Keresés

Részletes keresés

peliatan Creative Commons License 2009.07.25 0 0 107

Próbáld meg ezt: volánbusz.hu, péntekenként 15,45-kor  indul végállomása BUDVA 8,45. Kb. 20.000.-Ft retur. Utolsó busz 2009.09.26. 19,15-kor jön vissza Bp-re.

Infoért: Montenegró ! - ki mit tud róla? Index.hu/fórum. Ha Szegeden laksz, akkor Szabadkáról Budva-ba van közvetlen járat. 

Előzmény: Ízirájder (102)
csufi.rulez Creative Commons License 2009.07.25 0 0 105
Neked TÉNYLEG megártott a meleg?  :-)))))
Előzmény: Törölt nick (104)
csufi.rulez Creative Commons License 2009.07.25 0 0 103
Menj vonattal szerintem. Zgyan Montenegróról nincs infom, Szarajevóról és Mosztárról van egy blogon ilyen élménybeszámoló: http://vonatozas.blog.hu/2009/02/08/vonattal_szarajevoba_es_mostarba
Előzmény: Ízirájder (102)
Ízirájder Creative Commons License 2009.07.24 0 0 102
102: Bár Montenegróba nem nagyon lehet fapadossal eljutni, de hátha van valakinek egy jó ajánlata őszre.
Előzmény: csufi.rulez (101)
csufi.rulez Creative Commons License 2009.06.11 0 0 101

Ha csak 100 hozzászólás van ebbena topikban, ne sajnálj visszaolvasni!

------------------------

Nézd meg a 21. hozzászólást.

Előzmény: gluki23 (100)
gluki23 Creative Commons License 2009.06.11 0 0 100
Frankfurtba szeretnék megszállni, mit ajánlanátok?

Köszönöm a segítséget.
peliatan Creative Commons License 2009.06.08 0 0 99
Lisszabon: 3 fő 3 éj 165€,  Fátima: 50€/éj, Porto 135€ Az árak szezontól függőek. Mi 15-20 €-szántunk reggelivel.
Előzmény: tompus (98)
tompus Creative Commons License 2009.06.08 0 0 98
Árat is írnál?
Köszi.
Előzmény: peliatan (97)
peliatan Creative Commons License 2009.06.07 0 0 97

LISSZABON:

RESIDENCIAL MAR dos ACORES, az ismertető és az ár szerint megfelelt, Booking.com, foglalás-visszaigazolás O.K. Érkezéskor a recepciós közölte, hogy nincs 3 ágyas szoba /pótágyazták 4-re, ha kifizetjük azt is maradhatunk/, de semmi gond, a RESIDENCIAL JOÁO XXI-ben elhelyeznek, egy tulajdonban van a kettő, de az drágább szálloda, ráfizetni nem kell !! Bízva a visszaigazolásban, nem vittem másik szálloda címet. Hosszas alkudozás után elfogadtuk a 16-os szobát, mivel csak 3 éjszakára kellett.

A 3 ágyas az 2+1 kemping ágy !! A szoba így kicsi 3 személynek. Berendezés: 1 éjjeli szekrény, 1 ruhás, az ajtaja helyhiányában alig hozzáférhető, 1 szék, asztal nincs ! Tv+kábel+távirányító az egyetlen kereskedelmi csatornához. De miért adnak a recepción távirányítót ??? A fürdőszoba kicsi, 1 pohár, 2 személyre törülköző, bidéhez nincs, mindent külön kérni kellett a nyelveket nem beszélő román papától. A tulaj portugál, vele nem beszélhettem, a teljes személyzet ROMÁN!! Igénytelenség, fő a profit nem a vendég, úgysem jön többet !

A reggeli a legegyszerűbb kontinentális, pocsék kávéval /cikória vagy árpa de nem bab/ viszont tartanak lengyel INKA pótkávét ! Az asztalokon nincs a mindenütt rendszeresített papír terítő, üveglap, amit egy kétes tisztaságú csutakkal törölgetnek a vendégek után. Kellemetlen szag az épületben, szük folyosók, 9 kamera figyel !!

Közlekedés: a metró kb. 1 km. a 790-es busszal a Praca do Comercio-hoz.

A szálloda 1*-osnak felel meg nem 3-nak.

