Keresés

Részletes keresés

Viktor-diver Creative Commons License 2005.10.12 0 0 184
Probálgasd a többi Com beállitást is..nekem azt hiszem Com3-on van
Előzmény: Radir335i (183)
Radir335i Creative Commons License 2005.10.12 0 0 183

Még1 hibajelenség:

 

LEtöltöttem ezt a My Phone... progit is, és a USB kábellel ue a hibajelenség.

 

A kapcsolatbeállításnál COm1 kiválasztottam, (csak ezt az 1et ajánlotta fel) majd a kapcsolódásnál félig felfut a skála, majd nem ismerhető fel hibaüzenettel kilép.

 

 

Radir335i Creative Commons License 2005.10.12 0 0 182

Mi lehet az oka, hogy telepítettem a gyári K750i cd-ről a softwereket, és a MY phone manager - nem észleli a telefont (gyári USB-kábellel kapcsolódna a géphez)

 

Próbálkoztam újratelepítéssel is semmi.

Ötlet??

V B A Creative Commons License 2005.10.12 0 0 181
Újra le lehet tölteni a My Phone Explorert!

V B A Creative Commons License 2005.10.11 0 0 180
Mivel a My Phone Explorerrel nem jártam sikerrel, letöltöttem a Float's Mobile Agent-et. Elég jó a cucc, sajnos csak a 3-as béta verzióban működik a határidőnapló funkció, viszont a 3-as állandóan fagy, úgyhogy marad a 2-es stabli verzió. A program egyébként kiváló.

Ha valaki tud értelmes határidőnapló kezelő szoftvert írjon. Előre is köszi.
V B A Creative Commons License 2005.10.11 0 0 179
Valamiért nem tudtam letölteni sem a magyar sem a külföldi helyről.
Előzmény: Viktor-diver (178)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.10.11 0 0 178
http://www.honositomuhely.hu/
MyPhoneExplorer 1.2.12-rajta van magyarul...nagyon szupi progi...mondhatni a kedvencem!)
rarfrf Creative Commons License 2005.10.06 0 0 177
En meg write-only uzemmodban hasznalom a forumot. :)
Előzmény: royking (175)
rarfrf Creative Commons License 2005.10.06 0 0 176
Vajon, ha nem nezted meg a linket, elolvasod -e a valaszt?

Szoval osszekotheted a telefonodat a PC-vel, ahol egy outlook szeru kinezetu progi fogad. Fajlokat tolthetsz le a telefonodrol, meg ra. Irhatsz SMS-t rola (flash SMS-t is!).
Tarolhatod a telefonkonyvedet es az uzeneteidet. Ahogy Mr. Bean mondana: Magic.
Előzmény: Bacilus Benő (173)
royking Creative Commons License 2005.10.06 0 0 175

Szia!

 

Akkor nekem lehet, hogy csak régi verzió volt belőle. Majd kipróbálom...

Ez egy SE telefonokhoz kifejlesztett teljesen shareware, magánszorgalomból fejlesztett kis programocska, de a tudása hatalmas.

Néhány pont a tudásából:

- monitorozza a telefonod ( térerő, hőmérséklet, töltöttség, áramszintek stb.)

- régen (pl. t610) szinte az egyedüli megoldás volt a telón levő dolgok le és feltöltésére, tehát ezt is tudja

- sms-t írhatsz vele

- állítólag az üj verzióval úgy is tudsz telefonálni, hogy a szgépes headszeteden beszélsz a telefon helyett

- átírhatod egyszerűen a telefon beállításait (a la SE communication suite)

- nagyon szépen kidolgozott, néhány teljes verziós, fizetős program is megirigyelhetné

 

Minden SE-s számára (főleg, ha t610 vagy jobb) KÖTELEZŐ darab!!!

Üdv,

              Royking

Előzmény: Bacilus Benő (173)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.05 0 0 174
Igen, kábelen, infrával, és BT-vel is. (k750i)
Előzmény: rarfrf (171)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.10.05 0 0 173

 

Mi ez a program? Mit csinál és mik az előnyei?

Előzmény: rarfrf (171)
royking Creative Commons License 2005.10.05 0 0 172

Nekem kifagyott, valszeg az újfajta, USB-s töltős lábkiosztás miatt... :( Pedig de jó kis progi volt...

