Keresés

Részletes keresés

G666 Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1220

Kint voltal az 1 fokban?

Azt hittem hogy a fotelben divatkodsz otthon 😀

Előzmény: ingersheim (1219)
ingersheim Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1219

Kint a pályán jobb volt, de kösz utólag is😉

Előzmény: identifikátor (1214)
ingersheim Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1218

Húdefasza 4:3 lett, ráadásul emberhátrányban.

Kellett nagyon ez a három pont.

Hajrá Óbuda!

G666 Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1217

Szep volt fiuk!

 

Oriasi gyozelem volt 10 emberrel, nagy gratula!

identifikátor Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1216

Hatalmas győzelem 😊

G666 Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1215

Itt tudjatok nezni a meccset

 

https://www.youtube.com/watch?v=bZ4JpzIPQDA

identifikátor Creative Commons License 2021.12.05 0 0 1214

Youtube adja 🙂

Előzmény: ingersheim (1213)
ingersheim Creative Commons License 2021.12.05 0 1 1213

Mozgalmas 3:3 a félidőben, úgy hogy tíz emberrel nyomjuk.

Hajrá Kerület!

Laposaföld Creative Commons License 2021.12.04 0 0 1212

Gyér a fórum látogatottsága. Jó lenne végre olyan játék, meg olyan eredmények, ami miatt felélénkülnének a szurkolótársak is!

Holnap remélem hasonló jó játékot produkál a csapat, mint az előző fordulóban, viszont most jó lenne nyerni!

sergiototta Creative Commons License 2021.11.29 0 0 1211

Néha a legnagyobb sztároktól is látunk döbbenetes, értelmetlen hibákat. Roland ezt tegnap nagyon elszúrta, de sajnos ez néha benne van. 

 

Előzmény: doncike (1210)
doncike Creative Commons License 2021.11.29 0 0 1210

Egy 1-0-ra elveszített meccs után nem (sem) szoktam az esetleg hibázó védőt basztatni, mert a játékban mindig benne van a hiba és az esetek 99%-ban ilyen esetben nem a védő/kapus egyetlen hibájából kap ki a csapat, hanem mert a támadók képtelek voltak gólt szerezni.

Ezt most annyiban árnyalnám, hogy még ha "fiatalon" is (bár ennyi idősen van, aki BL-ben játszik), de elfogadhatatlanul rossz döntés így felugrani fejelni a 16-oson belül. Ez nem egy rövid passz, a rosszul sikerült átvétel stb., amiből aztán pont gólt kaptunk.

És ezzel nem a 19 éves védőkre akarom egyedül hárítani a felelősséget, de az edzőnek/stábnak is látnia kellene, hogy ha valaki ilyen döntést hoz, ott fejben valami olyan probléma van, amivel nem lenne szabad pályára engedni, amíg meg nem oldódik.

Előzmény: sergiototta (1209)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.29 0 0 1209

Egyetértek abban, hogy simán ikszes meccs volt, egész jó focit nyomtunk, nyoma sem volt a Győr elleni szétesettségnek, nemtörödömségnek.

A legnagyobb helyzetünk valóban Fejes fejese volt, illetve volt még egy Moha szabadrúgás.

 

Az előre játékunk gyenge, Borvetőt nagyon nehéz értékelni, mert gyakorlatilag nem jut el hozzá a labda, vagy csak szinte lehetetlen helyzetben. A végén szerintem is lehetett volna korábban cserélni, bár Rajczit nem értem minek erőltetjük. Az elvet értem, hogy rutinos, sok mindent látott, de ennek eredménye a pályán nincs.  Én fiatalt hoztam volna be, bennük szerintem több a lehetőség.

 

Horváth becserélése jó próbálkozás volt, Olinak igen komoly sebessége van ezen a szinten, és ezzel lehet ezt-azt kezdeni. 

 

Előzmény: Laposaföld (1208)
Laposaföld Creative Commons License 2021.11.28 0 0 1208

 

A közvetítés alapján ma legalább egy pontot megérdemeltünk volna!  A védekezés stabil volt, kivéve a büntető összehozása... A Nyíregyháza nem érdemelt 3pontot.Viszont gólképtelenek a támadók ês nem értem az edzőket,miért nem cseréltek hamarabb előre. Barczi, Borvető kevés... Silit behozza, de minek.

A legnagyobb helyzet Köböl szögleténél Fejes fejese. Azért nagy kár volt!

Laposaföld Creative Commons License 2021.11.28 0 0 1207

Remélem, a mai meccsen jobban teljesítenek a fiúk!

doncike Creative Commons License 2021.11.26 0 0 1206

Igen, néztem tegnap én is.

Ebből a Tiszakécske kb. mindegy (legalábbis egyelőre), a Békéscsaba győzelme viszont nagyon rosszul jött.

