|
|
|
|
tempel
2014.04.12
|
|
0 0
260
|

Péntek este, én is fotóztam a Holdat, ez lett belőle. Nagyon jó volt a nyugodtság (seeing), kb 8 ra becsültem.
|
Törölt nick
2014.02.20
|
|
0 0
241
|
A Nemzetközi Űrállomás 1998 novembere óta üzemel, pályamagassága 278 és 460 km között van, tömege 450 ezer kg, 91 perc alatt kerüli meg a földet.
Jelenlegi kiépítése:

Korábbi változatok:

|
Előzmény: Wh11 (235)
|
Wh11
2014.02.18
|
|
0 0
235
|
Sziasztok,
láttam pár napja egy fotót, de sehol sem találom. A hold előtt volt látható az űrállomás.
Nincs meg véletlenül ez a kép valakinek? |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|