Keresés

Részletes keresés

karfetish Creative Commons License 2014.10.06 0 0 3175

Szia!

 

Nagyon szívesen leveleznék Veled!

 

Írj légyszíves az

 

armfetis@gmail.com

 

címre, írok Neked részletesen!

Előzmény: krisztina6980 (3174)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.06 0 0 3174

De igen. Pontosan tudta, mi jön be nekem. Mostmar benne lenne, de előttem leírta magát. Nem fogok könyörögni neki. Volt egy esélye, nem élt vele. 

Igen, ennyire nagyon bejön. Elég rágondolni, kicsit elfantáziálni róla,  és máris felizgulok tőle. Még a gondolattól is. Vagy ha megengedem magamnak azt a luxust, hogy megnézek pár szép képet, vagy egy videót, na ott van végem. Csak épp a csiklomhoz érintem az ujjam párszor, és kész...

Megismertem itt egy nagyon tettrekész srácot, csak az a baj, hogy messze lakunk egymástól. Úgy néz ki, kölcsönös a szimpátia, és tetszik, amiket ír. Szívesen rábiznám magam pár órára.

Te/más itt a fórumban ismerkedett már így? 

Előzmény: justtape (3173)
justtape Creative Commons License 2014.10.05 0 0 3173

Na, ezt mondom, a párodnak szép lassan vezesd fel ! :) 

 

De megcsaltad volna Őt a kötözős szexért ? Ennyire gerjedsz már erre ? :) 

Egyébként ha mással akarod ezt, ne sima chaten ismerkedj, hanem bdsm-bondage fórumokon, oldalakon. Sok fake/kamu regisztrált tag van ott, de sok ember valódi ! 

 

Egyébként miért nem akart megkötözni ? Ennyire puhapöcs ? Már ne haragudj ! :D Vagy csak nem ismerte ezt a fétished és ő esetleg nem kedvelte ezt az egészet ?!

Előzmény: krisztina6980 (3172)


krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.03 0 1 3172

Fején találtad a szöget, kedves justtape. Félek, hogy nem értené meg. El sem tudom képzelni, mi lenne aztán. :-( Nem szeretném, ha megromlana a kapcsolatunk. 3 hónapig külföldön volt a drágám, és amióta visszajott, nem tudok leallni. Már hajnalban arra ébredek, hogy iszonyúan be vagyok gerjedve, és hiába intéz el alaposan, én megint akarom. Nem győzi a szívem, munka előtt és után is megkapom, ami jár. Már azt volt bátorságom elmondani neki, hogy vennünk kéne egy vibrátort. Meglepodott rajta, de rabolintott. 

Azt tudnod kell, hogy mielőtt kiment a párom külföldre, jó ha kéthetente egyszer magamhoz engedtem. Tudom, gáz, de így volt. Aztán valami megváltozott bennem, és arra jött haza, hogy szexmanias lettem, és nem győz dugni. Majdnem kielégíthetetlen vagyok.

Így sem ismer rám, hát ha még azt is jelzem, hogy még mondjuk meg is költözhetne...

Félek, hogy már sok lenne.

Tegnap reggel is hamarabb ébredtem, mint ő. Még felalomban volt, de állt neki, úgyhogy gyorsan racsüccsentem, és a fülébe súgtam, hogy most én dugom meg őt. Nagyon. Lefogtam a kezeit, nem ellenkezett... és amikor közel volt hozzá, hogy elmenjen, befogtam a száját. Ezért sem reklamalt. Úgyhogy próbálkozom, de egyelőre ennyi. Majd írok, mik a fejlemények. :-)

A másik sztorim meredekebb. Van egy fickó, akivel megismerkedtem. Elmondása szerint belém szeretett, és szeretne velem egyuttlenni. Hosszas chatelgetes után tegnap találkoztam vele, kaveztunk, aztán feljott hozzám. Le akart fektetni, de nem sikerült neki. Tudja, hogy bejön nekem a kötözés. A kezébe adtam, amivel megkötözzön, és NEM TETTE MEG! Nagyon kiakadtam. Elég egyértelműen jeleztem neki, hogy mit szeretnék, és nem. Meg akart dugni, és ennyit nem volt képes megtenni... Na ezt a férjemmel nem bírnám ki. Nagyon megalazo lenne. Így is gáz volt, mert én bepoccentem, ő meg úgy maradt. Ciki...

