Keresés

Részletes keresés

keszthelyidora Creative Commons License 2010.05.19 0 0 97

Szia!

 

Bp. I o. csapat vagyunk, Ikarus honlapon olvashatsz rólunk, az edzésidőpontot és helyszínt pedig már alább többször megírtam. ha érdekel szeretettel várunk

Előzmény: Ramblerka (96)
Ramblerka Creative Commons License 2010.05.18 0 0 96
Sziasztok.

Keresnék olyan csapatot akiknek, kapus hiányuk van. 8 évig kézilabdáztam, érettségi miatt hagytam abban, de most fősuli mellett szeretnék megint aktívan játszani.
Nagyon hiányzik...:(
brigittaaaa888 Creative Commons License 2010.05.14 0 0 95
Sziasztok!21 éves lány vagyok nagyon régen kézilabdáztam most is játszanék, ha van rá lehetőség Budapesten csatlakoznék egy csapathoz vagy ha nem férek be alapíthatnánk egyet:)Írjatok:)

szép napot
Lina88 Creative Commons License 2010.04.24 0 0 94
Sziasztok!
Szívesen eljárnék edzésekre, Budapesten (lehetőleg valahol a belvárosban) keresnék csapatot. 21 éves vagyok, régebben játszottam beállóként hobbiszinten.
adelusz Creative Commons License 2010.04.16 0 0 93

Ide írhattok: adelusz@freemail.hu
adelusz Creative Commons License 2010.04.16 0 0 92
Sziasztok.

Én Győrben keresnék,olyan csapatot,akik hobbi szinten összejárnak játszani.

Ha valaki valamit tud légyszi irjon.

köszike.
keszthelyidora Creative Commons License 2010.04.16 0 0 91

szia!

 

Ha van kedved mi szivesen látunk lejjebb olvashatod a helyszint és az időpontot.

Előzmény: Arannny (90)
Arannny Creative Commons License 2010.04.13 0 0 90
Sziasztok!



Hobbi szinten szeretnék kézilabdázni. 27 éves vagyok, gimnáziumban kézilabdáztam. Tud valaki olyan helyet, ahol heti két- illetve három alkalommal tudnék játszani?

Előre is köszönöm!
keszthelyidora Creative Commons License 2010.04.05 0 0 89

Szia Timi!

 

Természetesen ha van kedved szeretettel várunk, a tavaszi iskola szünet miatt első edzés 04. 08-án! Lejjebb olvashatod hol és mikor vannak az edzések ha van kedved gyere le a többit személyesen megbeszéljük Többet rólunk az Ikarus honlapon olvashatsz!

Előzmény: kistimi... (88)
kistimi... Creative Commons License 2010.04.04 0 0 88

Kedves Keszthelyi Dóra!

 

Én már egy kicsit idősebb vagyok, 27, de az életem volt a kézilabda. Engem kifejezetten hobby szinten érdekelne. Nem tudom, hogy lenne-e még lehetőség csatlakozni, illetve úgy is ha csak heti 1 edzést tudnék vállalni. Szeretném újra érezni a szenvedélyt, amit régen.

 

Előre is köszönöm a választ: Horváth Tímea

Fanni920 Creative Commons License 2010.03.29 0 0 87
Csak hogy mindenki képben legyén én NB1 serdülőben és ifiben játszok, azt hittem, hogy ez evidens. (Ha felnőttben játszanék valószínű nem neten keresnék csapatot)

Jane Fonda! Az edzőm lehet, hogy tudna segíteni, de nem hiszem, hogy ismeri a Pest környéki kisebb csapatokat. Ő szerintem a nagyobb csapatoknál ismert (pl: Fradi, Hunnia), de én nem szeretnék már magasabb szinten játszani, mert belefáradtam már a heti 5 edzés 2 meccs dologba.

