Keresés

Részletes keresés

anya48 Creative Commons License 2007.11.22 0 0 183
Kedves Fricko!
Utánajárok annak amit írtál, mert a furcsa az hogy nekem olyan fájdalmaim is vannak mintha izületi gyulladásom lenne a vállamban a legkifejezettebb. Ilyen jellegű fájdalom neked volt-e?
Az őssejtkapszuláról én is hallottam pozitiv és negatív válaszokat, érdemes több fórumon szétnézni, hogy hátha találsz valami biztosat.
Minden jót Neked.
Anya48
vickyke Creative Commons License 2007.11.22 0 0 182

Sziasztok!

Este 7 körül kapcsolom be általában itthon a számítógépet, úgyhogy elérhető vagyok skype-on is.

viki0826 alatt kereshettek.

 

Viki

vickyke Creative Commons License 2007.11.22 0 0 181

Fricko!

Az előbb kihagytam, hogy mi milyen vitaminokat szedünk:

multivitamin

b komplex

magnézium

antioxidánsok

q10 coenzyme

étvágyjavító szirup

immunerősítő lekvár (gyógynövény és gyümölcsmix)

 

Üdv:Viki

vickyke Creative Commons License 2007.11.22 0 0 180

Szia Hermione!

Sikerült előbbre jutnod a Vargha gyógymód terén? Mit mondtak az elküldött leletekre? Milyen stádiumban van a családtagod?

Viki

vickyke Creative Commons License 2007.11.22 0 0 179

Szia Pajo13!

Van már újabb időpont a találkára?

Viki

vickyke Creative Commons License 2007.11.22 0 0 178

Szia Anya48!

Voltál már fonálbeültetéses kezelésen? Tényleg a neurológusod ajánlotta?

Írtál a Vargha gyógymódról a korábbi hozzászólásban, próbáltad talán? Vagy van valaki akin ez segített?

Hogy vagy? Vannak újabb tüneteid? Remélem nem és stagnál az állapotod.

 

Üdv:Viki

vickyke Creative Commons License 2007.11.22 0 0 177

Szia Fricko!

Hogy vagy mostanság? Próbáltál valami újdonságot? Sajnálom, hogy nem érzel semmit az őssejtkapszulától. Olvastam, hogy már napi 3-at szedsz. Én voltam már a cég jó pár előadásán, de ott azt mondták, hogy max. 2 vehető be egy nap.

Vigyázz nehogy árts vele.  Üdv: Viki

vickyke Creative Commons License 2007.11.22 0 0 176

Szia Simonida (Éva)!

 

Sokáig nem tudtam most hozzászólni a fórumhoz, rengeteg dolgom volt :-((

Félre ne érts, én nem feltételeztem, hogy pénzért akarod adni a Riluteket. Csak megemlítettem, hogy Magyarországon a betegek ingyen kapják. Meg sem fordult a fejemben, hogy hasznot akarnál húzni belőle.

Remélem minden rendben van veled, vigyázz nagyon magadra.

 

Üdv: Viki

fricko Creative Commons License 2007.11.21 0 0 175

Kedves anya 48 !

 

A fajdalom nem jellemzi az ALS-t,inkabb a gorcsok, de ezt csak orvosok

/ neurologus / altal lehet megallapitani. Lehet hogy neuropatiad van.Nincs veletlenul cukorbetegseged? Minden ilyen vizsgalat nelkuli mondas nem kezzelfoghato megallapitas.

 

Minden jot !

 Fricko

Előzmény: anya48 (171)
fricko Creative Commons License 2007.11.21 0 0 174

Kedves Pajo 13 !

 

Sajnos nem all modomban elmenni a talalkozora nov.26-an, de varnam a beszamolot majd rola.

 

Udv Fricko 

Előzmény: Pajo13 (173)
Pajo13 Creative Commons License 2007.11.21 0 0 173

kEDVESEIM!

