Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

sabian Creative Commons License 2001.02.26 0 0 6
milyen apró hibákra gondolsz???
sabian
Előzmény: Eclipseboy_ (5)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.02.26 0 0 5
A 406-os tényleg jó kis autó, a családunkban van kettő 2.0-ás is (egy régi, meg egy új), szerintem nagyon finom autók, eddig csak apróbb hibák jöttek rajta elő.
sabian Creative Commons License 2001.02.26 0 0 4
sziasztok

csak most tudok válaszolni mert otthonról no hozzáférés. :((
köszi a gratulációkat, ahogy írtam már alig várom, pedig a 306 RG is nagyon ott van a szívem csücskében még mindig
A symbole változat mellett döntöttem, mert az aztán a valódi ár érték arány!!!
A 2.2 az HDI vagy benzines??? és milyen menet teljesítményekre képes???
egyébként nagyon meglepődtem mert beszámíttatni akartam a 306-omat; 98 novemberi az autó; 50e km van benne és tuti megkímélt az állapota; újonnan volt 3.6 m forint, no most ezért 2(!!!) milliót akartak csak adni, khm khm...
eddig ez a legrosszabbb tapasztalatom pözsóékkal....
melyik márkakereskedőnél vettétek az oroszlánt?? és ott milyen volt az ügyfélkiszolgálás???
sabian

cyr Creative Commons License 2001.02.24 0 0 3
Gratula neked!! Ha nem lennék Volvo buzi, tuti belevágnék egy 406 -os Peugeotba....de ezek az újk mind bejönnek nekem, a 206, és a 607 és király...talán csak a 306 kombi és sedán változatért nem vagyok oda!
Előzmény: sabian (-)
sansalvador Creative Commons License 2001.02.24 0 0 2
Thx Boró!:)
Előzmény: Boró12 (1)
Boró12 Creative Commons License 2001.02.24 0 0 1
Gratulálok az autóitokhoz! Igazán kellemes társra tettetek szert.

Boró

sansalvador Creative Commons License 2001.02.24 0 0 0
Szia!

Előre is grat az új autódnak kedves márkatárs!:-) Én is már két hónapja élvezem a 406-ost fekete szinben és vaj(bézs) belsővel, jól választottál!:-))) Nekem a 2.2-es Supreme változat van, biztosan elégedett leszel az 1.8-assal is. Bár én 605-ösből szálltam ki és kissé meg kellett szoknom, hogy egy "kisebb" (ezt most ne csak fizikailag értsd) autóba ülök bele, ennek ellenére viszont hamar hozzám nőtt. Szerintem most a piacon kapható legjobb ár/érték arányú autó a kategóriájában és ez nem csak a felszereltségi szintre vonatkozik.

A kezelőszervei mintaszerűen működnek, remek a kényelme és mindenekelőtt egy szép autó - igazi Peugeot na. Annak ellenére, hogy sokat látni belőle, még mindig megnézik az emberek. Ez jó érzés.
A futóműve nagyon stabil, erős, de ennek ellenére nyújtja a franciáktól megszokott lengéskényelmet - bár az igaz, hogy feszesebb irányba hangolták. Nagyon az úton van. Alapjában véve csendes autó, igazi utazólimuzin. Tényleg nem tudok rosszat mondani rá. Ismerve a tipus előéletét, semmi problémád nem lesz vele.
Egyébként a Sphere vagy Symbole változat lesz?

Előzmény: sabian (-)
sabian Creative Commons License 2001.02.23 0 0 topiknyitó
Kerestem kutattam, de erről a fent nevezett gépjárműről nem találtam nagyon semmit.
Jelenleg egy Peugeot 306 1.6 Roland Garrossal szaladgálok, viszont már csak kb. 40-et kell aludni, hogy teljesen magaménak tudhassak egy 406 metálfekete, belül bézsszínű 1.8-as gyönyörűséget.
Érdekelne, hogy milyen tapasztalataitok vannak a 406-sal, illetve mást is ennyire rabul ejtettek-e a Pözsók. Emócionális egy autó az biztos.
No meg az is a cél, hogy hátha összejön egy jó kis Peugeotos csapat...remélem!!!

Éljenek az oroszlánok!
sabian

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!