Andebol 75! A "gyenge" minősítést azért kikérem magamnak! Nem vagyok egy sztárjátékos, valószínűleg ezért nem hívtak játszani mostanában, de azért gyengének se minősíteném magam. Kisebb kupákon lettem már legjobb kapus és rangosabbakon a csapatom legjobbja (példának okául: Országos Diákolimpia Döntő). Persze vannak gyengébb napjaim, mint minden sportolónak, de én inkább átlagosnak nevezném magam.
Azt is tudom, hogy nem úgy megy, hogy beszambázok valahova és rögtön a fejemhez vágnak százezret. Én csak azt szeretném, ha pár ezer forinttal be tudnék szállni a költségeim fizetésébe (pl: koli, kaja, útiköltség stb). Tudni illik nem vagyunk milliomosok.
Dolgozni is szívesen elmennék iskola mellett, de munkát meg lehet, hogy még nehezebb találni. Akkor meg, ha lehetőség van rá, miért ne olyannal keresnék egy kis pénzt, amit még szeretek is?
keszthelyidora Creative Commons License 2010.03.28 0 0 86

Kedves ismeretlen!

 

Valószínúleg fogalmad sincs milyen állapotok uralkodnak a kézilabdások családjában, különösen a másodosztályban vagy annál alacsonyabb bajnokságokban. Egy 18 éves lány kizárt dolog hogy 4 éve NB I-et játszon, esetleg ifit, aminek azért a színvonalától nem kell elájulni. Drukkolok, hogy találjon pesten egy olyan csapatot aki fizet majd neki, de erre kevés az esélye, mivel már NB I/B-ben is csak hobby szinten játszanak a lányok. Ez a helyzet, ez nem labdarúgás itt mindenki szereti amit csinál, mellette tanul, dolgozik, és nem a pénz az elsődleges szempont. További jó ismerkedést az új világgal!

Előzmény: myperco (85)
myperco Creative Commons License 2010.03.28 0 0 85
Érdekes állapotok lehetnek nálatok kézisek...

-NBI-es játékosok nincsenek felkészítve arra hogyan találjanak csapatot
-eddző bácsi/néni lemitképzelezi, mert ő is pénzt kér a játékáért
-ez is olyan hősihalottképző, ahol nekik lelkesedésből kell tolni a szekeret, he?
-nyilván tudja aki kézilabda edz, hogy az NBI már nem az egészséges életmódról szól

Szóval nemártana kedvenc gladiátorainknak némi hátteret biztosítani, nemdebár?
aranyember001 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 84

Megvan a végleges tabella: rájátszásban mégsem jön Pestre.

 

Így hiszem.

Előzmény: aranyember001 (83)
aranyember001 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 83

Azt hiszem, sikerült is azonosítanom!

 

A rájátszásban Pesten akár kétszer is megnézheted.

 

Megvan Andebol?

Előzmény: aranyember001 (82)
aranyember001 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 82

Aranyeső!

 

Miért minősítesz ismeretlenül másokat? Gyenge...

 

Aki 4 éve, azaz 14 éves kora óta NBI-ben játszik, az nem lehet gyenge!

 

És nem lehet buta sem, ha a sport mellett főiskolán, egyetemen akar tanulni.

 

És nem lehet túl gazdag sem, ha államilag finanszírozott képzésen kell tanulnia.

 

(Oda megy ahova felveszik.)

 

És a kollégiumot, albérletet fizetni kell. Amihez pénz kell.

 

Most akkor dolgozzon, vagy sportoljon?

 

Egy biztos: nem a XVI.-kert fogja választani! Ezekután?

Előzmény: Andebol75 (81)
Andebol75 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 81
Az nem jutott eszetekbe, hogy azért így keres, mert esetleg gyenge játékos?
Mert ha annyira jó NB.I.-es utánpótlás-játékos lenne, akkor már régen intézett volna neki a csapata helyet, ahol megfelelően tud tovább fejlődni...
A másik meg, hogy 92-es születéssel így kezdi, hogy ahol pénzt is kereshet....
Mit képzel magáról?
Ha már pénzt akar, akkor nem kell csapatot keresnie, mert jó játékos, ha meg keresnie kell, akkor meg ne pénzt kérjen, hanem játéklehetőséget inkább:D
Előzmény: Jean Fonda (80)
Jean Fonda Creative Commons License 2010.03.27 0 0 80
Szia Fanni!

