Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 168

M1 -ről van szó ott pedig közvetítettek mindent még Gyurcsány blabláját is leadták.

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (167)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 167

Lényeg, hogy nem közvetítették (ennyi pénzért) egyiket sem, el is kellett sötétíteni.

Ma is csak a parlament ment, pedig azt ígérték, hogy azt már nem.

Előzmény: Törölt nick (154)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 166

Igen, az adás ingyen van, de az akinek még mindig hagyományos Tv-je van, és eddig tetőantennával nézte a műsorokat, azoknak ez az átállás pénzbe került. Az antenna beállítása, szükség esetén ház bekábelezése, és a kiszállás plusz szerelés nem ingyenes szolgáltatások. Vidéken az esetek többségében nem elég a szoba antenna. Sokan még a régebbi Grundig, SONY, Panasonic stb. hagyományos tv-iket használják, mert azok még mindig bírják, nem úgy mint az egyes LCD tv-k.... Ezeknek az embereknek a digitális átállás nem volt ingyen, és nem kevesen voltak.... Az internethálózat sávszélessége sok helyen nem alkalmas a számítógépen, interneten keresztüli  folyamatos, zavartalan TV nézésre, pláne külföldről, ha mondjuk egy sokakat érdeklő foci meccs van pl.

De a BVB-T ára benne volt a TV árában, csak Te előrelátó voltál és ilyen Tv-t vettél.

Sajnos semmi sincs ingyen, és amikor azt mondták, hogy ingyen van az iskola, az egészségügy stb., az sem volt ingyen, azt is valaki kifizette helyettünk, most meg mindenki fizeti annak az árát... (A felvett hitelek árát.....)

Semmi sincs ingyen, mindenért kell valakinek fizetnie.... Az internet bekötése sem ingyenes, a szerelő fizetést kap a cégétől, csak az előfizetőnek ingyenes...(amit bőven megfizet a szolgáltatás árában....)

Előzmény: Törölt nick (144)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 165

"zoval azt akarom mondani hogy nyilvan az allami TELEVIZOK ES RADIOK SOK PENZZEL SZUPER HARDWERT = kozvetitesi lehetoseget vasaroltak"

 

80 milliárdért minden családba lerakhattak volna egy vadi új lapos TV-t a hozzá vezetett kábellel együtt.

 

5000 km-ről, meg várd ki a sorod, vagy válts pénzes műholdra, adót akkor úgy se ide fizetsz!

Előzmény: bibrislonci (145)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 164

te most tenyleg sporoltal nekem ki tudja hany szaz ezer froncsit , nem is tudom eleg e egy koszonet , de KOSZONOM

Előzmény: Törölt nick (162)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 163

oki doki 

Előzmény: Törölt nick (159)
reggelsanyi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 161

Megindultak a megmondótrollok?

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 160

A hatalom és minden kelléke egyelőre a kezetekben van fideSS-komcsik, de sosem lesztek felsőbbrendűek, ahogy eszmei elődeitek, Leni, Sztálin, Hitler és a duce is elbukott. Mindig is kulturalja lesztek!

He! HE!

bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 158

tehat lapos hd - t akartam mindig vagy digi tv-vel , keverem a kettot az egyik az eddigi kabelszolgaltatom

Előzmény: bibrislonci (157)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 157

bekasmegyer , panel van

Előzmény: bibrislonci (156)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 156

koszonom az infodat , akkor ne csereljem le aprilis elejen a regi bazi nagy televiziomat hd lofaxra , maradjak a regi jo televiziomnal es a kabel szolgaltatonal ? tenyleg KEREM a tanacsod mert ki akartam dobni par szazezer froncsit hd lofaxra ami LAPOS

Előzmény: Törölt nick (151)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 155

miert nezel tevet ha idegesit ? miert politizalsz ha minden politikus egy tolvaj ? persze mondhatod hogy nem ezt irtad es tenyleg MAS SZAVAKAT HASZNALTAL 

Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 154

A lényeg hogy függetlenűl közvetíti az eseményeket. A ünnepségen pl. az ellentüntetőket is említették.... ésatöbbi.

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (130)
kalászos Creative Commons License 2015.03.16 0 0 153

:))))

 

most mondja (Buckarádió)az idióta Fodor Gábor liberónáci, hogy  mától nincs   parlamneti közvetítés, amikor egész délután megy a vita  nyilvánosan   :)))

Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 150

Azért ezt ne nagyon szopd be, volt ilyen is de a legtöbben most csak erre hivatkoznak, hogy ők akkor azért nem tudtak ... ... mert éppen el voltak nyomva!

 

Olvasd el pl. ezt a könyvet:

 

http://www.typotex.hu/konyv/kornai_andras_a_szamitogep_tudomanyrol_egyes_szam_elso_szemelyben

 

és benne a Dörnyei József emlékeit!

 

56-os elitélt (a Németh László veje), de az eszére ugyancsak szükség volt.

És biztosan tudom, hogy ő nem tartozott az un. "megbízhatók" közé.

 

És ő csak egy példa - nekem kicsit példakép volt akkoriban.

