Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

001Adi Creative Commons License 2014.08.19 0 0 583
Előzmény: MatuMiki (577)
MatuMiki Creative Commons License 2014.07.28 0 0 582

Szervusz!

Köszi az infót. Találtam Pécsen a bontóban, le is szállították.

Majd a vezérléssel egy kalap alatt kicseréltetem ezt is.

Köszi a segítséget!

Szép nyarat és üdv,

Miki

Előzmény: Törölt nick (581)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 581

Szia MatuMiki!

 

Sajnos az nekem sincs ,de Culaúrnál

mintha még meglett volna mikor nála jártam

kérdezz rá , hátha...

 

Üdv!

Előzmény: MatuMiki (580)
MatuMiki Creative Commons License 2014.07.22 0 0 580

Szervusz backspacer!

Bocsika, szelepfedéllel nem tudsz szolgálni?

Köszi és üdv,

Miki

Előzmény: Törölt nick (527)
MatuMiki Creative Commons License 2014.07.18 0 0 579

Szervusz!

Bocsi a késői válaszért.

A szerelőm azt mondta, hogy egy haverja elég mágus a nethasználatban és méret alapján keresgéltek. Külső átmérő jó lett, a hosszából könnyen lehet vágni, a belső átmérő nagyobb volt, ezért raktak bele masszívabb csavarokat. Így oldották meg nekem. Talán Toyota szílent. Azóta is szupi. Bár pont tegnap vettem észre, hogy az egyik segédrugóm eltört... Mehetek kovácsoltatni. Állítólag Dunabogdányban van egy szaki aki tuttin megcsinálja. Csak lóvé kell rá, meg egy kis idő...

Remélem segítettem.

Üdv,

Miki

Előzmény: kisember15 (569)
MatuMiki Creative Commons License 2014.07.18 0 0 578

Szevasztok!

Újra én... Keresek szelepfedelet az 1,6-os Ferozához. Hegesztve volt az enyém és sajna nyomja az olajat...

Elérhetőségeim: 20-385-7767; matumiki75@gmail.com

Köszi és üdv,

Miki 

MatuMiki Creative Commons License 2014.07.17 0 0 577

Szevasztok!

 

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ki és milyen formában találkozott tetőcsomagtartóval Feroza műanyagtetőre?

Mennénk kempingezni és elég kicsi a hely (csomagtartó amúgy is kicsi, de nekem a gáztartály van ott...), pakolnék a tetejére is - már ha lehet és meg tudom oldani.

Köszi szépen a segítséget előre is!

Elérhetőségeim: 20-385-7767, matumiki75@gmail.com

Üdv,

Miki

dras75 Creative Commons License 2014.07.11 0 0 576

Szia!

Nem tudom,aktuális-e még a laprugó szilent,

de nekem úgy rémlik,az ebay-en láttam párat..bár régebben..

Esetleg keress rá ott.

Sok sikert!

Előzmény: kisember15 (564)
Vadász78 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 575

Szia Miki!

Köszi a válszt! Én arra gondolok, hogy az én kocsim valamikor egy angol donor Feróza felhasználásával lett összerakva és ezért van a fordított felállás az ülésekkel. De talán tudok egy ugyanilyen ülést szerezni a későbbiekben! Üdv!

Előzmény: MatuMiki (574)
MatuMiki Creative Commons License 2014.07.08 0 0 574

Szervusz!

Az üléssel kapcsolatosan szeretnék infót adni. Nálam pont fordított a helyzet, vagyis az anyósülésem csúszik előre döntéskor és a vezető oldali ülés csak dől (és nem csúszik előre).

Érdekes a világ... Szerintem a csúszósín és az ülőlap lehet csak érintett.

Üdv,

Miki

Előzmény: Vadász78 (573)
Vadász78 Creative Commons License 2014.07.07 0 0 573

Üdv mindenkinek!

Nem túl rég lettem Feroza tulajdonos, egyenlőre kevesebb örömmel, mint bánattal! :)) De kitartok! Szipusz fórumtárs járgányát vettem meg tavaly.