Aki érintett és akit érdekel a nov. 26.i személyes találkozás és beszélgetés kapcsán hívjatok fel a 

        06 30 572 79 75 tel.sz.-on, vagy jelentkezésteket várom a

pajoka@t-online.hu  -n

 

Üdvözlettel Pajó13

fricko Creative Commons License 2007.11.18 0 0 172

Kedves Anya 48!

 

Az ossejt kapszulat idaig naponta 2 alkalommal vettem be, de sajnos nem erzek semmi valtozast. Ezert ugy dontottem hogy napi 3 alkalommal fogom szedni / reggel,delben es este/ Ha erzek valami valtozast magamon azonnal szolok.

 

Addig is udv Fricko.

 

 

Előzmény: anya48 (171)
anya48 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 171
Kedves Fricko
Ugy tudom te szedtem az őssejt kapszulákat, ha nem ne haragudj, te mit érzel hatott valamilyen módon. És kérlek írd meg hogy nehek fájt-e az izmod mert nekem 2 napja olyan mintha megütöttem volna, szinte a csontig hatol a fájdalom a rosszabbik lábam combjában.
Üdv. anya48
bólya Creative Commons License 2007.11.15 0 0 170

Üdv!

Nekem 26-a megfelel!

Bólya

Pajo13 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 169

Kedveseim!

Van egy dátumunk "anya" jóvoltából

      2007 nov. 26

Várom jelentkezésteket, kinek jó, kinek nem!!! ???

 

Üdv, Pajó

fricko Creative Commons License 2007.11.15 0 0 168

Kedves Forum tagok!

 

Szedi e valaki kozuletek az ossejet kapszullakat? - miota es erzel e valami valtozast. 

Esetleg vitaminokat, de milyeneket hasznaltok?

 

Udv Fricko. 

fricko Creative Commons License 2007.11.15 0 0 167

Kedves Forum tagok!

 

Sajnos a Guaco D4 jelenleg nem beszerezheto sem Magyarorszagon sem Ausztriaban, csak Nemetorszagban kaphato.

 

DHU, Deutsche Homöopathie-Union Karlsruhe

 

Udvozlettel Fricko

Előzmény: fricko (156)
anya48 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 166
Kedves Pajo13
Nagyon köszönöm részemről rendben a találkozás jó ötlet, legalább szóban megosztjuk egymással a tapasztalatokat. Nekem 2 napja mondták ki ezt a durva diagnozist, amibe nem lehet beletörődni. Sok ötletem van, amitől eleinte felbuzdulok, de később már nem annyira. Én november 26-án fogok 11 órára menni fofnálbeültetésre, és esetleg találkozhatnán, vagy később hiszen 3 hetente kell járnom.
Addig is üd. Anya48
bólya Creative Commons License 2007.11.14 0 0 165

Kedves Pajó13!

 

Köszönöm a pozitiv magatartást, bármikor, bárhova elmegyek,ahol nincs fagytenger,évek óta kutatom a személyes kontaktus lehetőségeit. Vikivel

már beszéltem telefonon, amióta felfedte bejelentkezésemet.

Üdvözöllek: Bólya

dzsumi Creative Commons License 2007.11.14 0 0 164
Kedves bólya!
Ma voltam az ideg szakorvosnál, aki leragadt a fejfájásnál, merthogy ő egy ilyen szakember. Én mondtam, hogy nálam az huszadrangú dolog, és a hozzá elvitt régebbi papírokon is szerepel a neuropátia, ezért megvizsgált és ENG labor vizsgálatra küldött, a lelettel kontroll. Azt mondta, hogy az ideg sorvadás nem úgy néz ki, mint amilyenek az én lábaim ( a vándlik, amiken állandó az izom rángás ). A neuropátiát már korábban is megállapították, az erre szedett MILLGAMMA N csak a pénztárcámat rövidítette meg, használni semmit sem használt. Legfeljebb újból megerősítik a diagnózist, de gyógyítani nem tudják. Beszélgetés során több anyag is felmerült a munkám során, ami okozhatta (higany, DDT, szerves oldószerek, stb.), amikkel bőségesen találkoztam. Tehát szvsz lesz egy újólag megerősített polineuropátia Dg-m, és minden marad a régiben..További jó egészséget, már ami a körűlményekhez képest elvárható..Helló!
Előzmény: bólya (160)
Pajo13 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 163

Kedves Sorstársaink!