Nem tudom melyik városból jössz majd Budapestre, de az edző nem tud ilyenbe segíteni Neked?
Gondolom az NB I nagy körül tekintést jelentene, és aki ebben benne él jobban tudna segítséget nyújtani, vagy ott hogy működik ez?
Fanni920 Creative Commons License 2010.03.26 0 0 79
Köszönöm! Egyenlőre még nem döntöttem el, hogy mi lesz, de érdekelnek az ottani csapatok. Sajnos így még elég nehéz konkrétat keresni, mivel még nem tudom hova vettek fel, de annak függvényében szeretnék választani (lehetőleg ne a város másik végén legyen a csapat). Szóval várok további tippeket! :) Érdekelne a heti edzésszám és az, hogy hol lennének ezek. A válszokat előre is köszönöm! :)
Előzmény: keszthelyidora (78)
keszthelyidora Creative Commons License 2010.03.26 0 0 78

Szia!

 

Olvastam amit írtál, szerintem nehezen találsz ilyen csapatot, de ha van kedved edzeni és játszani mi szívesen látunk jövőre remélhetőleg nb2-ben

Előzmény: Fanni920 (77)
Fanni920 Creative Commons License 2010.03.23 0 0 77
Én 92es lány kapus vagyok. Ha minden jól megy Pesten tanulok tovább. 8 éve kézilabdázok, 4 éve NB1ben. Olyan csapatot keresnék, ahol némi honoráriumot is kaphatok. Köszönöm a segítséget!
Zita.b Creative Commons License 2010.03.22 0 0 76
Szia Dóri!

Köszönöm szépen, kedden megyek!

Zita
keszthelyidora Creative Commons License 2010.03.19 0 0 75

Szia Zita!

 

Szivesen látunk edzésen, az oldalon alább már írtam a helyszínt és az időpontot gyere le és személyesen megbeszélünk mindent. Várunk szeretettel

 

 

Dóri

Előzmény: Zita.b (74)
Zita.b Creative Commons License 2010.03.17 0 0 74

Szia Dóra!

 

Hosszú kihagyás után, újra szeretnék hobby szinten kézilabdázni, eljárni edzésekre. lehet még hozzátok csatlakozni?

 

Köszi: Zita

Jean Fonda Creative Commons License 2010.03.16 0 0 73
Szia!

Köszi ma már lenn is voltam, úgy hogy remélem jövő héttől csata sorba állok.Üdv.
keszthelyidora Creative Commons License 2010.03.16 0 0 72

Szia!

 

Kapusra is szükségünk lenne, ha tudsz gyere le edzésre és mindent megbeszélünk személyesen. Edzésidőpontot az oldalon megtalálod lejjebb. Várunk szeretettel

Előzmény: Jean Fonda (71)
Jean Fonda Creative Commons License 2010.03.15 0 0 71
Dóra!

Esetleg hozzátok lehet-e menni edzésre, vagy csak mezőnyjátékost kerestek?
Jean Fonda Creative Commons License 2010.03.15 0 0 70
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy él-e még a dolog, hogy kapust is kerestek.Köszönöm, ha válaszoltok.
keszthelyidora Creative Commons License 2010.03.12 0 0 69

Szia!

 

Olvastam amit írtál, mi BP. I. osztályban játszunk, Ikarus a csapat neve, kedd és csütörtök az edzésnap 18. 30 - 20.00-ig Bp. XVI. Szerb Antal Gimnáziumban. Ha érdekel szeretettel várunk!

Előzmény: Csimus (68)
Csimus Creative Commons License 2010.03.12 0 0 68

Sziasztok!

 

 

Szeretném kérdezni, tudtok-e olyan női csapatot, ahol játékost keresnek Budapesten. Jelenleg Budapest /A osztályban játszom beállósként, időnként balszélen.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!