Keresés

Részletes keresés

Lupertazzi Creative Commons License 2024.04.01 -1 6 219480

Sajnos a magyar szcénában egy csoport visszatérése sem lendítene nagyot létszámban. Egyszer a Fidelityvel és más kisebb csoportokkal ők voltak itthon a top 1. Reméljük, hogy visszakerülünk oda.

Előzmény: Miller a sör (219477)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -13 2 219479

Kár, hogy az UVB-nek még a fénykorában sem volt 200 tagja. A számokkal hadilábon állsz.

Előzmény: old#UTE (219478)
old#UTE Creative Commons License 2024.04.01 -1 7 219478

Ha csak kétszázan jönnének vissza, az is komoly erősítés lenne, minden meccsünkön! Úgy legyen! Csak az jutott eszembe, hogy tele volt a vendég a Paks ellen is. Oda nem nagyon fért volna be még kétszáz ember. És akkor Felcsútról, vagy Várdáról nem is beszéltünk. De ez legyen a legnagyobb bajunk, hogy sokan megyünk!

Előzmény: mpharom (219468)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -13 1 219477

Túl sokat nem fognak számítani létszámban. Reméljük megfogadják néha a tanácsukat és akkor kreatívitásban lehet változás.

Előzmény: Skywalker. (219474)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -14 0 219476

Üdv a klubban, amúgy 15 után kezdjük számolni :-)

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (219473)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.01 -1 8 219474

Nagyon úgy tűnik, hogy nem kamu.

Érdekes, alig néhány héttel (egészen pontosan 173 db bélabácsizással) ezelőtt volt itt ez a téma, hogy mi lehet velük azóta, miért mentek, hová mentek, miért nem jönnek stb stb... Akkor úgy tűnt, hogy kész, vége, elporladtak, erre tessék. Még nem tudom, mit is jelent mindez, de jól hangzik :)

Előzmény: 626 (219472)
Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 2024.04.01 -12 0 219473

Minden para nélkül, de elfelejtetted a másik négy nicked pass-át?

Szóval ezért vagy(tok) szánalmasak. 

És igen, ti (te) baszod szét a topicot.

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (219470)
626 Creative Commons License 2024.04.01 -1 7 219472

Na ez jól hangzik, remélem nem április elsejei tréfa :)

 

Vajon létszámban nagyságrendileg ez mennyit jelenthet majd?

Előzmény: mpharom (219468)
maribor Creative Commons License 2024.04.01 -14 0 219471

Három az most már.

Előzmény: Uthred R (219469)
Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 2024.04.01 -13 0 219470

Te, ha oda jön hozzád egy csóka, hogy van egy új találmánya, úgy hívják hogy meleg víz, akkor te szerintem vállat vonsz. Amikor a tizenharmadik jön akkor már kiröhögöd.

Amikor jön egy másik messiás meglepően jó gondolatokkal, akkor gondolom Te is örülsz, de amikor egy hónap múlva mindenki hülye nála, aki nem borul le elötte, akkor Te is elküldöd a picsába.

A +/- ról, meg hogy téged mennyire érdekel, csak ennyi:

 

"Hacsak az nem, hogy két mínuszt kaptam, mert a Juhász Petinek nyugalmat kívántam a  sírban."

Előzmény: old#UTE (219461)
Uthred R Creative Commons License 2024.04.01 -1 14 219469

Azért tényleg érdekes,hogy ez a két ember azt gondolja,hogy róluk szól a topik.

Szerintem el kell felejteni őket,nem kell velük foglalkozni.

mpharom Creative Commons License 2024.04.01 -1 15 219468

Sziasztok!

Örömmel jelentjük be, hogy a tulajdonosváltás következményeként hosszú idő után az Ultra Viola Bulldogs tagjai visszatérnek a lelátóra és szerves részét fogják képezni az Újpest Ultras-nak.

Távollétükben rengeteg változást hozott a lelátói élet, megvívtuk együtt és külön is a csatáinkat, innentől azonban egységben haladunk tovább a úton.