Előzmény: justtape (3171)
justtape Creative Commons License 2014.10.03 0 0 3171

Üdv itt ! :)

 

Miért nincs bátorságod elmondani neki ? Van valami oka vagy egyszerűen csak félsz, hogy nem értené meg ? 

Ha szép lassan felvezetnéd ezt neki, kezdve mondjuk egy selyemsálas kézkötéssel vagy kézzel való szájbefogással, lehet, hogy neki is tetszene ! :)

Előzmény: krisztina6980 (3168)
kacagogerlek1 Creative Commons License 2014.10.02 0 0 3170

Tisztelt   nézelődő,érdeklődő  ,én nagyon  szeretném,ha  valaki megkötözne.

 

Illetve ,én is szeretnék kötözni.

 

 

Elérhetőségem  gerlecske@gmail.com

 

a jelentkezéseteket várom.

 

 

Ducttapegag Creative Commons License 2014.10.01 0 0 3169

Szia! Örölök, hogy bátorságot vettél magadon, ha van kedved privátban csevegni a témáról, esetleg eszközöket kipróbálni, helyszínnel, és nagy eszköztárral is rendelkezem, szívesen bevezetlek ebbe a világba ;)

Keress meg az szgdt193(kukac)gmail(pont)hu címen ;)

Előzmény: krisztina6980 (3168)
krisztina6980 Creative Commons License 2014.10.01 0 1 3168

Üdvözlet mindenkinek!

 

Élvezettel olvasom ezt a jó kis fórumot, örülök, hogy ráakadtam.

Arra gondoltam, leírom nektek, hogy jutottam el idáig. Sokáig viaskodtam magammal, hogy normális vagyok-e egyáltalán, hogy ilyen dolgokra izgulok fel. Már kislány koromban is tetszett, ha valakinek bekötötték a száját... Aztán néhány évvel ezelőtt láttam egy filmet, amiben a férfi úgy akarta megölni a menyasszonyát, hogy megkötözte, betömte a száját, belerakta egy átlátszó nejlonzsákba (hogy megfulladjon), és több helyen körültekerte ragasztószalaggal. Persze a nő nyögött, küzdött, vergődött... - és ez valami iszonyúan felizgatott. Persze a végén a csajt megmentették, de én csak erre tudtam gondolni. Na ez volt az első alkalom, hogy tudatára ébredtem a dolgoknak... ijesztő volt, de tetszett.

Aztán vettem magamnak a bátorságot, és elkezdtem a neten nézelődni. Na akkor lett végem, amikor ilyen képeket találtam, nem is beszélve a történetekről, videókról... nagy ég... és a szexshopokban található szépségekről. Főleg a szájpeckes maszkok tetszenek, de még nem próbáltam ki ilyesmit.

9 éve párkapcsolatban élek, és a párom nem tud erről az érdeklődésről. Sosem volt bátorságom elmondani neki. Most sincs még. Pedig a legégetőbb vágyam, hogy kikötözve juttasson el a csúcsra...

Egyedül is játszadozom néha, de az nem olyan...

Alig várom, hogy írjatok valamit ti is!

Poltorato Creative Commons License 2014.09.18 0 0 3167

         

 

 

 

nebb Creative Commons License 2014.09.17 0 0 3166

justtape Creative Commons License 2014.09.15 0 0 3165

Valahogy én is így vagyok vele. Nem azt mondom, hogy már nincs partner, de ritkán tudunk már bármit is csinálni ..

Előzmény: Ducttapegag (3160)
justtape Creative Commons License 2014.09.15 0 0 3164

Remek képek ! 

Előzmény: Poltorato (3163)
Poltorato Creative Commons License 2014.09.14 0 0 3163

 

 

 

                          

 

 

 

                                                                           

 

 

                                          Álomszépek..