Üdv, Royking

Előzmény: rarfrf (171)
rarfrf Creative Commons License 2005.10.05 0 0 171
K750/w800-asok, FMA mukodik a telefonnal? ( http://fma.sourceforge.net/ )
OPi Creative Commons License 2005.10.04 0 0 170
pazar :-)
Előzmény: royking (164)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.10.03 0 0 169
Köszi!)
Akkor a két sim már nem is vonzó...
Viszont a w800-ra alakitás az megfontolandó, de....a gari miatt egyenlőre maradok..
Előzmény: royking (168)
royking Creative Commons License 2005.10.03 0 0 168

Szia!

 

Namostannék itt arról van szó, hogy egyes telefonokat pl. k750 (de akkor gondolom a d750-et is) ki lehet úgy ütni, hogy a gyári vackokat (pl Voda live) ki lehessen belőle venni, és gyári független telefont kapsz. Ez -ahogy a cikk is sorolja vagy 10 pontban- főként a Voda live esetében hoz nagy előnyöket, pl. mp3-mak kezelése csengőhangként. Ezt nem akarnám most ide beírni...

 

A második része a cikknek arról szól, hogy a k750-et lehet "w800-asítani", aminek 2 előnye van főleg: a Mediaplayerben az mp3-makat nemcsak névről, de stílus (hip-hop, techno stb.), szerző stb szerint is tudod kezelni egyrészt. Másrészt -ami szvsz sokkal használhatóbb- a telefont tudod használni "flight mode-ban", ami egy új kezdő képernyőn választható ki. Ez a mód lehetőséget ad arra, hogy telefonodat használjad walkmanként, míg a " telefon része" nem működik (ld. repülőkön)

 

A harnadik rész: egy külön megvásárolható Ghost SIM egységgel 2 SIM-et rak6sz a telóba, így 2 kártyát használhatsz, DE NEM EGYSZERRE. A váltáshoz ki kell kapcsolni a telót, meg vissza, és akkor a  másik kártya indul el. A hardware-es módosítás szvsz nem érinti a garanciát (csak egy 2 SIM-es hátlap kell hozzá), viszont magától értetődően a telefonnak függetlennek kell lennie (ez már ugye gond, ha szolgáltatótól vetted).

Ennyi a cikk. Borsos áron mindent megtehetsz, ha akarsz a telóddal :)

Üdv,

         Royking

Előzmény: Viktor-diver (167)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.10.02 0 0 167
Senki nem keni az angolt?..((
Nagyjából leforditottam, de evvel a két kártyás dolggal azért nem vagyok tisztában..
Volt már valakinek két simje egy telóban?
Persze akkor ugrik a gari gondolom...
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.30 0 0 166
http://www.fonefunshop.co.uk/Unlocking/sonyericssonremoteunlock.htm
nem vagyok jó angolos...miről is van itt szó..valaki ki tudja silabizálni ezt az oldalt..
Köszi!))
Giraffe_K Creative Commons License 2005.09.29 0 0 165

Én is tök ugyanígy jártam a K750i-vel ! Fogalmam sincsen, hogyan csináltam meg . . .  :)

 

De most már műxik ! :)))

royking Creative Commons License 2005.09.28 0 0 164

Szasztok Skacok!

 

Ma voltam a T-mobile-nál wap és mms ügyben (ti. egyik sem ment a telómon [d750i]annak ellenére, hogy az összes beállítást kipróbáltam, a SE által küldöttet, a T-mobile által ajánlottakat meg az itteni fórumos tanácsokat is megfogadtam, de SEMMI!)

Nos, megjavították a dolgot, de ők se tudták hogyan. A beállításaim jók voltak, belerakták a T-mobile-os "mesterkártyájukat" (amivel mindennek mennie kell", de azzal se ment. Feladtálk, visszarakták a saját kártyámat bele, és csodák csodája, működött... A kijelzőn annyi változás volt látható, hogy a térerő kijelző pálcikák felett most már ÁLLANDÓAN látható a GPRS jelenlétet jelző kis kék satír.

Ennyi. Jó, nem?

Üdv,

                Royking

Stevee2002 Creative Commons License 2005.09.28 0 0 163
Hi!