 

Nincs mese: jövő hét végén, ami az őszi kör hivatalos vége lesz, a Békéscsabát itthon verni kell, ahogy a következő héten a Budafokot is idegenben.

A közvetlen riválisokat meg kell verni, különben annyi a másodosztálybel szereplésnek.

 

Most hétvégén azért pontokat fognak ők is veszíteni: a Budaörs a Vasashoz megy, a Békéscsaba a Budafokot fogadja.

Lesz még Csákvár-Soroksár is most hétvégén, a Szolnok valószínűleg verni fogja a Tiszakécskét (de ott talán még egy iksz is jobb nekünk).

 

Jövő héten a Szolnok megy a Haladáshoz, a Csákvár meg Ajkára. Akkor jön hozzánk a Békéscsaba, azon a fordulón sok múlik majd.

Előzmény: sergiototta (1205)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.24 0 0 1205

Nyert a Csaba es a Tiszakecske is, nagyon rosszul jottubk ki ebbol a fordulobol. Raadasul hetvegen nehez meccs jon. A mai alapjan sima vereseg varhato.

Előzmény: doncike (1203)
Laposaföld Creative Commons License 2021.11.24 0 0 1204

Kint voltam. Végignéztem. Az utolsó gondolatod a lényeg. A vezetőség felelőssége. Kezdve ott, hogy elengedték az edzőt két hönapra erre-arra, tehát nem volt a csapatnak vezetőedzője. Folytatva, hogy a haveri kör játszik főleg. Láthatóan nincs egység a csapatban. No meg, elképzelés sincs. Öngól sikerül, gólt alig rúgnak. Mindenfajta ötlet nélkül variálnak a csapaton, a cserék vagy nem időben jönnek vagy nem azokat hozza le, akiket kellene. 

Kb az utolsó 10 percben több lehetőséget alakítottunk ki, mint egész meccsen. Az utolsó két csere hozzátett, de akkor az idő már semmire sem volt elég. 

Számomra furcsa, hogy a nagyobb hangú szurkolók miért nem küldik már el az edzői stábot a fenébe? Minden csapatnál, ahol ekkora gáz van, rég kirúgták az edzőket, esetleg a sportigazgatót. 

A keret egy része alkalmas, de vannak olyan technikailag képzetlen játékosok, akik még egy megyei csapatban sem lennének kezdők. Pl háromszor kivinni a labdát a vonalon...‽ Szégyen.

 

Előzmény: sergiototta (1201)
doncike Creative Commons License 2021.11.24 0 0 1203

Budaörs és Csákvár ikszelt (egymással), Szolnok kikapott a közvetlenül előttünk lévők közül, Budafok majd este játszik.

Ahogy a Békéscsaba is, remélem nem fognak pontot szerezni a Nyíregyháza ellen.

doncike Creative Commons License 2021.11.24 0 0 1202

Utolsó tíz percet láttam, a Győr adta élőben YouTube-on. (Mármint az egészet adta, de én csak az utolsó tíz percet tudtam nézni.)

Akkor már 0-3 volt, fölényben játszottunk, de igazán veszélyes helyzetet nem tudtunk teremteni.

Előzmény: sergiototta (1201)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.24 0 0 1201

Mire beértem már vezetett a Győr, 3. gól után pedig nem sokkal eljöttem. Amúgy sztem korábban kezdődött pár perccel a meccs, mint kiírták.

A csapat játéktudásban kevés ehhez a szinthez, ezt még lehetne pótolni, de küzdeni, harcolni meg jópáran nem hajlandóak.

Ha nem sikerült egy csel vagy passz, akkor megálltunk, meg se próbáltuk egyből korrigálni a hibát, visszaszerezni a labdát. Kocogó játékosok, sokszor teljesen légüres térben mozogva.

Ez a mai szerintem iszonyat gyenge volt, és nem az eredmény miatt. Teljes dekoncentráltság/nemtörődömség jellemezte ma a csapatot. A Győr nem csinált semmi különöset, szép kényelmesen játszadozva behúzta a meccset. Fejben/mentálisan gyenge ez a keret nagyon. És ebben nyilván megkerülhetetlen a vezetőség felelőssége is.

 

 

ingersheim Creative Commons License 2021.11.22 0 0 1200

Győr ellen iksz lesz, az egy jó eredmény.

Előzmény: doncike (1199)
doncike Creative Commons License 2021.11.22 0 0 1199

Legalább egy iksz kellene szerdán az ETO ellen.

Meg hogy esetleg a Budafok és a Szolnok is további pontokat veszítene, elég szar formában van mindkettő (3, illetve 2 pontot szereztek a legutóbbi öt meccsen).

