Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 149
A kép meg lemaradt.

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 148
A Szöszi, Toto és többiek a győzelmi felvonuláson:

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 147
Nem Te vagy a haszonelvű, hanem a Szöszi.:-)
Jó, szavazzuk meg, hogy a kicsinek volt valami baja, ami miatt nem utazhatott.
Előzmény: HPéter1978 (146)
HPéter1978 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 146
Pénzügyes vónék... :-)

Lehet, hogy a baba nem volt valamiért utaztatható...
Előzmény: Törölt nick (145)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 145
Haszonelvű
Előzmény: HPéter1978 (144)
HPéter1978 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 144
Lehet, hogy akkor nem súgott volna olyan szépet a fülébe a pódium-hölgy. :-)))
Előzmény: Törölt nick (143)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 143
Kicsit neheztelek rá, mert nem hozatta el a díjátadásra a kislányát. Pedig a Oscar Pereiro Sio, és Rasmussen kisfia kisebbek.

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.23 0 0 142
Jó, Rasmussen más, tészta bár nekem Ő is nagyon szimpatikus. Végülis a célját teljesítette, azzal, hogy megnyerte a pöttyös trikót. Így tavallyal ellentétben nem kellet kétszer is esnie, mint Saint- Etienben:)
Előzmény: Törölt nick (141)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.22 0 0 141
2000-ben úgyanígy faragott rá Moreau Belokival szemben, Csapattársak voltak, közösen dolgoztak a hegyen, segítették egymást azzal, hogy az utolsó itt-én a kis baszk úgyis sokkal rosszabb lesz, mint a magas, erős jó időfutammenőnek számító csapatkapitánya. De kiderült, hogy a Joseba óriási erőket tudott mozgosítani, ha az "életéért kellett futnia". Így élete első tourján elcsente a dobogós helyet a csapatkapitánya elöl. Igaz el kellett szerződnie a Festinából.

Szóval egy jó hegyimenő mindenre képes, ha nem annyira rossz a technikája, mint Rasmussennek, bármit megcsinál.
Előzmény: Törölt nick (140)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.22 0 0 140
Csatlakozom, hozzád Vanda! Nagyon szimpatikusan hajtott a fiatal olasz! Óriási gartuláció! Itt is látszik, hogy a "Soha ne add fel" elvhez kell tartanunk magunkat Még akkor sem szabad megijednünk, ha esélyesebb a másik!
Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.22 0 0 139
Megvan a fehér. Nagyon örülök neki, hogy Cunego személyében egy igazi karizmatikus hegyimenő és giro győztes nyert el egy szép díjat. A szőke veronai az összetett verseny 12. helyén végzett. A giro negyedik helyezése után ez igazán szép teljesítmény. Én az idei giron kedveltem meg, amilyen kérlelhetetlen szívósággal küzdötte föl magát a negyedik helyre, az utolsó versenynapig koncentrálva, az nem kevés lelki nagyságra vallott. Nekem a touron is az ő versenyzés tetszett a legjoban, egyenletes jó teljesítményt nyújtott, az Alpe d' Huzen és az időfutamon pedig zseniálisat alkotott. Szép volt Szöszi!

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.22 0 0 138

Tegnap úgy nyilatkozott, hogy nem adja harc nélkül a trikót. Abban reménykedik, hogy a német ugyan jobb időfutammenő, mint ő, de jobban elfáradt a hegyeken.

HAJRÁ!
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.21 0 0 137
Út a fehér trikóhoz, avagy Szöszi a hegyen:

1. Thursday, July 13 - Stage 11: Tarbes-Val d'Aran/Pla-de-Beret (Spain), 206 km

64 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Fondital 7.’23”

2. Stage 12 - Friday, July 14: Luchon-Carcassonne / 211 km

33 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Fondital 10’03”

3. Stage 15 - Tuesday, July 18: Gap - l'Alpe d'Huez, 187 km

2 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Fondital 0’11”

4. Stage 16 - Wednesday, July 19: Le Bourg-d'Oisans - La Toussuire, 182 km

14 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Fondital 4’21”
5. Stage 17 - Thursday, July 20: Saint-Jean-de-Maurienne- Morzine, 200.5 km

