Keresés

Részletes keresés

kalászos Creative Commons License 2015.03.16 0 0 178

Miért nem??

Előzmény: Törölt nick (176)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 177

Tudod, hogy - emlékeim szerint - ez tényleg így ment le egy Interviziós adásban?

 

Én legalább is nem szilveszterkor, hanem ott és akkor láttam a sikeradást.

 

Örülök, hogy fennmaradt az utókornak - mércének megfelel: ez alá talán még se!

Előzmény: F1 Hierro (172)
F1 Hierro Creative Commons License 2015.03.16 0 0 175

Azért azt lehet látni, hogy ott az 1-es műsor maradt a főadó.

 

Itt valamiért nem ezt választották. Csak nem azért, mert úgy gondolták, hogy az a legtöbb háztartásban megszokásból ott van az 1-es csatornánál, ezért jobb oda tenni a híráradatot?

Előzmény: ctvi (129)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 174

Meg is érdemlik. Ahol nincs a filmekben reklám, az a csatorna még többet is érdemelne.

Előzmény: kalászos (171)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 173

Szerintem ne cseréld le, felesleges, az adások zöme SD (hagyományos).A HD adásokat is nézheted a régi tv-n.

 

Nem lényegtelen a távolság, amiről nézed. Elvileg a képátmérő hatszorosának megfelelő távolságból kéne nézni, hogy ne menjen tönkre a szemed. Ha túl közelről nézed, akkor a szemed jobbra balra fog állandóan "ugrálni" Tv nézés közben, ami nagyon ártalmas a szemednek. De erről a szemészek többet tudnak mondani....

Előzmény: bibrislonci (156)
F1 Hierro Creative Commons License 2015.03.16 0 0 172

kalászos Creative Commons License 2015.03.16 0 0 171

nagyon profi a stúdió!!!!!

bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 169

"buta" gepeszmernok voltam es az is regen , a "drotosok" villamosmernokok ertettek hozza 

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (165)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 168

M1 -ről van szó ott pedig közvetítettek mindent még Gyurcsány blabláját is leadták.

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (167)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 167

Lényeg, hogy nem közvetítették (ennyi pénzért) egyiket sem, el is kellett sötétíteni.

Ma is csak a parlament ment, pedig azt ígérték, hogy azt már nem.

Előzmény: Törölt nick (154)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 166

Igen, az adás ingyen van, de az akinek még mindig hagyományos Tv-je van, és eddig tetőantennával nézte a műsorokat, azoknak ez az átállás pénzbe került. Az antenna beállítása, szükség esetén ház bekábelezése, és a kiszállás plusz szerelés nem ingyenes szolgáltatások. Vidéken az esetek többségében nem elég a szoba antenna. Sokan még a régebbi Grundig, SONY, Panasonic stb. hagyományos tv-iket használják, mert azok még mindig bírják, nem úgy mint az egyes LCD tv-k.... Ezeknek az embereknek a digitális átállás nem volt ingyen, és nem kevesen voltak.... Az internethálózat sávszélessége sok helyen nem alkalmas a számítógépen, interneten keresztüli  folyamatos, zavartalan TV nézésre, pláne külföldről, ha mondjuk egy sokakat érdeklő foci meccs van pl.

De a BVB-T ára benne volt a TV árában, csak Te előrelátó voltál és ilyen Tv-t vettél.

Sajnos semmi sincs ingyen, és amikor azt mondták, hogy ingyen van az iskola, az egészségügy stb., az sem volt ingyen, azt is valaki kifizette helyettünk, most meg mindenki fizeti annak az árát... (A felvett hitelek árát.....)

Semmi sincs ingyen, mindenért kell valakinek fizetnie.... Az internet bekötése sem ingyenes, a szerelő fizetést kap a cégétől, csak az előfizetőnek ingyenes...(amit bőven megfizet a szolgáltatás árában....)

Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 165

"zoval azt akarom mondani hogy nyilvan az allami TELEVIZOK ES RADIOK SOK PENZZEL SZUPER HARDWERT = kozvetitesi lehetoseget vasaroltak"

 

80 milliárdért minden családba lerakhattak volna egy vadi új lapos TV-t a hozzá vezetett kábellel együtt.

 

5000 km-ről, meg várd ki a sorod, vagy válts pénzes műholdra, adót akkor úgy se ide fizetsz!

Előzmény: bibrislonci (145)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 164

te most tenyleg sporoltal nekem ki tudja hany szaz ezer froncsit , nem is tudom eleg e egy koszonet , de KOSZONOM

Előzmény: Törölt nick (162)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 163

oki doki 

Előzmény: Törölt nick (159)
reggelsanyi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 161

Megindultak a megmondótrollok?