Felújítás és átalakítás során eladó sorba került néhány Feroza alkatrészem : komplett hengerfej (vezérműtengely+himbasor), vadi új szelepszár szimmeringek, saját részre felújítva. A felújítás óta nem lett beszerelve, feleslegessé válás miatt eladó. Két darab hátsó "vak" lámpa, ami a kaszniba való. Komplett hátsó lökhárító. Hátsó ülések mellé való műanyag könyöklő+felfogató idom. Hátsó lökhárítóba való lámpák, a bal oldalinak törött a búrája. Hengerfej : 50000. Vak lámpák : 2500/db, egyben 4000. Lökhárító : 10000. Hátsó lámpák : a jobbos 3000 a balos 2000, egyben 4000. A hengerfejhez ajándékba adom a szelepfedelet, egy hajszálrepedés van rajta, de javítható. Mi is alig vettük észre. Egy kérdésem is lenne : Nem tudom létezik e olyan anyósülés, ami előrecsúszik, mikor megdöntöm a támláját. Nekem most a vezető oldali ilyen, de a másik oldalra is jó lenne egy ilyet szerezni! Tud erről infót valaki? Kérésre küldök képet a cuccokról, ha érdekel valakit.  emil: berczesim@freemail.hu

Tobak Zsolt Creative Commons License 2014.07.05 0 0 572

szia! nekem van vonohorgom  mind a két fajtából elvileg,kéznél a kereszt rudas van,a másikat keresnem kell a kacatok közt. 5000ft!

Előzmény: Vízimedve (565)
Zsolt Czimer Creative Commons License 2014.07.01 0 0 571

Sziasztok !

 

Keresek jobb hátsó lámpát 1992-es Ferozába. Ha valaki esetleg tud kérem értesítsen. +36 70 361-9839

 

Előre is köszönöm

ordax Creative Commons License 2014.06.29 0 0 570

Sziasztok!

 

Ferozám tegnap gázadáskor csattogó hangot hallatott magából. Én a silány üzemanyagra vagy a valamilyen úton megnövekedett előgyújtásra gyanakszom. Az elsőt ki tudom zárni, mert nem most tankoltam, és eddig nem csinálta. 

Milyen gyújtás van ezen, és legfőképp hogyan lehet beállítani? A szervizek többsége nem vállalja be az autót, nem értenek hozzá, vagy inkább nem akarnak.... Most találtam egy műhelyt, akik talán bevállalnák, de saját bevallásuk szerint ők sem tudják még, hogy hogyan. Gondoltam utánaérdeklődök, hátha tudok nekik segíteni.

 

A másik, hogy a szelephimbák alatt ennek is hidrotőkéi vannak? Vagy lehet valahogy szelephézagot állítani? Ha lehet mennyi az értéke?

kisember15 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 569

Szia Miki!

Köszi szépen előre is. Közben kaptam egy ötletet,hogy az unixnál nézzek körül.De várom a te válaszodat is.

 

Előzmény: MatuMiki (567)
kisember15 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 568

Szia!

Nekem talpas van rajta,4 csavar felfogatású.Gondom még nem volt vele.

Előzmény: Vízimedve (565)
MatuMiki Creative Commons License 2014.06.27 0 0 567

Szervusz!

 

Nekem sikerült kicseréltetnem a hátsó laprugó silentjeimet.

Kérnék egy kis időt, egyeztetek a szerelővel, aki beszerezte az alkatrészeket és utána írok megint.

Üdv,

Miki

Előzmény: kisember15 (564)
Zsolt Czimer Creative Commons License 2014.06.26 0 0 566

Sziasztok !

 

Segítsen valaki ha tud. Egyik pillanatról a másikra elment az 5. sebességi fokozat és a hátramenet. Az ötödiket beveszi de nem hajt a hátramenetet be sem veszi. Mi lehet vele ? 1992-es karburátoros 70 KW

 

 

Vízimedve Creative Commons License 2014.06.26 0 0 565

Sziasztok!

 

Feroza vonóhorog kellene nekem, ha valakinek van esetleg, illetve ezúton kérdezem a tapasztalatokat, mert úgy látom, két verzió van belőle, az egyik a sima talpas horog az alváz végére 4 (néha 2) csavarral, illetve egy másik fajta is van, ami egy keresztrúddal van a lökhárító alatt, vélhetően a nyúlványokhoz csavarozva.

Köszönöm.

kisember15 Creative Commons License 2014.06.25 0 0 564

Sziasztok!

Szertném megkérdezni,tud e segíteni valaki,hogy a feroza hátsó laprugójához,hol tudok szilentet venni?Ha nem lehet,akkor mivel tudnám helyettesíteni?Melyik autóé jó hozzá?