Pajó 13 vagyok és a korábbiakban "közkinccsé" tettem a mobilom számát és az e-mail elérhetőségemet is.

Mi Pest közelben lakunk, könnyen elérhetően. Ezuton szeretném felajánlani bárkinek és mindenkinek aki nem akar csak úgy egyszerüen beletörődni a változtathatatlanba, hogy egy olyan időpontban ami a legtöbbünknek jó, találkozzunk itt nálunk egy kiadós eszmecserére. Mivel mi a társadalom számára ugymond fölösleges emberek vagyunk, nem tudnak velünk mit kezdeni, hát próbáljunk meg mi magunk valamit összehozni. Ha csak a saját tapasztalatát mondja el mindenki, a másik számára már az is lehet egy pozitív irány, ha még többet is tud , az mindegyikönk számára csak jó lehet!

Aki úgy gondolja, vagy értelmét látja a személyes találkozásnak, kérem, jelentkezzetek akár itt a fórumon, vagy bármely megadott elérhetőségemen. Megpróbáljuk megcsinálni úgy , hogy legtöbbünknek jó legyen!

Várom a véleményeteket és a jelentkezéseket, addig is szeretettel üdvözlök Mindenkit Pajó13

Hermione17 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 162
Megtaláltam, köszönöm, már írtam is nekik a leletekkel...
Előzmény: anya48 (161)
anya48 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 161
Szia!
A keresőbe kell beütni a Vargha gyógymódot. Nagyon érdekesnek és hatékonynak túnik amit elmondanak, bár engem óva intettek hogy ne próbáljam meg.
Én is tanácstalan vagyok.
Üdv. Anya48
bólya Creative Commons License 2007.11.13 0 0 160

  Kedves Dzsumi!

 

 ALS-t keresni nem érdemes.Orvosi megállapítások: ertedete ismeretlen

                                                                                  gyógyíthatatlan

                                                                                  ritka

                                                                                  programozott sejthalál

                                                                                  stb egyéb kedvességek!

Javaslom, hogy keresd fel Karácsonyi doktornőt a VITA-PHARM-nál (2220230),aki

fonalbeültetéses acupunktúra kezelést végez!

Üdvözlettel: Bólya   

bólya Creative Commons License 2007.11.13 0 0 159

    Kedves SORSTÁRSAK!

 

 E hóban múlt 5  éve, hogy egy fagyos napon az erdőben a jobb kezem ujjai görcsbe rándultak.előzmény az év során fokozatos gyengülő tendencia volt.Ezután elkezdődtek a fascikulációk és a vizsgálatok. A nyaki csigolyasérv megállapítása mellett 1-2 hónap alatt ALS -gyanus bélyeget ütöttek rám, így éltem 4 éven át gyanusítottként!Közben gyógytorna, fizikoterápia,sporttevékenység-erőmhöz mérten-, a megszokott életvitel folytatása és részemről a diagnózis tagadása.

Ezévben a bal kezem ujjai is kezdték a görcsölgetést,áprilisban az OPNI-ba küldtek

differenciált diagnózisra ( zárás előtt 5 perccel !), néhány többé kevésbé sikeres vizsgálat után kijelentették: ez ALS! Nagyon "boldog" lettem. Ebben az országban

ritka a betegség előfordulása, orvosi körökben nagy a sötétség,ötletet sem igen

tudnak adni,nem foglalkozik senki e betegségcsoport szervezett kezelésével, a

hozzátartozókra váró feladat embertelenül nehéz! Aránytalanul sokba kerül a betegek életbentartása, a lehetséges gyógymód nagy részét nem finanszirozzák,

egyszóval a várható esélyek nem vidámítják az embert. Az orvosok kimondottan

meggátolják, hogy a betegek találkozzanak,én az internetet böngészve találtam

egy fele annyi életkorú SORSTÁRSAT ,aki nem vesz részt a fórumon, de érezhetően kapcsolatot tart a többivel magánúton.