4 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Fondital 6’40”

A fejlődésből látszik, hogy a Pireneusokban még nem volt igazán formában, vagy nem hitte el, hogy meg tudja csinálni, de egy jó közepes időt futott. A Duezre felszívta magát, meg az Alpok azért nem olyan ismeretlen terep számára. A következő két szakaszra kissé elfáradt, de nem szakadt le a legjobbaktól. Ügyes ez a srác, és végre bebizonyította, hogy fair körülémények között is le tudja győzni egykori kapitéányát. Persze csak idegen terepen. A Dolomitokban majd csak akkor, ha piros hó esik. :-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.21 0 0 136
Én drukkolok neki. Azért ne feledkezzünk meg arról, hogy holnap sprintbefutó lesz. A Szöszi jól sprintel.
Meg aztán ...beletöltenek egy kis Shell V-powert, letolja a díjtáadó emelvényt is.:-)

Bár ha, ha megnyeri, Simoni hetekig depressziós lesz.





EZ jó kép, teljesen úgy kuporog azon a gépen, mint egy nagy macska, és mint Simoni szokott:-)
Előzmény: HPéter1978 (135)
HPéter1978 Creative Commons License 2006.07.20 0 0 135
Szöszi és széplányok.
Azért csak begyűjtötte a fehéret. :-)












Kár, hogy nem fogja megtartani...
Ahhoz valami rettentőt kllene fejlődni ez időfutamra.
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.18 0 0 134
Előzmény: Törölt nick (133)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.18 0 0 133
No csak azért. A Szöszi végre kezd felnőni egy Gt győztes nimbuszához. Csak így tovább!
vidor23 Creative Commons License 2006.07.18 0 0 132
én bármit aláírtam volna
csak hát az evés és az étvágy... :))
de ráérünk arra még, az tény
oscarsevilla Creative Commons License 2006.07.18 0 0 131
Cunego ma tényleg nagyot ment, drukkoltam neki nagyon! Sajnálom, hogy nem jött össze a szakaszgyőzelem :(. Viszont azt se felejtsük el, hogy ez az első Tourja, szoknia kell még a dolgokat. És szerintem azért egy Cunego drukker a szakasz előtt látatlanban aláírta volna a második helyet :).
vidor23 Creative Commons License 2006.07.18 0 0 130
szép volt Cune! ugyan a szakaszgyőzelem nem jött össze, úgyhogy buktam 2 bambit, de bánja kánya
oscarsevilla Creative Commons License 2006.07.14 0 0 129
Karpets elszállt, többet vártam tőle sokkal. Top 10re persze bőven jó lehet!
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.13 0 0 128
Szegény Szöszi, megfőtt a napon a Pireneusok oldalában. Úgy látszik ehhez még nőnie kell:

oscarsevilla Creative Commons License 2006.07.12 0 0 127

Karpetsre kiváncsi leszek holnap, ma okosan versenyzett. Ha holnap ügyeskedik, akkor ... na és lesz még egy hosszú ITT.

Előzmény: Peeetike (126)
Peeetike Creative Commons License 2006.07.12 0 0 126

 Cambo-les-Bains - Pau, 190,5 km

 

 Lampre:

 

 1. Juan Miguel Mercado (ESP/AGT)                         4h49:10. (39,527 km/h)
 2. Cyril Dessel (FRA/A2R)                                         0:00
 3. Inigo Landaluze (ESP/EUS)                                  0:56

 ...

 8. Daniele Bennati (ITA/LAM)                                7:23

 15. Marzio Bruseghin (ITA/LAM)                            

 43. Tadej Valjavec (SLO/LAM)

 48. Francisco Javier Vila (ESP/LAM)

 64. Damiano Cunego (ITA/LAM)

 81. Salvatore Commesso (ITA/LAM) 

 108. Alessandro Ballan (ITA/LAM)                             16:33

 142. Paolo Tiralongo (ITA/LAM)                                24:24

 162. Daniele Righi (ITA/LAM)

 

 Lamprés összetett:

 

 1. Cyril Dessel (FRA/A2R)                                43h07:05.
 2. Juan Miguel Mercado (ESP/AGT)                        2:34
 3. Serhiy Honchar (UKR/MOB)                                3:45

 ...