MINDKÉT SZÁLLODA NAGY ÍVBEN KERÜLENDŐ, ez a nagy átverés show !!!!!!

peliatan Creative Commons License 2009.06.07 0 0 96

Bocs. elírtam.   PORTO

FATIMA: ROSA MISTICA. A 3 ágyas szoba valóban  az, nem 2+1 kemping ágy. Nagy tisztaság mindenütt, a személyzet kedves, saját tulajdonuk a szálloda + étterem ami kb 50 méterre van, jó étellel elfogadható árral.

Megközelítés: Az autóbusz állomástól a főúton jobbra /irányjelzők Santuario, Tourist information/ az információnál kapható térkép. A főúton folytatni az utat a túloldali R.S. Joana utcácskába befordulva, első utcánál jobbra és ott a szálloda.

A MAGYAROK Stációihoz és a Szt.István kápolnához: a szállodából jobbra fordulva az utca elejére /1.házszám/ kb. 5 perc, körforgalom, szemben bal sarkon vendéglátó hely, ott kezdődik az út. www.magyarkurir.hu

Elnézést kérek, hogy ilyen részletes voltam 

peliatan Creative Commons License 2009.06.07 0 0 95

Szállásokról PORTUGÁLIÁBAN:

 

POTRO, HOTEL MENFIS: 22-es szoba, 1/1 és 1/2, tágas, fürdőszobával, TV, minibár gyenge hűtéssel. Mindenütt kifogástalan tisztaság, a személyzet kedves, segítőkész. A reggeli kontinentális, többféle friss gyümölcs, KITÜNŐ a KÁVÉ!

Péntektől-vasárnapig NEM ajánlom. A szemben lévő vendéglátó egység hétvégén éjjel kissé hangos, melyhez időnként "besegítenek"

 a fölötte lakó kutyái, szintén nemtetszésüket fejezve ki. Megközelítés: Reptérről kék metróval a Campo 24 de Agosto megállótól 8-10 perc, St Catarina 5 perc, Bolhao vásárcsarnok kb. 10 perc, mind gyalog. A belvároshoz közlekedési jegy és eszköz nem kell.

dokizsuzsa Creative Commons License 2009.04.11 0 0 94

de aggódj, maga Bergamó nem nagy-

és nincs olyan messze a belvárostól a szállás

Előzmény: demjengi (93)
demjengi Creative Commons License 2009.04.11 0 0 93
Ha majd ketten megyünk Bergamóba, akkor biztos kipróbáljuk. De a piszkos anyagiak sajnos számítanak. Mondjuk messze a belvárostól sem szeretek lakni, mert a kevés időmet, nem utazgatással szeretném tőlteni.
Előzmény: Törölt nick (92)
demjengi Creative Commons License 2009.04.11 0 0 91
Végül is nagyon hasonlít a mókusra. Aranyos. Sajnos mi nem ott szállunk meg, mert négyünknek egy apartman olcsóbb lett. De ez biztosan szebb helyen van, mert az óvárosban van.
Előzmény: Kobzoska (89)
Kobzoska Creative Commons License 2009.04.11 0 0 89

Kerestem róla képet, íme a ghiro (glis glis):

 

ghiro

 

Lassan a topikot is átkeresztelhetjük "Mindent a ghiróról"-ra. :-))

Elnézést mindenkitől, de annyiban a témába vág, hogy az I ghiri egy nagyon jó kis szállás fapados utazóknak.

Előzmény: Törölt nick (88)
Kobzoska Creative Commons License 2009.04.10 0 0 87
Az egyik reggelinél megkérdeztem Cristinát, hogy mit jelenet az I ghiri, és mivel egyikünk angolsága sem tökéletes, eljátszotta, elmutogatta. Ezek alapján mókusra tippeltünk. Annyit mesélt még róluk, hogy rengeteg van belőlük a környéken, és a padlásra is beköltöznek, éjszaka hatalmas lármát csapnak.
Előzmény: Törölt nick (86)
demjengi Creative Commons License 2009.04.08 0 0 85
A saját oldalán olcsóbb, mint a Hostelword-nél, legalább is a double room.
Előzmény: Ízirájder (82)
Ízirájder Creative Commons License 2009.03.26 0 0 84
amikor megérkeztünk, volt 3 üres szoba abból a fajtából, amit mi foglaltunk (saját fürdős) így volt választási lehetőség.
Előzmény: Kobzoska (83)
Kobzoska Creative Commons License 2009.03.25 0 0 83
Ez hogy ment? Mármint a választás. Kérdezték, hogy hova szeretnétek?
Előzmény: Ízirájder (82)
Ízirájder Creative Commons License 2009.03.24 0 0 82
Asterisca Balmes 16 Principal Primera Barcelona

