Keresés

Részletes keresés

tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000.11.10 0 0 142
Fijjug mindannyian utasok vótatok a Kurkszon?

Az ivós

tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000.10.27 0 0 141
Elég jó a szöveg, ha az írója csak fele ilyen jól fotózik akkor az már valami!
Rövidebben: teccik
Előzmény: benszülött (140)
benszülött Creative Commons License 2000.10.27 0 0 140
A Búvárfotós Világbajnokságról jelent meg cikk az xsport.hu-ban.
Előzmény: tükörvarrógépkezel (139)
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000.10.26 0 0 139
Ha már böngésztek akkor javaslom ezt is
http://www.nhm.ac.uk/WildPhoto/
itt van vízalatti kategória, és ez a világ legnagyobb természetfotós pályázata, jó böngészést!
benszülött Creative Commons License 2000.10.26 0 0 138
Sött, itt van az Antibes-i világfestivál logója is:


Előzmény: nasfayzoli (137)
nasfayzoli Creative Commons License 2000.10.25 0 0 137
Ez az, így most már tökéletes... :)
Előzmény: benszülött (136)
benszülött Creative Commons License 2000.10.25 0 0 136
Tegnap egy kicsit több sört ittam.
Talán ma sikerül, ime:


Előzmény: msy (135)
msy Creative Commons License 2000.10.25 0 0 135
A logo csak akkor fog lejönni, ha a Benszülött gépe előtt ülsz, mert a saját vinyójáról linkelte be !!! Azt meg rajta kivűl senki más nem látja !
Előzmény: tükörvarrógépkezel (134)
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000.10.25 0 0 134
Ben Szülött úr! és mások
A logo csak az én ôsi IMac-emen nem gyön be semijjen progiba, vagy csak télleg szar?
A digitális forradlom mikor megy le a víz alá?
Már legyártották a a 16.8 Mega Píixeles CMos IC-t ami lealázza az eddigi CCD-ket. minek vennétek filmet a kézbe amikor a Velvia 140 vomal miliméterrel lemerad mert ez a csip 180 sort tud / miliméter (4096 pixel x 4096 pixel a 22 x 22 mm-en) ez ugya annyi mint 180 pixel / milliméter)
Ha ráhuztok valami tokot, mert lehet hogy gyárilag nem vízálló akor ezerszer egyszerűbb lesz az életetek!
a tükörvarrógépkezelô szelleme....
Előzmény: benszülött (133)
benszülött Creative Commons License 2000.10.25 0 0 133
Kárpótlásul a tévedésemért iderakom

"AZ ÉV TERMÉSZETFOTÓSA 2000" kiállítás logóját:

Előzmény: benszülött (132)
benszülött Creative Commons License 2000.10.24 0 0 132
Meg a hejesírásért is!
Előzmény: benszülött (131)
benszülött Creative Commons License 2000.10.24 0 0 131
Hát ez égő!
Elnézést mindenkitől, de főleg a naturart tagoktól, hogy összetévesztettem a ketöt! Mea culpa...
Előzmény: tükörvarrógépkezel (130)
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000.10.24 0 0 130
Kedves Benszülött,
kedves fotó iránt érdeklôdôk, a kiállítás címe az "Év természetfotósa" amit Te írsz az egy a Nimród fotóklub által fémjelzett, vagy inkább "fémzárolt" pályázat, ahol sok más mellet vízalatti kategória sincs!
Az úszni nem tudó csodálótok!
P.S.:
Mindenkit szeretettel várunk egy olyan kiállításra ahol az Év természuetfotóján kívül majdnem minden Fuji Velviára készült!!
A Kodachrome anyagoktól nem kell félnetek csak a színviláguk nem olyan mint a "korszerű" telített színű anyagoknak, ami a vízalatti tündérkertnek viszont elônyére válik!
benszülött Creative Commons License 2000.10.24 0 0 129
Most vettem észre, hogy 4 magyar fotós nevezett.
Ha ide kattintassz, akkor megnézheted a fotósok listáját. A mai menők közül senki sem hiányzik!
Előzmény: benszülött (128)
benszülött Creative Commons License 2000.10.24 0 0 128
Mi van meghalt a topic?
Két búvárfotós hír:
1. Október 30-án du 5-kor nyílik a "Találkozás a természettel" c. fotókiállítás. Ez az egyetlen hazai pályázat ahol van vízalatti kategória is. Ebben az évben 10 fotós küldött képet ebbe a kategóriába. Hely: Vár, Szentháromság tér, Magyar Kultúra Székháza. Gyertek el!
2. November 1-5 között rendezik Antibesben (F) a 27. World Festival of Underwater Images-t. A fotó kategóriában 3, a video kategóriában egy magyar nevezett. Egy páran kimegyünk. Hely még van. Aki akar jönni, írjon.
További infó itt, meg itt.
Előzmény: Raha (127)
Raha Creative Commons License 2000.10.19 0 0 127
Beszélek velük, hogy vegyék le.
Nem tudom mikorra sikerül, de szerintem menni fog.
Előzmény: benszülött (126)
benszülött Creative Commons License 2000.10.19 0 0 126
siklósi!
A Subal magyar képviselője Gulyás Zsolt, kérdezd őt: 209 279 218.
Raha (Misa)!
Az xsport.hu-ban lévő cápás képekkel mi lesz?
Előzmény: siklosi (124)
ősember Creative Commons License 2000.10.19 0 0 125
Ettől féltem, hogy kérdezni fogtok! És bár kevés az időm, de nem tudok ellenálni. Már ha tudok egyáltalán valami okosat mondan, amire nincs garancia...
Raha!
Szerintem semmilyen nagyobb hibát nem követtél el, kivéve...
Coronita (90)!
Köszi! és ha még érdekel egy relative olcsó és jó gép a kompakt kategóriából: régebben kipróbáltam a S&S MX-10-et, a múlt évben a Reefmastert, most szeptemberben pedig az Ikelite Auto 35-öt teszteltem (www.ikelite.com). Mindegyiket a külső vakujával együtt természetesen. Nálam ez utóbbi a nyerő, ha ezt most részletek nélkül elhiszed. Fogadd meg a Raha tanácsát a 92-ben.
CáPeti!
Nikon F70-hez tudok egy használt Ikelite tokot, ha még...,talán adaptálható az F60-hoz is.
siklosi Creative Commons License 2000.10.19 0 0 124
Még nem. De hol hívatod elő a Kodakchrome-ot?
Tudtommal legközelebb Svájcban hívják.
Ha nem tévedek a Kodakchrome más technológián alapul (nem E6), és lényegesen jobban megőrzi a színeit. A Fuji velvia-nál egy jobb felbontású filmet találtam (1994-95 környékén egy brit vásárlói tesztben), a Kodakchrome 25-t.
Ezen felül még érdekelnének Subal tokok árai (írhatod a privát email címemre).