A történet folytatódik, alább olvashatjátok közleményüket;

"
Visszatérünk!!!

2013-ban, sok vívódással a lelkünkben, elhagytuk a lelátót. Elhagytuk azt a helyet, ahol rengeteg élményt éltünk meg, ahol rengeteget szurkoltunk és "munkálkodtunk" szeretett Csapatunkért, Újpestért.

Nehéz döntés volt, amely a mai napig sok beszélgetést, vitát és kérdést hordoz magában.

Tagjaink többsége azonban akkor úgy döntött, hogy nem szeretné jelenlétével támogatni R.D.-t, illetve a regisztrációs/névreszólós beléptetést.

Mostanra R.D. eltávozott, és a jegyvásárlás sem névhez kötött az esetek túlnyomó többségében, így úgy döntöttünk, visszatérünk a lelátóra!

Sok idő eltelt azóta, mi sem fiatalodtunk, azonban a Klubunk iránti szeretetünk töretlen maradt.

Visszatérésünk nem abban a szerepben, nem abban a létszámban és nem abban megjelenésben fog megtörténni, mint amikor "kijöttünk".

Tiszteletben tartjuk, hogy jelenleg milyen módon működik a Tábor, milyen drapik vannak a kerítésen, és hogy kik vezetik a lelátót.

A ZTE ellen mi is ott leszünk a D-ben, bízva abban, hogy jelenlétünkkel és szurkolásunkkal újra erőt adhatunk ahhoz, hogy minél több sikert érjen el Csapatunk!

UVB '92"

Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -14 0 219467

Bobber mit is írtál?

Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -15 0 219466

Szánalmas irodalmár. Kb minden ide járó tudja, hogy melyek a te nickjeid. Vicces mikor magaddal beszélgetsz. Ennyi marad, bezzeg régen a fradisták törölték fel veled a drukkerkocsmát.

Előzmény: Bunda Fáma (219465)
Bunda Fáma Creative Commons License 2024.04.01 -3 14 219465

A topik az ő hitbizományuk. Fradista, lokista jöjjön, azt szeretik. Ők ketten a topik belgái...

 

 

Előzmény: old#UTE (219461)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -15 0 219463

Béla és az új ember... Mesélj még 😁 

Előzmény: old#UTE (219461)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -17 0 219462

Most hogy jól elbasztam a Nick váltást bevallom, hogy ez a Frank Zappa utánzat is én vagyok 😀

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (219459)
old#UTE Creative Commons License 2024.04.01 -1 10 219461

Komoly sérelmeitek vannak. Új emberek akarnak véleményt nyilvánítani és még hangosan is? Hihetetlen. Ki hallott még ilyet? A fórum valami ZRT? Itt mindenki a részvényei arányában szövegelhet, akár hülyeséget is, aki meg outsider, annak kuss? Azt akár ki is tiltom,  tiltatom? Miért ennyire elviselhetetlen a fiatalok véleménye?

 

Hogy megjegyzitek ki mennyi mínuszt kapott és mire, az érdekes. Én ezzel nem foglalkozom, hosszútávú memóriám meg nem terhelném vele. Nem csak fiatalom hoztak híreket, sőt szerintem a hetvenes évek sem tőlük származnak. Ha jól emlékszem egy régi nikktől. Persze még lehet fiatal, de, ha már itt van tíz éve, annyira mégsem. Ezzel együtt nem értem miért baj bárkinek, ha egy újpesti lelkesedik, többet vár, többet lát bele a történésekbe mint mások. Miért kell ezért bántani, ledorongolni, hülyének kikiáltani? Ha fiatal is. A fiatalok általában lelkesebbek mint az öregek. Én sem vagyok olyan lelkes, mint húszévesen, harmincévesen, negyvenévesen. Ez az élet rendje. A fiatalok átveszik apáik kardját és felemelik. A gyerekeimet se basztam le, gúnyoltam ki soha, mert álmaik voltak. 

 

Részemről befejeztem a témát. Ezután szigorúan csak a meccsekhez szólok hozzá, nehogy valaki tízévest idegesítsek. Az  tűrhetetlen! Annyival okosabb aki már tíz éve ide ír, hogy nem lehet arra szó.

