Keresés

Részletes keresés

gGAbesz Creative Commons License 2002.09.21 0 1 3
Egyenlőre még az összerakásánál tartok. A többiek Királyréten vannak szolgálatban, úgyhogy nem biztos, hogy sikerülni fog.
Előzmény: IST (2)
IST Creative Commons License 2002.09.21 0 1 2
Üdv!
Valószínűleg beilleszthető lenne. Keskennyomtávot szvsz tudja, mert a nyomtávot saját magad állíthatod be, hogy hány milliméteres legyen. (Láttam már japán pályát 1067-es nyomtávval) Csakúgy a pályaépítésnél az egyes pályaszakaszok hosszát.
Jelenleg 25 méteres szakaszokkal csinálgatom az MFAV-ot, de amint kapok hozzá pontos adatokat, ez megváltoztatható. A minimumot nem tudom, de asszem ez az alkalmazott objektumoktól függ. Akár méterenként is lehet táblákat, épületeket, stb-t pakolgatni a pályába.
Előzmény: gGAbesz (1)
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.21 0 1 1
A Magyar virtuális Vasúttársaság Baross Gábor Forgalmi és Pályafenntartási Szakszolgálata azonnal megkezdte annak vizygálatát, hogy tevékenységébe a RailSim mellé beilleszthető-e a BVE.

Néni infó még jó lenne róla. (Pl. pálya és gépépítés, keskennyomtáv paramétereit tudja-e...)

honlapunk: www.tar.hu/gigant

sneci Creative Commons License 2002.09.21 0 1 0
0 alakú pályát is lehet csinálni?
Előzmény: IST (-)
IST Creative Commons License 2002.09.21 0 1 topiknyitó
Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy topikot, a BVE-nek.
A fórum célja, hogy összehozzunk pár magyar metró, hév, villamos pályát, természetesen a Magyarországon futó járművekkel.
A programmal, pálya- illetve szerelvényépítéssel kapcsolatos dolgokat is megbeszélhetjük itt. Minden érdeklődőt, segíteni vágyót szívesen látok! :-)

Momentán épp az MFAV-ot szeretném megépíteni BVE alá. Mivel én is elég amatőr vagyok, közösen biztos jobban és gyorsabban fog menni! ;-)

A BVE hivatalos honlapja, ahonnan a progit le lehet tölteni:

http://mackoy.cool.ne.jp"
(A japán karakterkészletet nem kell letölteni hozzá!!! Nyugi, meg fogod találni a progihoz szükséges cuccokat!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!