Előzmény: Raha (123)
Raha Creative Commons License 2000.10.18 0 0 123
Próbáltátok már a Kodakrome-ot?
Én most vettem egy tekerccsel, de még nem vittem víz alá.
Előzmény: siklosi (122)
siklosi Creative Commons License 2000.10.18 0 0 122
Épp csak átfutottam az írásodon, de elég helytállónak tűnik. (A cápáknál néhány adattal nem értek egyet.)

A filmről jegyzem meg, hogy személy szerint én a Fuji Velvia (50 ASA)-ra esküszöm víz alatt is (bár idén kipróbálom az új Provia F-100-at is).

Előzmény: Raha (120)
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000.10.18 0 0 121
Kedves Ôsz ember!
Igazad van az úszással kapcsolatban, ezért jobbára csak iszom helyette!
Előzmény: ősember (117)
Raha Creative Commons License 2000.10.18 0 0 120
Köszi srácok!
ősember!
Még egyszer: Welcome here!
Egy gyors kérdés egyből. Amit leírtam a vízalatti fotózásról az megállja a helyét, vagy nagyon nagy hibákat is vétettem?
Előzmény: ősember (117)
benszülött Creative Commons License 2000.10.18 0 0 119
Raha!
Hátha valaki nem látja, itt van újra:

Előzmény: benszülött (118)
benszülött Creative Commons License 2000.10.18 0 0 118
Raha!
.
Előzmény: Raha (114)
ősember Creative Commons License 2000.10.18 0 0 117
Kedves Raha!
Örülök, hogy jó útra térsz és kiváncsian várom a benszülött válaszát, ha ugyan már felébredt és megtalálta a kőbunkóját. Tudod azért vagyunk allergiásak pl. Ben Cropp tigriscápa fotóinak eltulajdonitására --akivel történetesen volt szerencsém személyesen is beszélgetni-- mert "ma nekem, holnap neked , a mi képeinket is lopják alkalomadtán és össze kell tartanunk. Mindenki azt mutassa, amije van és neked is van már mit megmutatni.
Egyébként az vagyok. És örülnék, ha itt egy jó társaság alakulna ki. Mert pl.a tükörvarrógépkezel is VALAKI, bár nem biztos, hogy tud úszni.
Kedves tükörvarrógépkezel!
Díjjazom a szövegedet és tisztelem a munkádat! ( Majd igyekszem az ónémet szövegemen változtatni. Ez a korral is jár, ami nem érdem...)
Raha Creative Commons License 2000.10.17 0 0 116
Naaa, miért?
Egy bunkó visszavágásra számítottál? :-)
Előzmény: tükörvarrógépkezel (115)
tükörvarrógépkezel Creative Commons License 2000.10.17 0 0 115
lehetne csak még nem kapok levgôôôôôôt....
Előzmény: Raha (113)
Raha Creative Commons License 2000.10.17 0 0 114
Tisztelettel jelentem, megtörtént.
A jogok folyamatos sárba tiprását megszüntettem.
(most egy dícséret jól esne...) :-)))
Raha Creative Commons License 2000.10.17 0 0 113
...és ugye egyszercsak beszélhetünk a vízalatti fotózásról is?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!