Innen le tudod tölteni:
http://combu.free.fr/drmpackager.exe

Üdv.
Előzmény: subaruwrx (162)
subaruwrx Creative Commons License 2005.09.28 0 0 162

Szia konorti!

 

Neked meg van ez a program?

Én utána néztem hol lehetne ezt letölteni. Angol fórumokon azt találtam, hogy a sonyericsson honlapján, le is írták pontosan hol, de ez az hozzászólást még 2004-ben írták. Bejelentkeztem az SE-hez, de már nem volt fent ez a progi.

 

Tudsz valami címet adni, ahonnan letölthetem?

 

 

Köszi

konorti Creative Commons License 2005.09.28 0 0 161

Jól van azért nem kell ennyire lámulni, van progi hozzá amivel védetté lehet tenni az mp3akat és akkor már simán működik csengőhangként.

 

a progi neve: DRM packager

 

szal norinya...

piluka2005 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 160

Subaruwrx!

Akkor most mi a teendo gyüjtsek pénzt és töltögesek a Vodátol?

Azért elég gáz müsor ez nem?

Na mindegy ha valakinek van ilyen jogvédett mp3ma amit letöltött jo pénzé azt elküldhetné nekem a cimemre!

piluka@freedesign.hu

OPi Creative Commons License 2005.09.27 0 0 159
jaja, a Vodának eléggé határozott ez a szerzői jogvédő lépése, az összes Lives-s menübe belerákják ezt a korlátozást (már ahol lehetséges tehnikailag)
Előzmény: subaruwrx (155)
Prof Creative Commons License 2005.09.27 0 0 158

Halihó!

 

Nekem itt a lakásban kb. 2 adó jön be, az is rettentő minőségben. Utcán kipróbáltam tegnapelőtt, ott kielégítő, sőt, a Nokiánál határozottan jobb minőséget ad. Már ahol.

 

További előny: USB kábelen át is tölt -- ez nagyon tetszik, már csak az kellene, hogy BT-n is töltsön! :-D

 

További hátrány: a Nokiánál nagyon tetszett a kis tépőzáras kábelrendező a hálózati töltőn, ezt elegáns lett volna erre is rátenni.

 

Minden jókat!

 

 

Prof

 

U.i.: tegnap megkaptam az első kritikát: olyan, mint egy játéktelefon... :-D

Előzmény: Platoon (153)
Platoon Creative Commons License 2005.09.27 0 0 157
A 3gp kodolasnal allitsatok a bit rate-n,azt nem lesz olyan kockas,igaz a meret ezzel aranyossan novekszik.Pl wmv fajloknal ha ramesz kurzorral a fajlra megmutatja annak a bitsebesseget,ha ezt az erteket hasznalod kodolona a minoseg ugyan olyan lesz telcsin mint a gepeden.
Szerintem ez jo minosegu:klikk (300 bit rate:)
Előzmény: subaruwrx (155)
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.27 0 0 156
http://k750i.net/..de már nem vagyok bizti.....ott vannak nagyon tuti progik...
Pl:My Phone Explorer igaz nincs magyar nyelven, de nekem nagyon tetszik...
sokkal értelmesebb, mint ami volt a telcsihez...
Egy kérdés...eléggé porosodik belül, az üveg...mögött valaki már zsétkapta tisztitás miatt, s nehéz?
Előző telcsit mindig szétszedtem ha porosodott, igaz, az nem SE-volt..
Evvel még nem vagyok képben...
Előzmény: subaruwrx (155)
subaruwrx Creative Commons License 2005.09.26 0 0 155

szia piluka2005!

 

Én is Vodás k750i-t vettem és nekem se lehet berakni mp3-at csengőhangnak. Ezek a qrva vodások letiltottak valamit és csak azt a mp3-at lehet berakni amit jó sok garasért letöltesz a vodafona live-ról.

 

Nekem az átalakított filmek is kockásak, de lehet ez az én 3gp átalakító programom hibája(lehet, hogy túl naív vagyok).

 

Soha többet nem veszek egyik mobil cégtől se telefont, csak kártyafüggetlent, akkor legalább azt kapom, amiért kifizetem a pénzemet!

 

Viktor-diver, te honnan töltötted le a 3gp átalakító programot?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!