Előzmény: sergiototta (1198)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.22 0 0 1198

Ha sikerülne nyerni szerdán, akkor vagy a Budaörsöt vagy a Csákvárt előzni fogjuk, mivel Ők egymással játszanak. Ha az a meccs iksz, akkor pedig mindkettő mögénk kerülne. 

Persze egyáltalán nem a Kerület a szerdai meccs esélyese, de hátha lesz egymás után két eredményes meccsünk.

 

Balázs Joci megint fogott egy két hatalmasat tegnap, meglepődnék, ha jövőre is Óbudán lenne.

Előzmény: doncike (1197)
doncike Creative Commons License 2021.11.21 0 0 1197

Gondolom Pörge majd ír részletes beszámolót, abból talán kiderül.

 

Nagyon fontos győzelem volt ez a mai: a Békéscsaba is nyert, szóval helyezésben nem léptünk előre (továbbra is kieső helyen a Kerület), de legalább felzárkóztunk a mezőny alsó harmadához. A Csákvár és a Budaörs csak 1 ponttal van előttünk.

Előzmény: Laposaföld (1196)
Laposaföld Creative Commons License 2021.11.21 0 0 1196

Valaki volt a meccsen? Ahogy olvastam a szöveges közvetítést, elég sok helyzet, lehetőség volt megint. Illene ezeket berúgni nagyobb arányban.

A három pont nagyon kellett, jó lenne szerdán folytatni!

ingersheim Creative Commons License 2021.11.21 0 0 1195

Győzelem Pécs ellen, ezaz!

Laposaföld Creative Commons License 2021.11.08 0 0 1194

Szerintem az a hasznos szélső, aki oda is ér, és többnyire beadja jól. Még akkor is kérdés, hogy az érkezők tudnak -e gólt szerezni belőle. Nincs gólpassza, 1 gólt szerzett, ez nem jó mutató egy szélsőnêl. A harcosság remek dolog, de technikai tudás nélkül édes kevés. Először is fel kellene nézni, másodszor meg pontosan kellene beadni. 23 éves, szóval ezt már rég tudni kellene.

Barczi legváratlanabb húzása az lesz, ha egyszer csapatjátékosként fog viselkedni.

Angyal-Tóth ügyes, aranyos, de fizikailag még nem érett erre a bajnokságra. Fontos lenne, hogy pl U 19-ben játsszon minél többet, pakoljanak rá izmot és jövőre már egész jó lehet.

 

A csapat gondjait a tudatos edzői munka és  a következetes döntések megoldhatnák. Ja és el kellene dönteni, hogy mi is a cél. 

Előzmény: sergiototta (1193)
sergiototta Creative Commons License 2021.11.08 0 0 1193

Luka harcos, és képes a védelem mögé kerülni. Aztán sajnos az már egy másik kérdés, hogy utána nagyon sokszor elrontja(ha nem rontaná el, akkor nem az nb2-ben játszana). De Ő legalább képes a védelem mögé kerülni, nem nagyon van ilyen játékos a keretben rajta kívül. Szerintem a jelenlegi keretben abszolút a hasznosak közt van.

Barczi kritikájában egyetértek, tőle is sokkal több kellene. Mert van néha-néha szép megoldása, de a hasznossága erősen a nulla felé konvergál. Egyébként szerintem pont Ő lenne a csapatban, akinek a váratlant kéne húznia.

 

Amit nem értek, hogy a fiatal Angyal-Tóth Ákos miért nem kap lehetőséget. A szezon elején, amikor beszállt volt benne fantázia, aztán bajnokin már nem is kapott lehetőséget, majd most a Paks ellen kapott egy kis időt. Nem gondolom, hogy Ő lenne a megváltó, de fiatal és annyit hozzá tudna tenni, mint Rajczi, és valószínűleg eredményességben se lenne rosszabb, mint mondjuk Barczi.

Előzmény: Laposaföld (1192)
Laposaföld Creative Commons License 2021.11.07 0 0 1192

Érdekes, hogy te Kleiszt veszed észre. Kérdezem: mit akarunk Lukával? Egyszer is be tudja adni normálisan azt a rohadt labdát? Mi a csudát csinál Barczi? Pl.olyan indításokkal mit akar, amit fénykorában sem ért volna el Remili? Ki húz itt váratlant, ki veszélyes a kapura? 

Mit gyakorolnak edzésen és mikor fog végre felelősséget vállalni az edzői stáb?

Jobbulást Fejesnek!

A bíró egy barom volt egész meccsen.

 

Előzmény: sergiototta (1190)
ingersheim Creative Commons License 2021.11.07 0 0 1191

Meccsen nem voltam, kösz a beszámolót.

Viszont Farkas Norbi szerintem is túl sok...

Előzmény: sergiototta (1190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!