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (219459)
maribor Creative Commons License 2024.04.01 -16 1 219460

Adtam egy mínuszt. Jó ez a nicked is, miller.

Előzmény: Afassa Dapapi Dapov (219459)
Afassa Dapapi Dapov Creative Commons License 2024.04.01 -14 1 219459

Mielött még engem is X-re teszel, azért csak hogy tud:

 

Millernek volt egy emlékezetes hsze. Idézem:

"."

Na erre kapott vagy tizenöt minuszt.

 

Az hogy tele van a topic troll-lal az nem az Ő hibája hogy szóváteszi, ezért csak tisztelni lehet. Régen nemcsak minden jobb volt, de valahogy a hülyékből is kevesebb volt. 

Nistelroytot Csicsi találta ki zseniálisan, még a Népsport is beszopta. Én a a piacról szállítottam a tutti tippeket. És ezen elröhögött minden normális topiclakó (legalább is remélem). Aztán valahogy meg fordult az értelem. Egyre többen el is hitték a mindenféle megalapozatlan marhaságokat, sőt! Hetente háromszor adtak el minket, X lesz az edző,Y a középcsatár, megbaszunk mindenkit.

A topic kb 80 %-a a klubházból hozta az holtbiztos híreket. Kutyázzák a játékosokat, az edzőt, a tulajt. Mindenkit aki nem  csahol velük.

Ugyanakkor.

Három egymáshoz passzolt labda már a hetvenes éveket idézi, a falábú játékos már megint mit bénázott (akkor is ha a keretbe se volt), ja tegnap meccs volt, nem is tudtam de milyen jól/rosszul játszottunk.

Szóval, hagyjuk már, a nickedből elvileg az következik, hogy neked valszeg nem a Tajti az Újpest legjobb irányítója,nem Csoboth a balszélsője. Az hogy valaki Nálad markánsabban, ne adj isten cinikusabban jelzi ezt attól még neki is igaza lehet. Mert esetleg látott már egy-két dolgot. Persze mindig vannak, hálistennek új, fiatal igazhítűek, ami örvendetes. Az kevésbé amikor Ők akarják fújni a passzátszelet.

Előzmény: old#UTE (219456)
maribor Creative Commons License 2024.04.01 -15 0 219458

Nem érted, hogy letiltott, míííííííííííí?? Kiváncsi vagyok, hanyadik hozzászólásodra fog reagálni.

Előzmény: Miller a sör (219457)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -16 0 219457

Lazíts öreg mert a te korodban azzal a súlyfelesleggel ami van hamar meg lesz a baj 😁

Előzmény: old#UTE (219455)
old#UTE Creative Commons License 2024.04.01 -1 7 219456

Szerintem a legtöbben erre is használják. Mikor nem beszélnek hülyeségeket nem kapnak csak  egy-két kóbor mínuszt. annyit a Juhász Petis hozzászólásom is kapott. Nem kell vele foglalkozni! Én is már is sokat foglalkoztam vele. Ezután egyikét se látom, egy gonddal kevesebb.:)))

Előzmény: 626 (219454)
old#UTE Creative Commons License 2024.04.01 -1 9 219455

Idézd mikor hoztam én "hiteles forrásokat (újpesti piac lacikonyhája) a tulajváltásokról, az új igazolásokról, aztán a hetvenes évekről,."  Hogy lehetek én mainstream, átlagban heti egy bírással? Mi közöm a -/+ -oláshoz?  Hacsak az nem, hogy két mínuszt kaptam, mert a Juhász Petinek nyugalmat kívántam a  sírban. Vagy ha nem én, miért nekem mondod? De engem ez nem érdekel, ez is a ti kettőtök napi beteges témája. Talán mert azt hiszitek titeket bármit mondtok csak szeretni lelhet (olyan nagyon viccesek vagytok, meg mindig igazatok is van), és ha negatív visszajelzést kaptok, az csak egy, maximum két ember műve. Szerintem nem. De, ha a lelketeknek ez a jó, tőlem! Tudom az a paranoid barátod és ezek szerint a te elképzelése(-d), hogy én nem én vagyok, meg más is én, meg más sem maga, hanem én, de ez beteges, inkább pszichiátriára való.