 

MatuMiki Creative Commons License 2014.06.20 0 0 563

Szevasztok!

 

Háát, nem túl nagy a mozgás itt a fórumon... :-)

Ezért aztán megterveztem és legyártattam - okosba - rozsdamentesből a hiányzó profilokat.

Sajnos nincsen időm most azonnal fel is szerelni, majd csak a jövő hétvégén.

 

Kellemes hétvégét és nyarat!

 

Más: aki Esztergom környékén fog, szeretne túrázni autóval - és nem bánja ha más is vele tart - az kérem jelezze, szívesen megyek ha ráérek.

Üdv,

Miki

MatuMiki Creative Commons License 2014.06.13 0 0 562

Hello, szevasztok!

 

Keresek Feroza ponyvatetőhöz szükséges profilokat, amiket az autó oldalához és a hátsó ajtóhoz kell csavarozni. Ehhez kell rögzíteni a ponyva alján található műanyag lapokat.

A ponyva és a tartókeret megvan.

Ezek a profilok és esetleg a gumitömítések kellenek csak a 'nyári átálláshoz'.

Remélem tud valaki segíteni.

Tel: 0620-385-7767

E-mail: matumiki75@gmail.com

 

Segítséget előre is köszönöm.

Üdvözlettel,

Miki

Zsolt Czimer Creative Commons License 2014.06.08 0 0 561

Sziasztok !

 

Ferozához keresek bal hátsó üveget a keménytetőbe.

Szabados Gergely Creative Commons License 2014.05.31 0 0 560

Helló,

Keresek Ferozához hátsó szélvédőt, szervo kormányművet, belső műanyag burkolatokat...

Előzmény: CulaÚr (559)
CulaÚr Creative Commons License 2014.03.30 0 0 559

Sziasztok!

Eladó Daihatsu Feroza alkatrészek:

Első lámpák,
Oldalindexek,
Jobb Hátsó lámpa,
Motorháztető (sérülésmentes, csavarjaival együtt),
Oldalajtók üveggel együtt (jobbos balos),
Visszapillantó tükrök,
Komplett motor, Injektor
Kábelköteg,
Computer,

Bukócső, biztonsági övvel, kapaszkodók.

Hátsó ledönthető ülés.

5db feroza lemezfelni, igeny szerint gumival vagy anélkül.
4db Pirelli Pzero murvagumikkal (205/65 R15),
Első hajtás,

Váltó, terepváltó kardánok és hátsó híd szélvédő nincs meg.
Mondd ami kell aztán megegyezünk.

Csak a helyet foglalja, jó áron:)

 

email: zsigulishock@gmail.com

CulaÚr Creative Commons License 2014.03.30 0 0 558

Szia! Van komplett balos ajtóm, hogyha érdekel belső kárpittal üveggel visszapillantó tükörrel csavarjaval együtt. irányár: 20.000Ft

Előzmény: Patesz1 (548)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.17 0 0 557

Szia!

 

Próbáltad már az ebay-en?

Most néztem meg a két irányítókar nincs 30 ezer huf

a szállítással együtt! :)

Üdv!

Előzmény: Pelcz Krisztián (556)
Pelcz Krisztián Creative Commons License 2014.03.04 0 0 556

Sziasztok!

 

Szeretnék segítséget kérni! 92-es Ferozahoz kellenének a következő alkatrészek:

 

-segédirányítókar a kormányművön+a másik segédirányítókar ( Új vagy felújított)

-szívócső nyomás érzékelő (MAP szenzor)

 

A boltba kérdeztem a két irányítókar 110 E Ft-ba kerül, légyszíves segítsetek hol tudnék új vagy felújítotthoz normális áron hozzájutni.

Ha van ötletetek kérlek írjatok vagy csörgessetek meg ezen a számon és visszahívlak: 30/4760606

 

Segítségeteket Előrre is Köszönöm!

 

Üdv.: Krisztián

feredli Creative Commons License 2014.02.27 0 0 555

Tegyél bátran ajánlatot.Az a helyzet,hogy eléggé kevés helyem van és sokat foglal a portéka:)

Előzmény: Törölt nick (554)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 554

Köszi a választ!

Fontolgatom! :)

Üdv.

Előzmény: feredli (553)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!