Keresés

Részletes keresés

esztergaman Creative Commons License 2019.03.28 0 0 6330

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség.

Van egy villa ,de nem tudom,hogy miből készült.Ez a jelzése.

Törölt nick Creative Commons License 2019.03.11 0 0 6328
Előzmény: Markronson (6326)
papuka Creative Commons License 2019.03.11 0 0 6327

Ez nem ezüst, hanem orosz kanál, a beütés pedig az ára: 80 kopek.

Előzmény: Tibbe (6321)
Markronson Creative Commons License 2019.03.11 0 0 6326

Segítségeteket szeretném kérni, mi lehet ez?

the walking dad Creative Commons License 2019.03.04 0 0 6325

Ehhez nem nagyon értek. Annyi biztos, hogy ami alpakka nekem idehaza van, a gyár (néhány német, a többi magyar) jele mindegyiken szerepel. De hogy minden alpakka tárgyon rajta lenne, arról nincs információm.

 

A jelek nem kínaiak, azokat el tudom olvasni. Várjuk meg a tiszta képeket.

Előzmény: Tibbe (6324)
Tibbe Creative Commons License 2019.03.04 0 0 6324

Köszönöm, majd megpróbálok természetes fénynél fényképezni.

 

Mindenesetre ezeket a betűjeleket nem tudom beazonosítani, mint ami kínai, olyan  :) . Ha alpakka lenne, akkor is van jelzése, hol gyárthatták, vagy nem? :O

Előzmény: the walking dad (6322)
the walking dad Creative Commons License 2019.03.04 0 0 6323

Ilyesmi beütéseket kellene lefotózni a kanálon. A bal oldali az ún Dianás fej a "márkajel", a jobb oldali S.B. pedig az assayer monogramja, annyi jelent, hogy császárilag hitelesítette Sigmund Bauer (vagy Stanislaw Botulka vagy Soós Bernát :) Ha ilyenek, vagy ehhez hasonlóak nincsenek a kanálkán, akkor nem ezüst az anyaga.

 

Előzmény: Tibbe (6321)
the walking dad Creative Commons License 2019.03.04 0 0 6322

Szia. 1) Szívesen megpróbálok segíteni - azaz nem biztos, hogy tudok - de ehhez sokkal jobb képre van szükség. Olyanra, amin mindkét jel látszik, tehát a gyártó, illetve az állami (királyi stb) hitelesítő jele egyaránt. Ezek általában fizikailag közel esnek egymáshoz, nem okozhat gondot. És. hacsak lehet, nem csillanjon be a fém, főleg ne a jeleknél!

 

2) A képeiden, hát ha nem is látható, de sejhető jelzés bizonyosan nem ezüstjel. Szerintem maga a kanál sem ezüst, hanem valami más, legvalószínűbb az alpakka, de a kép ehhez sem elég jó minőségű. Kézben tartva könnyű, mert feleannyit nyom, mint az ezüst, ha akarod, számold ki a térfogatát és mérd le a súlyát, onnan egyszerű :)

 

3) Csak segíteni próbálok legjobb tudásom szerint. 

Előzmény: Tibbe (6321)
Tibbe Creative Commons License 2019.03.04 0 0 6321

Ennek az ezüst kiskanálnak a márkajelzését (eredetét) sehol nem tudom kibogarászni, tudnátok segíteni?

lyukas csokoládé Creative Commons License 2019.02.27 0 0 6320

Talán tűzcsiholó.

Előzmény: Alex Levi (6316)
Vaskó István Creative Commons License 2019.02.25 0 0 6319


Sziasztok! Egykis segítséget szeretnénk kérni. Ez a kis Tacsit vajon hol készíthették vagy ki? És milyen értéke lehet? 

Segítséget előre is köszönjük!

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.23 0 0 6318

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.23 0 0 6317

Üdv mindenkinek,

 

szeretnék eladni egy írógépet,

dísznek használtam, nem működik teljes értékűen

köszönöm

 

Alex Levi Creative Commons License 2019.02.09 0 0 6316

Alex Levi Creative Commons License 2019.02.09 0 0 6315

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani, hogy mi lehet ez? köszönöm előre is a választ

OSZERES.NET Creative Commons License 2019.02.03 0 0 6314

(próba) Bocsi!

Imre Takács Creative Commons License 2019.01.09 0 0 6313

Rendben! Köszönöm!

Smíró Creative Commons License 2019.01.09 0 0 6312

Én csak örömöt akartam szerezni, így ár fel sem merült bennem. Gáláns módon viszonozta a hölgy, a lányomnál folyt a biznisz - nem is számítottam rá. Nekik emlék volt korábban ilyen, ezért gondoltam, hogy ha felveszed vele a kapcsolatot, meg tudtok egyezni. Úgy gondolom, hogy a funkciója miatt csak a retrós embereknek ér valamit, a mai gyerekek nem igen értékelnék a fényt alig adó izzót. Nem hinném, hogy egy étteremben kijönne az árából egy komplett ebéd. Emiatt is akartam inkább örömöt okozni.

Előzmény: Imre Takács (6311)
Imre Takács Creative Commons License 2019.01.09 0 0 6311

Köszönöm az infót! Azt meg tudnád írni, hogy mi az az ár amiért el lehetne adni?

Előzmény: Smíró (6310)
Smíró Creative Commons License 2019.01.08 0 0 6310

szekeresblanka@freemail.hu

Előzmény: Smíró (6309)
Smíró Creative Commons License 2019.01.08 0 0 6309
Előzmény: Smíró (6308)
Smíró Creative Commons License 2019.01.08 0 0 6308

Korábban volt itt egy hölgy, aki nagyon keresett ilyet. Én adtam neki egy régről maradtat, ajándékba, mert nagyon kellett neki. Úgy gondolom, bőségesen honorálta. Vedd fel vele a kapcsolatot, hátha beruház egy pót izzóba... Rá tudsz keresni...