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 160

A hatalom és minden kelléke egyelőre a kezetekben van fideSS-komcsik, de sosem lesztek felsőbbrendűek, ahogy eszmei elődeitek, Leni, Sztálin, Hitler és a duce is elbukott. Mindig is kulturalja lesztek!

He! HE!

bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 158

tehat lapos hd - t akartam mindig vagy digi tv-vel , keverem a kettot az egyik az eddigi kabelszolgaltatom

Előzmény: bibrislonci (157)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 157

bekasmegyer , panel van

Előzmény: bibrislonci (156)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 156

koszonom az infodat , akkor ne csereljem le aprilis elejen a regi bazi nagy televiziomat hd lofaxra , maradjak a regi jo televiziomnal es a kabel szolgaltatonal ? tenyleg KEREM a tanacsod mert ki akartam dobni par szazezer froncsit hd lofaxra ami LAPOS

Előzmény: Törölt nick (151)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 155

miert nezel tevet ha idegesit ? miert politizalsz ha minden politikus egy tolvaj ? persze mondhatod hogy nem ezt irtad es tenyleg MAS SZAVAKAT HASZNALTAL 

Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.16 0 0 154

A lényeg hogy függetlenűl közvetíti az eseményeket. A ünnepségen pl. az ellentüntetőket is említették.... ésatöbbi.

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (130)
kalászos Creative Commons License 2015.03.16 0 0 153

:))))

 

most mondja (Buckarádió)az idióta Fodor Gábor liberónáci, hogy  mától nincs   parlamneti közvetítés, amikor egész délután megy a vita  nyilvánosan   :)))

Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2015.03.16 0 0 150

Azért ezt ne nagyon szopd be, volt ilyen is de a legtöbben most csak erre hivatkoznak, hogy ők akkor azért nem tudtak ... ... mert éppen el voltak nyomva!

 

Olvasd el pl. ezt a könyvet:

 

http://www.typotex.hu/konyv/kornai_andras_a_szamitogep_tudomanyrol_egyes_szam_elso_szemelyben

 

és benne a Dörnyei József emlékeit!

 

56-os elitélt (a Németh László veje), de az eszére ugyancsak szükség volt.

És biztosan tudom, hogy ő nem tartozott az un. "megbízhatók" közé.

 

És ő csak egy példa - nekem kicsit példakép volt akkoriban.

Előzmény: ctvi (143)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 149

eddig fel eves kesesem volt , most csak 1 ora , szoval oki doki orban patas televizio , csak fel evet birok ki magyar o - ban

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (140)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 148

irtam neked de hulye voltam , mert nem nekem irtal mea culpa

Előzmény: 5496 (142)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 147

bocs , nem is nekem irtal , sok tejet ittam 

Előzmény: bibrislonci (146)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 146

na ja , szoba antennaval vetted kadarjanko televizigyojat amerokaban es londonbany

Előzmény: 5496 (142)
bibrislonci Creative Commons License 2015.03.16 0 0 145

nekem ez nagyon fontos  es meg sok szazezer magyarnak , TEGNAP vert izzadtam - tuloztam - hogy egy rtl klub videot meg tudjak nezni , nem sikerult mert max 5 MASODPERC utan ujabb es ujabb percikig tarto SZUNETEK jottek es ezert elmentem , le vannak xarva , szoval azt akarom mondani hogy nyilvan az allami TELEVIZOK ES RADIOK SOK PENZZEL SZUPER HARDWERT = kozvetitesi lehetoseget vasaroltak amire nyilvan egy xarfaxu simicska hirtv-nek de meg az rtl klubnak sincs penze illetve azrtlklub nyilvan SAJNALJA ra a penzt , lehet nyafizni hogy igy az orba mneg ugy az orban de nekunk tobb szaz ezer kulfoldon IS elo magyarokanak ez bizony nagyon nagy nap

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (140)
ctvi Creative Commons License 2015.03.16 0 0 143

Nézd, azokban az időkben nem nagyon lehetett valaki ifjúsági vezető egy főiskolán, egyetemen, ha a nem találtatott megbízhatónak.... Útlevelet sem kapott, nyugatra....nem, hogy ott tanulhatott, dolgozhatott volna....

Előzmény: Háténimmárkitválasszak? (139)
5496 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 142

Mert bezzeg régen ingyé' volt az antenna meg a tévékészülék, vagy mi?

Előzmény: ctvi (141)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!