Keresés

Részletes keresés

IST Creative Commons License 2002.09.25 0 0 25
Én is letöltötgettem, szóval a köv. helyre (bár ezt fejből mondom, szóval nem tuti):
Ha jól emléxem, akkor 2 pálya van a zip-ek között (Vienna, Glasgow). Ezeket kicsomagolod, majd könyvtárral együtt bemásolod a Route könyvtárba. (Ott van a többi pálya is). A többi szerelvény, ezeket meg a Train könyvtárba kell kicsomagolni, természetesen itt is a saját könyvtárukkal.
Nekem a bécsi pályát valami oknál fogva nem szedte le rendesen, szóval csak a glasgowit tudtam kipróbálni, és az működött is rendesen (az már más kérdés, hogy a szerelvénynek nem volt hangja, ha csak úgy "gurult"...).
Előzmény: gGAbesz (24)
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.25 0 0 24
Szeretném, ha valaki illetékes elmagyarázná, hogy a letöltött cuccot hova ia kéne bemásolni, úgy hogy működjön! Nekem eddig nem sikerült...
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.24 0 0 23
A Szili engem is érdekelne!
Előzmény: BKaresz (22)
BKaresz Creative Commons License 2002.09.24 0 0 22
Magyar cucc egyenl?re (még) nincs. Tudom, hogy máshonnan is letölthet?k ezek (írtam is a kisér?szövegben a weblapon), csupán arra gondoltam így nem kell nektek is keresgélni. Amik nekem vannak, azok 1 év gyüjtögetésének eredményei. Ha kész a magyarítás felrakom. A Szili viszont engem is érdekelne...
Előzmény: IST (20)
IST Creative Commons License 2002.09.24 0 0 21
Maczko!
A Szili érdekelne. Nagyon is! Kérlek küldd el mailben, vagy rakd fel a netre! Köszönöm!
Előzmény: maczko (18)
IST Creative Commons License 2002.09.24 0 0 20
Bocs, de magyar cuccok is vannak közte?
Mert amik most fent vannak, azok más oldalakról is elérhetők (pl: www.bve-routes.com).
Azt hiszem, hogy mindenki inkább a magyarítást várná.
Előzmény: BKaresz (19)
BKaresz Creative Commons License 2002.09.23 0 0 19
Nem volt kedvem weblappal vesz?dni, ezért felpakoltam a fájlokat ide:

www.banmusic.hu/bve

ftp-vel nem megy (jelszavas, sorry:))
A honlap tulajdonosa volt olyan kedves, hogy átmenetileg átadott egy kis helyet nekem. Megérdemli, hogy megnézzétek az oldalt. (statisztika miatt nem árt) Amugy komolyzenei lap.

Folyt.köv. Ha kérdés van:bauerk@rtl.hu

Előzmény: maczko (18)
maczko Creative Commons License 2002.09.23 0 0 18
Én már kaptam egy Szilit valakitől (nickname: V63_001). Ha kell felteszem valahová!
M.
Előzmény: BKaresz (17)
BKaresz Creative Commons License 2002.09.23 0 0 17
Köszönöm a türelmet! Ha minden igaz, holnapra fel tudok pakolni egy pár járm?vet és pályát. Egyenl?re tárhely gondok vannak, gyors szervert keresek. Ha megvan a hely, a linkeket kirakom ide.
Előzmény: maczko (16)
maczko Creative Commons License 2002.09.23 0 0 16
Sziasztok!
Igazán hálásak vagyunk ezért a felajánlásért!
Lássuk!
Maczko
Előzmény: BKaresz (10)
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.23 0 0 15
Szerintem keresdd meg a Népstadion irodaházban a Gyulai Gézát a menetrendi csoportnél! Ő tud segíteni biztos. (nick neve a VEKE topikon: GyG).
Ha nem, a VEKE topikon kérdd SzFeri segítségét.
Előzmény: IST (13)
bocimobil Creative Commons License 2002.09.23 0 0 14
Hogyne lenne rá érdeklődés! Várjuk a címet!

Előre is köszi!

Előzmény: BKaresz (10)
IST Creative Commons License 2002.09.23 0 0 13
BKaresz! Wow, köszi, alig várjuk, hogy töltögethessünk végre! :-)

gGabesz!
Íme a billentyűzetkiosztás, ha kell még:

Felfele gomb: irányváltás, előre
Lefele: irányváltás, hátra

Kétkaros gépnél:
z: "gáz" adása
a: "gáz" csökkent
, vagy < : fék be
. vagy > : fék ki
? : vészfék

Egykaros gépnél:
z: gáz+/fék-
a: gáz-/fék+
q: vészfék

Összes gépnél:
(space) : ATS igazolás
(ins) : folyamatos csengő törlése
(del) : vészfék. rendsz. törlés
(end) : vészfék oldása
(page up) : ATS-re váltás
(page down) : ATC-re váltás
(backspace) : utazási seb. ellenőrz.
SHIFT+F2 : bizt. rendszer bekapcs.
CTRL+F2 : bizt. rendszer törlés
SHIFT+F3 : idő és ajtók kijelzése, ha még1x megnyomod, akkor fps kijelzés
F4 : menetrend ki/bekapcsolás
SHIFT+F4 : menetrendben lapozás lefele
CTRL+F4 : menetrendben lapozás felfele

Remélem így már sikerül elindulni. :-)