Magam részéről riluteket gyávaság miatt ( mellékhatások)eddig még nem szedtem,

tavaly óta 10 kilót fogytam,ez bizonyára izomvesztés,vagy öregedési tünet ( közeledek a 70-hez),fonalbeültetéses acupunktura kezelésre járok, vitaminokat eszegetek,böngészek.. stb

Nem kellene szervezni egy alapítványt e betegségcsoport segítésére,más betegségeknél van társaság ezen kis országunkban is??!!

Amig közlekedni tudok, addig szívesen találkoznék személyesen is Veletek!

Üdvözlettel: Bólya

 

Hermione17 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 158
Nem találok erről semmit a neten, kérlek segíts, hol hallottál róla, családomban 3 hónapja diagnosztizálták a  kórt, bármit kipróbálnánk...
Előzmény: anya48 (157)
anya48 Creative Commons License 2007.11.13 0 0 157
Sziasztok!
Van e információja valakinek a Varga gyógymódról, az olvasottak alapján elég jónak tűnik. Állítólag ALS- betegséget is tudnak kezelni.
Üdv. Anya48
fricko Creative Commons License 2007.11.13 0 0 156

Kedves Forum tagok

 

Mikania Guaco D 4 

Magyarorszagban is kaphato

 

http://www.remedia.at/homeopatia/Guaco.html?arzneinr=4873

 

Udvozlettel Fricko

dzsumi Creative Commons License 2007.11.13 0 0 155
Kedves Pajo 13!
Rövidesen megyek a labor eredménnyel a neurológus orvosomhoz kontrollra, de a Kálium hiánya miatti izom görcsölésről akár mondhattam volna neki, hogy rossz nyomon jár. Én sem gondolom "komolyan" az ASL-t, de a tünetek kisértetiesen hasonlítanak hozzá, mert még nem is írtam le mindent, de azok is ide vágnak (pl. nyelési problémák, időszakos görcsölés a test egyes részein, éjszakai nyál folyás, stb ). Tehát "VALAMI VAN", mint ahogyan Rajkin mondta, és én már ott tartok, hogy nem engedem lerázni magam egy nesze-semmi Dg-vel, mert ez már nem hipochondria. Lehet, hogy a halmozott EC ( sokk) következménye, de akkor az MRI-vel követhető az elváltozás fokozódása, és az oki magyarázat is. Minden esetre jó lenne, ha tudnám, hogy mi van velem..Köszi az érdeklődésedet, majd tájékoztatlak, a fejleményekről. Minden esetre nehéz beteg leszek, mert nem hagyom lerázni magamat: ennyi szenvedés után már illene tudnom, hogy miért van..
Előzmény: Pajo13 (153)
Pajo13 Creative Commons License 2007.11.12 0 0 154

Kedves ( Simonida ) Éva!

Ne válaszd a semmit tevést, írj inkább nekünk, hogy mi van Veled, hogy telnek napjaid.

 Sok évvel ezelött, mikor az én drága Édesapám több évi súlyos betegség után 85 évesen itt hagyott bennünket egy pap azt mondta nekem, a gyász olyan mint a terhesség, mindkettőnek kihordási ideje van. Igaza volt. Ez 11 éve volt és tudom, hogy Ő odaát van, de mai napig érzem, hogy mindig itt van velünk és ez igy jó.

Kedvesem, írj ha időd és kedved van, én mindig szivesen olvasom leveleid!

Szeretettel üdvözöllek, Pajó

Előzmény: simonida (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!