De, hogy veled is lerendezzem, neked is X. Oszt, képzeleghettek mindketten naphosszat, lebaszhatjátok "józanul" az újpestieket, nem adhattok nekik annyit engedményt, röpke jóindulatot sem, mint a csodált majmoknak, hihetitek, hogy itt mindenkinél okosabban vagytok, jobban láttok, legfeljebb a végén kiderül mégsem. Képzelhetitek hozzátok csak a maik érnek fel agyban, le se szarom! Eddig is nagyjából ezt tettem, de akkor is megtaláltok a proli okoskodásotokkal, hát segítek.

Előzmény: maribor (219452)
626 Creative Commons License 2024.04.01 -1 8 219454

Amúgy ez a +/- funkció 'eredetileg' nem arra van kitalálva, hogy egyetértek/nem értek egyet?

Ha pl. valaki ír egy meccsről valamit és én egyetértek, ha akarom teszek egy pluszt, mert minek írjam azt le, hogy 'egyetértek'. Eredetileg ez nem a szimpátia/unszimpátia jelzésére való, nem?

Én rohadtul nem is foglalkozom vele.

De mondjuk az utóbbi sajnálatos gyász hírnél miért van annyi mínusz, na azt nem értem. Nem ért egyet az illető a részvét nyilvánításokkal?

Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -15 1 219453

Mondjuk ha main streamet egy maximum két bohóc jelenti akkor az nem mai stream hanem szánalom. Pláne ha két nicken beszélget magával.

Amúgy meg sajnos azzal nincs mit tenni ha pl a Fradi topicban már régen is normálisabb véleményvezérek voltak mint a mi idióta Bélabácsink aki egyszerre volt irodalmár és karate bajnok ráadásként a fia akkora tehetség volt hogy majdnem befért a Gázművek kettőbe.

Előzmény: maribor (219452)
maribor Creative Commons License 2024.04.01 -15 3 219452

Azért a történet úgy kerek, hogy a mainstream itt évek óta megosztott hiteles forrásokat (újpesti piac lacikonyhája) a tulajváltásokról, az új igazolásokról, aztán a hetvenes évekről, agyrém volt. Miller meg, aki nem szorul a védelmemre, próbált józan maradni, aztán meg kiröhögni titeket. És a mainstream elég szépen elkezdett beleszállni, ő meg felvette a kesztyűt. Én meg pont leszarom a mainstreamet. És akkor most felvetni, hogy újpesti baszogat újpestit, hát véleményes. A +/--okról már nem is beszélve, mert az kábé a szánalom kategória.

Nna, további jó sírást, kislányok és sok locsolót mára.

Előzmény: old#UTE (219450)
old#UTE Creative Commons License 2024.04.01 -1 7 219451

Tegnap újra győztünk. Sokkal inkább előre kell tekintenünk mint hátra! Utóbbira már végképp semmi okunk. A Huszti gyerek jó lesz, ha nem kutyálkodik el.

old#UTE Creative Commons License 2024.04.01 -1 10 219450

Én úgy vagyok vele, hogy újpestiek, ne baszogassanak újpestieket, csak mert nem tetszik a véleményük! Hogy emellett ki valagát nyalják, az kevésbé érdekel, legfeljebb furcsállom.

Előzmény: Bunda Fáma (219449)
Bunda Fáma Creative Commons License 2024.04.01 -3 12 219449

A majmok és a kondások viszont zabálják őket. Végre egy (két) csoport, ahol nem a szörnyű újpestiekkel kell a Stockholm-szindrómájukat kezeltetni. Vajon ha a majmokkal és a kondériával játszunk, kinek drukkolnak? :) Valószínüleg az x-nek és a "jó focinak"!

Előzmény: old#UTE (219422)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!