Keresés

Részletes keresés

oscarsevilla Creative Commons License 2007.01.26 0 0 179
:))
Előzmény: Törölt nick (177)
oscarsevilla Creative Commons License 2007.01.26 0 0 178

Ja, így már érthető. Gondolom egy esetleges sikertelen Tour - nem kívánom neki! - után azért meggondolná azt a Vueltát. Remélem azért elindul a Vueltán, szükség lesz ott rá.

Előzmény: e. (176)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.26 0 0 177

"Championship of Spain"

 

Már ugye, ha lesz:-)

Előzmény: e. (173)
e. Creative Commons License 2007.01.26 0 0 176
Cél a VB, akár a Vuelta kihagyása árán is. Gondolom ez még módosulni fog, nem hinném, hogy a San Sebastiant kihagyná, bár ki tudja.
Előzmény: oscarsevilla (174)
gugugaga Creative Commons License 2007.01.26 0 0 175
Egy kicsit sűrű de tetszetős. Elég nekem ha megnyeri a Vueltát:-)
Előzmény: e. (173)
oscarsevilla Creative Commons License 2007.01.26 0 0 174

Vuelta - Provided? "Feltéve?" Most akkor mi van?

A Clasica San Senastian meg hol marad? A többi azért várható volt. :)

Előzmény: e. (173)
e. Creative Commons License 2007.01.26 0 0 173

Valverde 2007-es programja:

- Challenge of Mallorque

- Turn of Murcie

- Milan-San Remo

- Turn of the Country-Basque

- Amstel Gold Race

- Walloon Arrow

- Liege-B-Liege

- Turn of Catalonia

- Released Dauphiné

- Championship of Spain

- Turn of France

- Vuelta (provided) 

- Championship of the World

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 172
Szerencsére ez is.
Előzmény: e. (170)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 171
Sajnos ez igaz.
Előzmény: Hawkeye Pierce (169)
e. Creative Commons License 2006.11.03 0 0 170
Gibo azért talán nem járt túl rosszul. :)
Előzmény: Törölt nick (168)
Hawkeye Pierce Creative Commons License 2006.11.02 0 0 169
No azért szvsz a "kifúrta" egy picit túlzás. Tekintve, hogy kőkemény üzletről van szó, a csapatvezetés összehasonlította a két versenyző születési dátumát és úgy döntött, hogy korábbi eredmények ide vagy oda, Cunego várhatóan több jövőbeli eredménnyel szolgálhat, mint Gibo.
Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 168
Miután kifúrta onnan Gibot, az a minyimum, hogy kitart mellettük. A csapatkapítányok azt hiszem sehol sem cserélődnak sűrűn. Kitartást kívánok neki Martinellihez. Én fújok az öregre Gibo miatt, de azért az se tetszett, hogy ő dönötte el az őssszel, hogy a Szöszi túl fáradt a vébéhez.
Előzmény: HPéter1978 (167)
HPéter1978 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 167
Ha igazak a hírek, Cunego 2010-ig hosszabított a Lampreval.
Érdekes, mert általában csak 1-2 évre szoktak leszerződni.
Talán a szponzor ragaszkodott a Szöszihez, mindenesetre ezek szerint a következő években is rá fog épülni a Lampre.
HPéter1978 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 166
Szerintem igen.
És elég céltudatosan.
Jövőre feltehetően több versenyzőjük is lesz a PT-ban (egy biztosan), ők hozzászoknak a profik tempójához.
Nem fognak lebőgni hazai pályán.
Előzmény: ccsőszami (165)
ccsőszami Creative Commons License 2006.11.01 0 0 165
Ezek a kínaiak csak nőnek, csak nőnek - tán már  a pekingi olimpiára gyúrnak?
Előzmény: HPéter1978 (158)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.01 0 0 164
Úgy kell neki! Ha a Cinke szenvedett a szélcsatornában, szenvedjen ő is!
Előzmény: drummond (163)
drummond Creative Commons License 2006.11.01 0 0 163

Cunego in windtunnel

 

“It was a useful and outstanding experience” this is Giuseppe Martinelli’s comment about the American journey that saw himself and Damiano Cunego paying visit in the Houston wind gallery.
Lampre-Fondital’s athlete realized tests during a whole day in the structure of the Texas A&M University, under the control of John Cobb, one of the best experts of aerodynamic who worked with famous sport champions before.
“I liked Cobb’s working method," Martinelli said,"he saw Damiano on his Wilier and he didn’t impose a new position or changed totally the way of pedalling; otherwise, he gave advices about little but important details that, as the tests showed, can be fundamental in a time trial. Damiano is going to work on this advices in order to improve his action. Very interesting the material’s devices too”.
“I received important advices, based on Cobb’s experience and on the tests,"Cunego commented and continued: "now I know that these are the right indications I have to follow in order to work well and to obtain improvements."

Törölt nick Creative Commons License 2006.08.07 0 0 162
Ne már, hát még náluk is sokkal kisebb:-)
Előzmény: HPéter1978 (158)
gugugaga Creative Commons License 2006.08.07 0 0 161
nem is gratuláltam még Cunenak a fehér trikóhoz amit teljesen megérdemelten nyert meg!
gugugaga Creative Commons License 2006.08.07 0 0 160
vhogy kell Pekingre készülni:-)
Előzmény: HPéter1978 (158)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.05 0 0 159
Hehe:D Ez nagyon jó!:)
Előzmény: HPéter1978 (158)
HPéter1978 Creative Commons License 2006.08.05 0 0 158
Bocsi, de ezt nem bírom megállni... :-)

Szöszi a csapat két kínai újoncával.

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 157
A fickó egy zseni:

e. Creative Commons License 2006.07.25 0 0 156
Csak játszott a hülyét akkor. :)
Előzmény: HPéter1978 (155)
HPéter1978 Creative Commons License 2006.07.25 0 0 155
Köhöm...
James barátunk Párizsi lakos...
Ráadásul jó régen követi a Tourt...

Ehez képest meglehetősen naivan csodálkozott rá a francia mindennapokra, és mintha a nyelvvel is hadilábon állt volna...
Előzmény: HPéter1978 (154)
HPéter1978 Creative Commons License 2006.07.25 0 0 154
http://www.jamesstartt.com/
Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 153
Ámerikai újságot nem ismerek, úgyhogy James barátunk egyetlen képét se láttam. Mondjuk nehéz elképzelni, hogy messe Robertonál bárki is fakezűbb legyen:-)

Előzmény: Törölt nick (152)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 152

És Bettini vagy James barátunk fényképez jobban?:) Backstage:)

Előzmény: Törölt nick (151)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.25 0 0 151
Az úgy illik, hogy a Szöszi, mint kepten van középen, de az egyik darumadár és a szőke sajtóshölgy épp a hátuk mögé néznek. Bettini mester honlapját én csak azért nézem, mert olasz, és szívesen fényképez olaszokat, de közel sem olyan tehetséges, mint péládul Tim de Waele, maestro Watsonnak meg a lába nyomába se ér. De ők ritkán fényképeznek olaszokat:-)
Előzmény: vidor23 (150)
vidor23 Creative Commons License 2006.07.25 0 0 150
beállhattak volna valami tornasorfélébe :)
de azért jó ezt látni
Előzmény: Törölt nick (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!