Most ezt sikerült Barcelonában kifogni. Ár-érték arányban nagyon korrekt, tiszta 3-4 éjszakát simán el lehet ott tölteni.
A Hostelworld-ön foglalva 20 euro volt/fő/éj, a szállástól 3 perc gyalog a Plata Catalunya, tehát full belváros, ami nagy előny közlekedés szempontjából.
Az utcára néző szobák valószínűleg gyilkosak lehetnek, mert a Balmes egy nagyon forgalmas utca. Éppen ezért a kis udvarra nézőt választottuk, ami nyugis volt.
gyzozo Creative Commons License 2009.03.22 0 0 81
Csak megnéztem, mert a fórumon többen ajánlották!
Előzmény: Kobzoska (79)
Kobzoska Creative Commons License 2009.03.22 0 0 80

Athéni szállás: Filoxenia

 

A booking.com-on keresztül foglalva 42 euró volt egy szoba, szóval elég olcsó, de olyan is az egész. Lelakott és koszos. Nem úgy koszos, hogy nem takarítottak, inkább évszázadosnak tűnő foltok a falakon és a kádban.

 

Egyik este nem volt melegvíz.

 

Reggelizni 6.30-tól 9-ig lehet. Mi egyik reggel 3/4 9-kor mentünk, akkorára már elpakoltak mindent. Aztán persze nagy szabadkozva hoztak kaját. Az egyik narancsdzsemre ragadt egy madártoll, ehhez a dzsemhez mindhárom reggel volt szerencsénk.

 

Az Omoniától kb. 15 percre van gyalog.

 

Szummázva: nem ez volt fapados utazásaim legjobb szállása, de ennyi pénzért belefért.

 

Kobzoska Creative Commons License 2009.03.22 0 0 79
Aludtál ott? Vagy csak megnézted?
Előzmény: gyzozo (77)
borsz Creative Commons License 2009.03.17 0 0 78

Hali!

Tudtok nekem segíteni, április 9-10-én 2 éjszakára kellene olcsó szállás Frankfurtban. Minden megoldás érdekel, egy a fontos ne legyen túl messze a jégcsarnoktól (a fiam ott fog játszani), vagy könnyen odataláljak a csarnokhoz.

Ha valaki tud segíteni előre is köszönöm.

 

gyzozo Creative Commons License 2009.03.16 0 0 77
Készítettem egy fotót az általad ajánlott bergamói szállásról, mely szerintem is jó helyen van!
Előzmény: Kobzoska (0)
demjengi Creative Commons License 2009.03.11 0 0 76

Stockholmi utazásunk során mi itt laktunk:

 

Connect hotel akkor remek, ha későn érkezel a reptérre, és nem akarsz éjjel utazni tovább. Eszméletlen tiszta és modern, a reggeli svédasztalos. Minket csak az emeletes ágy zavart, de ez már a korunk miatt van.

http://www.connecthotel.se/default.asp?id=skavsta-en

 

HOSTEL:

A Red Boat nagyon hangulatos. Szuper helyen van, óváros 10 perc séta.

A közös zuhanyozó nem valami fényes, és itt is emeletes ágy van.


http://www.hostels.com/hosteldetails.php/HostelNumber.5720

 

hooker007 Creative Commons License 2009.03.09 0 0 75

sziasztok !

 

aki tud olcsó és jó hotelt Stockholmba , az írja meg léci :)

Hostel kilőve ! Reggeli előnyt jelent , max. táv Stockholmtól 20 perc  , fontos hopgy tömegközlekedés legyen a közelben  , tehát ne kelljen km-ket gyalogolni .

 

Ízirájder Creative Commons License 2009.02.26 0 0 74
Nem is tudtam, hogy van ilyen topik. Sebaj, ment a kedvencekbe :)
Esetleg a londoni szálláskeresőknek érdekes lehet:
Szoba Észak-Londonban
Traubisoda ("u") Creative Commons License 2009.02.23 0 0 73
Kedden, vagy hárman. Még nem tudom. :)
Előzmény: dokizsuzsa (71)
vangela72 Creative Commons License 2009.02.23 0 0 72
sziasztok! ha valaki tud kérem segitsen nekem! szeptemberben szeretnénk menni a férjemmel és a kisfiammal egy hétre Londonba és olcsó, bababarát szállást keresünk! nem ragaszkodom a szállodához, csak normális legyen! főlef az 1-2 zónában kellene. Köszi mindenkinek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!