindig helyes a megállapítás, hogy semmi nem kell hozzá. Én magamnak telepítettem a parabola antennát, és egy antennával nézem az Astra 23,5-tól, és a Nyugat1-ig levő műsorokat. Ezt csak azért írom, hogy bár nem tartom magamat szakembernek, és csak egy kicsi fogalmam van a dolgokról, és nem csak elméletben.

Előzmény: Törölt nick (135)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 140

Nagy ügy:

 

http://www.atv.hu/elo-adas

 

Na jó, ha nem sürgős, akkor egy órai késleltetéssel, egyébként meg tényleg élő.

Előzmény: bibrislonci (137)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 139

Ez már régi vicc, még a Gyurcsány idejéből:

 

Ha nincs a "rendszerváltás", akkor (akkor) most a Gyurcsány lenne a miniszterelnök, az Orbán meg a párt főtitkára.

 

Ezt már a Horváthék (Stumpf após) kijátszották maguknak (Bibó kolesz, MISZOT, stb).

Csak közbejött a legnagyobb hatalom: a pénz (Tiszti Kaszinó, MOTIM) és az elvtársakból ellenfelek, majd ellenségek lettek.

 

A zistenadta nép meg beszopta az egészet.

Előzmény: ctvi (136)
5496 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 138

Előzmény: ctvi (134)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 137

http://www.mediaklikk.hu/m1/#  5 ezer kilometer tavolbol TOKELETES AZONNALI internetes televizio vetel   kattints az ELO - re a felso sorban , zseni ez az orban , simicska egy geci

ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 136

Ha nem lett volna rendszerváltás, akkor is többségben ezek az emberek ülnének a parlamentben. Az MSZMP KB tagjai között valószínűleg a rendszerváltozás utáni miniszterelnökök közül sokan ott ülnének... (ha nem lett volna rendszerváltás akkor is)

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (130)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 134

Az M1, DUNA sem ingyenes, a szabadon fogható műholdas verziók hamarosan megszűnnek, illetve a filmeket nem lehet  már most sem nézni, az ingyenes mindig Tv-t is egyszer meg kell venni (dekóder), és a műholdas MTVA kártya sem ingyenes......

Aki Kábel TV-t, vagy Mindig TV-t, vagy műholdas TV-ket néz, az mind "megvette" a csomagjában, akár milyen pártállású....

 

http://mtva.hu/hu/vetel/allando-veteli-adatok-televizio

Előzmény: King_of_Giants (132)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 133

Érdemes egyszer végignézni Az M1, SL HÍRTV, RTL , ECHO TV híradóit, és akkor kiderül, hogy gyakorlatilag ki, mit lop... Ha mindegyiknek, amit mondanak csak a fele igaz, akkor tragikus sor vár ránk.......

King_of_Giants Creative Commons License 2015.03.16 0 0 132

Fizetőssé kellene tenni

Hány jobber fizetne elő? Mint az ÁllamadósságElleni alapitványba?

 

Ezért tart itt Mo.!

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 131

Én unom a  bal kontra jobb marakodást pártalapon.

Kedvencem az ozonenetwork

http://www.ozonenetwork.hu/index.html

Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 130

Kár, hogy eddig se néztem M1-et, de ez jó, csak egy "K" a difi:

 

 

Már csak egy kicsit kéne nőnie!

ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 129

A cseh Tv -nek a következő programjai vannak:

 

CT1  - a korábbi M1 megfelelője

CT2- a korábbi M2 mesék nélküli verziója

CT24 - hírműsor (a mostani M1-nek felel meg)

CTsport - a később induló M4 sport tv-nek felel meg

CT-D - gyerek műsorok

CT Art - művészet

 

Tehát máshol is van ilyen.

Ha az embereknek nem fog tetszeni, akkor úgy jár mint a megújított TV maci..... 

thaqua Creative Commons License 2015.03.16 0 0 128

Nekem sincs tévém, de mindenért kárpótol az itteni balliberális epeömlés!

Előzmény: 5496 (59)
thaqua Creative Commons License 2015.03.16 0 0 127

Elsőosztályú példa!

Előzmény: turulkakas (45)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 126

Csak csendben: a Horn azért ide-oda belerakott négyötödös fékeket is és nem langyoshígat csinált gyorsan az alkotmányból.

Előzmény: Acrocephalus arrundinaceu (122)
dave6847 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 125

http://www.origo.hu/teve/20150316-mig-a-kozmedia-atalakult-az-rtl-vigan-elvitte-a-hetet.html

ma már Turulországban NINCSEN közmédia mert az lényege szerint Orbán-média

martinaxe7 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 124
Előzmény: Anne Duffield (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!