Előzmény: Imre Takács (6307)
Imre Takács Creative Commons License 2019.01.07 0 0 6307

Sziasztok! Segítségeteket kérném! Van egy VUK GLIMM izzóm mennyit érhet, vagy mennyiért lehetne eladni? Előre is köszönöm! 

Specti Creative Commons License 2019.01.06 0 0 6306

Sziasztok!

 

Meg tudja adni valaki nekem antikvitasok vaterás / galeriasavarias felhasználó e-mail címét?

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 0 0 6305

off
Lol... immár kitiltott júzernek irkáltok látom bőszen... bravo... ügyesek vagytok, biztos a szilveszteri buli alatt rá volt cuppanva erre a topikra, hogy hátha valami fontos van... XD

 

Ja igen pardon, azaz én rá voltam cuppanva (legalábbis szerintetek), hiszen persze én vagyok Zsamó természetesen... meg Elvis Presley is amúgy, csak halkan jelzem...

 

Kőkeményen lenyomozott egy hiper-szuperügynök... Eszméletlen hogy ilyen fontos ember vagyok, azaz vagyunk... bevontad a CIA-t és az Interpoolt is a csodálatos törvényellenes kis nyomozásodhoz és elemzésedhez...? Amúgy megtisztelő a rajongásod, hogy képes vagy foglalkozni ilyenekkel amit leírtál, a legvadabb deszperát, paranoid, rosszindulatú, spicli embertípus tipikus megnyilvánulása... nagy karriert csinálhattál volna Rákosi és Szálasi rendszereiben...

Értelmes ember eközben tudja és érti, hogy semmi közöd hozzá, semmi jogod ilyen személyeskedő kutatást végezni... főleg nem ilyen céllal, hogy rontsd valaki hirdetésének esélyeit... főleg hemzsegve a butaságoktól és tévedésektől, mert mégha bűncselekményről lenne szó vagy arra készült volna az illető, akkor megérteném (bár jogod akkor sincs rá hacsak rendőr nem vagy, bár akkor sem biztos hogy elfogadnak illegális, önkényes és kéretlen, nyomozást, azzal megsértését másik polgár személyi jogainak, magánadatainak és internetes magán szférájának... (ami ma már bűncselekmény)

 

Továbbá természetesen Soros a világ titkos háttérura, aki csecsemőket reggelizik, migránsokkal törzsi táncot járva... igaz..?  húúúúúúú..... 8D
Amúgy meg a wiki ellenőrzi az infókat, amit közzé tesz bárki, szóval tök mindegy, ki írta vagy nem írta a wiki cikket, és ezzel próbáltál szánalmas mód érvelni az üzletrombolási hadjáratodban... bravo nagy karriered lehetne egy jó kis álhírgyártó spicli csapatnál... (ja hogy már ott vagy nyilván, onnan a rutin.... értem..) XD

Látom az Indexet még mindig ellepve tartják az ilyen "jó arcok"... Kár érte... naivan azt hittem hogy a kultúra szekció legalább nem fertőzött az ilyen trolloktól... de tanultam belőle köszi...
Most lehet engem is tiltani spiclik gyorsan... (mintha érdekelne) XD

the walking dad Creative Commons License 2018.12.31 0 0 6304

Ennél szebb beismerést :)

Előzmény: Zsamozsazse (6302)
Operator Creative Commons License 2018.12.31 0 0 6303

Segítek, panaszaid kezeléséhez: support@inda.hu

Előzmény: Zsamozsazse (6302)
Zsamozsazse Creative Commons License 2018.12.31 0 0 6302

Topikrombolást, kötekedést, személyeskedést, üzletrontást és offolást hagyjátok abba szánalmas aljadék trollok!!!

HOL ÍRTAM ÁRAT TE SZERENCSÉTLEN? MILYEN HÁROMSZOROS ÁR, AMIKOR NINCS IS ÁR, TE FOGYATÉKOS BAROM?! Pont ellenkezőleg AJÁNLATOKAT KÉRTEM... Még ennyit sem bírsz felfogni, de itt trollkodsz nagy pofával és vered szét a topikot, ezzel komoly KÁRT OKOZTÁL ÉS OKOZOL NEKEM, üzletrontás, az esetleges vevők elriasztása stb... tehát mind a moderátoroknál, mind a rendőrségen megteszem a feljelentést... FIZETNI FOGSZ!!!! Továbbá a másik troll pedig személyiségi jogok megsértése, hatáskör nélkül nyomozás kutakodás egy személy után és sértő, rosszindulatú feltételezések közzététele bűncselekményében is megindítom az eljárást... TALÁLKOZUNK A RENDŐRSÉGEN ÉS BÍRÓSÁGON SRÁCOK!!!! Nem fogjátok megúszni!

the walking dad Creative Commons License 2018.12.30 0 1 6301

Hagyd a fenébe, lapajov és zsamozsazse mögött ugyanaz a személy van, nézd meg a hozzászólásaikat. Nem csak a topikválasztás egyezik (chemtrail-világ + kivételként a régiségtopik), de visszaköszönnek a helyesírási és stilisztikai hibák is. Sőt, utóbbiak alapján a hivatkozott "bácsi" wikipedia-oldalát is ő írta :)

Előzmény: smorgasbord (6300)
smorgasbord Creative Commons License 2018.12.30 -1 0 6300

Kérdés, hogy ki az olcsójános hiéna? Aki nem szeretne 3-szoros, 4-szeres árat fizetni egy tárgyért?

 

Előzmény: Törölt nick (6298)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!