Megint más:
Sajnos nem sikerült megszereznem a földalatti vonalának leírását, szóval asszem kell majd kivennem egy szabadnapot. Mindenesetre szombat délelőtt lehet, hogy földalattizni fogok, persze csak mint utas, meg mint megfigyelő. (Ugyanis a progi számon tartja, hogy hány utas van a szerelvényen. Legalábbis állomásonként be lehet állítani) Valakinek kedve hozzá? :-)

gGAbesz Creative Commons License 2002.09.22 0 0 12
Magyarítással együtt én igényelném... Sőt, ha lenne hozzá a RailSimhez hasonló részletes leírás, akkor én elkezdeném a HÉV vonalak és az ÁEV építését.
Előzmény: BKaresz (10)
miniszter Creative Commons License 2002.09.22 0 1 11
Az nagyszerű lenne. Valami finom kis hazait is vezetgetni.
BKaresz Creative Commons License 2002.09.22 0 1 10
Sziasztok! Végre valakinek eszébe jutott, hogy saját topicot nyisson ennek az egyébként igazán remek proginak. A program magyarítása megoldott, a string.ini fájlt kell átírni. Ha van rá érdekl?dés, -közel 50 járm? és pálya van meg jelenleg- felpakolom valahova, hogy le tudjátok tölteni. Sok sikert a járm? és pályaépítéshez!
Előzmény: IST (9)
IST Creative Commons License 2002.09.22 0 1 9
OK, ha minden igaz, akkor itt van körülöttem valahol kinyomtatva a billentyűzetkiosztás, holnap majd jól bekopizom ide magyarul. Aztán jöhet a pályaépítéshez a rész. Azt hiszem a legnagyobb gondom a tereptárgyakkal van/lesz. Vagy pl a MILLVAV szerelvényének megépítésénél.
Előzmény: gGAbesz (7)
IST Creative Commons License 2002.09.22 0 1 8
Nincsenek tervrajzaim. Remélhetőleg még nincsenek, egy emberke a Metró topikból megígérte, hogy megpróbál előásni valamit. Ha nem sikerül, akkor lehet, hogy kiveszek egy szabadnapot, és elmegyek a Városi Közlekedés szerkesztőségébe infókért...
Előzmény: miniszter (6)
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.21 0 1 7
Kösz. Fordítását vállalod?
Előzmény: IST (5)
miniszter Creative Commons License 2002.09.21 0 1 6
Hmmm, már pályát építesz? Gratulálok. Sok sikert hozzá!!! Mi alapján dolgozol? Vannak tervrajzaid a valódiról?
IST Creative Commons License 2002.09.21 0 1 5
az A és Z (vagy Y) billentyűkkel lehet a féket és a gázt működtetni. Némelyik járművön a féket a , és a . működteti. Javaslom nézd meg a members.aol.com/bvehelper oldalt, itt találsz mindenféle hasznos infót.
Előzmény: gGAbesz (4)
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.21 0 1 4
Elmagyarázhatnád, hogy kell vele elindulni, stb...
Nem igazán tudtam rájönni, a RailSim billentyűkiosztással nem tud dolgozni?
Előzmény: IST (2)
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.21 0 1 3
Egyenlőre még az összerakásánál tartok. A többiek Királyréten vannak szolgálatban, úgyhogy nem biztos, hogy sikerülni fog.
Előzmény: IST (2)
IST Creative Commons License 2002.09.21 0 1 2
Üdv!
Valószínűleg beilleszthető lenne. Keskennyomtávot szvsz tudja, mert a nyomtávot saját magad állíthatod be, hogy hány milliméteres legyen. (Láttam már japán pályát 1067-es nyomtávval) Csakúgy a pályaépítésnél az egyes pályaszakaszok hosszát.
Jelenleg 25 méteres szakaszokkal csinálgatom az MFAV-ot, de amint kapok hozzá pontos adatokat, ez megváltoztatható. A minimumot nem tudom, de asszem ez az alkalmazott objektumoktól függ. Akár méterenként is lehet táblákat, épületeket, stb-t pakolgatni a pályába.
Előzmény: gGAbesz (1)
gGAbesz Creative Commons License 2002.09.21 0 1 1
A Magyar virtuális Vasúttársaság Baross Gábor Forgalmi és Pályafenntartási Szakszolgálata azonnal megkezdte annak vizygálatát, hogy tevékenységébe a RailSim mellé beilleszthető-e a BVE.

Néni infó még jó lenne róla. (Pl. pálya és gépépítés, keskennyomtáv paramétereit tudja-e...)

honlapunk: www.tar.hu/gigant

sneci Creative Commons License 2002.09.21 0 1 0
0 alakú pályát is lehet csinálni?
Előzmény: IST (-)
IST Creative Commons License 2002.09.21 0 1 topiknyitó
Sziasztok!

Gondoltam nyitok egy topikot, a BVE-nek.
A fórum célja, hogy összehozzunk pár magyar metró, hév, villamos pályát, természetesen a Magyarországon futó járművekkel.
A programmal, pálya- illetve szerelvényépítéssel kapcsolatos dolgokat is megbeszélhetjük itt. Minden érdeklődőt, segíteni vágyót szívesen látok! :-)

Momentán épp az MFAV-ot szeretném megépíteni BVE alá. Mivel én is elég amatőr vagyok, közösen biztos jobban és gyorsabban fog menni! ;-)

A BVE hivatalos honlapja, ahonnan a progit le lehet tölteni:

http://mackoy.cool.ne.jp"
(A japán karakterkészletet nem kell letölteni hozzá!!! Nyugi, meg fogod találni a progihoz szükséges cuccokat!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!