 

 

 

 

                                                             

nebb Creative Commons License 2014.09.14 0 0 3162

Poltorato Creative Commons License 2014.09.13 0 0 3161

 

 

                   

                       <  Meggyötörni ezt az érett testet ...hmmm

 

 

 

 

 

 

                    

 

 

 

                                                          cicuskák

 

 

 

 

 

                                                

 

 

 

             Bár, szemlátomást jól elvannak ....de, beszabadulnék ebbe a hármasba..

 

 

 

 

 

 

 

 

Ducttapegag Creative Commons License 2014.09.12 0 0 3160

Nekem szerencsére eddig volt partnerem, igaz most ez a hely megüresedett...

Előzmény: justtape (3159)
justtape Creative Commons License 2014.09.11 0 0 3159

Magam sem fogalmazhattam volna szebben, ezt szeretem én is ! :) imádok kötözni/ ragasztani vagy fordítva, de a self bondage számomra nem az igazi... :/

Előzmény: Ducttapegag (3155)
Poltorato Creative Commons License 2014.09.10 0 0 3158

 

 

                              

 

 

                            

                                                                           Már szinte fáj ..

 

 

Ducttapegag Creative Commons License 2014.09.09 0 0 3157

Mmmmmmm

Poltorato Creative Commons License 2014.09.09 0 0 3156

 

 

                                  

                                     

 

 

 

                               Két suncit egymáshoz kötözni ...élvezném..

 

 

 

Ducttapegag Creative Commons License 2014.09.08 0 0 3155

Köszönöm!

Amúgy imádok mindenféle ragasztóval kötözni/ragasztani, kedvencem a széles szigetelőszalag és a ducttape :D
De szeretem még a köteleket is használni, különböző szájpeckeket stb... elég széles a skála...
Örülök, hogy találtam ezt a topicot, ahol hasonló indíttatású emberkék is megtalálhatóak!

Előzmény: justtape (3154)
justtape Creative Commons License 2014.09.08 0 0 3154

Szia ! 

 

Angolul microfoam(tape)-nek hívják ! 
Hogy hol lehet beszerezni, nem tudom, de lehet utánna fogok olvasni, régóta tetszik !! :)

Előzmény: Ducttapegag (3152)
Poltorato Creative Commons License 2014.09.07 0 0 3153

 

 

 

                   

 

 

  

                          Bizsergető..

 

 

Ducttapegag Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3152

Sziasztok!
Új vagyok a topicban, így hát rögtön egy kérdéssel vonzanám magamhoz az új ismerősöket, barátokat, beszélgetőtársakat!
Ez milyen ragasztó, és honnan lehet beszerezni? :)

Poltorato Creative Commons License 2014.09.06 0 0 3151

 

 

                         

 

 

 

                                           Kussolsz!!!

 

 

                                      

justtape Creative Commons License 2014.09.05 0 0 3150

Nagyon jók a képek...látom újra vannak aktív tagok, örülök ! :)

Poltorato Creative Commons License 2014.09.03 0 0 3149

 

 

                                           

 

 

                                              Bilincsbe zártad a...

 

 

 

                                         

 

 

                                                hmmmmm  ..

 

 

 

 

 

 

        

                                              

millike94 Creative Commons License 2014.09.02 0 0 3148

Valami ilyesmi van nekünk is, csak rövidebb lánccal. A többi kép se semmi, nem lehet egyszerű így összekötve lenni, főleg egy székhez. Kipróbálnám milyen lehet :)

Előzmény: Poltorato (3146)
Poltorato Creative Commons License 2014.09.01 0 0 3147

 

 

                                  

 

 

 

 

 

                   

 

 

 

 

 

                                  

 

 

 

                                      "- Csak ezt ússzuk meg ..."

 

 

             

Poltorato Creative Commons License 2014.08.31 0 0 3146

 

 

 

                                       

 

 

                                  Akkor ez a kép is tetszeni fog..

 

                  Én neked most csak ezzel tudok  "kedveskedni" ...:-)

 

     

       

 

 

    

             

Előzmény: millike94 (3145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!