Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 264

Nekem sincs:)   

Előzmény: bandita39 (263)
bandita39 Creative Commons License 2014.04.12 0 0 263

Ma is csináltam de ezen nem volt ott a kis folt ?

Előzmény: syssy48 (261)
syssy48 Creative Commons License 2014.04.12 0 0 262

Gyönyörű tiszta kép, nálunk rezgett a levegő rendesen.

Előzmény: tempel (260)
syssy48 Creative Commons License 2014.04.12 0 0 261

Na ez érdekes. Kérdezd meg a csillagászat topikban. Vagy az ufoktól:)

Előzmény: bandita39 (259)
tempel Creative Commons License 2014.04.12 0 0 260

Péntek este, én is fotóztam a Holdat, ez lett belőle. Nagyon jó volt a nyugodtság (seeing), kb 8 ra becsültem.

 

bandita39 Creative Commons License 2014.04.11 0 0 259

Hold+ mars,és hold Ufóval ?Ma esti.

Előzmény: Törölt nick (258)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.09 0 0 258

Két mostani:

(17:35)

manitounickfree Creative Commons License 2014.04.09 0 0 257

akkor az nem pixelhiba :)

 

grat!

Előzmény: Törölt nick (256)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.09 0 0 256

Hold és a Mars

 

Canon 550D Creative Commons License 2014.03.29 0 0 255

Hátha valaki még nem látta:

 

manitounickfree Creative Commons License 2014.03.15 0 0 254

grat!

Előzmény: Törölt nick (253)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.15 0 0 253

rrjoci Creative Commons License 2014.03.14 0 0 252

Jelen állapotában /D5100, 300mm ekv.450mm; vágva/ :) 

 

       

manitounickfree Creative Commons License 2014.03.09 0 0 251

koszontem!

Előzmény: tempel (250)
tempel Creative Commons License 2014.03.09 0 0 250

szupeer mind!

Előzmény: manitounickfree (246)
manitounickfree Creative Commons License 2014.03.09 0 0 249

köszi:)

Előzmény: PongiFLY (248)
PongiFLY Creative Commons License 2014.03.09 0 0 248

Hú de jók lettek !

Előzmény: manitounickfree (246)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.08 0 0 247

Professzionális!

Előzmény: manitounickfree (246)
manitounickfree Creative Commons License 2014.03.08 0 0 246

mai félhold

 

 

syssy48 Creative Commons License 2014.02.26 0 0 245

Ez is szuper. 

Előzmény: -FRIPP- (244)
-FRIPP- Creative Commons License 2014.02.26 0 0 244

Csak amatőr cuccal , első meglepetésemben :

 

 

Nikon d200 , 200mm(ekv.300) , erőse vágva.

Előzmény: homerx (243)
homerx Creative Commons License 2014.02.26 0 0 243

ma reggel fotozott valaki profi cuccal? tok jo egyutallas volt.

Wh11 Creative Commons License 2014.02.21 0 0 242

Ezt a képet kerestem! Köszönöm (a többit is).

Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 241

A Nemzetközi Űrállomás 1998 novembere óta üzemel, pályamagassága 278 és 460 km között van, tömege 450 ezer kg, 91 perc alatt kerüli meg a földet.

 

Jelenlegi kiépítése:

 

Korábbi változatok:

Előzmény: Wh11 (235)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.20 0 0 240

Előzmény: Wh11 (235)
tempel Creative Commons License 2014.02.19 0 0 239

Nem akar reklám lenni, de a 35. hsz is az.

Előzmény: Wh11 (235)
Wh11 Creative Commons License 2014.02.19 0 0 238

Nem pont erre gondoltam, de ez is csodás, köszönöm :)

Előzmény: manitounickfree (236)
manitounickfree Creative Commons License 2014.02.18 0 0 237

ui. szép fogás!

grat a lövésznek:)

Előzmény: manitounickfree (236)
manitounickfree Creative Commons License 2014.02.18 0 0 236
Előzmény: Wh11 (235)
Wh11 Creative Commons License 2014.02.18 0 0 235

Sziasztok,

 

láttam pár napja egy fotót, de sehol sem találom. A hold előtt volt látható az űrállomás.

Nincs meg véletlenül ez a kép valakinek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!