Előzmény: ctvi (143)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 149

eddig fel eves kesesem volt , most csak 1 ora , szoval oki doki orban patas televizio , csak fel evet birok ki magyar o - ban

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (140)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 148

irtam neked de hulye voltam , mert nem nekem irtal mea culpa

Előzmény: 5496 (142)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 147

bocs , nem is nekem irtal , sok tejet ittam 

Előzmény: bibrislonci (146)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 146

na ja , szoba antennaval vetted kadarjanko televizigyojat amerokaban es londonbany

Előzmény: 5496 (142)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 145

nekem ez nagyon fontos  es meg sok szazezer magyarnak , TEGNAP vert izzadtam - tuloztam - hogy egy rtl klub videot meg tudjak nezni , nem sikerult mert max 5 MASODPERC utan ujabb es ujabb percikig tarto SZUNETEK jottek es ezert elmentem , le vannak xarva , szoval azt akarom mondani hogy nyilvan az allami TELEVIZOK ES RADIOK SOK PENZZEL SZUPER HARDWERT = kozvetitesi lehetoseget vasaroltak amire nyilvan egy xarfaxu simicska hirtv-nek de meg az rtl klubnak sincs penze illetve azrtlklub nyilvan SAJNALJA ra a penzt , lehet nyafizni hogy igy az orba mneg ugy az orban de nekunk tobb szaz ezer kulfoldon IS elo magyarokanak ez bizony nagyon nagy nap

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (140)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 143

Nézd, azokban az időkben nem nagyon lehetett valaki ifjúsági vezető egy főiskolán, egyetemen, ha a nem találtatott megbízhatónak.... Útlevelet sem kapott, nyugatra....nem, hogy ott tanulhatott, dolgozhatott volna....

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (139)
5496 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 142

Mert bezzeg régen ingyé' volt az antenna meg a tévékészülék, vagy mi?

Előzmény: ctvi (141)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 141

De a DVB-T dekódert, vagy kártyamodult meg kellett venned... a műholdasoknak ez DVB-S, és, ha valaki korábban vette, akkor a HD adások miatt a HD adások fogadására képes műhold fogadót, vagy földfelszíni jelek vételére alkalmas beltéri egységet, vagy kártyafogadó modult kellett beszereznie. Ha a TV-ben van DVB-T adapter, akkor nem kell venni ilyet venni, de az a TV árában volt benne. Viszont a földfelszíni Tv nem mindenhol fogható, aminek a domborzati viszonyok az okai. Ilyen helyeken a kábel tv (BVB-C), vagy a műholdas TV (DVB-S) tv -k jöhetnek szóba.

Tehát a félreértések elkerülése végett, ha valaki egy régebbi, hagyományos felbontású (SD) Tv-n kívánja nézni a Tv műsorokat, annak bizony szüksége lesz egy beltéri egységre, valamint egy antennára is. És nem mindegy, hogy éppen hol van az ahely, ahol nézni szeretné a műsort, mert, ha kedvezőtlenek a vételi viszonyok az adott helyen, akkor a szoba antenna helyett komolyabb antennákra, és jelerősítőkre is szüksége lesz az illetőnek, ami egyes helyeken akár a hat számjegyű összeget is elérheti mire az illető TV-t tud nézni.

 

Tehát nem mindig helyes a megállapítás, hogy semmi nem kell hozzá. Én magamnak telepítettem a parabola antennát, és egy antennával nézem az Astra 23,5-tól, és a Nyugat1-ig levő műsorokat. Ezt csak azért írom, hogy bár nem tartom magamat szakembernek, és csak egy kicsi fogalmam van a dolgokról, és nem csak elméletben.

Előzmény: Törölt nick (135)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 140

Nagy ügy:

 

http://www.atv.hu/elo-adas

 

Na jó, ha nem sürgős, akkor egy órai késleltetéssel, egyébként meg tényleg élő.

Előzmény: bibrislonci (137)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 139

Ez már régi vicc, még a Gyurcsány idejéből:

 

Ha nincs a "rendszerváltás", akkor (akkor) most a Gyurcsány lenne a miniszterelnök, az Orbán meg a párt főtitkára.

 

Ezt már a Horváthék (Stumpf após) kijátszották maguknak (Bibó kolesz, MISZOT, stb).

Csak közbejött a legnagyobb hatalom: a pénz (Tiszti Kaszinó, MOTIM) és az elvtársakból ellenfelek, majd ellenségek lettek.

 

A zistenadta nép meg beszopta az egészet.

Előzmény: ctvi (136)
5496 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 138

Előzmény: ctvi (134)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 137

http://www.mediaklikk.hu/m1/#  5 ezer kilometer tavolbol TOKELETES AZONNALI internetes televizio vetel   kattints az ELO - re a felso sorban , zseni ez az orban , simicska egy geci

ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 136

Ha nem lett volna rendszerváltás, akkor is többségben ezek az emberek ülnének a parlamentben. Az MSZMP KB tagjai között valószínűleg a rendszerváltozás utáni miniszterelnökök közül sokan ott ülnének... (ha nem lett volna rendszerváltás akkor is)

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (130)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 134

Az M1, DUNA sem ingyenes, a szabadon fogható műholdas verziók hamarosan megszűnnek, illetve a filmeket nem lehet  már most sem nézni, az ingyenes mindig Tv-t is egyszer meg kell venni (dekóder), és a műholdas MTVA kártya sem ingyenes......

Aki Kábel TV-t, vagy Mindig TV-t, vagy műholdas TV-ket néz, az mind "megvette" a csomagjában, akár milyen pártállású....

 

http://mtva.hu/hu/vetel/allando-veteli-adatok-televizio

Előzmény: King_of_Giants (132)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 133

Érdemes egyszer végignézni Az M1, SL HÍRTV, RTL , ECHO TV híradóit, és akkor kiderül, hogy gyakorlatilag ki, mit lop... Ha mindegyiknek, amit mondanak csak a fele igaz, akkor tragikus sor vár ránk.......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!