Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2003.06.21 0 0 5
Kösz a választ.
Az árak korrektek, de én az ország túlsó végén vagyok... Itt elég vad árak vannak, így nem akarok csak úgy venni, aztán meg a nyakamon marad egy használhatatlan kártya. Amitől jobban félek, nehogy a gépet is kicsinálja. Tudnak ezek ilyen huncutságot?
Előzmény: Free Bird (3)
Free Bird Creative Commons License 2003.06.20 0 0 4
Bocs, pár adatra rosszul emlékeztem. Itt van a bolt linkje az árakkal:

http://www.paradoxon.hu/paradar.htm

Előzmény: Free Bird (3)
Free Bird Creative Commons License 2003.06.20 0 0 3
A gyors kártyák a nagyteljesítményű gépek esetében lehetnek csak fontosak. Eg y 6-7 vagy 14 Mp-es kép lementése igényli a nagyobb sebességet. De szerintem az 1-2 Mp-es gépeknél tökéletesen beválnak az olcsó noname kártyák is.

Nálunk most ilyen bruttó CF árak vannak Bogláron: 128 MB 6000 Ft, 256 Mb 11000 Ft, 512 Mb 23000 Ft és az 1 Gb-os 47000 Ft. Bruttó, ÁFÁ-s árak.

Előzmény: MZ/Y (2)
MZ/Y Creative Commons License 2003.06.20 0 0 2
Van különbség a különböző SD kártyák között, vagy csak a gép gyártója szeretné a saját kártyáját eladni? Előfordulhat, hogy megveszem a noname kártyát, aztán a Kodak-om nem fogadja el?
Carpy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 1
Nem lenne rossz dolog :-)
Előzmény: Btx 002 (0)
Btx 002 Creative Commons License 2003.06.20 0 0 0
0 Ft-ért akarsz venni? :-)
Előzmény: Carpy (-)
Carpy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 topiknyitó
Osszuk meg tapasztalatainkat az egyes memoriakartya tipusokrol es markakrol, es adjunk arra, hogy melyik hol a legolcsobb.
Mivel az eddigi kartyas informaciok tulsagosan szet vannak szorva, ugy erzem, van letjogosultsaga ennek a topicnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!