 28. Marzio Bruseghin (ITA/LAM)                                7:41

 45. Tadej Valjavec (SLO/LAM)                                   9:29

 48. Francisco Javier Vila (ESP/LAM)                          9:40

 60. Damiano Cunego (ITA/LAM)                                 10:51

 72. Daniele Bennati (ITA/LAM)                                12:21

 92. Alessandro Ballan (ITA/LAM)                                17:17

 93. Salvatore Commesso (ITA/LAM)                   17:19

 126. Paolo Tiralongo (ITA/LAM)                                   30:17

 162. Daniele Righi (ITA/LAM)                                       56:10

 

 A mai nap max Bennati szereplését lehet kiemelni a Lampre részéről!De amugy nem nagyon villogtak a fiúk, főleg Cunego gyengélkedése ami feltünő!De aztán holnap tényleg eljön az igazság pillanata és kiderül hogy a Bruseghin,Valjavec,Patxi Villa, Cunego négyesből ki az aki bírja a lépést a nagyokkal!

 

 Caisse d'Epargne-Illes Balears:

 

 1. Juan Miguel Mercado (ESP/AGT)                         4h49:10. (39,527 km/h)
 2. Cyril Dessel (FRA/A2R)                                         0:00
 3. Inigo Landaluze (ESP/EUS)                                   0:56

 ...

 18. Nicolas Portal (FRA/CEP)                                  7:23

 19. Oscar Pereiro (ESP/CEP)

 57. Vladimir Karpets (RUS/CEP)

 69. David Arroyo (ESP/CEP)

 79. Xavier Zandio (ESP/CEP)

 141. Florent Brard (FRA/CEP)                                 24:24

 167. Jose Vicente Garcia Acosta (ESP/CEP)

 168. Isaac Galvez Lopez (ESP/CEP)

 

  Caisse d'Epargne-Illes Balears-s összetett:

 

 1. Cyril Dessel (FRA/A2R)                                43h07:05.
 2. Juan Miguel Mercado (ESP/AGT)                        2:34
 3. Serhiy Honchar (UKR/MOB)                                3:45

 ...

 10. Vladimir Karpets (RUS/CEP)                                5:37

 20. Oscar Pereiro (ESP/CEP)                                     6:42

 36. Xavier Zandio (ESP/CEP)                                     8:31

 98. David Arroyo (ESP/CEP)                                      18:22

 102. Nicolas Portal (FRA/CEP)                                   23:16

 117. Jose Vicente Garcia Acosta (ESP/CEP)              29:00

 145. Florent Brard (FRA/CEP)                                    37:07

 155. Isaac Galvez Lopez (ESP/CEP)                          41:44

 

 Jó volt látni Karpetset elől!Pereiro a mezőnyhajránál szétnézett egy kicsit Portallal aki egyértelműen a Caisse pozitív meglepetése volt a mai nap!Ott tudott maradni a töbiekkel és az is jó hogy hárman is 10 percen belüli időhátránnyal állnak az összetettben!

A szakaszon pedig Isaac Galvez lett az utolsó Garcia Acosta pedig az utolsó előtti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.12 0 0 125
Kapufa


Törölt nick Creative Commons License 2006.07.12 0 0 124
Nekem azért a toppolino szűk lenne:-)
Előzmény: e. (123)
e. Creative Commons License 2006.07.12 0 0 123
Hát az biztos! Bár én onnan szerintem bármelyikük verdáját elfogadnám! :)
Előzmény: Törölt nick (122)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.12 0 0 122
Van ízlése:-)
Előzmény: e. (120)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.12 0 0 121
abszolút testhez álló fazon
Előzmény: vidor23 (119)
e. Creative Commons License 2006.07.12 0 0 120
Az jó az a cikk, azt néztem, hogy Nardellonak egy Aston Martinja van, akárcsak James Bondnak. :)))
Előzmény: Törölt nick (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!